Cherax pechnyi перше потомство - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Пресноводные ракообразные > Раки
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.03.2010, 21:42   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 25.02.2009
Адрес: Тернополь
Сообщений: 1,456
Поблагодарил(а) : 200
Поблагодарили 417 раз(а) в 268 сообщениях
Cherax pechnyi перше потомство ===www.aquaforum.ua===

Нарешті розродилися. Купляв я Cherax pechnyi десь більше пів року тому, цікеаво було поспостерігати, все таки відрізняються від флоридських поведінкою.
Приїхало до мене дві пари, не мав два окремих акваріума то посадив обидві пари в банку на 240л. Зробив кілька схованок. Не помогло, більший самець постійно щимив меншого, до тих пір поки його не вбив. А забув написати одна з самок пожила кілька днів і лягла на спочинок. То я набрався терпцю і став чекати.
З ікрою самка ходила довго, хоча самець її не трогав, як на мене навіть захищав. Вилупились рачата, нарешті. Набагато меньші ніж у флоридського, і дуже лякливі. Ростуть дуже помало. Для початку годував наупліями, тепер підгодовую таблетками і артемією. Вже нарешті починають вилазити помаленько з грунту, насипав крупної гальки для схованок. За 2,5 місяці виросли всього до 5-7мм, коли їхні родичі флоридські вже по 1,2-1,5см.
Фото викладу на днях, все фотік забуваю щоб сфоткати малечу і дорослу пару.
Хтось ще їх розводив, цікаво знати можливо якісь нюанси підскажете. Тримаю пару в 230л, саморобний біофільтр і нагрівач. Посадив в горшки дві гіганських валіснерії, час від часу листки поїдають. Ну кульбаби ще нема, капусту давати не хочу. Раки серйозні бульдозери, як їм заскоче то релєф по 2 рази на день міняють, хоча це мабуть тільки перед спарюванням.
А ще помітив що вони чи то відпочивають чи то прикидаються мертвими, тіпа полюють. Ляже на бік, або на спину і одну клешню висуває в перід. Правда ще ніразу не бачив щоб вони когось зловили. Хоча полювати може, на клешнях в них багато довгих ворсинок, може служить заманухою для дрібної риби і криветок.

kisa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 20.03.2010, 23:55   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 08.12.2009
Адрес: Одесса
Сообщений: 14
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 8 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Cherax pechnyi перше потомство ===www.aquaforum.ua===

Очень приятно, что есть энтузиасты, которые пытаются интродуцировать новые виды в Украине, и достойно уважения, когда это заканчивается удачей! Поздравляю!!!
Сообщите, когда сможете поделиться излишками...


__________________

trigon поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.03.2010, 18:34   #3
Живу я тут
  
 
Регистрация: 25.02.2009
Адрес: Тернополь
Сообщений: 1,456
Поблагодарил(а) : 200
Поблагодарили 417 раз(а) в 268 сообщениях
Re: Cherax pechnyi перше потомство ===www.aquaforum.ua===

Ну штук 20 точно собі залишу а решта буду розпродувати, правда вже штук 40 зарезервовано.

kisa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 21.03.2010, 23:27   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Jefff77
 
Регистрация: 18.01.2009
Адрес: Харьков, Салтовка
Сообщений: 2,297
Поблагодарил(а) : 785
Поблагодарили 1,131 раз(а) в 454 сообщениях
Отправить сообщение для Jefff77 с помощью ICQ Отправить сообщение для Jefff77 с помощью Skype™
Re: Cherax pechnyi перше потомство ===www.aquaforum.ua===

в народе этого рака называют Cherax papuanus zebra если не ошибаюсь
__________________
063-1333777 (лайф), 066-1333777 (мтс), 068-1333777 (киевстар) Labeo@email.ua Сергей

Jefff77 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 16:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts