"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 18.10.2018, 09:45   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Всіх вітаю в моїй темі.
Підготовку до запуску цього скейпу почав можна сказати ще майже пів року тому. Детально продумував композицію і обладнання. Частину купував ще на попередній акваріум, як виявилось дещо все ж доведеться міняти, але про це пізніше.
Що маємо:
Акваріум 60*35*35 - зроблено на замовлення разом з тумбою.
Світло Rival Max Spectral 50 - світильник буду міняти на більший, все ж на 60 см довжини акваріума він слабуватий, навіть не те щоб слабуватий, скоріш через розміщення діодів на двох платах просто по краям недосвічує.
Фільтр Aqua Nova NCF 600 - теж найближчі пару місяців поміняю, претензій в плані якості фільтрації нема, зі своєю задачею справляється на всі 100, але трохи шумить. Планую замість нього JBL CristalProfi e 701 чи 702, поки не розібрався чим вони відрізняються і який кращий.
Балонна система СО2, балон на 2 літри, електромагнітний клапан.
Світло і СО2 працює через таймери.
Обігрівач Atman AT-50, ViaAqua 50 Вт.

11.10.18 - запуск

Оскільки біля задньої стінки високий шар грунту, то використав підложку з лави фракцією близько 1см. Лави пішло майже 5 літрів. Насипавши лаву, почав виставляти хардскейп. Коряга з вільхи. Пролежала на балконі кілька місяців, геть висохла і не хотіла тонути, довелось її зварити. І все ж на 100% плавучості не позбавився, того прив'язав камінь.





Поверх лави насипав Живий грунт від AQUAYER. Сподобалось мені з ним працювати, звісно в мріях колись запуститись на системі ADA, але поки маємо що маємо. Тим паче грунт хороший і недорогий. Мені на запуск вистачило всього 5 літрів, шар грунту від 3 до 5 см.

Спереду насипав світлий кварцовий пісок фракцією близько 2 мм. І для деталізації використав річкову гальку.

Ну і найвідповідальніший момент, посадка рослин. Головне ними не зіпсувати хороший хардскейп. З деякими ролинами, що в мене були, довелось попрощатися.
Список рослин:
Micranthemum sp. Monte Carlo
Lilaeopsis brasiliensi
Staurogyne repens
Ranunculus inundatus
Cryptocoryne wendtii var."Green"
Cryptocoryne wendtii var."Brown"
Cryptocoryne affinis "Metallic Red"
Alternanthera reineckii sp. 'Mini'
Limnophila aromatica sp. 'Mini'
Microsorum pteropus "Minor"
Didiplis diandra
Hygrophila pinnatifida
Anubias barteri var. nana "Petite"
Riccardia sp. "Borneo"
Vesicularia montagnei



Садити рослини в цей грунт одне задоволення



Посадку рослин завершено, обережно заливаємо акваріум водою. Вода з крану. Використовував AQUAYER Антитоксин Vita. Також використав Біостартер від AQUAYER.

Одразу після заповнення водою, на щастя вдалось зробити це акуратно.

А ось так виглядав акваріум наступного дня.

По ходу буду викладати фото розвитку і робити коментарі. Поклеїв мохи, фото ще не робив. Не зовсім впевнений чи туди куди треба поклеїв. Так що буду вдячний за поради, критику і запитання. Далі буде...

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
17 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Andrew1 (18.10.2018), Bahmut (26.10.2019), dota_master (18.10.2018), fail99 (27.03.2020), Fancy (19.01.2019), GODLESS (18.10.2018), Gooners (26.10.2018), gor.ec (18.10.2018), igoritto (02.03.2020), mikeovs (19.05.2020), myprog (26.10.2018), Rulik (24.10.2018), Vals (18.10.2018), Vano2318 (21.10.2018), VitM (23.10.2018), yermolayev (01.12.2018), ZiFed (18.10.2018)


Share/Bookmark

 

Метки
aquascape, nature aquarium


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 05:42. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts