Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Общая информация > Общественная деятельность > Выставки, семинары, конкурсы
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Результаты опроса: Яка з ціх робіт достойна перемоги
Учасник 1 36 51.43%
Учасник 2 6 8.57%
Учасник 3 28 40.00%
Голосовавшие: 70. Вы ещё не голосовали в этом опросе

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.12.2022, 14:15   #1
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===



Ось і підходить до завершення міжнародний біотопних конкурс
Слідуй за природою.
https://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=287908
На превеликий жаль робіт в цьому році дуже замало але кворум кількості робіт є,тому потрібно оприділитися з переможцями.
А поки проходить основне суддівство,результати якого з'являться 20 грудня,ми спробуємо провести голосування на Приз глядацьких симпатій.
Спонсором цього дійства виступила Gepardgoods.
Світильник GepardLamps сарії Color Mix с управлінням по Wi-fi.
На вибір переможця від 30 до 120 см



Головну увагу прошу звернути на відео матеріали!

Голосуємо тільки за одну роботу!
Вдачі!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________


Последний раз редактировалось Карача; 11.12.2022 в 14:29..
Карача поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
BЛАДИМИP (13.12.2022), myprog (11.12.2022), Svekla (15.12.2022), svetly (13.12.2022), Евгений Киев (13.12.2022), Ю.В. (12.12.2022)
Старый 11.12.2022, 14:27   #2
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Учасник під номером 1

Назва конкурсної роботи: Берег Чортория, 10 років тиші.
GPS дані, дата створення:
https://www.google.com/maps/place/50...0.4572167,30.5
823752,16z/data=!4m4!3m3!8m2!3d50.4563333!4d30.5828889?hl=ru-UA
Опис біотопу: Річка Десенка (давня назва Чорторий), а саме її східний рукав, що має і сучасну назву
«Русанівська протока». Глибина 5-6,місцями до 10 метрів. По берегах в основному чагарники. З дерев-
тополя і акація, є клен і липа. Водяна рослинність типова для басейну Дніпра у наших широтах. Серед
того що є на фотоколажі та в конкурсному акваріумі, це: кубишка жовта (Núphar lútea) водокрас
жаб’ячий (Hydrócharis mórsus-ránae) горіх водяний (Trapa natans L.) стрілолист звичайний (Sagittaria)
єжеголовнік прямий (Spargánium eréctum) камиш (швидше за все якийсь клубнєкамиш) (Bolboschoenus)
роголісник (Ceratophyllum demersum) наяс маріна (Najas marina) сальвінія плаваюча (Salvinia natans)
ряска (швидше над усе ряска мала) (Lemna minor L.) Є також багато водоростей: переважно нитка,
швидше над усе якась із спірогір (Spirogyra) якісь із синьо-зелених (Cyanobacteria) Є деякі рослини, про
які я точно знаю що вони у водоймі присутні (неодноразово бачив їх на цьому берегу), але в день
запуску акваріума чогось в кадр не попали. Серед них перистолисник (Myriophyllum sp) рдест
пронзенолисний (Potamogeton perfoliatus) ситняг болотний (Eleocharis palustris) валіснерія спіральна
(Vallisnéria spirális) Серед інвазивних видів я зустрічав тут: валіснерія гигантська (Vallisneria gigantea)
елодея канадська (Elodea) Риба також типова для Дніпровського басейну біля Києва. Особисто я ловив,
або бачив що ловили: уклейка (Alburnus alburnus) верховодка звичайна (Leucaspius delineatus) густера
(Blicca bjoerkna) лящ (Abramis brama) щука звичайна (Esox lucius) судак звичайний (Sander lucioperca)
окунь річковий (Perca fluviatilis) чехонь (Pelecus cultratus) плотва звичайна (Rutilus rutilus) красноперка
(Scardinius erythrophthalmus) Серед інвазівних видів зустрічаються ротан головешка (Perccottus glenii)
сонячний окунь (Lepomis gibbosus) риба-ігла (Syngnathus typhle) Про наявність решти видів, характерних
для Дніпра згідно літературних даних, я можу тільки гадати. На березі гніздяться водоплаваючі птахи. Я
бачив: утка кряква (Anas platyrhynchos) якісь куліки (Charadrii) лелека білий (Ciconia ciconia) сіра чапля
(Ardea cinerea) Серед водяних ссавців помічав болотяну ондатру (Ondatra zibethicus) нутрію (Myocastor
coypus) Швидше за все інвазивні. Багато років на цьому березі працював завод по виготовленню
силікатної цегли. Сюди баржами завозився пісок, намивалися коси, потім завод пісок виробляв, все
змивали з русла, і все повторювалося. Мабуть тому на даній ділянці русла майже нема бесхребетних. Із
равликів є тільки прудовик звичайний (Lymnaea stagnalis). І мабуть і все . Тому же зараз русло доволі
чисте- пісок вкритий мулом. Ніякого каміння або корчів- все старе вимито, а нове не наноситься бо
течія майже відсутня. Да і дерев понад берегом не багато-чагарники. Десять років вже завод не працює
і біотоп поволі починає відновлюватись. Який він має вигляд на одинадцятому році тиші я спробую
показати в своєму акваріумі.
Список видів тварин і рослин: Усі рослини що були знайдені, присутні на фотоколажі, що додається.
Проте, не всі вони використовувались при оздобленні акваріума. Розміри акваріума задали також і
граничні параметри по рослинам та їх розсадці. Оскільки правилами створення композиціі в рослинних
акваріумах не рекомендується робити більш ніж 1 вид рослин на 10 см довжини акваріума, плюс 1 на
акваріум, то в мене і висаджено 4 види рослин, плюс плаваючі. Також, згідно тих же рекомендацій,
рослини висаджені видовими групами, без повторювання і міксування. Тому в акваріумі присутні: З
рослин водокрас жаб’ячий (Hydrócharis mórsus-ránae) стрілолист звичайний (Sagittaria) єжеголовнік
прямий (Spargánium eréctum) камиш (швидше за все якийсь клубнєкамиш) (Bolboschoenus) горіх
водяний (Trapa natans L.) сальвінія плаваюча (Salvinia natans) З риби уклейка (Alburnus alburnus)
верховодка звичайна (Leucaspius delineatus) чехонь (Pelecus cultratus) (можливо!) Мальок крупнимпланом також показаний на фотоколажі, який я додав. Про перспективу акваріума в часі з таким
підбором гідробіонтів, якби він був у мене вдома, я докладно розповів на відео. Якщо коротко, то
вдома, при наявності фільтра, світла та підмін з річки (мені до неї лише 15 хвилин ходу), цей акваріум
прожив би десь до середини листопада. І навіть якщо я б його збирав у травні, він все одно прожив би
до листопада. Це пов’язано з сезонністю та закінченням вегетативного періоду дикорослих рослин.
Швидкість їх росту, обмежену розмірами акваріума, я би забезпечив комбінацією світла та поживних
речовин. Що я вже не раз і робив з саме цими рослинами з цього берега в себе вдома. Також само і
мальок прожив би- воду, охолодження, кисень і харчування я би йому забезпечив, швидкість росту в
нього не така щоб за півроку затягнутися за такий термін. Але умови конкурсу диктують розборку
акваріума одразу після фотосесіі з поверненням гідробіонтів у природу, що я і зробив.
Хімічний склад води та температурний режим: На момент запуска акваріума згідно даних
акваріумних тестів «РІККА» КН 7 GH 10 pH 7.2 NH3/NH4 0 NO2 0 NO3 5 PO4 0,1 Температура води біля
берега 23 градуси Цельсія.
Використання природного декору: Грунт (пісок, швидше за все сілікатний), фракція 0,5-1мм взятий з
берега водойми з невеликою кількістю мулу. Оскільки, як було сказано при описі біотопа, внаслідок
багаторічного використання піску з русла для промислових потреб, останнє вичищено земснарядами
вщент. Великих дерев на березі замало, а течія, щоб щось принести здалеку, дуже слаба, то на дні
водойми немає ані каміння, ані корчів. Дно (принаймні в тих місцях де дозволено пірнати щоб щось
роздивится) являє собою майже чистий пісок із відносно невеликим шаром мулу (місцями). В тому
числі і у місті запуска акваріума. Тому при оздобленні акваріума ніякий декор не використовувався-
саме той пісок що в річці із саме тим мулом, що в ньому присутній, якому була дана можливість осісти
на дно.
Розміри акваріума, додаткове обладнання: 300х300х280 мм, 25,2літри. Обладнання при запуску не
використовувалось в зв’язку з відсутністю необхідності- світла під сонцем досить, фільтр не потрібен-
вода повинна мати такий же вигляд як і в водоймі. Про можливість довготривалого існування цього
акваріуму я писав у розділі «Список видів рослин і тварин». Для фотосесіі акваріум декілька годин
чудово проживе без обладнання, яке не буде і заважати при фотографуванні. Довгострокове же життя
його, яке без обладнання неможливе, не передбачене умовами конкурсу.
https://youtu.be/1JL2trZ3aVo

__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________


Последний раз редактировалось Ю.В.; 12.12.2022 в 23:37..
Карача поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
myprog (11.12.2022), svetly (13.12.2022), Евгений Киев (13.12.2022), зажигатель (13.12.2022), николай kasapp (13.12.2022), РомаУж (13.12.2022), Ю.В. (12.12.2022)
Старый 11.12.2022, 14:59   #3
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Учасник номер 2

Назва конкурсної роботи: Сльози коралів
GPS дані, дата створення:
https://www.google.com/maps/place/32...2.1747814,34.8
024715,17z/data=!4m4!3m3!8m2!3d32.1755833!4d34.80125
Опис біотопу: Східне узбережжя Середземного моря, пляж міста Герцлія, центр Ізраіля. Грунт-пісок,
доволі дрібний, майже льос, навіть фракцію не вгадати. Деякі вчені вважають що цей пісок винесений
із Сахари Великим Нілом, чия течія дотягує до узбережжя Ізраіля. А чому ні, якщо цей пісок з Сахари
вітрами доносить до Амазонки? У прибережній зоні і на берегу багато уламків скелетів коралів, уламки
вапняку, якихось піщаників, мушлєй, різної гальки. Температура повітря в день запуску 32 градуси.
Температура води в день запуску 27 градусів. Солоність- звичайна для Середземного моря– 39-40
проміллє Згідно акваріумних тестів «JBL», рН склав 8,0, NH3/NH4– 0, NO2- 0, NO3- 5, PO4–ледве
визначився, десь 0.1 Загальна твердість води в день заміру 24 dGH Карбонатна твердість 18 dKH
Гідробіонти. Перераховувати всю флору і фауну Середземного моря (а згідно літературних даних
велика її частина присутня на цьому узбережжі) мабуть немає сенсу, тому я назву тільки те що я бачила
сама (у воді, на берегу, у рибалок, щоі люб’язно дали мені для акваріума рибу виловлену в цьому місці)
Риба Tetraodontidae (риба-собака)– щось схоже на акваріумного тетрадона, часто на берег викидає.
Туристів попереджають їх не торкати. Trachurus trachurus (звичайна ставріда) Scomber scombrus
(атлантична скумбрія) Sparus aurata (дорадо) Dicentrarchus labrax (сібас) Sillago sihama (корюшкова
сілаго, телевізія). Саме ці рибки і були в моєму акваріумі, після чого вже до рибалки не повернулися, а
пішли додому, у море. Морські водорості, які мені вдалося ідентифікувати Posidonia Oceanica (кульки
Нептуна) Chlorophyta , Derbesia marina (зелена нитка) Dictyota (темно коричневі з вілковими віточками)
Lyngbya spp (волокнисті коричневі) Enteromorpha flexuosa (ентероморфа ізвіліста) Codium, мені здалося
що «arabicum» Caulerpa (якась із каулреп, швидше за все інвазівна) Губки (імовірно) Scalarispongia
scalaris Бесхребетні Carcinus aestuarii (краб трав’яний) Recluzia (равлик, щось із реклюзій) Корали Хоча
температура води явно зависока для нормального життя коралів, все ж в Середземному морі вони
зустрічаються. Більше того, скелети коралів можна знайти і на березі. Але ідентіфікувати їх мені не
вдалось. Хоча для створення композиціі я їх використовувала Геологія Крім дуже дрібного піску, на
березі і на дні зустрічається якесь каміння, на вигляд як т.з. «кенійське», аде дуже шипляче у оцті-
мабуть якийсь вапняк. Деякі з тих каменів доволі м’які і з включеннями мушлей, щось на кшталт
ракушняка. Також зустрічаються уламки пісчаника, що є дуже характерним для Ізраіля. Присутня також
різного розміру галька, переважно світла та біла,як реагуюча на оцет,так і ні- мабуть якісь варіанти
кварцу і мармуру. Чорного каміння майже нема. Крім того на дні та на березі багато різноманітних
мушлєй та уламків скелетів коралів різного розміру і форми. На превеликий жаль на узбережжі і
прибережній зоні присутнє штучне сміття,переважно пластика, який, здається,вже став частиною цього
біотопу.
Список видів тварин і рослин: Риба: Sillago sihama (корюшкова сілаго, телевізія, як її називають у
Ізраілі). Водорості морські: -Chlorophyta , Derbesia marina (зелена нитка) -Dictyota (темно коричневі з
вілковими віточками) -Codium, мені здалося що «arabicum» Решта, що не попала в акваріум, є на фото-
чернетках, якщо буде треба, можу показати їх жюрі. Бесхребетні: -Recluzia (равлик, щось із реклюзій) Я
розумію, що незважаючи на те що у акваріумістів поширені «нано моря», об’єм акваріума (10л) це
замало для цього населення. Але, якби цей акваріум був би в мене вдома, то з урахуванням того що я
живу не далеко від моря, робити підміни морською водою хоч і кожен день не було би для мене
проблемою. В кімнаті постійно працює кондіціонер, що підтримує температуру повітря 20 градусів, що
є нормальним для цих гідробіонтів. Є також і холодильник, де можна охолоджувати пляшки з водою для охолодження. Тому я певна, що цей акваріум з цими рибою, водоростями и равликом доволі без
проблем проіснував би в мене достатньо довгий час. Але, згідно з умовами конкурсу я всіх повернула
до дому, в море, після завершення фотографування
Хімічний склад води та температурний режим: На момент запуску згідно тестів «JBL»: рН 8,0 GH 24
dGH КН 18 dKH NH3/NH4 0,0 NO2 0,0 NO3 5,0 РО4 0,1 Т води 27 градусів Цельсія Солоність води 39…40
проміллє
Використання природного декору: В якості декору я використовувала дрібний пісок з берега моря, а
також морську гальку (імовірно що кварц та мармур), вапняк, пісчаник і уламки скелетів коралів. Але
декор в мене не тільки природний. На превеликий жаль, на узбережжі і прибережній зоні присутнє
штучне сміття, переважно пластик, який, здається, вже став частиною цього біотопу. Оскільки цей
пластик потім попадає в океан і утворює величезні «острови», що губить все живе, я вимушена була
використати і цей, штучний, декор, знайдений на цьому ж узбережжі (пляшка і декілька кришок) в
своєму акваріумі. Нехай це буде мій тихий, але сигнал людству- люди, ми не маємо права робити наші
штучні речі частинами природних біотопів!
Розміри акваріума, додаткове обладнання: Акваріум 20х20х25 см, 10 літрів. Я розумію, що трішки
замало, але я зараз не вдома, за кордоном, і сама, без батьків, і дякувати Богові і добрим людям, що
дали покористуватись хоча б таким. Але я точно знаю що бувають акваріуми- «нано моря», а значить
цей акваріум має право на існування. До комплекту акваріума йшли фільтр та світильник, але я їх не
використовувала. По-перше, світла соняшним ізраїльским ранком і так забагато, а по-друге воду в морі
ніхто не фільтрує і завдяки дрібному піску та прибою, вона доволі каламутна, тому я вирішила її такою і
залишити.
https://youtu.be/AHlWzK849og

__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
myprog (11.12.2022), Svekla (15.12.2022), svetly (13.12.2022), Евгений Киев (13.12.2022), николай kasapp (13.12.2022), РомаУж (13.12.2022), Ю.В. (12.12.2022)
Старый 11.12.2022, 15:25   #4
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Учасник номер 3

Назва конкурсної роботи: "Синеє озеро"
GPS дані, дата створення: 50 °30'04" півн.ш. 30 °24'04"в.д. 06.10.2022
Опис біотопу: Озеро безтічне, прісне, площа 2, 8 га., глибина 1,5м. Озеро з'явилось у лідеиковому
періоді. Поповнення води відбувається за рахунок грунтовим волам та атмосферним опадам. Водойма
розташована на вододілі річок Дніпр та Ірпінь. З 80роках було частково засипано. Був збудований
"Синьоозерний" масив "Виноградар". Так з'явилося озеро у бітоні серед домів та більша частина озера
примикає до Пуща-Водицького лісу. З початку забудови ,рівень води падає як озері у бітоні та біля лісу.
Бо вони є одним озером.
Список видів тварин і рослин: Unio pictorum, Rhode perfoliatus, Alburnus alburnus, Potamogeton
perfoliatus, Juncus effuses, Ceratophyllum demergum, Alisma plantago aguatic.
Хімічний склад води та температурний режим: GH-7,KH-3,Ph-6,8, нітрат -10, фосфат -0,1, температура
17
Використання природного декору: Суглинок,мул
Розміри акваріума, додаткове обладнання: 31*25*25. Помпа"AQUARIUM PUMP"-1шт. Світильник-
"XILONG"-1шт. Вентилятор-"Li-ion Battery Fan"-1шт. Механічне реле часу"EMOS"-2шт. Мобільний
телефон "Xiaomi "5+-1шт. JBL PROAQUATEST EASY 7 in 1 , Тест PO4 -rikka.
https://drive.google.com/file/d/12T2...w?usp=drivesdk

__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
6 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
myprog (11.12.2022), Svekla (15.12.2022), svetly (13.12.2022), Евгений Киев (13.12.2022), РомаУж (13.12.2022), Ю.В. (12.12.2022)
Старый 13.12.2022, 11:54   #5
Я тут недавно
  
 
Аватар для svetly
 
Регистрация: 11.08.2012
Адрес: Ильичёвск
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 363
Поблагодарили 142 раз(а) в 34 сообщениях
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Мой голос за первую работу, за участника номер 1.

svetly поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили svetly за данный пост:
Карача (13.12.2022), Ю.В. (13.12.2022)
Реклама помогает развиваться
Старый 13.12.2022, 11:59   #6
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

svetly, Светик, так ты в голосовалке сверху галочку поставь))


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.12.2022, 13:07   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для BЛАДИМИP
 
Регистрация: 31.01.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 2,744
Поблагодарил(а) : 535
Поблагодарили 6,235 раз(а) в 1,351 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Отправить сообщение для BЛАДИМИP с помощью ICQ Отправить сообщение для BЛАДИМИP с помощью Skype™
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

А какова цель конкурса
- Аква-Фото натуры?
- Создание жизнеспособного аквариума, который повторяет натуру?
разница существенна для оценки.
С уважением
Владимир


Мы же цели поставили ДО объявления конкурса, да?
__________________
[URL="http://dramader.blogspot.com/"]Посетите мой блог[/URL]

BЛАДИМИP поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил BЛАДИМИP за данный пост:
Карача (13.12.2022)
Старый 13.12.2022, 13:27   #8
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 10.12.2014
Адрес: Борисполь
Сообщений: 52
Поблагодарил(а) : 9
Поблагодарили 25 раз(а) в 17 сообщениях
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Якщо не можна так коментувати,то видаліть. Просто хотів сказати,що мій вибір між 1і3. Я не дуже люблю екзотику,тому другий не дуже розглядаю,але це не означає що він гірший,просто не моє. І я вибираю 3,бо він справжніший ніж 1. 1 виглядає вроді й гарно,але як грядка на городі. Прополота і рядочками посіяна. А от 3 номер виглядає як справжне заросше озеро. І рослинна засміченість, якісь поламані комиші, і навіть бульбашки !!! в водоростях застрягли. Тут присутній природній хаос. Це справжній біотоп.

laplandia поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили laplandia за данный пост:
зажигатель (13.12.2022), Карача (13.12.2022), Ю.В. (13.12.2022)
Старый 13.12.2022, 13:39   #9
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 25.04.2018
Адрес: Украина
Сообщений: 1
Поблагодарил(а) : 18
Поблагодарили 2 раз в 1 сообщении
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Імпонує 1 кандидат дуже все наближено до реальності та видержані Всі умови конкурсу. Не можна не відзначити 2 і 3 люди старалися і в той же час трохи не хватає наповненості в оформленні.

Valentin69 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Valentin69 за данный пост:
Карача (13.12.2022), Ю.В. (13.12.2022)
Старый 13.12.2022, 15:40   #10
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от BЛАДИМИP Посмотреть сообщение
А какова цель конкурса
- Аква-Фото натуры?
- Создание жизнеспособного аквариума, который повторяет натуру?
разница существенна для оценки.
С уважением
Владимир


Мы же цели поставили ДО объявления конкурса, да?
Офіційний сайт конкурсу,заходим і ознайомлюємося!
https://www.biotope.com.ua/contest.html
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
myprog (13.12.2022), Ю.В. (13.12.2022)
Старый 13.12.2022, 19:54   #11
Живу я тут
  
 
Аватар для Митрич
 
Регистрация: 09.12.2015
Адрес: Запорожье,Бабурка
Сообщений: 1,001
Поблагодарил(а) : 1,094
Поблагодарили 1,984 раз(а) в 591 сообщениях
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Гм... Первая работа, конечно же, выглядит самой привлекательной, в особенности на фоне реалистичного фона)) Но... как то уж слишком чстый песочек в аквариуме))) В реалии растючка из якось грязюки растет))
Вторая работа - не в моем вкусе) Извините ...
Ну а третья - ... Хоть и не вижу оригинала, но... Огороды - эт по нашему! Люблю!
Так что мой выбор - 3!
))))

Митрич поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Митрич за данный пост:
Gepard (15.12.2022), Карача (13.12.2022), Ю.В. (13.12.2022)
Старый 15.12.2022, 20:24   #12
Живу я тут
  
 
Аватар для Gepard
 
Регистрация: 02.02.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 126
Поблагодарил(а) : 113
Поблагодарили 61 раз(а) в 44 сообщениях
Відповідь: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

я за первую работу, этот пейзаж как раз недалеко от меня)


__________________

Gepard поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Gepard за данный пост:
Карача (16.12.2022)
Старый 24.12.2022, 14:30   #13
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Всім привіт!
Ну що,остання номінація в цьому конкурсі визначилась.
Поздоровляю Юрія Хаустова!!!)
Можеш завітати до спонсора та вибрати собі світильник.

Всім дякую !
Команда організаторів закривае конкурс 2022 року!
Робить висновки,вносить зміни, розширює горизонти!
До зустрічі в наступному 2023 році!
Слідкуйте за анонсами!

А поки поздоровляю з Різдвом христовим та Новим роком!
Всім нам терпіння, мужності,надхнення!
Здоров'я та злогодження !
І головне Перемоги!
Перемоги в війні з орками та ілюзіями що до швидкого покращення життя!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
Leo Angel (24.12.2022), Ю.В. (24.12.2022)
Старый 24.12.2022, 15:07   #14
Живу я тут
  
 
Аватар для Gepard
 
Регистрация: 02.02.2014
Адрес: Киев
Сообщений: 126
Поблагодарил(а) : 113
Поблагодарили 61 раз(а) в 44 сообщениях
Відповідь: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Вітаю, Юру з перемогою. Непогана робота вийшла.


__________________

Gepard поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Gepard за данный пост:
Leo Angel (24.12.2022), Карача (24.12.2022), Ю.В. (24.12.2022)
Старый 24.12.2022, 15:08   #15
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,062
Поблагодарил(а) : 12,799
Поблагодарили 17,067 раз(а) в 5,527 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Приз глядацьких симпатій міжнародний конкурс Слідуй за природою ===www.aquaforum.ua===

Так.
На наносвітильник потягне)))))
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 01:35. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts