Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Фотографии аквариумов участников форума.
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Фотографии аквариумов участников форума. Размещайте фотографии и описания своих аквариумов, рассказывайте о процессе создания композиций, и т.д.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.05.2016, 13:49   #1
Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками...
Я тут недавно

Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
 

Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Kote_23 Kote_23 поза форумом 09.05.2016, 13:49
Рейтинг: ()

Певно все розпочиналось стандартно: натрапив на аква-магазин, вирішив придбати акву і понеслось...
Аква придбана на початку квітня. Відразу промито та засипано грунти, залито воду, поставлено фільтр акваель мікро, компресор та обігрівач aHeater mini. за тиждень засаджено Бакопа та поставлено світло. Вирішив робити з підручних матеріалів Лед-світильник (на базі діодів 3528, три ленти по 18 штук ч\з блок живлення з димером пустивши на лед 7 вольт.)
Був варіант 12, але толком не зрозумівши як вирахувати потужність вирішив взяти менше значення щоб не переборщити, ібо водорослі не дуже хотілось мати...) Було вирішено ставити світовий день на 8 годин.
Нажаль фото початкових стадій відсутні...
Ще за тиждень досадив Анубиас нано (якщо я вірно ідентифікував), був з натяками на бороду, але з часом десь поділось (коли в акву запустив стурісому), також кладофору, та каміння з "бревном" Чолла. Відразу за ними добавлено мох плачучий на кускові лави.
Фільтр внутрішній замінено на зовнішній Resun micra CY-20
Тижні 2,5 тому запущено рибасів (Стурісома та пара Ендлерів), 2 нерітіни не витримали лихої долі переїзду і відкинулись певно десь в акві.
3 дні тому в акві з'явився Ситняг та яванець на коряжці для подальшого запланованого обростання + у стіночки трохи Роголистника.

В загальному плані всі живе і працює, планується доплацювання певні невеличкі - закритя або модернізація дощовика (вимушено зроблено змільшений від стандартного для зменшення течії) та іншої акваапаратури.
Креветоси облюбували кущ моху на лаві і сидять там рідко вилазячи.... Але в ньому й проблема - сьогодні помітив що дуже велика його частина вкрита початками водоростів... фото з телефону, сьогодні-завтра максимум скину якісні з фотоапарату...
Питання в тому чи його обскубти краще (якщо так - то з акви ж краще вийняти для цієї процедури?) пролікувати або 2 в 1 ?


Звичайно воно все ще нова та в процесі, але ж хтів би мінімізувати втрати та ненаробити помилок щоб не довелося робити перезапуск....

Последний раз редактировалось Kote_23; 09.05.2016 в 14:03..
Просмотров: 4597
Ответить с цитированием
Старый 10.05.2016, 15:18   #2
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для A.Lonko
 
Регистрация: 11.04.2011
Адрес: г. Прилуки
Сообщений: 589
Поблагодарил(а) : 1,264
Поблагодарили 456 раз(а) в 314 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Вітаю.
Не знайшов об'єм Вашої акви, але здається мені що для стурісоми він замалий.
__________________
С уважением, Александр


__________________

A.Lonko поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 10:58   #3
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
khm Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Об'єм 17л, думаю реальних десь 15...
Так, в ситуації з Старісомою я попав на маркетингову провокацію)
Сказали разом з тим, що вони мирні та поїдають водорості, ще й геть великі не ростуть, та підійдуть для моїх 15л. А вже вдома прочитав, що їх 20 см далеко не обмеження )))
Ну то таке, будемо бачити... Вона мені подобається, ця рибка)
А питання що ж робити з мохом який обростає водоростями досі актуальне!!!!!


Последний раз редактировалось Kote_23; 11.05.2016 в 16:11..
Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 12:01   #4
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Kote_23 Посмотреть сообщение
що ж робити з мохом який обростає водоростями
Вийняти і пролікувати розчином перекису або сайдекса,але обережно,бо Квін має ніжні листові пластинки(а на фото скоріш він),далі кріль зїсть водорослі.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 14:57   #5
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 26.04.2010
Адрес: г.Житомир
Сообщений: 8,391
Поблагодарил(а) : 15,510
Поблагодарили 6,307 раз(а) в 3,416 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Kote_23,
information

Модерация!

красный цвет для модераторов!




nickanya поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил nickanya за данный пост:
Kote_23 (11.05.2016)
Реклама помогает развиваться
Старый 11.05.2016, 16:04   #6
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Спробую, не підкажете пропорці? Шукав в неті, натикаюсь на 1 мл на 2 л води. Якщо відсажу в банку (реально просто банку з акваріуму без нагріву та світла) окрему і там почну обробляти перекисом водню ефект буде припустимий? (водорослі зникнуть а рослина виживе)

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 16:23   #7
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Ось сьогоднішні фото, на них помітно як паскудно виглядає мох, та зайву рослинність на ньому у вигляду гірлянд з водорослі, наче навіть нитчатка є ....

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 16:38   #8
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

В окрему чашку,тарілку,я б дав 2мл на 1л,АЛЕ, хвилин на 10-15.Водорости не зникнуть,і ви не побачите ,шо щось змвнилось,але в акві згодом вони побіліють в їх легко зїсть кріль.Якщо буде замало-повторіть ще.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Оскар за данный пост:
A.Lonko (11.05.2016), Kote_23 (11.05.2016)
Старый 11.05.2016, 18:20   #9
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Тобто після 10-15 хв вимочування в перекисі, промити проточною і відразу в акву помістити ? !

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2016, 19:25   #10
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Навіщо промивати?Витягли-і в акву.Те,що лишилось на мосі довершить свою справу,а загальна концентрація буде майже нульова.Шкоди ні для кого не буде.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.05.2016, 09:29   #11
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Ок. Дякую. Але провсяк випадок уточню, креветосам теж нічого не буде ? ) там червоні сакури не дорослі ще)

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.05.2016, 11:13   #12
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для A.Lonko
 
Регистрация: 11.04.2011
Адрес: г. Прилуки
Сообщений: 589
Поблагодарил(а) : 1,264
Поблагодарили 456 раз(а) в 314 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

нічого не буде. Я інколи перекись водню прямо в акву наливаю (зі шприца на місця, враженні водорослями). Всі креветки живі.
__________________
С уважением, Александр


__________________

A.Lonko поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили A.Lonko за данный пост:
Andrew1 (12.05.2016), Оскар (12.05.2016)
Старый 15.05.2016, 18:20   #13
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 19.04.2016
Адрес: Украина
Сообщений: 21
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Що ж, все зробив, лишається лиш чекати. Але паралельно виникає питання - якщо кріль не справлятиметься, або взагалі буде не зацікавлений у поїданні водорослі? У гіршому випадку вона взагалі не зникне... Навіть при повторних спробах... В крайньому випадку буде план Б - "сайдекс". (Не підкажете як ним і в яких пропорціях?) Дякую!
Відпишусь на тижні про результати.

Kote_23 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.05.2016, 21:41   #14
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.07.2012
Адрес: г.Мелитополь
Сообщений: 969
Поблагодарил(а) : 454
Поблагодарили 604 раз(а) в 395 сообщениях
Re: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

Криветки всегда будут заинтересованы,это их харч,тем более "размягченный" перекисью. НО водоросли могут и не исчезнуть(и сайдекс не поможет),и даже,мне кажется,будет больше.Обратите внимание на стабилизацию и установку биобаланса в акве.Она свежая,растений мало,света много,ну и наверняка перекос по макро.

Оскар поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2016, 16:50   #15
Живу я тут
  
 
Аватар для ahnenerbe
 
Регистрация: 14.11.2014
Адрес: Первомайск (Николаевская область)
Сообщений: 388
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 194 раз(а) в 156 сообщениях
Відповідь: Перша спроба: креветки, нано з логічними виринаючими наслідками... ===www.aquaforum.ua===

У вас в 17 литрах столько всяких трубок, аквариум теряет свой вид. Думаю лучше убрать обогреватель, аэрацию, внешний фильтр. Вместо всего этого добра поставить акваэль пат мини (есть там аэрация). Аквариум буде выглядеть аккуратней. Мало со2 в аквариуме, а вы еще аэрируете воду, растения будут плохо расти. Тем более большинство ваших растений медленнорастущие. Может лучше убрать рыбок и сделать чистый креветочник, намного лучше будет.
Налейте сайдекс в аквариум, он уберет все нежелательные водоросли. Лучше сразу вылечить весь аквариум. Если растения будете лечить в отдельной посуде, то когда поставите их на место в аквариум они обратно так же зарастут.

ahnenerbe поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 21:01. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts