Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Амфибии > Хвостатые
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.03.2019, 22:40  
Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий)
Живу я тут

Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
 

Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Semelena Semelena поза форумом 02.03.2019, 22:40
Рейтинг: ()

Вдруге в мене аксолотлі відклали ікру, незаплановано, до того було у 2012 році. Єдиний, що тоді лишився, прожив рік. Тих, що відразу не вижили, годувати до мотиля було нічим. Та й мотиль, як оце аж зараз з'ясувалося, наш місцевий їм зовсім не підходить. Їх треба годувати трубочником. А трубочник для мальків істота надто сильна, вертка і м`язиста. З усіх рекомендацій виконуваними були тільки щодо вареного яєчного жовтка - і він не поміг зовсім, швидше, прискорив фатальний кінець.

Ці мальки вийшли з ікринок два тижні тому. Тримаю у контейнері з невеличкими рослинами й низьким рівнем води. Почала їх годувати циклопом диким з-під льоду. Потім з'явилася дафнія з акваріумної культури. Два тижні все йшло значно краще, ніж в історії з яєчним жовтком.

Десь півтора тижні тому мальків лишилося 20 нетравмованих при пересадці в контейнер.
Тиждень тому - лишилося 15 тих, що гарно навчилися полювати на рачків і наїдатися. І весь тиждень так стабільно і лишалося. І от вчора-позавчора в них стало видно легені і пульс, вони почали дихати з поверхні. І менше їсти, але корму в контейнері не лишається. Тобто, рачків просто не вистачає на 1-2 годування на добу, це по-перше. І ще я не розумію, чи їдять вони нарізаний трубочник, бо я жодного разу цього не спостерігала, мабуть що ще ні.
По-друге, на них, можливо, від річкового циклопа, щось напало - якісь півпрозорі зернятка, подекуди скупченнями. Ті, на кого це приліпилося чи вискочило, ослаблені і вмирають. І на даний момент є 5 на вигляд чистих аксів і ще 3 в іншій посудині на вигляд уражені, хоч і рухливі. Решта загинули (чотирьох з них заморозила, бо пульс проглядався, але в купах покрученого і подертого лахміття замість тіл, вже розкладалися й розчинялися і не ворушилися ніяк). Розмір зараз до 3 см. Були пузаті, а тепер майже всі стали худі й пласкі.

Ну, і так - мальки від сиблінгів... але дуже живучих, там свої історії неймовірного виживання і регенерації.
Називається, відсаджувала двох сестричок віком 2 рочки - більшу й меншу, а воно через тиждень(!), ну максимум два тижні виявилося сестричка і братик, у півтора рази довший за ту "більшу" сестричку...
Просмотров: 21870
Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
strateg (14.01.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 05.03.2019, 22:19   #16
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 16.10.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 472
Поблагодарил(а) : 71
Поблагодарили 330 раз(а) в 198 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Звіт про мальків білого а ===www.aquaforum.ua===

Я ,мабуть, незрозуміло написав, бо мав на увазі посилання або тип світлодіодної лампи, а "синьо-червоний діод е27" (з вашого профілю) не говорить мені ні про що.
Про спектри ЛЛ я в курсі, колись багато про них писав на львівському аквафорумі.

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
дайте посилання на досліди з вирощування рослин в умовах повної ізоляції
В більшості випадків в теплицях використовують натрієві лампи, бо ""дешево і сердито", там UVA - практично 0.
Ось тут https://www.biorxiv.org/content/bior...15095.full.pdf на сьомій сторінці є порівняння її спектру з білим і фітодіодом. До речі, якщо почитати уважно ту статтю, то можна зробити висновок, що фітолампи не мають жодного сенсу. Але то таке ..

А "атлас-довідник" ... Давно не читав такої безграмотної компіляції текстів з нету.
Розвеселило. Це ж в якій задниці наша вища освіта, якщо доценти таку хрінь пишуть і рецензують !!

bobus поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2019, 22:57   #17
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Звіт про мальків біло ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
В більшості випадків в теплицях використовують натрієві лампи, бо ""дешево і сердито", там UVA - практично 0.
Ось тут https://www.biorxiv.org/content/bior...15095.full.pdf на сьомій сторінці є порівняння її спектру з білим і фітодіодом.
Я ще раз кажу: мені непринципово насправді, бо той мій текст, в котрий Ви вкотре влізли, був про інші речі. Я тим текстом, якщо звернете увагу, виправдовувалася і намагалася довести, що мої лампи - це не те, що вб'є моїх тварин.

Але якщо ви хочете поговорити про "непотрібність" потрібного тваринам УФ для рослин... ок.

Дивлюся сьому сторінку - ну в мене ж не повилазило!

800 нм- нуль. 400нм - НЕ нуль! І що спрацьовує в тих лампах краще - чи видимий синій пік, чи його маленька "побічка" в коротших хвилях - хто зна? Судячи з того, що ви пишете про марність цього видимого піку -таки не в ньому річ.
І ваші ДНАТи спрогнозувати в зоні<400нм на тому графіку важко. І куди їх саме вішають - я не знаю, але на фото що бачила з ДНАТ - це були парники під прозорими плівками. Хто зна, чому вони спрацьовують, ваші ДНАТ. Може, гріють гарно.
Всі знання зрештою зводяться лиш до підтвердження чого-небудь на практиці, а що саме підтверджує факт - це окрема довга й складна "історія", до якої не завжди є шанс доколупатися! І Ваш графік не просто не виключає потрапляння на рослини UVA, а навпаки, його підтверджує.

Цитата:
в якій задниці наша вища освіта, якщо доценти таку хрінь
і не кажіть - куди тій грішній картоплі та цибулі до пальмової олії та інших імпортних комерційних благ

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 05.03.2019, 23:55   #18
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 16.10.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 472
Поблагодарил(а) : 71
Поблагодарили 330 раз(а) в 198 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Звіт про м ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение
мій текст, в котрий Ви вкотре влізли
більше не буду, каюсь, "осознал"

bobus поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2019, 00:32   #19
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Звіт п ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bobus Посмотреть сообщение
більше не буду, каюсь, "осознал"
та ви шо...
а я тут якраз гуглю в прагненні довести активному критику сучасної вітчизняної освіти й науки очевидну річ, що сонячна радіація є однією з нормальних типових умов розвитку і еволюції всього рослинного світу...

ну, дослідами агрономів зі збільшенням розмірів клубнів картоплі попереднім опроміненням UVB/UVC посадкового матеріалу можна знехтувати: можливо, ту картоплю просто "роздуло", вона погниє і ніколи більше не проросте... але хоча б один-єдиний такий очевидний фактор, як фунгіцидний ефект -вже дозволяє не перераховувати далі решту "за" і зрозуміти відповідь!
Враховуючи різноманіття можливих грибкових уражень і те, що хімічні протравки-фунгіциди є чи не найтоксичнішими препаратами в агрохімії і фармацевтиці. І їх дуже складно підібрати під конкретні гриби, бо різноманіття видів тих грибів просто давить все решта!
Давайте заберем природну, поширену, доступну, універсальну альтернативу хімічним фунгіцидам- і скажемо, що вона нафіг не треба! Бо це ж так парадоксально і цікаво звучить!

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.03.2019, 20:45   #20
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Сьогодні випадково в окремо відкладеній криптокориновій гнилі знайшовся "містер Ікс" - номер п'ять!
Я вже почала з розпачу нервово іржати, бо він там, швидше за все, сам вийшов з ікри, три тижні жив... навряд чи з рослинами випадково потрапило стільки ікринок, щоб при вилупленні+виживанні "доглянутих"=менше ніж 1:10 -я оце не намарне носилася по місту в пошуках живих кормів, тягала той лоточок з мальками як писану торбу...
Але потім пересадила і побачила різницю між мальками... Вона, звичайно, є.

Який висновок я для себе винесла щодо контрастів виживання мальків - 1:5 з живим пилом, наловеним з природи, і 1:1 просто сидіння непоміченим в домашньому акваріумному бруді...
А той висновок -що "з калюжі" я віднині використовуватиму максимум промитий і відстояний кілька днів трубочник.


Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 09.03.2019, 11:34   #21
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

н-да. щось цей п'ятий недорослик вже й не рухається, хоч серцебиття є.
і трубочник їв, і травлення працює... але дійшов він до якогось свого критичного етапу. поки що його не чіпатиму, але щось надії мало. ну, повернути йому ту калюжу, в якій я його знайшла, я б не могла при всьому бажанні. тупо погода змінилася на підвіконні, вже не чіпати ту гниль не можна було.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2019, 12:56   #22
Живу я тут
  
 
Регистрация: 04.12.2010
Адрес: Україна Тернопіль
Сообщений: 234
Поблагодарил(а) : 111
Поблагодарили 73 раз(а) в 53 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

при якій температурі ви їх утримуєте?

Борисович поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.03.2019, 13:18   #23
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Борисович Посмотреть сообщение
при якій температурі ви їх утримуєте?
цих при близько 20, але трапляються коливання.
дорослих - при 23-26. ну в мене по життю така кімнатна температура, що я зроблю. влітку кладу морожені пляшки, але ж не цілий рік.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.03.2019, 12:36   #24
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

знову четверо...
але той, здається, і з поверхні ще не дихав. законсервувався при 14 градусах, їсти їв, але у підсумку не вижив. як і решта більш ніж 80 %.
така вже вона, r-стратегія відбору.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.03.2019, 14:14   #25
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===



Як глянула у свої 112 л, а там... 112 л дафній і ще трохи циклопів. Щось кудись вилила, і вони як пішли множитися...
Ну, ці мальки поки що рачкам планктонним радіють і, підстрибуюючи, ловлять.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2019, 15:21   #26
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===



Та не такий вже й суцільно "невеселий" звіт, як розібратися...

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Semelena за данный пост:
Artemida (10.06.2019), Eri (02.06.2019), EvaNia (12.01.2020), medtehnik (23.07.2019)
Старый 12.01.2020, 23:34   #27
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 07.12.2019
Адрес: Днепр
Сообщений: 5
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Semelena Посмотреть сообщение


Та не такий вже й суцільно "невеселий" звіт, як розібратися...
Завал, я начиталась... класнючие ваши аксолотли) подскажите может вы и мне) заболел один из двух, писала в другой теме... может поможете

Что за шишки (гнойники?) белые на голове появились??
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 0-02-0a-761e239d1dde694ab58b117d7bf738ac090a3e2173e0b69287b8bd39c8b73c85_48d85e9e.jpg
Просмотров: 199
Размер:	112.5 Кб
ID:	667954  

EvaNia поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил EvaNia за данный пост:
Semelena (05.02.2020)
Старый 18.01.2020, 11:41   #28
Живу я тут
  
 
Аватар для Рэндольф Картер
 
Регистрация: 16.01.2018
Адрес: киев
Сообщений: 179
Поблагодарил(а) : 83
Поблагодарили 111 раз(а) в 74 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от EvaNia Посмотреть сообщение
Завал, я начиталась... класнючие ваши аксолотли) подскажите может вы и мне) заболел один из двух, писала в другой теме... может поможете

Что за шишки (гнойники?) белые на голове появились??
Отсадиие от здорового. Попробуйте подержать в растворе (2 мл/1л) метронидазола, 15 мин. Ну скорей всего это будет как мертвому припарка.
__________________
Всегда можно быть смешней

Рэндольф Картер поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рэндольф Картер за данный пост:
EvaNia (18.01.2020)
Старый 18.01.2020, 21:50   #29
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 07.12.2019
Адрес: Днепр
Сообщений: 5
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Рэндольф Картер Посмотреть сообщение
Отсадиие от здорового. Попробуйте подержать в растворе (2 мл/1л) метронидазола, 15 мин. Ну скорей всего это будет как мертвому припарка.
отсадила почти сразу, пару дней не ел, теперь опять ест, притом хорошо ест (мотыль)... по 15-30 минут держу в метилене синем, плюс добавляю пыльцу цветов (начиталась на разных форумах, купила у медовиков) одна шишка лопнула и вылезло от туда куча белого гноя(или типа того).... теперь там ранка, но вроде заживает... но еще с другой стороны и по центру есть.. что это может быть???
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 0-02-0a-87b37e19319c50a073cbe12775f8e892229a5ad77494b211ea4add0a7259855d_d1ee6316.jpg
Просмотров: 168
Размер:	154.7 Кб
ID:	668231   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 0-02-0a-c8522109a465770ef304a2b2315afbc8af63277ec1861bcaeb22a3fbef2eba58_aa0b77c8.jpg
Просмотров: 188
Размер:	118.4 Кб
ID:	668232  

EvaNia поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил EvaNia за данный пост:
Semelena (05.02.2020)
Старый 19.01.2020, 10:47   #30
Живу я тут
  
 
Аватар для Рэндольф Картер
 
Регистрация: 16.01.2018
Адрес: киев
Сообщений: 179
Поблагодарил(а) : 83
Поблагодарили 111 раз(а) в 74 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от EvaNia Посмотреть сообщение
отсадила почти сразу, пару дней не ел, теперь опять ест, притом хорошо ест (мотыль)... по 15-30 минут держу в метилене синем, плюс добавляю пыльцу цветов (начиталась на разных форумах, купила у медовиков) одна шишка лопнула и вылезло от туда куча белого гноя(или типа того).... теперь там ранка, но вроде заживает... но еще с другой стороны и по центру есть.. что это может быть???
Это, бактериалка может быть, сынька не поможет, берите то средство что я писал выше, оно продаётся почти везде в аптках по 100мл флакон, стоит 20грн.
Держать в нем нада 3 раза в день по 15 мин.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20200119_094546.jpg
Просмотров: 175
Размер:	574.5 Кб
ID:	668237  
__________________
Всегда можно быть смешней

Рэндольф Картер поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рэндольф Картер за данный пост:
EvaNia (20.01.2020)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 14:57. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts