Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії? - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Амфибии > Хвостатые
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.06.2016, 14:33   #1
Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії?
Живу я тут

Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
 

Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Semelena Semelena поза форумом 14.06.2016, 14:33
Рейтинг: ()

Кілька днів тому в мене перегоріла лампа і не було вибору, як замінити її на слабеньку люмінесцентну УФ (Repti Glo 2.0), до того ж лампі вже 5 років, вона візуально майже не світила, дно повністю було темне. І руки не доходили поставити нормальну, і так і не дійшли... І я просто про неї забула.
Вчора ввечері на білому аксолотлі з'явилася капілярна сітка. Перша думка була - акваріум десь при дні гниє через нестачу світла. І я посилила на ніч фільтрацію і аерацію. Сьогодні бачу, що в акваріумі майже всім добре і навіть краще ніж завжди: і гупі, і креветкам, і чорному аксолотлю, і рослинам. А білий аксолотль уже жовтуватий і з набряком по всій шкірі. Але апетит збережений. Спочатку мені на думку спало, що це онкологія, бо цей трирічний аксолотль (дівчинка) 2 роки має на хвості стабільну пухлину (це не геніталії, воно трохи не в тому місці і асиметричне). Але потім згадала про лампочку...


Последний раз редактировалось Semelena; 14.06.2016 в 14:39..
Просмотров: 9034
Ответить с цитированием
Старый 14.06.2016, 18:09   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Sooshka
 
Регистрация: 25.09.2013
Адрес: киев
Сообщений: 103
Поблагодарил(а) : 1
Поблагодарили 28 раз(а) в 21 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Re: Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії? ===www.aquaforum.ua===

если эта лампа всё этг время (5лет) гдето горела.то внутриннее покрытие выгорело и вредные уф волны пробиваются.
хотя не думаю что одному из двух аксов стало от этого плохо.плохо было бы обоим.
что именно с ним сказать не могу не спец.
но по цаету воды и её"прозрачности" могу предположить что это отравление...
темперратура воды какая?

Sooshka поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 14.06.2016, 20:10   #3
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії? ===www.aquaforum.ua===

Температура 24, взимку була зазвичай більша і все було гаразд, бо акваріум сильно зарослий і продукує кисень сам. Воду в жовтий підфарбовує мангрова коряга, плюс лампочка якась рожева. Вода сама не мутна, через акваріум видно структуру шпалер. Просто в кадр трапили аж дві акваріумні стінки, а я їх традиційно чищу нечасто. Я не стверджую, що в акваріумі все класно Дійсно, для найбільш чутливого білого акса виявилося критично. І було не фонтан, з нюансами, а без одного світильника взагалі катастрофа.
До речі, сама УФ лампа мешканцям дуже сподобалася - я її вже замінила на якусь настільну, а в аксів і гупі продовжується під неї паломництво з підставлянням боків, включаючи постраждалого акса.
В мене традиційно півморозилки зайнято під заморожені пляшки. І зараз є на випадок екстремальної температури.
Та лід дещо псує рослини, це ще більше гниття.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.06.2016, 15:10   #4
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії? ===www.aquaforum.ua===

Відсадила його на ніч на балкон у дуже слабкий розчин метиленової синьки. Хоч він при тямі, рухливий і бадьорий, та його вночі знудило, на хвості жовта водянка. Можливо це і є отруєння брудом, бо ввечері з акваріума є запах, який за ніч розходиться.


Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 23.06.2016, 00:43   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Які прогнози при ультрафіолетовому опіку у амфібії? ===www.aquaforum.ua===

Через тиждень акс практично такий як і завжди, їсть нормально. Хвіст в реалі блідший, ніж на фото. Нічого з ним більше не робила. От тільки по такій спекотній погоді кількість пластикових пляшок в морозилці дійшла до 6, і одночасно замерзати встигає тільки половина з них. Використовую їх при температурі в акваріумі вище ніж 25 градусів. Полагодила 2 світильники, включила ще й настільну лампу. Після цього запах з акваріуму був зник, але з мороженими пляшками повернувся. Та можливо трохи допоможе чергова підміна води.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 07:11. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts