Спроба - "Море" 220 л. - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Морская аквариумистика > Морские аквариумы участников форума
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Морские аквариумы участников форума Расскажите о своем аквариуме: животных, оборудовании, декорациях. Поделитесь интересными идеями. Можно размещать фотографии прямо в теме

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.02.2019, 11:03   #1
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 28.06.2015
Адрес: Україна
Сообщений: 18
Поблагодарил(а) : 12
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня усім "морякам" та тут присутнім!!!!

Маю в наявності в дома акваріум на 220 л. (прісноводний). Все вроді би в ньому нормально, непоганий "травничок" на даний час получився. Але коли дивлюсь на морські акваріуми то починаю потрохи "мліти" від краси...

Ось і наважився помаленьку просуватись до своєї мети...
Начитався багато різних статей, надивився відео (різних мастер-класів).

З логікою і сприйняттям усіх питань та нюансів вроді все нормально.
Трохи від "прісняка" відрізняється, але якщо задатися бажанням і вкласти душу та "кеш" то має все получитись. А..а.. забув ще про "час" та "терпіння". Тут це також, як я зрозумів, не мало важно.

Створив цю тему для запитань, консультації та практичних порад з вашої сторони....

IYV поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили IYV за данный пост:
***шерхан*** (23.02.2019), ivans (23.02.2019), nickanya (22.02.2019)
Старый 22.02.2019, 11:06   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 28.06.2015
Адрес: Україна
Сообщений: 18
Поблагодарил(а) : 12
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

По планах акваріум не планую більший ніж в мене стоїть, немає на це дуже місця... та й по цінах трохи кусається.

Так що в планах банка 1200Х450Х500 (Ш-Г-В).

Зразу ж є декілька запитань:

Чи не буде замала глубина акваріума ("Г" - 450 м.м.)?
Чи краще зробити 1100Х500Х500 (Ш-Г-В)?

IYV поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили IYV за данный пост:
nickanya (22.02.2019), коля-666- (22.02.2019)
Старый 22.02.2019, 11:12   #3
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 28.06.2015
Адрес: Україна
Сообщений: 18
Поблагодарил(а) : 12
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

В якості фільтра буде "самп"...
І знову трішки запитань---

- На скільки відсіків робити "самп"? (якщо можна якісь обгрунтування, хто і що має в себе по практиці) Щоб потім по два рази не переробляти і не думати куди подіти те що бездумно придбав а воно не підходить...
- Чи вистачить на таку банку дві помпи течії по 10000 л/г (забагато...: замало...: або інші варіанти)? Чи краще більше але з меншою потужністю?
- Що порадите по помпі підйому? Якусь орієнтовну потужність в Л/Г... Теоретики пишуть 10-ть об'ємів води акви....
- Також цікавить інфа по "Скімеру"... Одні пишуть чим потужніший тим краще, інші пишуть що має бути адекватне співвідношення до об'єму бо надто потужний також погано... вимиває з води і те що є корисним. Можливо будуть якісь конкретні думки (конкретна фірма і модель на такий об'єм)?

Ну і не менш головне запитання:

- Якого виробника всієї цієї техніки вибрати (цікавить щоб був якийсь баланс Ціна-Якість)? Ну і якщо вже вирішувати питання Ціни-Якості то також не менш важливим було б і шумоізоляція (щоб не тарахкотіло як старий дизельний двигун на "євробляхах" )

Наразі дякую усім хто долучиться до обговорення.

IYV поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IYV за данный пост:
коля-666- (22.02.2019)
Старый 22.02.2019, 11:12   #4
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 28.06.2015
Адрес: Україна
Сообщений: 18
Поблагодарил(а) : 12
Поблагодарили 9 раз(а) в 6 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Ще забув за одне питання:

- У різних виробників обладнання в помпах підйому і в помпах течії ідуть (заводські) контролери. Наскільки вони там потрібні (особливо в помпі підйому) і чи взагалі потрібні?
Яка суть даного (примудрого) обладнання? Чи настільки воно вже важливе та необхідне для нормального (якісного) функціонування акваріуму?
На помпах течії може і є якась логіка... А от на помпі підйому навіщо? Для зменшення за допомогою нього потужності потоку? Тоді може простіше і дешевше брати просто помпу меншої потужності?

IYV поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 22.02.2019, 11:26   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.11.2016
Адрес: Ивано-Франковск
Сообщений: 275
Поблагодарил(а) : 45
Поблагодарили 73 раз(а) в 57 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IYV Посмотреть сообщение
По планах акваріум не планую більший ніж в мене стоїть, немає на це дуже місця... та й по цінах трохи кусається.

Так що в планах банка 1200Х450Х500 (Ш-Г-В).

Зразу ж є декілька запитань:

Чи не буде замала глубина акваріума ("Г" - 450 м.м.)?
Чи краще зробити 1100Х500Х500 (Ш-Г-В)?
якраз хотів вам написати робіть мінімум 50см. Повірте для моря ширина важніша чим висота. чим шорше тим більше можна всунути. ну це моя думка.

коля-666- поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили коля-666- за данный пост:
ivans (23.02.2019), IYV (22.02.2019)
Реклама помогает развиваться
Старый 22.02.2019, 19:51   #6
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.11.2016
Адрес: Ивано-Франковск
Сообщений: 275
Поблагодарил(а) : 45
Поблагодарили 73 раз(а) в 57 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IYV Посмотреть сообщение
В якості фільтра буде "самп"...
І знову трішки запитань---

- На скільки відсіків робити "самп"? (якщо можна якісь обгрунтування, хто і що має в себе по практиці) Щоб потім по два рази не переробляти і не думати куди подіти те що бездумно придбав а воно не підходить...
- Чи вистачить на таку банку дві помпи течії по 10000 л/г (забагато...: замало...: або інші варіанти)? Чи краще більше але з меншою потужністю?
- Що порадите по помпі підйому? Якусь орієнтовну потужність в Л/Г... Теоретики пишуть 10-ть об'ємів води акви....
- Також цікавить інфа по "Скімеру"... Одні пишуть чим потужніший тим краще, інші пишуть що має бути адекватне співвідношення до об'єму бо надто потужний також погано... вимиває з води і те що є корисним. Можливо будуть якісь конкретні думки (конкретна фірма і модель на такий об'єм)?

Ну і не менш головне запитання:

- Якого виробника всієї цієї техніки вибрати (цікавить щоб був якийсь баланс Ціна-Якість)? Ну і якщо вже вирішувати питання Ціни-Якості то також не менш важливим було б і шумоізоляція (щоб не тарахкотіло як старий дизельний двигун на "євробляхах" )

Наразі дякую усім хто долучиться до обговорення.
По Порядку.
По сампу. Раджу вам спочатку закупити обладнання а потім робити під все обладнання самп. Потрібно оприділитись що буде в сампі що за сампом. То що в описі обладнання пишуть розміри то одне,а коли ви все розкладете в тумбі це завсім інше.
Помпи течії 10 000 л це канєшно буде ураган та ще й в кількості двох штук візбміть собі на початок дві помпочки Помпы течения Jebao OW-25(Новая модель) аналог Jebao RW8 і буде вам щастя. Компактні,потужні,безшумні,регулюємі.
Помпа подачі. Теж якщо побюджетніше то Jebao . І зразу вам поясню питання навіщо контроллер для помпи подачі. Якщо ви плануєте просто піднімати воду то вам вистачить і 2000л. якщо ви плануєте ще розприділити подачу і на бойпаси тоді потрібно задуматись про 4000л. Я б взяв 4000 вразі чого контроллером можна приглушити. Чим більше приглушується помпа контроллером тим тихіше вона працює. Тому раджу Jebao DCP-4000(Новая модель).
От по піннику скажу вам так. мав різні пінники. Це одна з речей на якій не треба економити. для мене в морі дві найважливіші речі це світильник і пінник ну і камінь. це напевно три найдорожчі речі. Я б вам радив купити щось фірмове . Не буду рекламувати фірми якщо хочете то в приват. Просто китай це так як лотерея. По потужності теж тяжко сказати
у мене наприклад пінник в описі до нього пише що він тягне систему 1700л хоча по воздуху видає всього 1000л у мене обслуговує 300л. все залежить від нагрузки банки. чим плотніша загрузка тим потужніший треба скімер. Скімер ж не перепускає повністю воду частина заходить в камеру частина зливається. Краще брати з запасом від 700л по воздуху і до 1000.

коля-666- поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил коля-666- за данный пост:
IYV (23.02.2019)
Старый 23.02.2019, 10:52   #7
Живу я тут
  
 
Регистрация: 06.04.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 182
Поблагодарил(а) : 115
Поблагодарили 174 раз(а) в 98 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

IYV

Вирішив трохи Вам повідписувати, але мене випередили.

Практично зі всім згоден. Просто додам ще пару своїх думок.

1. Помпа підйому - найважливіший пристрій в акваріумі з сампом. Якщо вона виходить з ладу, у сампі починаються дуже шкідливі процеси відмирання фауни та її розкладу. Вода з сампа стає отруйною для акваріума. Наслідки можуть бути фатальними для фауни акваріума. Висновок. Помпа підйому повинна бути найнадійнішою. На сьогодні - це помпи Eheim Universal (якщо говорити про Ваш об‘єм). Такі помпи працюють буквально десятиліттями!

2. Помпи течії. Чи більше одиниць меншої продуктивності, тим краще. На мою думку найкращі - Tunze. Не обов‘язково контрольовані постійного струму. Можуть бути звичайнісінькі АС. Різні Жебао та Вортехи не раджу з різних причин. Хоча, у багатьох акваріумістів вони ефективно працюють довший час.

3. Перед проектуванням сампа потрібно вирішити, як взагалі вестиметься Ваше морське господарства. Які корали і риби будуть в акваріумі. Які методи поповнення карбонату кальцію та інших елементів. Які методи очищення води від забруднень будуть використовуватися. І т.д.

4. Раджу читати двв сайти: www. reefcentral.com i www.reef2reef.com
Я переконаний, що там абсолютно вся інформація, яка необхідна переважній більшості моряків.
І ще цікавий цей сайт ( про найкращий сучасний перелив, сампи і тд) http://www.beananimal.com

5. Коли Вам будуть давати якісь поради, не полінуйтеся і уважно вивчіть досвід тих, хто радить. Почитайте про їхні акваріуми та подивіться на фотографії їх акваріумів. Зверніть увагу, як довго ці акваріуми «живуть». З часом зрозумієте, який важливий цей показник.

ivans поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили ivans за данный пост:
aides (25.02.2019), IYV (23.02.2019), Noe (26.02.2019)
Старый 23.02.2019, 20:54   #8
Живу я тут
  
 
Регистрация: 15.11.2016
Адрес: Ивано-Франковск
Сообщений: 275
Поблагодарил(а) : 45
Поблагодарили 73 раз(а) в 57 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Ну я описав побюджетніше. якщо фінансова сторона не поміха то я тільки за якісні речі в морі. Теж перейшов на помпи Tunze як на мене вони найтихіші.

коля-666- поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил коля-666- за данный пост:
IYV (24.02.2019)
Старый 24.02.2019, 00:25   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для ROMANO LVIV
 
Регистрация: 01.07.2012
Адрес: Львів
Сообщений: 177
Поблагодарил(а) : 34
Поблагодарили 122 раз(а) в 85 сообщениях
Re: Спроба - "Море" 220 л. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от ivans Посмотреть сообщение
IYV
5. Коли Вам будуть давати якісь поради, не полінуйтеся і уважно вивчіть досвід тих, хто радить. Почитайте про їхні акваріуми та подивіться на фотографії їх акваріумів. Зверніть увагу, як довго ці акваріуми «живуть». З часом зрозумієте, який важливий цей показник.
Я би додав що потрібно звернути увагу і на фінансову сторону того чи іншого акваріума(акваріуміста)

Інколи люди вкладають дуже багато, як часу так і грошей, щоб ''жив''.

Моя думка склалась така.
З однаковими знаннями і обладнанням,результати будуть різні.Бо люди різні.Хтось має терпіння,комусь його бракує і він стабільно шукає причину щоб лишній раз залізти,влити,досвітити,переставити і т.д.

Принципі жодної поради.Не хочу щоб мене вивчали
Бажаю Вам,терпіння!
__________________
Волк, в цирке не выступает...

ROMANO LVIV поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили ROMANO LVIV за данный пост:
IYV (24.02.2019), ksy-kiev (24.02.2019), MAKS_SEA (04.03.2019), nickanya (24.02.2019)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 05:51. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts