Гідра фото - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Микромир в аквариуме
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Микромир в аквариуме О бо всем, что не видно невооруженным взглядом, а если видно, то не сильно: микроорганизмы, червячки и пр.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.12.2010, 01:16  
Гідра фото
 
Аватар для Badyoruy
Живу я тут

Регистрация: 06.11.2008
Адрес: Україна, Вінниця, Славянка
Сообщений: 820
Отправить сообщение для Badyoruy с помощью ICQ Отправить сообщение для Badyoruy с помощью Skype™
 

Поблагодарил(а) : 904
Поблагодарили 434 раз(а) в 223 сообщениях
Записей в дневнике: 11
Badyoruy Badyoruy поза форумом 02.12.2010, 01:16
Рейтинг: ()

Доброго здоров'я форумчанам та процвітання їх акваріумним господарствам!!!

Вчора з немислимою цікавістю розглядав свіже запущений акваріум (вже 3 тижні). На поверхні скла і рослин буйно розвинулись діатомові водорослі (що притамано свіжим акваріумам) та де не де проступила бородка. Та ось на недавно придбаній гігрофілі кримбозі (Hygrophila corymbosa) на окремому листочку ......, я "АХТУНГ, АЛАРМ, нє панікавать!!!" (далі дивимось фото) і любуємося моїми акваріумними улюбленцями....
Цих тварючок вивчали ще у школі на курсі зоології, це була перша моя зустріч з гідрами, друга коли з Вишенського озера ще у дитинстві набрав роголистника і озглядав його у банці, а третя зустріч ось тепер.

Ось до чого призводить нехтування правил дезінфекції щойно придбаних рослин перед висадженням до акваріуму. Дякуємо "не злим, тихим словом" зоомагазину .





А це одиночний екземпляр на склі з двома бруньками (майбутніми гідрами).



Після всього побаченого зрізав "заселений" листок гігрофіли і в унітаз його, зараз допишу темку і приймуся на скляного поселенця поки їх не стало троє. Оглянув ще дану рослину ... більше ні кого не знайшов, хоча по кількості гідр на одному листку беруть мене сумніви, що це все.
Вже порився на форумі, будем робити масові заходи "геноциду" проти гідр, планарій та інших переселенців шкідників, благо інформації на форумі достатньо.

Да..., кому цікаво, фотоапарат у мене з функцією супер макро (не блище 1 см), але на двох останіх фото додатково збільшив забраження завдяки насадженому на об'єктив обтичному пристрої (назви не знаю), ним користуються ювеліри та майстри по ремонту наручних годинників (він прикладається до ока і затискається нижньою частиною брови та верхньою частиною щоки). Даний пристрій досить щільно встависвя в об'єктив фотоапарату і не випадав. Однак слід врахувати специфічні особливості фокусування на об'єкті з цим пристроєм, в режимі "авто фокусування" фотокамера не хотіла фокусуватися на гідрі, все вийшло коли була увімкнена функція ручного фокусування і звичайний режим знімання!!!(не супермакро і не макро), а відстань фокусування, що вказувалась на дисплеї фотокамери, значно відрізнялась від реальної до гідри в більшу сторону (на скільки не пам'ятаю). Поки дійшов до цього довго "грався".
__________________
Тихесенько вітер віє, Лани, степи мріють, Між ярами над ставами верби зеленіють. ツ

Последний раз редактировалось Badyoruy; 02.12.2010 в 01:24..
Просмотров: 6827
Ответить с цитированием
18 пользователей поблагодарили Badyoruy за данный пост:
alexv3 (09.12.2010), Alvarus (12.01.2011), Brabus (02.12.2010), BRATISLAVA (02.12.2010), Design (02.12.2010), dimonoid1 (06.12.2010), Liley (04.01.2011), Linksy (17.03.2012), MSN (02.12.2010), odyssey (03.12.2010), Opsis (04.12.2010), SergIN (24.03.2011), Serpentarius (02.12.2010), Starcomputer (02.12.2010), Twilight (04.12.2010), Valkyrie (05.04.2011), Дима Ф (02.12.2010), Сергей Николаевич (06.12.2010)
Реклама помогает развиваться
Старый 06.12.2010, 17:33   #16
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для Opsis
 
Регистрация: 05.09.2007
Адрес: Rivne
Сообщений: 4,589
Поблагодарил(а) : 3,669
Поблагодарили 2,457 раз(а) в 1,443 сообщениях
Отправить сообщение для Opsis с помощью ICQ Отправить сообщение для Opsis с помощью Skype™
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Badyoruy Посмотреть сообщение
Opsis, Чисельність якось контролюєте?
Самі контролюються. Взагалі абсолютно ніяких нарікань на них. Нікого, ну крім циклопчиків, не ображають. Черіки їм по головам бігають. Дарма стільки негативу проти гідр, вони тільки личинкам можуть зашкодити, та і то при кількості в сотнях.
__________________
Речь идёт о рыбе а не о тараньке ...


__________________

Opsis поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2010, 14:19   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для Badyoruy
 
Регистрация: 06.11.2008
Адрес: Україна, Вінниця, Славянка
Сообщений: 820
Поблагодарил(а) : 904
Поблагодарили 434 раз(а) в 223 сообщениях
Записей в дневнике: 11
Отправить сообщение для Badyoruy с помощью ICQ Отправить сообщение для Badyoruy с помощью Skype™
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

Opsis, ось і я так думаю, ідея "геноциду" у мене відпала, хай ростуть на здоров'я, що побачу те видалю, що ні хай собі живе. Рибку я не розвожу, хіба що живородки метануть малька та й він вже доволі великий (у порівняні з личинкою риби) я думаю гідрі не позубам.
Та й лишня потравка в аквіріумі ні до чого.
__________________
Тихесенько вітер віє, Лани, степи мріють, Між ярами над ставами верби зеленіють. ツ

Badyoruy поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Badyoruy за данный пост:
Opsis (07.12.2010)
Старый 08.12.2010, 23:10   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для Badyoruy
 
Регистрация: 06.11.2008
Адрес: Україна, Вінниця, Славянка
Сообщений: 820
Поблагодарил(а) : 904
Поблагодарили 434 раз(а) в 223 сообщениях
Записей в дневнике: 11
Отправить сообщение для Badyoruy с помощью ICQ Отправить сообщение для Badyoruy с помощью Skype™
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

Сьогодні спостерігав за дрейфуючою у воді гідрою, риби нею цікавляться, але забравши до роту одразу "випльовують" її з характерним різким рухом. Жалить видно добряче, особливо це чутливо в роті де багато чутливих смакових рецепторів.
__________________
Тихесенько вітер віє, Лани, степи мріють, Між ярами над ставами верби зеленіють. ツ

Badyoruy поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.12.2010, 22:57   #19
Живу я тут
  
 
Аватар для Зараза
 
Регистрация: 16.11.2008
Адрес: Киев, Нивки
Сообщений: 110
Поблагодарил(а) : 3
Поблагодарили 93 раз(а) в 26 сообщениях
Отправить сообщение для Зараза с помощью ICQ
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

И я бы таких хотела в аквариуме. Они прекрасны
Но, боюсь, им у меня есть нечего будет и они поумирают
А Вы чем рыбок кормите. У Вас, наверное, в воде дафния плавает или циклопчики? Только, думаю, если живой корм напущу, то рыбы его быстро схрумают. Или не очень быстро? Или как?
__________________
Граждане, очень горячей водой мойте ноги перед едой. (с)

Зараза поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2011, 14:58   #20
Живу я тут
  
 
Аватар для Badyoruy
 
Регистрация: 06.11.2008
Адрес: Україна, Вінниця, Славянка
Сообщений: 820
Поблагодарил(а) : 904
Поблагодарили 434 раз(а) в 223 сообщениях
Записей в дневнике: 11
Отправить сообщение для Badyoruy с помощью ICQ Отправить сообщение для Badyoruy с помощью Skype™
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

Зараза, Циклопчики були присутні причому багато, але після появи мальків пецилії та гуппі їх немає, та й акваріум у мене заріс водорослями просто жах, гідр і не знайти. А можливо немеє вже їх.

А взагалі циклопи будуть жити з більш менш крупними рибами, у мене в малому акваріумі, коридорас два мінори креветки макри, і безліч циклопів. Живуть ніхто їх не чіпає, а якщо і чіпає то чисельність циклопів коливається непомітно. Гідр тут немає.
__________________
Тихесенько вітер віє, Лани, степи мріють, Між ярами над ставами верби зеленіють. ツ

Badyoruy поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 20.01.2011, 01:18   #21
Живу я тут
  
 
Регистрация: 14.07.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 1,642
Поблагодарил(а) : 1,900
Поблагодарили 1,542 раз(а) в 640 сообщениях
Re: Гідра фото ===www.aquaforum.ua===

Солидарна с коллегами, что от гидр не столько вреда, сколько разговоров. У меня ни одну рыбу никто не обижает.
Макроподы их не поели. Хотя все грозились, что они налетят и всё поедят Макроподики чуть-чуть проявили интерес к акролюксам.

Гидры и улитки
Улиток моих жалят не на шутку, но я заметила, что наличие гидр оздоровило некоторых улиток (на некоторых ампуляриях был едва заметный мраморный узор. Склонялась к мнению, что это эктопаразиты невидимые глазом). Вот после появления гидр, эти пятна исчезли. Предполагаю, что появление ожогов на теле улиток способствует обновлению покровов, обильному выделению слизи и т.д.

Цитата:
Сообщение от Зараза Посмотреть сообщение
И я бы таких хотела в аквариуме. Они прекрасны
Пишите в личку, когда готовы забирать Дам сколько душе угодно. У меня еще были мшанки. Знала бы, не выбрасывала.
__________________
Помогите форумской малявочке: http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=237843

Махиджунчик поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 21:04. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts