Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. - Страница 5 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.01.2013, 03:55  
Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги..
 
Аватар для MVI
Живу я тут

Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
 

Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
MVI MVI поза форумом 04.01.2013, 03:55
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Потрібна допомога.Купив акваріум який до мене вже давав плоди не один рік,тобто не новий,разом з грунтом,світлом,рослинами,фільтрами.Запустив його 5-6 неділь назад.Досвід з травниками нульовий практично.До того був "шанхай" на 170 літрів з рибами і парою ехів і анубіасів.Так що просьба віднестись з розумінням і допомогти .За останній тиждень начитався стільки,що за все життя стільки не прочитав )))).
Значить так:

Цитата:
Сообщение от Botanic Посмотреть сообщение
1. Аквариум (размеры ДхШхВ) Дата запуска
2. Грунт (толщина слоя)
3. Освещение (Тип ламп, Мощность Вт, Количество, Спектр, своевременность замены, длина светового дня)
4. Оборудование (Тип фильтра, Производительность л/ч)
5. Температурный режим, поддерживаемый в аквариуме
6. Удобрение (Производитель, периодичность внесения)
7. Наличие/отсутствие СО2 установки
8. Перечень рыб (видовой и количественный состав)
9. Специфика ухода (Периодичность и объем подмены воды, прочие действия.)
10. Водоподготовка подменной воды (водопроводная, отстоянная, очищенная, обработанная средствами).Желательны параметры - рН,GH, КН

.
1. 1.5,05,06 (панорамний)
2.Назви не скажу но є два види.(фото дадам нижче).Шар від 7 до 10см.
3.Стоїть 5 ламп 4т5 і 1т8.250ВТ.Свічу 8
4.Зовнішній фільтр Жебо 1200 л/год.І помпа,параметрів не скажу,але потужна.
5.25-27
6."самомесы",залізо,нітрат-фосфат.Удо Єрмолаєва,?
7.Балон
8.Живородки =10щт
9.Раз в тиждень 20 %
10.Всі дані крапельних тестів на сьогодні: КН-6,GH-7?Ph-7.2-7.5,No3-25мг/л,Po4-0.5мг/л,NO2-0.3мг/л,NH4-0,NH3-0.Fe-0!!!


Коли акву забирав,то грунт збирав сам.Верхній (двох видів) збирав окремо і глину окремо.Грунт промив навіть дуже добре,глину залив водою,вона відстоялась злив воду і засипав.Зверху відповідно грунт.
Грунт пересіяв через три різних сітки.Від крупної до мілкої.Грубший грунт 5-7 мм засипав прамо по глині (його було мало 5%),потім приблизно 50 % 4-5мм і на верх процентів 35 все що менше 4мм (бока і зад).Центр засипав мілким = 3мм товщиною =3см. На фото нижче.
Хоча маю свою пробурену свердловину,вода там дуже жорстка.А вигляд в ванні має як на "Великому бар"єрному рифі")))))).Тому при запуску (за порадами акваріумістів місцевих) залив 140л осмосу і більше 200 дощової.параметри спочатку були такі Пш -7,Кш4-5 і ЖШ-5.
Світло крім останньої неділі світило з 9 ранку і навіть до 11-12 вечора ( думав так краще),правда з вищеописаного комплекту освітленя не було осрам 77 (коли почали гинути рослини добавив,це було днів 10 назад,а днів 5 назад,за порадою бувалих зменшив час освітлення до 8-9год).
Після запуску приблизно неділі дві вода була мутною (білою).Так ось коли вода була мутна,рослини росли просто супер.Як тільки вода стала прозорою почали "загинатись",прибиватись до грунту,деякі почали покриватись зеленими водорослями,чорніти.Деякі ніби нормально ростуть.Назви деяких рослин не знаю,постараюсь пояснити на фото.
Перші три неділі не додавав ніяких "підживок",хоча насторожував той факт що заліза як і зараз було нуль.Після трьох неділь (а рослини почали пропадати ще за неділю до цього) замінив з інтервалом в три дні по 20 % води (вода тала),бо Пш був вже 8,хоча КШ був 5 і Жш- 6.І почав додавати "самомес" місцевого акваріуміста (залізо,нітрат-фосфат і УДО Єрмолаєва,так на пляшці написано) по 3мл на 70 л як написано на пляшках.всі показники заміряв через 3-4 дня.Але залізо не піднімалось.
Після останньої заміни води (5 днів назад) поставив балон з ЦО2,бо ПШ ріс.Балон просто з редуктором (використовував для пів автомата),взяв крапальницю і більш-менш все налаштував 1-2бульки (цілодобово) чере губку помпи (голку втикнув в губку і крильчатка розбиває на дрібні,на фото).За останній тиждень,деякі рослини віджили.А з деякими всерівно проблеми.

Буду вдячний за будь-яку інформацію!!!!!!!!!!!!

Последний раз редактировалось MVI; 07.02.2013 в 19:20..
Просмотров: 50919
Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили MVI за данный пост:
Aviceya (05.05.2013), mrFresh (03.04.2013)
Реклама помогает развиваться
Старый 12.01.2013, 16:44   #61
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Sargas Посмотреть сообщение
MVI, и не помогает? )))
В чому прикол?Чи це так,порожняки,флюд?Якщо флюд доброзичливий,то приймається

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.01.2013, 21:46   #62
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Добрий вечір.Сьогодні знову підмінив воду.Правда 25% (100л).Правда сьогодні зі своєю не розбавляв,ремінералізував по тій схемі яку вже згадували вище (кальцію хлорид +магнію сульфат).
ПШ на ранок був 6.5 після підміни води на 20.00 ПШ-6.8
Жш-13
КШ- 5
Залізо 0 (тести двох різних фірм)
РО4-0.1-0.5
NН4-0.25
NО2-0.3
А ось з нітратами непонятка.Післявчора після підміни 50 % води було 15.Сьогодні підмінив ще 25 %,а нітратів по тестах (при чому зробив 2, різних фірм) вже 25!!!!Як так?Нічого в акву не додавав.
Освітлення по таймеру вчора,сьогодні в загальному світило 7 год.Зранку з 10 до 13.00 і з 17.00 до 21.00.Змінити режим,чи так ще залишити на декілька днів?

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2013, 00:58   #63
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Ось у кого брав акву і все разом з нею http://www.aquaforum.ua/member.php?u=27201

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 13.01.2013, 20:23   #64
Живу я тут
  
 
Аватар для Рыбачок
 
Регистрация: 10.01.2007
Адрес: Киев, Троещина 067-397-61-51, 050-440-45-64
Сообщений: 8,135
Поблагодарил(а) : 4,065
Поблагодарили 3,081 раз(а) в 1,599 сообщениях
Записей в дневнике: 14
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Післявчора після підміни 50 % води було 15.Сьогодні підмінив ще 25 %,а нітратів по тестах (при чому зробив 2, різних фірм) вже 25!!!!Як так?Нічого в акву не додавав.
Протестуйте ту воду , которую используете для подмен, возможно там нитратов много (съекономите на макро удо .
Если серьезно, то
Результаты тестов у вас в хороших пределах для травника, 25 хорошо, а если перед подменой 15, значит травка кушает и будет рост. Это то, что вам нужно. Остается следить за фосфатами, чтобы не обнулились совсем, иначе все остановится. Добавляйте пока жедневно только раствор фосфата + следите за нитратами - какими темпами выедаются. На следующую подмену уже будете знать чего и сколько добавлять.
Кстати, талая вода (снег) из чистых мест примерно 3-4 общей жесткости - можно хорошо съекономить вместо осмоса, пока есть возможность, но на весну нужно искать воду помягче той, что у вас в скважине - иначе разоритесь на осмосе.
__________________
Keep calm and scape


__________________


Последний раз редактировалось Рыбачок; 13.01.2013 в 20:29..
Рыбачок поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рыбачок за данный пост:
MVI (13.01.2013)
Старый 14.01.2013, 00:23   #65
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Калій маю "самомес" 50 грам К2SО4 розвів в 0.5 л осмоса.Якщо добавити його,то скільки?завтра буду підмінювати воду ще, 50%.
Тільки що прийшов додому і зробив деякі тести.Тести сьогодні взяв всі нові "птеро".Так ось ПШ - 6.5,ЖШ-13,Кш-9.Вода в акві стала не те що прозора,а кришталева.Правда зовнішній фільтр я вчора переробив кардинально.Також переробив помпу,зменшив випускний отвір ,а то робила в акві ураган.Тепер рослини ледь хитаються і судячи з бульбашок ЦО2,розповсюджуються рівномірно.
.........
Птеро зачем взяли - это самые глючные тесты которые только пробовал. Намучаетесь с ними - не стоит эта экономия (60 грн разница с Sera) головной боли потом, и мучений что будет с аквасом.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 14.01.2013, 00:25   #66
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Рыбачок Посмотреть сообщение
Протестуйте ту воду , которую используете для подмен, возможно там нитратов много (съекономите на макро удо .
Если серьезно, то
Результаты тестов у вас в хороших пределах для травника, 25 хорошо, а если перед подменой 15, значит травка кушает и будет рост. Это то, что вам нужно. Остается следить за фосфатами, чтобы не обнулились совсем, иначе все остановится. Добавляйте пока жедневно только раствор фосфата + следите за нитратами - какими темпами выедаются. На следующую подмену уже будете знать чего и сколько добавлять.
Кстати, талая вода (снег) из чистых мест примерно 3-4 общей жесткости - можно хорошо съекономить вместо осмоса, пока есть возможность, но на весну нужно искать воду помягче той, что у вас в скважине - иначе разоритесь на осмосе.
Нітратів в моєму осмосі показало 2 мг.
Нітрати по тестах до мг не визначиш,але судячи з кольору,то мабуть на пару одиниць зменшились (тестував в 22.00),хоча в тих же рамках - 25мг.
Фосфати так і на мінімумі тримаються - 0.1.
Сьогодні не вийшло розшукати самі фосфати.попробую завтра-післязавтра.
Питання ще в залізі.Його добавляти?Калій вчора при підміні додав.

Хоча будь-які висновки робити рано,але поки що все ніби нормально.До обіду мене не було коли світло світило,а от після обіду рослини почали бульбашками вкриватись.практично всі,правда більшість бульок була знизу.Навіть на папоротнику тайландському з"явились,на якому я ніколи не помічав.А німфеї так практично повністю в бульбашках (новий листок з"явився миттєво,за один день).Почали відживати навіть мої старі рослини.
ПШ-6.5 і зранку було і ввечері.Вода кришталева.Риб практично всіх вже відловив,залишив 7 маленьких (3 гупі,пара молінезій,2даніо реріо,1 мечоностця).Найбільше шкода каламоїхта,гад розпочав охоту
Тільки б нічого не загнати!!!!


Всіх з Старим Новим Роком!!!!!

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 14.01.2013, 00:37   #67
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
Птеро зачем взяли - это самые глючные тесты которые только пробовал. Намучаетесь с ними - не стоит эта экономия (60 грн разница с Sera) головной боли потом, и мучений что будет с аквасом.
Птеро з нової серії.Порівнював вже всі 8 з Сера,акватест (їх в мене 50 на 50) результати практично ідентичні.Навіть сьогодні нітрати переміряв і птеровскими і сера,результати практично такіж,єдино що птеро з 0 починається (ними якраз я і наміряв в осмосі 2мг) а серо з 10мг починаються.
А купив я їх,бо мої вже деякі на підході,а по друге комплект з 9 тестів мені на аукціоні обійшовся в 205 грн з пересилкою.А в нас я брав Кш,ЖШ,Пш - 50-60грн шт.Буду деколи порівнювати з своїми залишками сера і акватест.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил MVI за данный пост:
GOREZ (14.01.2013)
Старый 14.01.2013, 20:05   #68
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

сера на нитрат тоже от нуля меряет. Желтый цвет = 0 мг/л.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2013, 22:46   #69
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
сера на нитрат тоже от нуля меряет. Желтый цвет = 0 мг/л.
Ви праві.жовтий колір нуль,але "слідуючий" показник 10.А в птеро 0,2,5,я мав на увазі це,тобто що можна визначити і одиниці.Хоча все відносно і там і там.От розробили б різнокольорові,наприклад 5мг.л -зелений колір,10-синій,ну корочше різнокольорові .А так змінюється відтінок і особливої різниці між 30 і 100 (в птеро) немає,до 30 ще якось можна.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.01.2013, 23:00   #70
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Вчора підмінив ще 25 % води (цей раз осмос мішав зі своєю)
Сьогодні дали "самомес" фосфат.Ввечері "довів" фосфат до 0.5.Нітрати ,ну може чуть зменшились.Всерівно в районі 25-30.
ПШ-6.8,зранку була 6.5.
Жш-12
Кш-8
Залишаються відкритими два питання:
1.Чи додавати мікро? (" самомес"по "інструкції 3мл на 70л).Поки не додаю зовсім.
2.Як бути з залізом?Додавати?(теж є "самомес" 3мл на 70л).Додаю поки половину рекомендованого.Не можу зрозуміти до сих пір.Писали що тестами не визначається.Тоді для чого їх роблять ті тести на ЗАЛІЗО?І як знати що його вистарчає?


Последний раз редактировалось MVI; 16.01.2013 в 02:41..
MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.01.2013, 14:18   #71
Живу я тут
  
 
Аватар для Рыбачок
 
Регистрация: 10.01.2007
Адрес: Киев, Троещина 067-397-61-51, 050-440-45-64
Сообщений: 8,135
Поблагодарил(а) : 4,065
Поблагодарили 3,081 раз(а) в 1,599 сообщениях
Записей в дневнике: 14
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

MVI, мікро обов'язково, залізо теж бажано, особливо якщо листя в рослин бліде.
З вашим світлом - ніяк не завадить.
До речі - є ще один спосіб боротьби за насичені кольори рослин - можна пустити на поверхню річію чи інши плаваючі рослині, приблизно на 1-/3 чи 2/3 поверхні, не більше. Ці плаваючі парасольки будуть рятувати рослини від надмірного "вигоряння" під прямими променями ламп. По мірі розростання плаваючого, його треба проріджувати до 1/3 і підтримувати таку кількість.
Також можна садовить тінелюбиві рослини (тайландські папороті, анубіаси та ін.)в тінь більш світлолюбивих рослин, що витримують пряме світло без наслідків.
__________________
Keep calm and scape


__________________

Рыбачок поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рыбачок за данный пост:
MVI (16.01.2013)
Старый 16.01.2013, 16:20   #72
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Рыбачок Посмотреть сообщение
До речі - є ще один спосіб боротьби за насичені кольори рослин - можна пустити на поверхню річію чи інши плаваючі рослині, приблизно на 1-/3 чи 2/3 поверхні, не більше. Ці плаваючі парасольки будуть рятувати рослини від надмірного "вигоряння" під прямими променями ламп. По мірі розростання плаваючого, його треба проріджувати до 1/3 і підтримувати таку кількість.
З річією пробував.Її в кращому випадку збиває в один кут течією від помпи і випуском зовнішнього фільтра,а вгіршому вона по всьому акваріумі.
Але мені здається що в мене і так світла замало.Заказав вже компплект для переходу на Т5.Баласти вже є,лампи патрони,тримачі повинні до кінця тижня бути.Можливо освітлення вирішить проблему.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 19.01.2013, 11:47   #73
Живу я тут
  
 
Аватар для pricolist_28
 
Регистрация: 16.01.2011
Адрес: Киев, Воскресенка
Сообщений: 2,523
Поблагодарил(а) : 1,166
Поблагодарили 1,668 раз(а) в 890 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

MVI, риччию примотать к камню или коряге. Красиво смотрится.
__________________
Продаю удобрения - http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=119131 тел:(О63)267-4I-2I

pricolist_28 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил pricolist_28 за данный пост:
MVI (20.01.2013)
Старый 19.01.2013, 17:35   #74
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Вчора підмінив ще 25 % води (цей раз осмос мішав зі своєю)
Сьогодні дали "самомес" фосфат.Ввечері "довів" фосфат до 0.5.Нітрати ,ну може чуть зменшились.Всерівно в районі 25-30.
ПШ-6.8,зранку була 6.5.
Жш-12
Кш-8
Залишаються відкритими два питання:
1.Чи додавати мікро? (" самомес"по "інструкції 3мл на 70л).Поки не додаю зовсім.
2.Як бути з залізом?Додавати?(теж є "самомес" 3мл на 70л).Додаю поки половину рекомендованого.Не можу зрозуміти до сих пір.Писали що тестами не визначається.Тоді для чого їх роблять ті тести на ЗАЛІЗО?І як знати що його вистарчає?
Микро понадобится позже когда приведете в порядок макро в аквасе. Пока еще рано. Смотрите по молодым листьям если пойдут в рост - они должны показать, что микро не хватает. фото травки надо по мере обновлять. Желательно людвигию и кабомбу.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Senturio за данный пост:
MVI (20.01.2013)
Старый 19.01.2013, 23:57   #75
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
Микро понадобится позже когда приведете в порядок макро в аквасе. Пока еще рано. Смотрите по молодым листьям если пойдут в рост - они должны показать, что микро не хватает. фото травки надо по мере обновлять. Желательно людвигию и кабомбу.

Всім привіт.Ситуація тільки погіршується.Фото завтра зроблю,хоча нема що фотографувати.Все пропадає.Покривається бурим кольором,людвігія жовкне і на листочках з"являються коричневі плямки.Куплені довгостебельні рослини пускають коріння з стебел і теж загинаються.Короче все вмирає .
Сьогодні нарешті зібрав всі комплектуючі для переходу на Т5.В понеділок буду переробляти освітлення.Остання надія на нього.Бо всі в один голос твердять що його мало (це ще пів біди мабуть).а по друге що старі лампи тільки погіршують ситуацію.
Стосовно нітратів-фосфатів:за тиждень нітрати зменшились аж до 10 (раза в три).А фосфатів як писав раніше було мінімум 0.1.Дали мені окремо фосфати.Один день я їх підняв до 0.5,на слідуючий вечір знову зменшились до 0.1,в цей же вечір підняв вже до 1,на слідуючий день вже 0.5 було.Поки більше нічого не додаю.
от дивлюсь на бліксу,вона пускає нові листки.але вони якісь дуже бліді.і так практично з усіма.
От би не повірив ніколи що лампи можуть так впливати на рослини,якщо звичайно діло в них.

В понеділок зранку перероблю світло,підміню воду літрів 100.В вівторок маю забрати осмос (вже буде свій) і буду кожен день підмінюати воду цілий тиждень по 10% не добавляючи нічого крім ЦО2 і світити не більше 6год.Осмос буду мішати з своєю.Так мені порадили.
А поки що настрою стосовно акваріума нема ніякого.


MVI поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 22:00. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts