Івано-Франківськ !!!! - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Клубы аквариумистов
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Клубы аквариумистов В этом разделе могут общаться группы любителей. Например, любители Барбусов, любители травников"... Только члены групп могут создавать новые темы.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.01.2008, 22:39   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для MI$H@
 
Регистрация: 14.01.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 594
Поблагодарил(а) : 1,475
Поблагодарили 660 раз(а) в 188 сообщениях
Отправить сообщение для MI$H@ с помощью ICQ Отправить сообщение для MI$H@ с помощью Skype™
Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

якщо на форумі є люди з Івано-Франківська то пишить сюди, хотілось щоб у такому місті був свій клуб акваріумістів, не тільки віртуальний, але і реальний . Думаю це було би класно !!!!
__________________
мій канал https://www.youtube.com/c/MykhailoVulchyn

MI$H@ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 06.03.2008, 21:53   #2
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 18.07.2007
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 23
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для OlexandR с помощью ICQ
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Є Івано - Франківськ Проти клубу не проти

OlexandR поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.03.2008, 17:21   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для MI$H@
 
Регистрация: 14.01.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 594
Поблагодарил(а) : 1,475
Поблагодарили 660 раз(а) в 188 сообщениях
Отправить сообщение для MI$H@ с помощью ICQ Отправить сообщение для MI$H@ с помощью Skype™
Ответ: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Хто знає якісь цікаві зоомагазини або місця де можна придбати рибок і рослин.... в Івано-Франківську або по області то пишіть їхні адреси, а також можна їх тут обговорювати.
Зоомагазин "Природа" Знаходиться він у центрі Івано-Франківська біля Ратуші.
"Пташиний ринок" по неділях десь з 9-00 ранку до 14-00. Знаходиться коло Центрального Універмагу на критому продовольчому ринку.
Магазин "Пітон" в районі юрфаку Прикарпатського університету (між вул. Шевчека та Мазепи),
"Аквацентр" підвальне приміщення ратуші є виставковий зал, там можна придбати рибу, акваріуми і обладнання...
Магазини "Неон" (Довженка 6, Коновальця 136)

Продовжуйте мою тему і діліться враженнями від покупок в тих магазинах
__________________
мій канал https://www.youtube.com/c/MykhailoVulchyn

MI$H@ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 18.03.2008, 17:51   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для MI$H@
 
Регистрация: 14.01.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 594
Поблагодарил(а) : 1,475
Поблагодарили 660 раз(а) в 188 сообщениях
Отправить сообщение для MI$H@ с помощью ICQ Отправить сообщение для MI$H@ с помощью Skype™
Ответ: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

продовжуйте цю тему
__________________
мій канал https://www.youtube.com/c/MykhailoVulchyn


Последний раз редактировалось MI$H@; 22.04.2008 в 20:36..
MI$H@ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.07.2008, 18:23   #5
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 17.07.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 20
Поблагодарил(а) : 15
Поблагодарили 5 раз(а) в 3 сообщениях
Отправить сообщение для Олександра с помощью ICQ Отправить сообщение для Олександра с помощью Skype™
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Мені потрібний акваріум на 100л, де б його можна у нас купити недорого і щоб якісно був зроблений??? Думаю, на пташиному ринку пошукати...

Олександра поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 28.07.2008, 18:51   #6
Клуб мастеров
  
 
Аватар для IgLa
 
Регистрация: 08.11.2006
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 2,967
Поблагодарил(а) : 781
Поблагодарили 1,272 раз(а) в 598 сообщениях
Отправить сообщение для IgLa с помощью ICQ
Ответ: Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Олександра Посмотреть сообщение
Мені потрібний акваріум на 100л, де б його можна у нас купити недорого і щоб якісно був зроблений??? Думаю, на пташиному ринку пошукати...
Зайдіть під ратушею в Аквацентр, там можна замовити банку на потрібний обєм, і в наявності є різні акви. Також по сусідству магазин "Природа".
__________________
Акваріумні рослини: http://www.aquaforum.ua/showpost.php?p=819511&postcount=1

IgLa поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IgLa за данный пост:
Олександра (28.07.2008)
Старый 28.07.2008, 21:02   #7
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 18.07.2007
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 23
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для OlexandR с помощью ICQ
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Ні в якому випадку не рекомендую купувати акваріуми під ратушою. Чому? Тому що там ті ДІДИ говорять ціну яку попало, можуть і загнути, відношення до людей у них ніяке. Можна настрій спортити тільки після того, як у них побувати. У мене знайома в них замовляла акваріум, про ціну не питався, як буде потрібно то можу уточнити. Але скло попалось не зовсім "Чисте" є мікро бульбошки та потертість на склі..не дуже замітно, але звичайно то вже не е те, за що гроші такі платити... На рахунок рекомендаціїї де купупити чи під завлення .. скажу відразу ІДІТЬ В ЗооМагазин ПІТОН (на вул. Гординського). Я там собі замовляв, якістю роботи дуже сильно задоволений, Акваріум мій з 10мм скла обійшовся мені в 460 грн.. За кришку то з ними окремо треба радитися, я сам її собі поклеїв з рекламного ПВХ. Якшо будуть запитання пишіть в АСЮ 7-986-770.

OlexandR поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.07.2008, 21:51   #8
Клуб мастеров
  
 
Аватар для IgLa
 
Регистрация: 08.11.2006
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 2,967
Поблагодарил(а) : 781
Поблагодарили 1,272 раз(а) в 598 сообщениях
Отправить сообщение для IgLa с помощью ICQ
Ответ: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Можливо, під ратушею і бувають проколи. ІМХО сюди вони можуть бути. Радив тому, що мав з ними позитиний довід співпраці. Не подумайте, я до них відношення ніякого не маю. Про "пітон" - трошки дорооватий магазин. Хоча теж є нюанси. От бачив там акву з випуклим склом шириною 1.2м, то вона в Пітоні чуть не на половину дешевша ніж в "Природі", хоч і "природа" рахується дешевший магазин. Мабуть в пітоні старі запаси. Одним словом якщо хочете і дешевше і якісно, то прийдеться побігати. ІМХО краще взяти готвий аквас, бо ти вже ачиш за що плтиш роші. Успіхів!
__________________
Акваріумні рослини: http://www.aquaforum.ua/showpost.php?p=819511&postcount=1

IgLa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.07.2008, 21:57   #9
Moderator
  
 
Аватар для fishhelp
 
Регистрация: 23.02.2007
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 6,160
Поблагодарил(а) : 1,220
Поблагодарили 2,517 раз(а) в 1,504 сообщениях
Отправить сообщение для fishhelp с помощью Skype™
Ответ: Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от OlexandR Посмотреть сообщение
Ні в якому випадку не рекомендую купувати акваріуми під ратушою. Чому? Тому що там ті ДІДИ говорять ціну яку попало, можуть і загнути, відношення до людей у них ніяке. Можна настрій спортити тільки після того, як у них побувати. У мене знайома в них замовляла акваріум, про ціну не питався, як буде потрібно то можу уточнити. Але скло попалось не зовсім "Чисте" є мікро бульбошки та потертість на склі..не дуже замітно, але звичайно то вже не е те, за що гроші такі платити... На рахунок рекомендаціїї де купупити чи під завлення .. скажу відразу ІДІТЬ В ЗооМагазин ПІТОН (на вул. Гординського). Я там собі замовляв, якістю роботи дуже сильно задоволений, Акваріум мій з 10мм скла обійшовся мені в 460 грн.. За кришку то з ними окремо треба радитися, я сам її собі поклеїв з рекламного ПВХ. Якшо будуть запитання пишіть в АСЮ 7-986-770.
Как это банка из 10 ки может столько стоить?. Стекло заказываю на порезке , правда с обработкой, так меньше 700 гривен не стоит. Плюс склейщику нужно заплатить.
__________________
Палыч
Ландшафтное бюро "Природный сад" https://www.facebook.com/naturgardenUA


__________________

fishhelp поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 01:20   #10
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 18.07.2007
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 23
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Отправить сообщение для OlexandR с помощью ICQ
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Акваріум я замовляв листопад - грудень 2007 року. Не знаю. Ціною був дуже задоволений. Якістю робіт також, досі акваріум стоїть і тьху тьху все в ньому гаразд. Що хочу додати, там той майстер що я з ним домовлявся зі мною узгоджував усі деталі і плани того що і як буде робити. З ним і стікло підбирав, то спочатку він сказав що можна з 6мм... потім з 8мм з 2 стяжками.. + ребра.., а я для перестраховку запитав про 10 мм. В результаті за 2 Тижня мені зателефонували і забрав свій акваріум. правда важкий він вийшов.. проблиматично було його нести додому Нажаль я не памятаю, як звуть того майстра, у нього відсутній палець на правій руці.

Добавлено через 12 минут
Цитата:
Сообщение от IgLa Посмотреть сообщение
Можливо, під ратушею і бувають проколи. ІМХО сюди вони можуть бути. Радив тому, що мав з ними позитиний довід співпраці. Не подумайте, я до них відношення ніякого не маю. Про "пітон" - трошки дорооватий магазин. Хоча теж є нюанси. От бачив там акву з випуклим склом шириною 1.2м, то вона в Пітоні чуть не на половину дешевша ніж в "Природі", хоч і "природа" рахується дешевший магазин. Мабуть в пітоні старі запаси. Одним словом якщо хочете і дешевше і якісно, то прийдеться побігати. ІМХО краще взяти готвий аквас, бо ти вже ачиш за що плтиш роші. Успіхів!
Так у ПІТОНІ ДОРОГА ХІМІЯ для води, фільтри та корма. Ще риба. Акваріуми не є дуже дешеві, но і не є дорогі. На рахунок хімії (аквасейф, тетрамін.. і т.д.) то дешевше можна купити у магазині "АКВАРІУМ" ( він в районі "Гранд ринку" що біля "Арсену") Ще там літаратура також є дешева.. , правда вибір малий, но для початківців книжка про хвороби, чим лікувати і як доглядати по 12-20 грн.
На рахунок дешевих та здорових риб можу порекомендувати магазин "НЕОН" (р-н. Великої Кишені). Знаю Власника, знаю звідки возить. Також він торгує акваріумами якоїсь фірми.


Последний раз редактировалось OlexandR; 29.07.2008 в 01:44.. Причина: Добавлено сообщение
OlexandR поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 10:17   #11
Клуб мастеров
  
 
Аватар для IgLa
 
Регистрация: 08.11.2006
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 2,967
Поблагодарил(а) : 781
Поблагодарили 1,272 раз(а) в 598 сообщениях
Отправить сообщение для IgLa с помощью ICQ
Ответ: Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от OlexandR Посмотреть сообщение
На рахунок дешевих та здорових риб можу порекомендувати магазин "НЕОН" (р-н. Великої Кишені). Знаю Власника, знаю звідки возить. Також він торгує акваріумами якоїсь фірми.
Там акви Jebo.
__________________
Акваріумні рослини: http://www.aquaforum.ua/showpost.php?p=819511&postcount=1

IgLa поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 29.07.2008, 16:45   #12
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 17.07.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 20
Поблагодарил(а) : 15
Поблагодарили 5 раз(а) в 3 сообщениях
Отправить сообщение для Олександра с помощью ICQ Отправить сообщение для Олександра с помощью Skype™
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

В "Природі" - по 750грн. Ще походжу, подивлюсь... Хотілось би дешевше...

Олександра поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.08.2008, 21:25   #13
Живу я тут
  
 
Аватар для MI$H@
 
Регистрация: 14.01.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 594
Поблагодарил(а) : 1,475
Поблагодарили 660 раз(а) в 188 сообщениях
Отправить сообщение для MI$H@ с помощью ICQ Отправить сообщение для MI$H@ с помощью Skype™
Ответ: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Відкрився новий акваріумний магазинчик " Золота рибка " заходити потрібно під арку торгового дому "Горизонт" коло колишнього казначейства а сьогоднішнього Приватбанку. Він ше в доробці але є гарний асортимент товару і риби, а також рослин, недорого в порівнянні з іншими нашими магазинами. телефон магазину 8(03422)4-03-66

Незабувайте продовжувати цю тему, можливо хтось знає ще про нові магазини які відкрились або невказані тут


Последний раз редактировалось MI$H@; 16.08.2008 в 15:08..
MI$H@ поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил MI$H@ за данный пост:
Олександра (14.08.2008)
Старый 14.10.2008, 12:39   #14
Я тут недавно
  
 
Аватар для Віталій
 
Регистрация: 14.10.2008
Адрес: м.Івано-Франківськ
Сообщений: 90
Поблагодарил(а) : 166
Поблагодарили 42 раз(а) в 29 сообщениях
Отправить сообщение для Віталій с помощью ICQ
Відповідь: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

Хтось є на сайті????

Добавлено через 11 минут
Давайте створюємо клуб


__________________


Последний раз редактировалось Віталій; 14.10.2008 в 12:50.. Причина: Добавлено сообщение
Віталій поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 14.10.2008, 22:59   #15
Живу я тут
  
 
Аватар для MI$H@
 
Регистрация: 14.01.2008
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 594
Поблагодарил(а) : 1,475
Поблагодарили 660 раз(а) в 188 сообщениях
Отправить сообщение для MI$H@ с помощью ICQ Отправить сообщение для MI$H@ с помощью Skype™
Ответ: Івано-Франківськ !!!! ===www.aquaforum.ua===

я колись вів вже таку тему на http://aquaforum.lviv.ua/forum/showt...p?t=270&page=2

MI$H@ поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 23:05. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts