"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE - Страница 11 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.06.2020, 22:15   #151
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.11.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 54
Поблагодарили 42 раз(а) в 36 сообщениях
Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

На рахунок вугілля не знаю, а от з іншим сорбентом - Purigen від Seachem - проблем з добривами ніяких. Не знаю, щоправда, на скільки він в даній ситуації зможе допомогти... Але в нього є гарний бонус - вода кришталево прозора)

biologist поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил biologist за данный пост:
true_red (24.06.2020)
Старый 23.06.2020, 22:19   #152
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 15.11.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 54
Поблагодарили 42 раз(а) в 36 сообщениях
Відповідь: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от biologist Посмотреть сообщение
На рахунок вугілля не знаю, а от з іншим сорбентом - Purigen від Seachem - проблем з добривами ніяких.
Напевно, варто уточнити - на Живому грунті з комплексом 2, як в інших випадках не знаю)

biologist поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил biologist за данный пост:
true_red (24.06.2020)
Старый 24.06.2020, 11:34   #153
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Дякую. Так в мене ж теж живий ґрунт, тільки я вже третій комплекс використовую.
Взагалі не знаю наскільки тут вугілля помогло, а муть зникла буквально за день при використанні УФ-стерилізатора і "фільтр-блондинки" з картриджем на 1 мікрон.
А до Seachem Purigen давно приглядався, правда на щастя не було причин його купувати і використовувати.
Планую цю штуку в майбутньому акваріумі використати, бо будуть великі коряги, які неможливо виварити, чи хоча б десь вимочити пару тижнів. Наскільки читав і бачив відео про цей Purigen, то має допомогти воді не забарвитись у колір чаю чи кон'яку.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 05.07.2020, 14:00   #154
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Вчора пів дня наводив порядок в акваріумі. Зокрема мене геть не влаштовував передній план. Анубіаси, папороті і гідрокотіла майже повністю закрили каміння і дотягнулись до переднього скла, виглядало не дуже добре. Також давно хотів замінити пісок на дрібніший. Купив JBL Sansibar River, також подумав, що до такого світлого піску більше пасуватиме і світлий гравій, випадково натрапив у магазині на гравій від Aquael, правда в акваріумі він виглядає ще світлішим, ніж я очікував. Але під яскравим освітленням з часом думаю трохи потемніє і буде норм. Гравій хоч і фірмовий і герметично запакований, однак дуже брудний. Але треба мені його було буквально по жмені різної фракції, тож промити не складно. А от пісок JBL дуже сподобався, однакова фракція, чудовий колір, та і чистий прям ідеально, я його не промивав взагалі, одразу сипав в акваріум. Муті зовсім не було.
Акваріум тьфу тьфу схоже вийшов із "штопора" після бактеріального спалаху. Вода прозора, рослини в чудовій формі. Поодинокі водорості вже зникли. Рослини, з якими були труднощі ще півтора місяці тому, зараз виглядають дуже добре, стаурогін і ротала грін от прямо радують. Поживні таблетки в ґрунті працюють. Навіть здається ротала H'ra стала червоніша. Ротали я стриг менше двох тижнів тому і стриг дуже низько, тому ще повноцінна "шапка" не відросла, але кольори того, що відросло мені подобаються.
Час від часу міряю нітрати, тримаються на рівні 10 мг/л. Добрива багато не даю.
Ще прибрав звідси chihiros doctor. Чому прибрав? Бо в акваріумі зараз вищі показники tds ніж зазвичай, пов'язано це з тим, що вмикаю вентилятор для охолодження води, і відповідно багато води випаровується, за день можу і 2-3 літри плюс мінус доливати. Відповідно tds буває доходить і до 260-270, при таких показниках в моєму об'ємі, згідно інструкції, цей прилад використовувати не можна. На днях буду діставати вугілля з фільтра. Чи повертати у фільтр синтепон ще думаю, мабуть він не потрібен. Якось так
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00704-214213(1).jpg
Просмотров: 759
Размер:	630.0 Кб
ID:	675034   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00704-214310(1).jpg
Просмотров: 746
Размер:	508.1 Кб
ID:	675035   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00705-105709(1).jpg
Просмотров: 724
Размер:	544.4 Кб
ID:	675036   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00705-105633(1).jpg
Просмотров: 763
Размер:	646.6 Кб
ID:	675037  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
10 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (06.07.2020), Andrew1 (05.07.2020), KAPACb (05.07.2020), mir_ (06.07.2020), Opsis (01.10.2020), Pol_Kiev (05.07.2020), slalf (05.07.2020), Yo-kroha (06.07.2020), ZiFed (05.07.2020)
Старый 11.08.2020, 15:42   #155
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Давненько я сюди не писав.
Мабуть тому, що в акваріумі все стабільно і часу приділяю хоббі дуже мало, бо в цьому нема потреби.
Як і писав в попередньому пості, прибрав з фільтра вугілля, синтепон теж викинув. Не бачу в ньому необхідності, тільки фільтр швидше забивається.
Проблеми з мутною водою на початку літа, були ймовірно пов'язані з водою з крану. Зараз з крану вода тече з помітним жовтуватим відтінком. Це трохи насторожувало, тим паче, коли забрав вугілля з фільтра. Вода в акваріумі хоч і була без муті, однак за тиждень після підміни набувала жовтуватого відтінку(це коли вугілля дістав). Не в останню чергу через органіку яку продукують риби, креветки, равлики, відмерле листя, але і через водопровід теж, бо скажімо взимку я такого не помічав, вода звісно трошки жовтіла, але це не було так помітно.
Давно я приглядався до такої штуки як Seachem Purigen, і врешті вирішив спробувати. Тижні два тому поклав у фільтр десь 50 мл. Чесно не дуже вірилось, що цей сорбент такий ефективний. Але вже через добу вода стала кришталевою. Ще один з плюсів, це те, що стінки акваріума майже не зростають, думаю теж заслуга Purigen. Короче рекомендую.
Ротала H'ra на фото в минулому пості була червона, зараз знову більше в помаранчевих тонах. Але і так виглядає добре.
Давно не міряв нітрати, сьогодні провів тест, вийшло щось близько 20-25 мг/л, не мало, але і добрив я багато даю. Менше лити сенсу нема, тоді рослини починають хандрити.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00809-105259(1).jpg
Просмотров: 666
Размер:	667.7 Кб
ID:	676407   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00809-105119(1).jpg
Просмотров: 700
Размер:	640.5 Кб
ID:	676408   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00809-105135(1).jpg
Просмотров: 638
Размер:	565.8 Кб
ID:	676409  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
11 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (11.08.2020), Andrew1 (11.08.2020), Fancy (31.10.2020), glottis (04.10.2020), gulikov (11.08.2020), KAPACb (30.09.2020), myprog (30.09.2020), Vasyatko (05.09.2020), VitM (14.08.2020), Yo-kroha (12.08.2020), ZiFed (11.08.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 30.09.2020, 16:49   #156
Живу я тут
  
 
Регистрация: 02.01.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 249
Поблагодарил(а) : 98
Поблагодарили 126 раз(а) в 84 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Вода ідеально прозора була вже вчора, але про всяк випадок до сьогоднішнього ранку лишив працювати УФ-стерилізатор і "фільтр-блондинку".
Ротали витягнулись аж до поверхні води за кілька днів без світла. Верхівки ротали H'ra позеленіли, не дуже гарно виглядало, тому постриг.
Вугілля у фільтрі хочу залишити ще на кілька тижнів, бо схоже з водопровідною водою не все було гаразд і це стало однією з причин муті. Кілька днів тому оголошення в під'їзді побачив, що якісь ремонтні роботи проводять і можливі проблеми з тиском води , а ще пригадав, що десь в кінці травня трубу біля будинку прорвало, і води пів дня не було. Навряд це просто збіг.
Дуже цікавий детектив. Дякую за публікацію=).
Можливо, що перший раз ультрафіолет вбив багато бактерій, але їх тіла стали поживою для виживших і популяція відновилась.
Стосовно синтепону. Часто про нього думаю. З одного боку він дає можливість видилити непотрібну органіку з системи. З іншого боку, це треба робити часто, бо інакше він перетворюється на епіцентр гниття. З третьої стороні це синтетичний матеріал. І використовуючи його багато, ми забруднюємо навколишнє середовище. Не знаю на скільки швидко він перегниває і чи є органічний еквівалент синтепона.
Свій JBL 702 я запакував по настановам британця Pondguru. Спочатку вода проходить через середньопористу губку потім через синтепон і потім через біонаповнювач. Таким чином синтепон захищає біокераміку від мулу і бруд лишається переважно в нижньому картриджі.
В багатьох фільтрах синтепон має знаходитись в такому місці, де його складно міняти/контролювати його стан. Я теж хочу спробувати відмовитися від використання синтепону на постійній основі. Використовуючи його епізодично для конкретних маніпуляцій.

nikopol поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил nikopol за данный пост:
true_red (01.10.2020)
Старый 01.10.2020, 22:11   #157
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

nikopol, дякую за коментар.
Цитата:
Можливо, що перший раз ультрафіолет вбив багато бактерій, але їх тіла стали поживою для виживших і популяція відновилась.
Цілком можливо.

Цитата:
З третьої стороні це синтетичний матеріал. І використовуючи його багато, ми забруднюємо навколишнє середовище.
Це була одна з причин, по якій я майже відмовився від синтепону. З ініціативи дружини давно сортуємо і здаємо сміття на переробку, і дружина не дуже рада, коли акваріум продукує сміття, яке неможливо переробити.

Синтепон зараз тільки в разі крайньої потреби використовую. От два тижні тому треба було зняти коврик з монте карло, стаурогіну і лілеопсіса. Після такої маніпуляції очікувано була нульова видимість в акваріумі. На добу фільтр забив сінтепоном замість губок, потім ще на день "блондинку" поставив. Обійшлось все без проблем.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
Opsis (01.10.2020), Yo-kroha (01.10.2020)
Старый 05.10.2020, 21:59   #158
Живу я тут
  
 
Регистрация: 02.01.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 249
Поблагодарил(а) : 98
Поблагодарили 126 раз(а) в 84 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
Синтепон зараз тільки в разі крайньої потреби використовую. От два тижні тому треба було зняти коврик з монте карло, стаурогіну і лілеопсіса. Після такої маніпуляції очікувано була нульова видимість в акваріумі. На добу фільтр забив сінтепоном замість губок, потім ще на день "блондинку" поставив. Обійшлось все без проблем.
Можливо, вся ця неприємна ситуація виникла через певну ущільненість в тонкій механічній фільтрації. Чим скористались якісь небажані організми і колонізували обширні території біокераміки...
Підкажіть, після того, як відмовились від синтепона - чи не збільшилась кількість дрібних часток, що плавають у воді?
Ось, нагадали, про відео з технікою стрижки моху. Думаю, ви його бачили

nikopol поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили nikopol за данный пост:
true_red (06.10.2020)
Старый 06.10.2020, 15:00   #159
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Підкажіть, після того, як відмовились від синтепона - чи не збільшилась кількість дрібних часток, що плавають у воді?
nikopol, нєа, вода кришталева.

Так, бачив це відео, давно дивлюсь канал Юріса.
Лайфхак звісно крутий, але не для малого акваріума


Последний раз редактировалось true_red; 06.10.2020 в 21:11..
true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.10.2020, 13:00   #160
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Що ж, рівно 2 роки тому я запустив цей акваріум. Наче зовсім нещодавно це було. Дизайн акваріума за весь цей час мені зовсім не набрид, і я його майже не міняв, тільки окремі деталі. Не завадило б прорідити праву частину, конкретно переросла, внаслідок чого майже зник передній план. Але залишу як є, бо мені знадобиться багато рослин для нового акваріума. Вже замовив в акватіці акваріум 120*50*50 з тумбою. Зовсім скоро має бути готовий. А цей акваріум розберу і продам. Між іншим, як раптом хтось хоче купити, звертайтесь. Оголошення про продаж буде вже після запуску нового скейпу. Можу і нерозібраний продати, з готовим дизайном і рослинами, але тільки самовивозом.
Запустити новий скейп сподіваюсь ще до кінця осені, але не факт чи встигну. Грошей ще дофіга треба, на фільтр, світло, ґрунт. Ґрунт між іншим буду брати Prodibio з усіма добавками і ампулами, добрива теж їхні будуть.
Ідея дизайну нового скейпу у мене в голові вже давно. Акваріум буде вписаний в інтер'єр кімнати так, що на акваріум можна буде дивитись з трьох сторін, стоятиме посеред кімнати вздовж бильця дивану. Сподіваюсь вдасться реалізувати ідею. Коряги вже понад рік лежать на балконі, чекають свого часу. Ще треба каміння, але його підбирати буду, вже як акваріум приїде, треба дивитись як коряги ляжуть. Враховуючи попередній досвід, коряги і каміння буду клеїти між собою, бо по перше, коряги сухі шо капець, треба якось фіксувати. По друге, в нинішньому акваріумі за камінням і корягами шар ґрунту 12 см був, каміння і коряги не склеєні, і за два роки трохи вся ця конструкція з'іхала ближче до переднього скла, що не дуже добре в плані дизайну, переднього плану зараз не видно теж по цій причині. Ну і по третє, чистити щіткою каміння від обростань було б простіше, якби воно не хиталось. Клеїти буду способом який побачив на ютубі, ціанокрилатним клеєм і сигаретним фільтром. Зараз тестую надійність цього способу. Зклеїв так між собою гальку, і гальку з коряжкою. Вже майже три тижні та коряжка в акваріумі, тримається наче надійно, кілька днів тому діставав з води, відірвати навіть із зусиллям не вдалось, що радує. Бо як велика коряга вспливе, буде дуже недобре. Що ще порадувало, коряжка не обросла слизом, як то часто буває, сподіваюсь великі корчі теж не будуть обростати. В очікуванні нового акваріума накидав ескіз хардскейпу з коряг. Трохи переживаю, що глибини акваріума в 50 см. для задуманої ідеї може бути мало, щоб картинка не здавалася плоскою. Можливо треба було ширшим акваріум замовляти, сантиметрів 60. Але буде видно, в крайньому випадку, як не буде виходити, то псіхану і поставлю акваріум біля стіни, тоді він буде проглядатись лише з двох боків. В такому разі 50 см. точно вистачить. Якось так.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P01009-201526(1).jpg
Просмотров: 349
Размер:	527.4 Кб
ID:	678457   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00924-191521.jpg
Просмотров: 373
Размер:	475.6 Кб
ID:	678458   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00915-181910.jpg
Просмотров: 364
Размер:	318.0 Кб
ID:	678459  

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
10 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (17.10.2020), gulikov (12.10.2020), mikeovs (23.10.2020), mzkola (10.11.2020), nikopol (09.11.2020), Opsis (11.10.2020), Vano2318 (11.10.2020), Yo-kroha (11.10.2020), yuzik (09.11.2020), ZiFed (11.10.2020)
Старый 11.10.2020, 13:09   #161
Живу я тут
  
 
Аватар для Евгений Д.
 
Регистрация: 17.11.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 626
Поблагодарил(а) : 149
Поблагодарили 381 раз(а) в 245 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Это планируется какой-то биотоп?

Евгений Д. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.10.2020, 13:55   #162
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Евгений Д., ні, до біотопів душа геть не лежить. Просто скейп з камінням і корягами. Чимось буде схожий на нинішній, але з більшою деталізацією

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.11.2020, 18:04   #163
Живу я тут
  
 
Регистрация: 02.01.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 249
Поблагодарил(а) : 98
Поблагодарили 126 раз(а) в 84 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от true_red Посмотреть сообщение
120*50*50
Ви вже зробили нову тему, не побачив зразу. Дякую.


Последний раз редактировалось nikopol; 10.11.2020 в 09:18..
nikopol поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ

Метки
aquascape, nature aquarium


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 05:39. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts