Язвочка в голові гастромізона між ніздрями з прозорими яйцями менше 1 мм - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Микромир в аквариуме
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Микромир в аквариуме О бо всем, что не видно невооруженным взглядом, а если видно, то не сильно: микроорганизмы, червячки и пр.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.09.2019, 15:07   #1
Язвочка в голові гастромізона між ніздрями з прозорими яйцями менше 1 мм
Я тут недавно

Регистрация: 19.07.2019
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 30
 

Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 4 раз(а) в 4 сообщениях
Vitamin_Rosta Vitamin_Rosta поза форумом 02.09.2019, 15:07
Рейтинг: ()







Допоможіть дізнатися про назву паразита чи хвороби:

Доукомплектував акву новими рибами. Куплені були у людини з форума, яка має непоганий відгуки на форумі.
Куплено було до 30 мілких риб: по пару штук апістограми, акантофтальмуси, півник, дермогеніс, ляліуси, водорослеїди, десяток коридорасів різних (були всі на вид нормальні крім чорних венесуела блек, які були дуже тонкими при приблизно однаковій довжині з іншими), дві креветки банановий фільтратор та равлик тиломеланія (в якій міг бути паразит) .

Раніше мав справу з манкою, дуже мене це нервувало, тому що в акваріумі з рослинами і корягами виловити рибу без повного перезапуска нереально, що і робив раніше. Тепер же я вирішив потримати рибу на карантині в акві на 23 літри. По заявці продавця вся риба проходила карантин. Ну і я потримав рибу в окремому акваріумі доливаючи свою воду, щоб риби звикли до нових параметрів. Через добу для профілактики влив по інструкції Омніпур від СЕРА (широкого спектра). На ранок першим здох один з 4х апістограм без видимих причин. Через добу пересадив риб в основну акву. Причнина- і без того стрес риби і тіснота риб в малому акваріумі.
Пересаджував через проміжну посудину з моєю водою, щоб не було контакта з прийшлою водою. Всі риби з карантину переседжувалися на пару хвилин в посудину, з неї уже в основний акваріум, без води, з сачка викидувалися в воду.


Через певний час на аборигенних рибах - лабео і тетрі на спині мід спинним плавником і головою помітив білувату продовгувасту плямку десь 1 мм на 2 мм., начекапнуло щось і стекло із хребта. Відсадив. " доби в карантині, плями немає.. Але так і сидять поки.

Помітив, що коридораси наче не могли поплити до поверхну набрати повітря. Пливли вверх і не допливши-поверталися. У мене глибина акваріума 55 см. Через трохи часу знайшов одного коридораса лежачим на боку мертвим. Вийняв, обдивився- знайшов покрасніння біля рота, наче полопалися капіляри. Колись подібне було у анциструса від рН шоку. Але в цілому- причини непонятні. Потім на наступний день, прямо при мені упав на дно чорний коридорас, я намагався його вийняти, він ще втік від мене в сторону і уже не рухався. Вийняв, обдивився лупою, нічого не знайшов.. Сьогодні зранку знайшов другого чорного мертвим і гастромізона, на боку валялися обидва. У сома нічого не знайшов. А от у гастроміщона наче на спині було посвітлішання. Я перемістив у тарілку і під упою почав оглядати, поки переносив, посвітлішання пропало. У риби ще билося серце, убло видно під лупою. Я думав що задихнулася, влив капельку перекису, почекав. Рибу повністю здохла. Потім почав обстежувати тіло. На перший погляд нічого не видно, ні точок, ні паразитів, плавники цілі,.. Але приливився на морду і побачив мід ніздрів дірочку, (спершу подумав що то так треба).. розколупавши її голкою від шприца в лупу поббачив дуже малесенькі прозорі яйця звязані якимось слизом. Яйця менше за 1 мм.
От думаю тепер, що це могло бути, тому що я ніде схожого в інтернеті не знайшов.

Підозрюю равликових трематод, що і людині шкідливі. Але і тут не все схоже..

Псіхонув і влив в основний акваріум Омніпур по інструкції 170 капель на 160 літрів води (аква на 200). Проти паразитів мідь не лив бо боюся за креветок і равлика тиломеланію. Тепер чекаю наступних трупів і гибелі рослин які і так тільки прочали відходити від попереднього лікування манки пару тижнів тому.. Тоді лікував в акві, а потім переслив риб в карантин, а акву перезапустив і тримав акву без риби більше 7 днів.

Сьогодні здох новий акантофтальмус. Дуде рвався до поверхні і падав на дно. Підривався і тікав, допоки знесилений не впав. Візуально від центру тіла ан спиді до голови пропала пігментація. То не слиз, не грибкова плесінь, янікого нальоту. Роздивлявся в лупу. ТІльки пропала пігментація. шкіра чиста. Справа на боку біля жабер помітив червоні кровяні точечки.

Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: IMG_20190903_194327-1.jpg
Просмотров: 684
Размер:	690.3 Кб
ID:	662240  


Последний раз редактировалось Vitamin_Rosta; 04.09.2019 в 01:00..
Просмотров: 6635
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 08:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts