Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Общие вопросы пресноводной аквариумистики
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Общие вопросы пресноводной аквариумистики Если не знаете в какой раздел пресноводной аквариумистики задать вопрос, пишите сюда.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.01.2015, 15:38   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для MVN
 
Регистрация: 18.07.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 186
Поблагодарил(а) : 135
Поблагодарили 189 раз(а) в 105 сообщениях
Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Допоможіть вибрати світло,і хочу від вас порад що до запуску!!!
http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=25695

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
В мене молодший син,має проблеми з зором!Йому скоро буде 3 роки,вади вроджені!Я хочу щоб він дивився на акваріум і на рибки!На якісне освітлення в мене немає коштів!
Увагу маленьких дітей привертають великі яскраві риби. Скалярії - чудовий вибір.

Про чудові бюджетні акваріуми на дешевому світлі та без дорогого обладнання:http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=30393
__________________
З повагою, Віктор.


Последний раз редактировалось MVN; 22.01.2015 в 16:38..
MVN поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили MVN за данный пост:
chelovek_73 (24.01.2015), Галя Павлюк (23.01.2015)
Старый 23.01.2015, 22:18   #17
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение
Які розміри акваріума? Можливо підійдут стандартні кришки від "Природи". Хоча кришки дуже дорогі. Я теж планую акваріум. Але кришку хочу робити сам з ПВХ. В неті збираю інформацію як роблять люди. Я з Франківська. Якщо щось, телефонуйте. Номер в профілі.
Сама,навряд чи зроблю!Ну кришку може ще би і пробувала,але з світлом що робити уявлення не маю!
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2015, 09:32   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріум ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Сама,навряд чи зроблю!Ну кришку може ще би і пробувала,але з світлом що робити уявлення не маю!
Лампи кріпите прямо в кришці. В мене є кілька ссилок як люди робили кришки. Якщо руки в чоловіка ростуть звідки у всіх (а судячи по тому, що тумбу робить сам то це так) він би зміг зробити. Телефонуйте якщо вирішите. Ссилки кину в ПП або емейл. Кришку фірмову, якщо в вас стандартні розміри, теж можна купити в Франківську. Маю одного майстра, що робить акваріуми, бачив в нього багато кришок. Але кришки знаю що дорогі. Ціна часто більше акваріума.

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2015, 20:39   #19
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л аква ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение
Лампи кріпите прямо в кришці. В мене є кілька ссилок як люди робили кришки. Якщо руки в чоловіка ростуть звідки у всіх (а судячи по тому, що тумбу робить сам то це так) він би зміг зробити. Телефонуйте якщо вирішите. Ссилки кину в ПП або емейл. Кришку фірмову, якщо в вас стандартні розміри, теж можна купити в Франківську. Маю одного майстра, що робить акваріуми, бачив в нього багато кришок. Але кришки знаю що дорогі. Ціна часто більше акваріума.
Будь ласка,якщо не важко,дайте ссилки на саморобні кришки!Я вже також багато передивилася інформації і відео,може у вас щось є цікаве!Чоловік в мене молодець!Він сам колись склеїв був 100 літровий акваріум!
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.01.2015, 23:00   #20
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Сама,навряд чи зроблю!Ну кришку може ще би і пробувала,але з світлом що робити уявлення не маю!
Зробити кришку і підключити світло не проблема. Думаю що ваш чоловік це зробить без проблем. Дійсно на форумі багато є тем по кришкам і навіть я десь свої фотки виклалав. Робив з Дюбонду (але тепер це по грошах огого 420 грн/м2). Можна з ПВХ або вагонки (тільки беріть більш якіснішу; вона міцніша). Тримачі для ламп підзодять - трисачі для труб водопроводу платикові +Епіцентр", дешево і сердито. Ну і баласти теж там продаються.
Доречі зараз маю замовлення на кришку з вагонки. Так би мовити бюджетний варіант. Якщо не проти то в ході роботи буду робити фото і викладу тут для наглядності.
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 24.01.2015, 23:21   #21
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Зробити кришку і підключити світло не проблема. Думаю що ваш чоловік це зробить без проблем. Дійсно на форумі багато є тем по кришкам і навіть я десь свої фотки виклалав. Робив з Дюбонду (але тепер це по грошах огого 420 грн/м2). Можна з ПВХ або вагонки (тільки беріть більш якіснішу; вона міцніша). Тримачі для ламп підзодять - трисачі для труб водопроводу платикові +Епіцентр", дешево і сердито. Ну і баласти теж там продаються.
Доречі зараз маю замовлення на кришку з вагонки. Так би мовити бюджетний варіант. Якщо не проти то в ході роботи буду робити фото і викладу тут для наглядності.
Скільки приблизно буде коштувати у вас замовити кришку розміром 120 на 40 см з двома лампами денного світла,чи як його там !!!Матеріал+робота
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.01.2015, 18:51   #22
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуск ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Будь ласка,якщо не важко,дайте ссилки на саморобні кришки!Я вже також багато передивилася інформації і відео,може у вас щось є цікаве!Чоловік в мене молодець!Він сам колись склеїв був 100 літровий акваріум!
h t t ps://www.youtube.com/watch?v=-MeICakmuyQ&list=PL8nJcXU0IBmG9dPAnGx9w-iV3pwjLwxVz&index=1

h t t ps://www.youtube.com/watch?v=0RWI99g3qpw

Копіюйте в буфер і вставте в рядок браузера. Http без пробелів

http://www.sense-life.com/hands/aqua_krishka_400l.php

Ну і ще

https://www.youtube.com/results?sear...83%D0%BC%D0%B0


Последний раз редактировалось IS1971; 25.01.2015 в 20:00..
IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.01.2015, 20:16   #23
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріум ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Якщо не проти то в ході роботи буду робити фото і викладу тут для наглядності.
Викладай.

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IS1971 за данный пост:
chelovek_73 (28.01.2015)
Старый 26.01.2015, 14:21   #24
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Зробити кришку і підключити світло не проблема. Думаю що ваш чоловік це зробить без проблем. Дійсно на форумі багато є тем по кришкам і навіть я десь свої фотки виклалав. Робив з Дюбонду (але тепер це по грошах огого 420 грн/м2). Можна з ПВХ або вагонки (тільки беріть більш якіснішу; вона міцніша). Тримачі для ламп підзодять - трисачі для труб водопроводу платикові +Епіцентр", дешево і сердито. Ну і баласти теж там продаються.
Доречі зараз маю замовлення на кришку з вагонки. Так би мовити бюджетний варіант. Якщо не проти то в ході роботи буду робити фото і викладу тут для наглядності.
Буду чекати!
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Галя Павлюк за данный пост:
chelovek_73 (28.01.2015)
Старый 26.01.2015, 14:32   #25
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Ось такий варіант цікавий я знайшла http://www.aquaristclub.org/aquaristarticles/?p=256
__________________
З повагою Галя!


Последний раз редактировалось Галя Павлюк; 30.01.2015 в 23:15..
Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 26.01.2015, 20:14   #26
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Ось иакий варіант цікавий я знайшла http://www.aquaristclub.org/aquaristarticles/?p=256
Як на мене не дуже хороший варіант. Фанера, вода, а отже треба захист від вологи. Фанера - важча за ПВХ. А чому не підходить ПВХ? В Франківську є фірма Реклама-Центр. Сьогодні ходив. Продають ПВХ будь-яких розмірів. Ріжуть по ваших креслюнках. Клей теж продають. Дома потрібно тільки склеяти і пофарбувати.
Можна різати і самому. Я взяв у них відріз 5-ки і 8-ки. Обидва куски можна легко різати дома канцелярським ножем.
ПВХ легке, не боїться води, легко піддається до порізки.

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 27.01.2015, 22:54   #27
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение
Як на мене не дуже хороший варіант. Фанера, вода, а отже треба захист від вологи. Фанера - важча за ПВХ. А чому не підходить ПВХ? В Франківську є фірма Реклама-Центр. Сьогодні ходив. Продають ПВХ будь-яких розмірів. Ріжуть по ваших креслюнках. Клей теж продають. Дома потрібно тільки склеяти і пофарбувати.
Можна різати і самому. Я взяв у них відріз 5-ки і 8-ки. Обидва куски можна легко різати дома канцелярським ножем.
ПВХ легке, не боїться води, легко піддається до порізки.
Ня який розмів ви робите кришку?І скільки коштував вам ПВХ?
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.01.2015, 07:06   #28
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л аква ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Галя Павлюк Посмотреть сообщение
Ня який розмів ви робите кришку?І скільки коштував вам ПВХ?
Розмір 125*50*50. ПВХ 8-ка коштує зараз 345 грн м2, 5-ка - 220 грн м2. Клей 84 грн 200 гр тюбик. Ціна не моя, а будь-кому. Вони ріжуть по ваших розмірах і рахують їх площу.

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.01.2015, 07:24   #29
Живу я тут
  
 
Регистрация: 06.01.2013
Адрес: Украина,г.Северодонецк
Сообщений: 864
Поблагодарил(а) : 3,011
Поблагодарили 1,302 раз(а) в 490 сообщениях
Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Доброго времени суток! У меня такой же аквариум как и у Вас...заказывал самодельную крышку у нас на форуме(вернее уже 2 крышки у разных мастеров) -цена колеблется в районе 3500-3800 грн,но это со всеми моими пожеланиями и "наворотами"! Если цена высока для Вас,то на "Ароване"предлагают готовые решения : светильник SunSun HSD-1200C на 3 лампы Т5 54Вт -по цене 2221,9 грн. и природовская крышка (овал) на 2 лампы Т8 -по цене 979.33грн. С уважением!

Сержант поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 28.01.2015, 07:45   #30
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Сержант Посмотреть сообщение
Доброго времени суток! У меня такой же аквариум как и у Вас...заказывал самодельную крышку у нас на форуме(вернее уже 2 крышки у разных мастеров) -цена колеблется в районе 3500-3800 грн,но это со всеми моими пожеланиями и "наворотами"! Если цена высока для Вас,то на "Ароване"предлагают готовые решения : светильник SunSun HSD-1200C на 3 лампы Т5 54Вт -по цене 2221,9 грн. и природовская крышка (овал) на 2 лампы Т8 -по цене 979.33грн. С уважением!
Жінка за 400грн купила акваріум, невже ви думаєте, що вона дасть 3000 за кришку. І я б не дав.

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили IS1971 за данный пост:
chelovek_73 (28.01.2015), MVN (28.01.2015)


Share/Bookmark

Ответ

Метки
sos


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 03:23. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts