географія озера Танганьїки - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы > Африканские цихлиды
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.04.2018, 08:58   #1
Живу я тут
1-е место в конкурсе  
 
Регистрация: 05.12.2015
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 401
Поблагодарил(а) : 590
Поблагодарили 1,507 раз(а) в 355 сообщениях
географія озера Танганьїки ===www.aquaforum.ua===

Статей про озеро Танганьїку в інтернеті є дуже багато. Кожен поважаючий себе власник сайту по цихлідах Танги пише/копіює таку статтю, для, так сказати, респектабельності сайту. Є дуже цікаві та інформативні статті, написані справжніми ентузіастами та інтелектуалами. Як приклад хочу подати посилання на роботу людини перед якою знімаю капелюха і з великою цікавістю перечитую створене ним:
http://www.cichlids.ru/mcforum/index...топов-заметки/

І я зараз ні разу не хочу ні дублювати написане кимось, ні тим більше мірятись з кимось інтелектом.
В мене задумка дещо інша: особисто мені видається цікавим «пройтись» по всій береговій лінії Озера. Відмічаючи назви місць вилову риб які є предметом нашого хобі, локалітети найвідоміших з них (про всіх зібрати інфу все одно нереально), з допомогою відео з ю-тубу та інтерактивних карт проаналізувати характер берегової лінії, вирішити питання яке частенько виникає в середовищі танганьїкофілів і прихильників біотопних акваріумів: чи можуть насправді гілки дерев і коряги бути присутніми в біотопних аквах, імітуючих оз. Танганьїку, і якщо можуть, то в яких саме місцевостях, а також відмічати дещо цікаве по історії чи особливостях місцевості, яка буде зустрічатись «на шляху» такої собі віртуальної подорожі.
Вкластися планую.. ну скажем в декілька статей, намірено спрощуючи інформацію і обрізаючи надлишкову деталізацію, щоб не переобтяжувати матеріал лишнім, чимось що не має особливого значення.. Зрештою, запрошую всіх доповнювати тему всім тим що буде здаватись Вам цікавим. Усвідомлюю що самотужки мені вдасться справитись з завданням тільки з дуже посередньою якістю. Надто вже воно трудоємке. Тому розцінюйте те що напишу нижче як зарисовку, яка ні разу не претендує на повноту викладення матеріалу.

p.s. на базі цього форуму вже декілька років відбуваються конкурси біотопних акваріумів Великих Африканських озер. Сподіваюсь що дана тема зможе стати в пригоді чи наштовхне на власні пошуки тих, хто буде приймати в цих конкурсах участь.

p.p.s. ось дві карти Озера, здається досить інформативні щодо географічних назв, зможуть служити путівником
Нажмите на изображение для увеличения
Название: carte_du_lac_tanganyika.jpg
Просмотров: 437
Размер:	678.5 Кб
ID:	629005Нажмите на изображение для увеличения
Название: Lake-Tanganyika-Map.jpg
Просмотров: 472
Размер:	41.3 Кб
ID:	629006

...це такий був собі анонс))))

Cognitio rerum поза форумом   Ответить с цитированием
10 пользователей поблагодарили Cognitio rerum за данный пост:
ander67 (22.04.2018), barvinok62 (23.04.2018), myprog (21.04.2018), Said-999 (27.04.2018), ZiFed (22.04.2018), Володимир Романович (21.04.2018), Вячеслав69 (03.05.2018), Игорь Колосан (21.04.2018), Карача (13.05.2018), Ланжерон (22.04.2018)


Share/Bookmark

 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 20:35. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts