"On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE - Страница 10 - Аквафорум - форум аквариумистов и террариумистов
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума

Вернуться   Аквафорум - форум аквариумистов и террариумистов > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 26.05.2020, 15:16   #136
Я тут недавно

Поблагодарил(а) : 52
Поблагодарили 30 раз(а) в 25 сообщениях
Re: "On the Other Side" - 60 cm AQUASCAPE ===www.aquaforum.ua===

true_red,
Сколько получается железа всего в неделю (мг/л) ?? Включая микро и отдельное железо??

atrax поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил atrax за данный пост:
true_red (26.05.2020)
Старый 26.05.2020, 16:53   #137
Живу я тут

Поблагодарил(а) : 343
Поблагодарили 610 раз(а) в 221 сообщениях

atrax, в мене тут комплексне добриво, де і мікро і макро в одному флаконі aquayer комплекс N°3 до живого ґрунту. Склад добрива виробник тримає в таємниці, скільки там заліза - не ясно.
А якщо я правильно порахував додаткове залізо, то виходить десь 0,1-0,14 мг/л на тиждень

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
atrax (26.05.2020)
Старый 26.05.2020, 17:00   #138
Живу я тут

atrax, Мабуть заліза все ще мало? Може тоді не по 1 мл а по 2 на день давати?

Старый 26.05.2020, 17:32   #139
Живу я тут

От тільки помітив, що Єрмолаєв мені відповів на своєму форумі. Він вважає, що це скоріше недостача калію, при надлишку нітратів. Про калій я думав теж. Мабуть послухаю Єрмолаєва, комплексне добриво буду давати трохи менше, і калій при підмінах

Старый 26.05.2020, 21:09   #140
Живу я тут

Поблагодарил(а) : 1,734
Поблагодарили 2,033 раз(а) в 1,225 сообщениях
Отправить сообщение для Ветал с помощью ICQ

Круто, красиво, молодца!!!

Ветал зараз на форумі   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Ветал за данный пост:
true_red (26.05.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 31.05.2020, 12:52   #141
Живу я тут

Все ж проблему буду вирішувати своїм шляхом, наскільки він вірний покажуть найближчі тижні.
Залізо додатково лити не буду, хоча і стаурогін за час внесення заліза прийшов в дуже хорошу форму, не факт, що це пов'язано, може просто збіг. Бо от роталі грін за час внесення додаткового заліза стало набагато гірше, дуже багато листя відмерло, і знову таки, не факт, що це пов'язано із цим додатковим залізом. А ротала H'ra, тільки ще більше зеленіти почала, якщо до того була скоріше помаранчево-коричнева і трохи рожева, то тепер майже позеленіла, такого я точно не очікував. Але сама рослина в чудовій формі, добре росте, листя нормального розміру і форми, міжвузля теж звичайні, бокових коренів теж не пускає, тільки колір не дуже.
Калій лити додатково теж не буду, позавчора при підміні влив 12 мл, але на цьому все.
Що я зробив позавчора, зрізав всі ротали. Намагався акуратно ще і коріння з ґрунту трохи дістати, щоб потім не гнило і не було додатковим джерелом зайвої органіки. Сподівався це зробити акуратно, але звісно з поживним ґрунтом це неможливо. Підняв страшну муть. Але зате розворушив верхній шар ґрунту, і заодно трохи просифонив. Хоч і поживні ґрунти не прийнято сифонити, але за більш ніж півтора роки життя акваріума субстрат досить замулився, особливо поряд з вхідною трубкою фільтра. Довелось поміняти певно 80% води, ще і коагулянт на ніч залив, бо вода попри таку підміну лишалась мутною. Наступного дня вода норм, прозора майже ідеально.
В ґрунт поклав поживні таблетки aquayer залізо плюс, таблеток певно 15-20 на досить невелику площу, і ще штук 5-7 звичайних, без підвищеного вмісту заліза. В тих залізо плюс, як помітив, не лише заліза підвищений вміст, а і калію дуже багато. Ну і само собою там ще азот, фосфор і мікроелементи.
Ну і посадив ротали. Ротали грін придатної до посадки виявилось дуже мало, більшість стебел були з жовтим листям, або взагалі листя коричневе і мертве.
Ех, а така гарна шапка з ротал була, ну нічого сподіваюсь відросте.
Оскільки рослин стало набагато менше, то комплексне добриво буду давати поки по 5 мл, поступово збільшуючи дозу. Після пересадки рослин ввечері даю комплекс 1, той що з фітогормонами, лишилось його ще трохи виллю залишки, там ще на кілька днів лишилось, якщо лити по 3 мл. Рослини після нього краще переносять стрижки.
Більше нічого лити не буду, а поки спостерігаю.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00531-114804.jpg
Просмотров: 15
Размер:	408.7 Кб
ID:	673946   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00531-124026.jpg
Просмотров: 19
Размер:	576.7 Кб
ID:	673947   Нажмите на изображение для увеличения
Название: P00531-124008.jpg
Просмотров: 21
Размер:	618.9 Кб
ID:	673948  

8 пользователей поблагодарили true_red за данный пост:
A.Lonko (Вчера), Andrew1 (31.05.2020), atrax (31.05.2020), gulikov (31.05.2020), Marty (31.05.2020), mir_ (Вчера), Yo-kroha (31.05.2020), ZiFed (31.05.2020)

Share/Bookmark

Ответ

Метки
aquascape, nature aquarium