Мирний набір населення, чи буде біда? - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.02.2020, 10:25   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 19.11.2019
Адрес: Киев
Сообщений: 113
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 17 раз(а) в 17 сообщениях
Мирний набір населення, чи буде біда? ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня,

Минулого тижня запустив акваріум. 54 літри Поки що з населення 2 равлика, яких не можу опізнати, підселились з рослинами. Почав продумувати населення. В інтернеті вже читав супер-суперечливі речі тому цікавий практичний досвід утримання.

Дуже подобаються суматранські барбуси, але я так розумію що вони доволі агресивні, та й місця їм мало. Тому хочу заселити:
1. Парочку жемчужних гурамі
2. 2-3 маленьких сома
3. штучок 7 блакитних неонів
Ще думав про щось дрібне типу галактик і криветок.
Підскажіть будь ласка на скільки підходящий такий набір? Може варто щось змінити. Не хочеться перенаселення, та й був би радий запобігти виникненню рибного бійцівського клубу

svion поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 22.02.2020, 12:40   #2
Живу я тут
  
 
Регистрация: 07.01.2013
Адрес: Украина,г.Северодонецк
Сообщений: 864
Поблагодарил(а) : 3,011
Поблагодарили 1,302 раз(а) в 490 сообщениях
Відповідь: Мирний набір населення, чи буде біда? ===www.aquaforum.ua===

Я бы на Вашем месте заселил бы акву мелкой харацинкой(голубой неон,эритрозонус,кери,тетра Аманда,различными наностомусами...и т.д.) либо различными расборами...! Жемчужные гурами мирные рыбки ,но для них 50 л малый объем,а для мелкой харацинки-в самый раз и можно симпатичную коллекцию собрать!С ув.!

Сержант поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Сержант за данный пост:
Andrew1 (22.02.2020), svion (23.02.2020), true_red (22.02.2020)
Старый 22.02.2020, 12:50   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: Мирний набір населення, чи буде біда? ===www.aquaforum.ua===

Суматранці, як і інші барбуси, бувають з різним характером. Не знаю від чого це залежить, цілком імовірно, що в малому об'ємі ведуть себе агресивніше.
В мене колись давно були вишневі барбуси, хоч і всюди пишуть, що мирні, вони тріпали хвости гупікам і вибили око меченосцю. Та навіть півники бувають мирними і нікого не чіпають.

1. Гурамі надто крупні будуть. Хіба що карликові види, і парочками рибок тримати якось не дуже. Два це мало. Це ще мабуть з якихось радянських часів лишилась "мода" тримати багато різних видів риб по дві штучки.
2. Вибір маленьких сомиків зараз хороший, отоцинклюси, це чистильщики(умовні звісно, не треба сподіватись, що вони прям весь акваріум будь вилизувати). Мені дуже подобається коридораси пігмеї і хастатуси. Дуже класні рибки і зовсім невибагливі. Але цих треба брати зграю, хоча б 8-10 хвостів, не менше. Є і інші, досить цікаві.
3. Неонів можна і більше, в зграї вони краще виглядають.
Креветок можна теж. Тільки риб треба відповідних підбирати дрібних і спокійних. Ну і все одно креветкам має бути де заховатись. Навіть мирні неони дрібних креветок з аппетитом можуть лопати.
І головне, щоб не було солянки в акваріумі, більше двох-трьох видів риб краще не брати. Тим більше на невеликий об'єм.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
svion (23.02.2020)
Старый 23.02.2020, 22:47   #4
Живу я тут
  
 
Регистрация: 19.11.2019
Адрес: Киев
Сообщений: 113
Поблагодарил(а) : 35
Поблагодарили 17 раз(а) в 17 сообщениях
Re: Мирний набір населення, чи буде біда? ===www.aquaforum.ua===

Дякую за поради.

Тоді візьму кілька отоцинклюсів, неонів блакитних і галактик, дуже вже гарні) Дякую

svion поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 02:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts