Скіммер та креветки - буде діло? - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.02.2019, 23:24   #1
Скіммер та креветки - буде діло?
Живу я тут

Регистрация: 10.09.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 504
 

Поблагодарил(а) : 66
Поблагодарили 104 раз(а) в 51 сообщениях
tarya tarya поза форумом 19.02.2019, 23:24
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Привіт! Хочу поставити, чи вірніше думаю поставити в банку скіммер, але думаю про те чи не буде так що туди креветок засмокче, чи полізуть вони туди і загинуть?
__________________
Рожденный с гордо поднятым кулаком, свидетель разреза запястья — он с ним!
Просмотров: 1241
Ответить с цитированием
Старый 20.02.2019, 03:23   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: Скіммер та креветки - буде діло? ===www.aquaforum.ua===

Думаю якась частина все ж туди потрапить. Бо вони туди полізуть, погризти корму, чи рештки рослин які туди затягуватиме. Якщо вчасно його перевіряти, то частину креветок імовірно можна дістати живими. Дивлячись яка конструкція скімера(це окремий девайс, чи просто насадка на вхідну трубу фільтра). Якщо скімер буде на вхідній трубі зовнішнього фільтра, то звісно більшість креветок загине. Але бувало при чистці фільтра діставав живих(в мене їх засмоктувало через вхідну трубу, скімером ніколи не користувався). Зрештою поставив на вхідну трубу сітку. А скімер вирішив не купувати.

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
tarya (20.02.2019)
Старый 20.02.2019, 03:33   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для true_red
 
Регистрация: 28.04.2013
Адрес: Київ
Сообщений: 600
Поблагодарил(а) : 452
Поблагодарили 894 раз(а) в 329 сообщениях
Re: Скіммер та креветки - буде діло? ===www.aquaforum.ua===

Ну це так, в теорії. Думаю знайдуться люди, в яких є практичний досвід. Просто суджу по поведінці своїх креветок. В мене в акваріумі одна коряга виступає з води, і на цій корязі росте мох, частково під водою і над рівнем води. Так от, по поверхні води течія досить непогана, і частинки корму пропливаючи повз чіпляються за цей мох на корязі. В результаті в тому місці збирається штук по десять креветок. Так само і з рештками рослин, після прополки, чи просто якийсь старий листок відлетів, і креветки щось там в ньому гризуть. Думаю схоже і зі скімером може бути, не все ж всередину потрапить, якісь рештки прилипнуть на вході. Та і по випадковості може затягнути якусь мимо пропливаючу і необережну, чи малька

true_red поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил true_red за данный пост:
tarya (20.02.2019)
Старый 20.02.2019, 05:03   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Сачок
 
Регистрация: 14.10.2014
Адрес: Миколаїв
Сообщений: 328
Поблагодарил(а) : 173
Поблагодарили 193 раз(а) в 127 сообщениях
Re: Скіммер та креветки - буде діло? ===www.aquaforum.ua===

Будут попадать внутрь. Мало того, туда и мелкие рыбехи попадают. Делал насадку на поплавок из крупнопористого паралона - креветки перестали туда попадать, но и эффект от скиммера снижается в разы. В креветочник точно его ставить нет смысла. Решил проблему пленки флейтой на внутреннем фильтре.

Сачок поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Сачок за данный пост:
ketsakoatl (21.05.2019), tarya (20.02.2019), true_red (20.02.2019)
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 21:58. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts