Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) - Страница 3 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Амфибии > Хвостатые
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.03.2019, 22:40  
Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий)
Живу я тут

Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
 

Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Semelena Semelena поза форумом 02.03.2019, 22:40
Рейтинг: ()

Вдруге в мене аксолотлі відклали ікру, незаплановано, до того було у 2012 році. Єдиний, що тоді лишився, прожив рік. Тих, що відразу не вижили, годувати до мотиля було нічим. Та й мотиль, як оце аж зараз з'ясувалося, наш місцевий їм зовсім не підходить. Їх треба годувати трубочником. А трубочник для мальків істота надто сильна, вертка і м`язиста. З усіх рекомендацій виконуваними були тільки щодо вареного яєчного жовтка - і він не поміг зовсім, швидше, прискорив фатальний кінець.

Ці мальки вийшли з ікринок два тижні тому. Тримаю у контейнері з невеличкими рослинами й низьким рівнем води. Почала їх годувати циклопом диким з-під льоду. Потім з'явилася дафнія з акваріумної культури. Два тижні все йшло значно краще, ніж в історії з яєчним жовтком.

Десь півтора тижні тому мальків лишилося 20 нетравмованих при пересадці в контейнер.
Тиждень тому - лишилося 15 тих, що гарно навчилися полювати на рачків і наїдатися. І весь тиждень так стабільно і лишалося. І от вчора-позавчора в них стало видно легені і пульс, вони почали дихати з поверхні. І менше їсти, але корму в контейнері не лишається. Тобто, рачків просто не вистачає на 1-2 годування на добу, це по-перше. І ще я не розумію, чи їдять вони нарізаний трубочник, бо я жодного разу цього не спостерігала, мабуть що ще ні.
По-друге, на них, можливо, від річкового циклопа, щось напало - якісь півпрозорі зернятка, подекуди скупченнями. Ті, на кого це приліпилося чи вискочило, ослаблені і вмирають. І на даний момент є 5 на вигляд чистих аксів і ще 3 в іншій посудині на вигляд уражені, хоч і рухливі. Решта загинули (чотирьох з них заморозила, бо пульс проглядався, але в купах покрученого і подертого лахміття замість тіл, вже розкладалися й розчинялися і не ворушилися ніяк). Розмір зараз до 3 см. Були пузаті, а тепер майже всі стали худі й пласкі.

Ну, і так - мальки від сиблінгів... але дуже живучих, там свої історії неймовірного виживання і регенерації.
Називається, відсаджувала двох сестричок віком 2 рочки - більшу й меншу, а воно через тиждень(!), ну максимум два тижні виявилося сестричка і братик, у півтора рази довший за ту "більшу" сестричку...
Просмотров: 21950
Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Semelena за данный пост:
strateg (14.01.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 05.02.2020, 23:18   #31
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от EvaNia Посмотреть сообщение
что это может быть???
Погугливши, які у амфібій є слухові органи і де вони приблизно знаходяться, припускаю, що це - отит із запаленням середнього вуха.
Але зізнаюся, що мої знання в області біології, медицини і ветеринарії обмежуються побутовим досвідом, і тому мої висновки не мають суттєвої ваги.

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 06.06.2020, 15:56   #32
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Re: Звіт про мальків білого аксолотля (невеселий) ===www.aquaforum.ua===

Принаймні один з чотирьох молодих аксолотлів не пережив карантину... Трубочника не було, бо транспорт не ходив, а поштою прийшов геть весь зіпсований, на жаль. Спеціалізований корм з-за кордону йде більш ніж квартал, та й той відмовилися відправляти через карантиин.

Тож один з аксолотлів тиждень страждав від вертячки і помер.

Що я помітила: по-перше, виставляння на сонце в лотку, куди накапала риб'ячий жир та (цього разу) ін'єкційний кальцій, знімало напади вертячки (як і в моєї найпершої аксолотлихи колись). Але їсти аксолотль за тиждень так уже й не почав. І припадки поверталися вночі, коли я забирала його у приміщення, бо було менше семи градусів.
По-друге, доросла самиця і четверо молодих без певних статевих ознак, виглядало так, що всі їли донний осетровий корм. А от два дорослих самця з іншого акваріуму - відмовилися від цього корму. І я годувала їх промороженою морською рибою (тілапією).

Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Semelena за данный пост:
strateg (15.06.2020)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 02:30. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts