Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.01.2013, 03:55  
Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги..
 
Аватар для MVI
Живу я тут

Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
 

Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
MVI MVI поза форумом 04.01.2013, 03:55
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Потрібна допомога.Купив акваріум який до мене вже давав плоди не один рік,тобто не новий,разом з грунтом,світлом,рослинами,фільтрами.Запустив його 5-6 неділь назад.Досвід з травниками нульовий практично.До того був "шанхай" на 170 літрів з рибами і парою ехів і анубіасів.Так що просьба віднестись з розумінням і допомогти .За останній тиждень начитався стільки,що за все життя стільки не прочитав )))).
Значить так:

Цитата:
Сообщение от Botanic Посмотреть сообщение
1. Аквариум (размеры ДхШхВ) Дата запуска
2. Грунт (толщина слоя)
3. Освещение (Тип ламп, Мощность Вт, Количество, Спектр, своевременность замены, длина светового дня)
4. Оборудование (Тип фильтра, Производительность л/ч)
5. Температурный режим, поддерживаемый в аквариуме
6. Удобрение (Производитель, периодичность внесения)
7. Наличие/отсутствие СО2 установки
8. Перечень рыб (видовой и количественный состав)
9. Специфика ухода (Периодичность и объем подмены воды, прочие действия.)
10. Водоподготовка подменной воды (водопроводная, отстоянная, очищенная, обработанная средствами).Желательны параметры - рН,GH, КН

.
1. 1.5,05,06 (панорамний)
2.Назви не скажу но є два види.(фото дадам нижче).Шар від 7 до 10см.
3.Стоїть 5 ламп 4т5 і 1т8.250ВТ.Свічу 8
4.Зовнішній фільтр Жебо 1200 л/год.І помпа,параметрів не скажу,але потужна.
5.25-27
6."самомесы",залізо,нітрат-фосфат.Удо Єрмолаєва,?
7.Балон
8.Живородки =10щт
9.Раз в тиждень 20 %
10.Всі дані крапельних тестів на сьогодні: КН-6,GH-7?Ph-7.2-7.5,No3-25мг/л,Po4-0.5мг/л,NO2-0.3мг/л,NH4-0,NH3-0.Fe-0!!!


Коли акву забирав,то грунт збирав сам.Верхній (двох видів) збирав окремо і глину окремо.Грунт промив навіть дуже добре,глину залив водою,вона відстоялась злив воду і засипав.Зверху відповідно грунт.
Грунт пересіяв через три різних сітки.Від крупної до мілкої.Грубший грунт 5-7 мм засипав прамо по глині (його було мало 5%),потім приблизно 50 % 4-5мм і на верх процентів 35 все що менше 4мм (бока і зад).Центр засипав мілким = 3мм товщиною =3см. На фото нижче.
Хоча маю свою пробурену свердловину,вода там дуже жорстка.А вигляд в ванні має як на "Великому бар"єрному рифі")))))).Тому при запуску (за порадами акваріумістів місцевих) залив 140л осмосу і більше 200 дощової.параметри спочатку були такі Пш -7,Кш4-5 і ЖШ-5.
Світло крім останньої неділі світило з 9 ранку і навіть до 11-12 вечора ( думав так краще),правда з вищеописаного комплекту освітленя не було осрам 77 (коли почали гинути рослини добавив,це було днів 10 назад,а днів 5 назад,за порадою бувалих зменшив час освітлення до 8-9год).
Після запуску приблизно неділі дві вода була мутною (білою).Так ось коли вода була мутна,рослини росли просто супер.Як тільки вода стала прозорою почали "загинатись",прибиватись до грунту,деякі почали покриватись зеленими водорослями,чорніти.Деякі ніби нормально ростуть.Назви деяких рослин не знаю,постараюсь пояснити на фото.
Перші три неділі не додавав ніяких "підживок",хоча насторожував той факт що заліза як і зараз було нуль.Після трьох неділь (а рослини почали пропадати ще за неділю до цього) замінив з інтервалом в три дні по 20 % води (вода тала),бо Пш був вже 8,хоча КШ був 5 і Жш- 6.І почав додавати "самомес" місцевого акваріуміста (залізо,нітрат-фосфат і УДО Єрмолаєва,так на пляшці написано) по 3мл на 70 л як написано на пляшках.всі показники заміряв через 3-4 дня.Але залізо не піднімалось.
Після останньої заміни води (5 днів назад) поставив балон з ЦО2,бо ПШ ріс.Балон просто з редуктором (використовував для пів автомата),взяв крапальницю і більш-менш все налаштував 1-2бульки (цілодобово) чере губку помпи (голку втикнув в губку і крильчатка розбиває на дрібні,на фото).За останній тиждень,деякі рослини віджили.А з деякими всерівно проблеми.

Буду вдячний за будь-яку інформацію!!!!!!!!!!!!

Последний раз редактировалось MVI; 07.02.2013 в 19:20..
Просмотров: 50965
Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили MVI за данный пост:
Aviceya (05.05.2013), mrFresh (03.04.2013)
Реклама помогает развиваться
Старый 05.01.2013, 20:57   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Сьогодні нажив 50гр калію.Завтра буду підмінювати воду розведу і дабавлю.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.01.2013, 23:02   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

6.01 підмінив 25% води і добавив калій.Розвів в чашці теплої води 1 чайну ложку (К2SО4),прочитав що так робили і сам так поступив.
Ось сьогоднішні фото.Настрій ще гірший.

знизу ніби червона

крипта вже 5 день не може розпуститись



анубіас з самого початку мав ідеальний вигляд.

За місяць виросла можна сказати з нуля і чорніє.

хеміантус майже пропав,почорнів.


Крінум теж чорніє і курчавий і натанс.


Ехінодорус за місяць на місці


Вода в акві Стан годину назад.
РН=7
Жш=8
Кш=7
Нітрати так 50г на літр
Фосфати по тестах мінімум,0.1 г на літр

Вода в моїй свердловині,сьогоднішні тести
РН=7
Жш +30,а то і більше!!!!!
Кш=23
Нітрати мінімум що є в тестах ,10г на літр.Ну але такі самі показники тестів в купленого осмосу .


Треба терміново понизити нітрати.І як таку воду лити в акву?Мішати осмос зі своєю?

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 10:26   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для Рыбачок
 
Регистрация: 10.01.2007
Адрес: Киев, Троещина 067-397-61-51, 050-440-45-64
Сообщений: 8,135
Поблагодарил(а) : 4,065
Поблагодарили 3,081 раз(а) в 1,599 сообщениях
Записей в дневнике: 14
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MVI, звичайно для рослин максимум 15 градусів жорсткості, не більше, краще меньше, тому, або розбавлять осмосом 1:1, або шукати іншу доступну воду, бо розумію, що на 400 л осмосу не настачишся.
Спробуйте спитати по сусідах, невже всі користуються водою з однієї свердловини? Буває, у різних кінцях села, чи навіть поруч різна вода, бо з різної глибини береться.
__________________
Keep calm and scape


__________________

Рыбачок поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рыбачок за данный пост:
MVI (09.01.2013)
Старый 09.01.2013, 11:30   #19
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 14.12.2011
Адрес: Полтава
Сообщений: 38
Поблагодарил(а) : 131
Поблагодарили 21 раз(а) в 18 сообщениях
gi Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
6.01 підмінив 25% води і добавив калій.Розвів в чашці теплої води 1 чайну ложку (К2SО4),прочитав що так робили і сам так поступив.
Ось сьогоднішні фото.Настрій ще гірший.

знизу ніби червона

крипта вже 5 день не може розпуститись



анубіас з самого початку мав ідеальний вигляд.

За місяць виросла можна сказати з нуля і чорніє.

хеміантус майже пропав,почорнів.


Крінум теж чорніє і курчавий і натанс.


Ехінодорус за місяць на місці


Вода в акві Стан годину назад.
РН=7
Жш=8
Кш=7
Нітрати так 50г на літр
Фосфати по тестах мінімум,0.1 г на літр

Вода в моїй свердловині,сьогоднішні тести
РН=7
Жш +30,а то і більше!!!!!
Кш=23
Нітрати мінімум що є в тестах ,10г на літр.Ну але такі самі показники тестів в купленого осмосу .


Треба терміново понизити нітрати.І як таку воду лити в акву?Мішати осмос зі своєю?
Доброго времени суток! Разрешите и мне принять, участие в возникшей ситуации, хотя я не большой знаток, как выше перечисленные участники форума, но из своего опыта могу сказать
следующее внутренний фильтр (мочалка), как видно на фото коричневого цвета, что говорит о отсутствии полной фильтрации всего объема аквы (он просто не справляется с поставленной задачей, у меня было тоже самое во второй моей акве на 60 л) в результате чего акву атакуют дымчатые водоросли, которые возникают и прогрессируют при первом запуске аквы и отсутствии достаточной фильтрации воды, они покрывают первоначально стенки аквы, грунт, растения коричневым налетом, потом конкретно, как видно у Вас на фотографиях и что было у меня чернеют, в результате чего растения разлагаются и пропадают (гниют). Я заменил фильтр, приобрел внешний фильтр Аква Кристал Профи, а также возможно приобрести УФ-лампу(стерилизатор) она частично также уничтожит некоторые элементы с воды ( их можно приобрести по доступным ценам и сейчас, учитывая, что есть новогодние скидки в интернет магазинах У Водяного, Арована и пр). Относительно удобрения Калия в чистом виде могу сказать, что он существует и также некоторые виды тестов, которые возможно Вам пригодятся, в дополнение прилагаю ссылку aquayer.com/index.php?page=about&lang=ru
Удачи.

Молодой поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Молодой за данный пост:
MVI (09.01.2013)
Старый 09.01.2013, 14:41   #20
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Молодой Посмотреть сообщение
Доброго времени суток!
...но из своего опыта могу сказать
следующее внутренний фильтр (мочалка), как видно на фото коричневого цвета, что говорит о отсутствии полной фильтрации всего объема аквы (он просто не справляется с поставленной задачей, у меня было тоже самое во второй моей акве на 60 л) в результате чего акву атакуют дымчатые водоросли, которые возникают и прогрессируют при первом запуске аквы и отсутствии достаточной фильтрации воды, они покрывают первоначально стенки аквы, грунт, растения коричневым налетом, потом конкретно, как видно у Вас на фотографиях и что было у меня чернеют, в результате чего растения разлагаются и пропадают (гниют). Я заменил фильтр, приобрел внешний ....
Удачи.
Доброго дня.Дякую за коментар.Так в мене стоїть крім помпи,яку я більше використовую для подачі СО2,зобнішній фльтр ЖЕБО на 1200л.год.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 09.01.2013, 15:24   #21
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Рыбачок Посмотреть сообщение
MVI, звичайно для рослин максимум 15 градусів жорсткості, не більше, краще меньше, тому, або розбавлять осмосом 1:1, або шукати іншу доступну воду, бо розумію, що на 400 л осмосу не настачишся.
Спробуйте спитати по сусідах, невже всі користуються водою з однієї свердловини? Буває, у різних кінцях села, чи навіть поруч різна вода, бо з різної глибини береться.
Володимир,перш за все хочу подякувати за рослини.А також "Pavel 78 ",в якого взяв на"аукціоні і Глебу Михайловичу (особливо за Крінум натанс).Рослини всі дуже гарні (плавають поки що на поверхні).
Ще раз спасибі!!!!Сьогодні в 4.00 забрав з поїзда,їздив спеціально машиною щоб не заморозити,мороз -10.

Значить так.Вирішив прислухатись до порад авторитетних людей і забрати глину.Тобто все з нуля,а заодно і рослини можливо по їншому розсаджу.Ну хоча б в випадку проблем в майбутньому,цей варіант відпаде.
Пошарившись по найближчих сусідах на рахунок води,результати тіж.все більше 20 (дальше 20 не капав навіть).
Годину назад розмовляв на рахунок осмоса (покупки).Сказали що з такою жорстістю мембани на довго не вистарчить,треба ставити пом"якшувач.Вартість такого комплекта може вимірятись тисячами (з їхніх слів,в залежності від аналізу води).Але все ж куплю самий бюджетний варіант,що буде те буде.Тож зараз мені прийдеться купити по 50 коп. за літр.
В мене тепер діє лозунг "ВСЕ ПРОДАМ,АЛЕ КОЛГОСП НЕ ОПОЗОРЮ" ,рослин шкода!!!!
Так ось,чи можуть рослини поплавати в моїх умовах скажем день-два поки не привезу потрібну кількість осмосу для перезарядки?чи все таки підпінити воду,щоб зменшити нітрати?


Последний раз редактировалось MVI; 09.01.2013 в 16:04..
MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 16:01   #22
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Це тільки в таких як я акваТЕРОРИСТІВ папоротник так "розмножується"?вже на трьох листках так

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 16:03   #23
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 14.12.2011
Адрес: Полтава
Сообщений: 38
Поблагодарил(а) : 131
Поблагодарили 21 раз(а) в 18 сообщениях
gi Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Доброго дня.Дякую за коментар.Так в мене стоїть крім помпи,яку я більше використовую для подачі СО2,зобнішній фльтр ЖЕБО на 1200л.год.
Добрый день еще раз! Возможно этого фильтра Жебо также мало
( его производительности на ваш объем), так как после того как я поменял у себя проблема исчезла полностью, даже пришлось приубавить подачу напора, а вода стала кристально чистая, создается впечатление визуально, что она вообще отсутствует или возможно у Вас может быть другой вариант необходимо заменить внутренние фильтрующие элементы в самом фильтре, в каком они состоянии и сколько в работе? Посмотрите на них, и иногда я и мои знакомые практикуют добавлением активированного угля в одну из секций самого фильтра, но это больше для очистки самой воды в акве от помутнения, но это также дает какой-то результат для баланса в целом.

Молодой поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 16:04   #24
Живу я тут
  
 
Аватар для briz07
 
Регистрация: 06.01.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 4,168
Поблагодарил(а) : 2,683
Поблагодарили 2,624 раз(а) в 1,679 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MVI,
Про умягчение воды уже была отдельная тема, к сожалению форум глючит, так бы дал прямую ссылку.
Если умягчение идет за счет добавления солей натрия, то смысла в таком умягчении воды для аквариума нет. А промышленные умягчители воды так и работают. Поэтому выход в дисциллировании воды..

briz07 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 16:11   #25
Живу я тут
  
 
Аватар для Рыбачок
 
Регистрация: 10.01.2007
Адрес: Киев, Троещина 067-397-61-51, 050-440-45-64
Сообщений: 8,135
Поблагодарил(а) : 4,065
Поблагодарили 3,081 раз(а) в 1,599 сообщениях
Записей в дневнике: 14
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MVI, для папороті - цілком природно.
Рослини довгостебельні можна залишити плавати в акві - нічого сташного, ті що з корінням краще прикопати в грунт, хоча б тимчасово.
Молодой, уголь в фильтр в травнике ничего кроме доп проблем не даст. В грунт - другое дело.
__________________
Keep calm and scape


__________________

Рыбачок поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Рыбачок за данный пост:
Молодой (11.01.2013)
Старый 09.01.2013, 16:21   #26
Живу я тут
  
 
Регистрация: 17.10.2007
Адрес: Canada
Сообщений: 448
Поблагодарил(а) : 87
Поблагодарили 132 раз(а) в 75 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
...
Годину назад розмовляв на рахунок осмоса (покупки).Сказали що з такою жорстістю мембани на довго не вистарчить,треба ставити пом"якшувач.Вартість такого комплекта може вимірятись тисячами (з їхніх слів,в залежності від аналізу води)....
хотелось бы остановить Вас от этой ошибки.
Умягчители основаны на ионобменных смолах, тут на форуме есть эта хорошая тема, по моему Ирина Серпентариус там довольно подробно описала принцип/бенефиты и недостатки.
И меня на входе здания стоит эта штуковина, эффект не предсказуемый: было и KH = 30 а GH=10-15.
если коротко осмос делает то что Вам нужно гораздо лучше.
Пока нет осмоса можно уменьшать жесткость вымораживанием:
1 воду в большой пластиковой банке/бочке ставиш на улицу
2 как замерзнет 1/4 -1/3 - сливаем воду
3. оставшийся лед размораживаем - получаем отличную воду
Эта размороженная вода будет получше осмоса.
У меня аквариум 250 литров, каждый день получалось вымораживать 10-20 литров -этого вполне хватает.

kapelan поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 16:36   #27
Живу я тут
  
 
Аватар для briz07
 
Регистрация: 06.01.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 4,168
Поблагодарил(а) : 2,683
Поблагодарили 2,624 раз(а) в 1,679 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MVI,
Вот темка: Умягчение воды

briz07 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 18:57   #28
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

"Молодой"-на рахунок зовнішнього фільтра в мене теж є сумніви.хоча все залишив як і було до мене. В ньому остання ступінь очистки синтипон.

"Рыбачок" -я до рослин резинкою прикріпив камінці і покидав на дно,деякі так і плавають з верху.
Помітив як листя німфеї всі покрились бульбашками.Це що?Бо на інших не так сильно.

"kapelan ".Та я і не збирався купляти той пом"якшувач.Дороги трохи.Куплю найбільш бюджетну систему,правда з потужнішою мембраною і буду мабуть розбавляти зі своєю,або осмос по такій схемі (поправте якщо цей варіант поганий)
Кальцій хлорид 0,2798 мл. (для підвищення 1 л. води на 1 градус)
Магній сульфат 0,0513 мл. (для підвищення 1 л. води на 1 градус)

наприклад треба 100 л. води з жорсткістю 5Gh, виходить:

Кальцій хлорид 0,2798*100*5=139,9 мл (це 14-ть 10-ти мл. ампул) 14грн.
Магній сульфат 0,0513*100*5=25,65 мл (2,5 ампули) де під 2 грн.
виходить ремінералізувати 100 л. води - 16 грн...

я найбільше вже заплутався з водою.Два рази підмінював талою водою,раз дощовою,так радили наші "старі акваріумісти".враховуючи те що це ніби дистилят чи осмос,то його мабуть теж треба ремінералізувати?Можливо я все загнав саме цим і плюс до того додавав залізо,макро і мікро + пересвітив зпочатку.

Признаюсь ще в одній мабуть найбільшій помилці -Я на ніч виключав зовнішній фільтр.Залишав тільки помпу щоб ЦО2 подавати.


Я ось ходжу і думаю.Може все ж таки не перетрушувати весь акваріум їз-за глини.Якби це хоча б мої попередні 170л.А тут 400.А взяти злити практично всю воду і залити свіжу (осмос рем. чи в % осмос +моя).Переробити фільтрацію,забрати ще 5 риб (ножа,щуку,водорослеїда дорослого і хитрого який чекає на мороженого мотиля))) і пару папугаїв),засадити все купленими рослинами і подивитись що буде дальше?
Чи все таки перезапуск на ремінералізованому осмосі?Чи перезапуск осмо +моя вода( для мене краще звичайно,бо дешевше).Будь-який перезапуск само собою з убиранням глини.
Який варіан обрати?

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 19:56   #29
Живу я тут
  
 
Аватар для Рыбачок
 
Регистрация: 10.01.2007
Адрес: Киев, Троещина 067-397-61-51, 050-440-45-64
Сообщений: 8,135
Поблагодарил(а) : 4,065
Поблагодарили 3,081 раз(а) в 1,599 сообщениях
Записей в дневнике: 14
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

[QUOTE=MVI;2203576Кальцій хлорид 0,2798 мл. (для підвищення 1 л. води на 1 градус)
Магній сульфат 0,0513 мл. (для підвищення 1 л. води на 1 градус)

наприклад треба 100 л. води з жорсткістю 5Gh, виходить:

Кальцій хлорид 0,2798*100*5=139,9 мл (це 14-ть 10-ти мл. ампул) 14грн.
Магній сульфат 0,0513*100*5=25,65 мл (2,5 ампули) де під 2 грн.
виходить ремінералізувати 100 л. води - 16 грн...

я найбільше вже заплутався з водою.Два рази підмінював талою водою,раз дощовою,так радили наші "старі акваріумісти".

Чи все таки перезапуск на ремінералізованому осмосі?Чи перезапуск осмо +моя вода( для мене краще звичайно,бо дешевше).Будь-який перезапуск само собою з убиранням глини.
Який варіан обрати?[/QUOTE]
  1. 2 солі для ремінералізаціі коштують приблизно 25 грн на 2500 л
  2. тала чи дошова вода приблизно 5 градусів жорсткості
  3. перезапуск на ремінералізованому осмосі не раджу. Складно навіть для досвідчених, краще глину не чіпайте вже і додавайте талу чи осмос до своєї води.
  4. Головне зараз - не робити різких змін, щоб не зірвати баланс, який майже вже встановився.
__________________
Keep calm and scape


__________________

Рыбачок поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 20:13   #30
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Потрібна допомога.Купив акваріум який до мене вже давав плоди не один рік,тобто не новий,разом з грунтом,світлом,рослинами,фільтрами.Запустив його 5-6 неділь назад.Досвід з травниками нульовий практично.До того був "шанхай" на 170 літрів з рибами і парою ехів і анубіасів.Так що просьба віднестись з розумінням і допомогти .За останній тиждень начитався стільки,що за все життя стільки не прочитав )))).
Значить так:



1. 1.5,05,06 (панорамний)
2.Назви не скажу но є два види.(фото дадам нижче).Шар від 7 до 10см.
3.Стоїть 5 (Т8)ламп 1-36Вт сільванія гролюкс,2-філіпс 827 18Вт,3-18 Вт ФСЛ (перший раз таку зустрів),4-40Вт лайф-гло,5- осрам флора 77 36 Вт.
Тобто 148 Вт на +- 350л.Свічу 8-9 год.
4.Зовнішній фільтр Жебо 1200 л/год.І помпа,параметрів не скажу,але потужна.
5.25-27
6."самомесы",залізо,нітрат-фосфат.Удо Єрмолаєва,?
7.Балон
8.Водорослеїд,ніж чорний,каламоіхт калаб.,щука лінеатус,3 анцика альбіноса,4 даніо реріо,пара гупі,пара папугаїв.
9.Раз в тиждень 20 %
10.Всі дані крапельних тестів на сьогодні: КН-6,GH-7?Ph-7.2-7.5,No3-25мг/л,Po4-0.5мг/л,NO2-0.3мг/л,NH4-0,NH3-0.Fe-0!!!


Коли акву забирав,то грунт збирав сам.Верхній (двох видів) збирав окремо і глину окремо.Грунт промив навіть дуже добре,глину залив водою,вона відстоялась злив воду і засипав.Зверху відповідно грунт.
Грунт пересіяв через три різних сітки.Від крупної до мілкої.Грубший грунт 5-7 мм засипав прамо по глині (його було мало 5%),потім приблизно 50 % 4-5мм і на верх процентів 35 все що менше 4мм (бока і зад).Центр засипав мілким = 3мм товщиною =3см. На фото нижче.
Хоча маю свою пробурену свердловину,вода там дуже жорстка.А вигляд в ванні має як на "Великому бар"єрному рифі")))))).Тому при запуску (за порадами акваріумістів місцевих) залив 140л осмосу і більше 200 дощової.параметри спочатку були такі Пш -7,Кш4-5 і ЖШ-5.
Світло крім останньої неділі світило з 9 ранку і навіть до 11-12 вечора ( думав так краще),правда з вищеописаного комплекту освітленя не було осрам 77 (коли почали гинути рослини добавив,це було днів 10 назад,а днів 5 назад,за порадою бувалих зменшив час освітлення до 8-9год).
Після запуску приблизно неділі дві вода була мутною (білою).Так ось коли вода була мутна,рослини росли просто супер.Як тільки вода стала прозорою почали "загинатись",прибиватись до грунту,деякі почали покриватись зеленими водорослями,чорніти.Деякі ніби нормально ростуть.Назви деяких рослин не знаю,постараюсь пояснити на фото.
Перші три неділі не додавав ніяких "підживок",хоча насторожував той факт що заліза як і зараз було нуль.Після трьох неділь (а рослини почали пропадати ще за неділю до цього) замінив з інтервалом в три дні по 20 % води (вода тала),бо Пш був вже 8,хоча КШ був 5 і Жш- 6.І почав додавати "самомес" місцевого акваріуміста (залізо,нітрат-фосфат і УДО Єрмолаєва,так на пляшці написано) по 3мл на 70 л як написано на пляшках.всі показники заміряв через 3-4 дня.Але залізо не піднімалось.
Після останньої заміни води (5 днів назад) поставив балон з ЦО2,бо ПШ ріс.Балон просто з редуктором (використовував для пів автомата),взяв крапальницю і більш-менш все налаштував 1-2бульки (цілодобово) чере губку помпи (голку втикнув в губку і крильчатка розбиває на дрібні,на фото).За останній тиждень,деякі рослини віджили.А з деякими всерівно проблеми.Особливо шкода дивитись як пропадає ось ця
хеміантус вроді,правильно?Хоча перші дві неділі ріст був настільки їнтенсивний,що я навіть порозсаджував багато.





Найкраще росте лювігія,навіть розділив,втикнув в грунт і росте просто супер,правда після цо2 швидше,але колір не такий яскравий.


Криптокорина була з вузькими листками,а в мене почали рости широкі і прибиватись до землі і найбільш за всіх покрились зеленим кольором.


Ось цей.я так розумію єхінодорус в мене теж став гарніший як був,а особливо проявився "червоний" колір.


широколисна криптокорина почала розвалюватись,правда пустила один лист блідий


Ось ,не зню назви,почала тільки рости,три гілки пропали повністю,вижив один відросток.Але чомусь в старих колір листків був червоний,а зараз зелений


Це я так розумію був "ситняг" ))))),помер вже мабуть



А ось ця крипта (вендта?) мала вузькі листки,а при мені почала давати широкі і прибивається до землі,а краї почали зеленіти.А поруч на фото валіснерія взагалі відмирає (дала зразу 2-3 прозорих практично листка і все)


Назв не знаю.Та що з дирками за весь час пустила 5 листків.Два з них почорніли,а три якось звертаються.
Поруч з нею рослина пускає листки і кінчики чорніють


Ось на цій теж чорніють кінчики.


ця гарно ніби прижилась


Папоротник пустив листок.Але старі починають чорніти.Ще на фото видно біло-жовтий наліт,такий є і на крінумах.Це я так розумію від броділок попереднього господаря?А ще папоротник я висадив прямо в грунт.Можливо це не правильно?



Ось фото "проекта"))))


До покупки аква був обладнаний лампами Т5,= 1Вт на літр.Ту кришку з ними мені не віддали.Залишили для іншого проекту.

Так ось питання,проблема в освітленні (останній тижень зменшив до 8-9 год,замість 15 і додав осрам 77)?В відсутності заліза чи ще якихось елементів?Якщо так то що потрібно добавти?Кількість?
Чи це ще зародок і поки рано робити висновки?Не хочу допустити гіршого.На слідуючий тиждень хочу добирати рослин.


Буду вдячний за будь-яку інформацію!!!!!!!!!!!!

Грунт под замену - фонит красный, у самого была такая крошка. Рн снизить до 6.5. Макро все выело походу пока оно было - надо добавлять но не передозировать - поскольку мало растений пока быстрорастущих. Крипте явно видно света много- любит тень. Железо может же не работает - поэтому и по нулям в тесте. Срок годности его маленький.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 14:29. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts