Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги.. - Страница 3 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.01.2013, 04:55  
Все "стандартно".Перший травник.Прошу допомоги..
 
Аватар для MVI
Живу я тут

Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
 

Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
MVI MVI поза форумом 04.01.2013, 04:55
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Потрібна допомога.Купив акваріум який до мене вже давав плоди не один рік,тобто не новий,разом з грунтом,світлом,рослинами,фільтрами.Запустив його 5-6 неділь назад.Досвід з травниками нульовий практично.До того був "шанхай" на 170 літрів з рибами і парою ехів і анубіасів.Так що просьба віднестись з розумінням і допомогти .За останній тиждень начитався стільки,що за все життя стільки не прочитав )))).
Значить так:

Цитата:
Сообщение от Botanic Посмотреть сообщение
1. Аквариум (размеры ДхШхВ) Дата запуска
2. Грунт (толщина слоя)
3. Освещение (Тип ламп, Мощность Вт, Количество, Спектр, своевременность замены, длина светового дня)
4. Оборудование (Тип фильтра, Производительность л/ч)
5. Температурный режим, поддерживаемый в аквариуме
6. Удобрение (Производитель, периодичность внесения)
7. Наличие/отсутствие СО2 установки
8. Перечень рыб (видовой и количественный состав)
9. Специфика ухода (Периодичность и объем подмены воды, прочие действия.)
10. Водоподготовка подменной воды (водопроводная, отстоянная, очищенная, обработанная средствами).Желательны параметры - рН,GH, КН

.
1. 1.5,05,06 (панорамний)
2.Назви не скажу но є два види.(фото дадам нижче).Шар від 7 до 10см.
3.Стоїть 5 ламп 4т5 і 1т8.250ВТ.Свічу 8
4.Зовнішній фільтр Жебо 1200 л/год.І помпа,параметрів не скажу,але потужна.
5.25-27
6."самомесы",залізо,нітрат-фосфат.Удо Єрмолаєва,?
7.Балон
8.Живородки =10щт
9.Раз в тиждень 20 %
10.Всі дані крапельних тестів на сьогодні: КН-6,GH-7?Ph-7.2-7.5,No3-25мг/л,Po4-0.5мг/л,NO2-0.3мг/л,NH4-0,NH3-0.Fe-0!!!


Коли акву забирав,то грунт збирав сам.Верхній (двох видів) збирав окремо і глину окремо.Грунт промив навіть дуже добре,глину залив водою,вона відстоялась злив воду і засипав.Зверху відповідно грунт.
Грунт пересіяв через три різних сітки.Від крупної до мілкої.Грубший грунт 5-7 мм засипав прамо по глині (його було мало 5%),потім приблизно 50 % 4-5мм і на верх процентів 35 все що менше 4мм (бока і зад).Центр засипав мілким = 3мм товщиною =3см. На фото нижче.
Хоча маю свою пробурену свердловину,вода там дуже жорстка.А вигляд в ванні має як на "Великому бар"єрному рифі")))))).Тому при запуску (за порадами акваріумістів місцевих) залив 140л осмосу і більше 200 дощової.параметри спочатку були такі Пш -7,Кш4-5 і ЖШ-5.
Світло крім останньої неділі світило з 9 ранку і навіть до 11-12 вечора ( думав так краще),правда з вищеописаного комплекту освітленя не було осрам 77 (коли почали гинути рослини добавив,це було днів 10 назад,а днів 5 назад,за порадою бувалих зменшив час освітлення до 8-9год).
Після запуску приблизно неділі дві вода була мутною (білою).Так ось коли вода була мутна,рослини росли просто супер.Як тільки вода стала прозорою почали "загинатись",прибиватись до грунту,деякі почали покриватись зеленими водорослями,чорніти.Деякі ніби нормально ростуть.Назви деяких рослин не знаю,постараюсь пояснити на фото.
Перші три неділі не додавав ніяких "підживок",хоча насторожував той факт що заліза як і зараз було нуль.Після трьох неділь (а рослини почали пропадати ще за неділю до цього) замінив з інтервалом в три дні по 20 % води (вода тала),бо Пш був вже 8,хоча КШ був 5 і Жш- 6.І почав додавати "самомес" місцевого акваріуміста (залізо,нітрат-фосфат і УДО Єрмолаєва,так на пляшці написано) по 3мл на 70 л як написано на пляшках.всі показники заміряв через 3-4 дня.Але залізо не піднімалось.
Після останньої заміни води (5 днів назад) поставив балон з ЦО2,бо ПШ ріс.Балон просто з редуктором (використовував для пів автомата),взяв крапальницю і більш-менш все налаштував 1-2бульки (цілодобово) чере губку помпи (голку втикнув в губку і крильчатка розбиває на дрібні,на фото).За останній тиждень,деякі рослини віджили.А з деякими всерівно проблеми.

Буду вдячний за будь-яку інформацію!!!!!!!!!!!!

Последний раз редактировалось MVI; 07.02.2013 в 20:20..
Просмотров: 50633
Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили MVI за данный пост:
Aviceya (05.05.2013), mrFresh (03.04.2013)
Реклама помогает развиваться
Старый 09.01.2013, 21:16   #31
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

а под корнями есть подложка у крипты и анубиаса.?
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 21:33   #32
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Рыбачок Посмотреть сообщение
  1. 2 солі для ремінералізаціі коштують приблизно 25 грн на 2500 л
  2. тала чи дошова вода приблизно 5 градусів жорсткості
  3. перезапуск на ремінералізованому осмосі не раджу. Складно навіть для досвідчених, краще глину не чіпайте вже і додавайте талу чи осмос до своєї води.
  4. Головне зараз - не робити різких змін, щоб не зірвати баланс, який майже вже встановився.
Гаразд.Я ризикну і залишу все як.Не їз-за того що мені лінь,а із-за того що зараз на вулиці мінус 10.Грунт весь мити в ванні,це теж не варіант.
Завтра привезу воду і поміняю.Що буде те буде.Залию поки що осмос з своєю 70/30.
Своє господарство я погубив мертвою (дощовою,талою,смосом)водою, а ще плюс світло (яке мабуть старе і відсвітило).....

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 21:42   #33
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
Грунт под замену - фонит красный, у самого была такая крошка. Рн снизить до 6.5. Макро все выело походу пока оно было - надо добавлять но не передозировать - поскольку мало растений пока быстрорастущих. Крипте явно видно света много- любит тень. Железо может же не работает - поэтому и по нулям в тесте. Срок годности его маленький.
Повторюсь,на цьму грунті,з цією глиною був розкішніший травник,повірте.
Грунт за порадами "місцевих акваріумістів" перевіряв зразу,заливши в стакан з ним оцет.Грунт нейтральний.Чи мова не про це і чогось не розумію?Єдине що я не перевірив,то три великих камня,які є на фото (з карпатської річки)
на рахунок криптокорини,то якщо правильно,на дно вона лягає від переосвітлення?Хоча б як варіант?

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
а под корнями есть подложка у крипты и анубиаса.?
Я так розумію (тільки що глянув в пошуку) "подложка" в моєму випадку це ї є "глина" про яку писав?Ця підложка чи глина,яку дав на скільки пам"ятаюю була тетрівська (мені навіть відро від не показували),а колір в неї був якийсь темно- цегловий.Якщо це зараз має якесь значення то я можу взнати все в попереднього власника.
А розмістив я всюди її крім як 15-20 см від бокових і переднього шкла.Анубіаси точно над нею,а зелена криптокорина (на фото справа) мабуть ні


Последний раз редактировалось MVI; 09.01.2013 в 22:24..
MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 21:53   #34
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Вода від ЦО2 може бути чуть мутновата?Бо якщо тільки збільшую ЦО2 вода стає "білувата",зменую - прозора.
І якщо я зовнішній фільтр буду "переробляти",заміню синтипон,на дрібну губку в останній ступені очистки,а синтипон перекладу нижче,його добре вимити чи ні (маю на увазі весь вміст фільтру)?

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 22:21   #35
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для GOREZ
 
Регистрация: 25.06.2009
Адрес: Елисаветград
Сообщений: 5,602
Поблагодарил(а) : 7,745
Поблагодарили 6,779 раз(а) в 3,166 сообщениях
Отправить сообщение для GOREZ с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MVI, велике до Вас прохання, перечитайте назву теми та віднопіть в пам'яті питання, які в ній розглядаються...
Наразі синтепон та й фільтрація взагалі-то інший розділ.
Створіть власну тему в розділі "Я новачок"та попросіть модераторів перенести свої запитання та відповіді на них. Толку буде набагато більше, принаймні для Вас, там ви зможете запитувати все, що завгодно.
__________________
P.S. Внимание! Мнение автора может не совпадать с его собственным!


__________________

GOREZ поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 09.01.2013, 23:23   #36
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от MVI Посмотреть сообщение
Вода від ЦО2 може бути чуть мутновата?Бо якщо тільки збільшую ЦО2 вода стає "білувата",зменую - прозора.
І якщо я зовнішній фільтр буду "переробляти",заміню синтипон,на дрібну губку в останній ступені очистки,а синтипон перекладу нижче,його добре вимити чи ні (маю на увазі весь вміст фільтру)?
Если много СО2 на поверхности воды пленка будет блестящая (как маслянистая) -вода мутнеть не должна. Про глину поподробнее - и насколько много ее в грунте (высота) шара. Конечно лучше создать новую тему - тут очень много и так напостили, а тема еще не раскрыта. Грунт у вас точно фонит - красные камушки положите в уксус и наблюдайте. Пузырьки очень мелкие будут идти не сразу могут пойти.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 23:25   #37
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от GOREZ Посмотреть сообщение
MVI, велике до Вас прохання, перечитайте назву теми та віднопіть в пам'яті питання, які в ній розглядаються...
Наразі синтепон та й фільтрація взагалі-то інший розділ.
Створіть власну тему в розділі "Я новачок"та попросіть модераторів перенести свої запитання та відповіді на них. Толку буде набагато більше, принаймні для Вас, там ви зможете запитувати все, що завгодно.
Я цілком свідомо зробив помилку спитавши про фільтр.Відчуття що будуть"бити" було, вибачаюсь,просто вже раз тут заварилось тут і написав.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 23:38   #38
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Криптокарина у вас распадаться начала из за скачков рн. Стабильно должна быть подача со2 и не больше чем положено. вот таблица по со2 при вашей рн его похоже очень мало - вот папоротники и чернеют.
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: таблица СО2 KH и кислотности.JPG
Просмотров: 332
Размер:	65.5 Кб
ID:	295104  
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 09.01.2013, 23:39   #39
Живу я тут
  
 
Аватар для MVI
 
Регистрация: 04.12.2012
Адрес: Червоноград,Львівська обл.0934708566
Сообщений: 505
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 196 раз(а) в 141 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
Если много СО2 на поверхности воды пленка будет блестящая (как маслянистая) -вода мутнеть не должна. Про глину поподробнее - и насколько много ее в грунте (высота) шара. Конечно лучше создать новую тему - тут очень много и так напостили, а тема еще не раскрыта. Грунт у вас точно фонит - красные камушки положите в уксус и наблюдайте. Пузырьки очень мелкие будут идти не сразу могут пойти.
Плівка на поверхні дійсно є.Я до цього моменту думав що я з водою щось вилив (дякую,заспокоїли).Аерацію не використовую зовсім.Риби себе ведуть нормально.
Глини 0.5-1см максимум.Дуже багато вибрав з грунтом яку пізніше вимив.Наскільки зараз пригадую,то "глини" разом з малесенькою (піском) фракцією грунту,яку я засипав було не більше 4-5л,які я розмістив по центру акви,а над ним 6-8см грунту.

Ще раз вибачаюсь за розведений ось тут базар.Я сам не сподівався що все так розтягнеться.Питання за питанням і вийшло так.

MVI поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2013, 00:42   #40
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для GOREZ
 
Регистрация: 25.06.2009
Адрес: Елисаветград
Сообщений: 5,602
Поблагодарил(а) : 7,745
Поблагодарили 6,779 раз(а) в 3,166 сообщениях
Отправить сообщение для GOREZ с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Senturio, не нужно мифов... Ваша таблица, как и большинство подобных, не показывает ничего. Абсолютно никакие выводы по ней сделать нельзя, так как реального уровня КН аквариумные тесты не определяют.
Уровень насыщенния воды СО2 только косвенно можно определить сравнивая РН проб до и после нормализации газового состава.
Дроп-чекеры тоже чушь показывают.

Не нужно со старта учить новичков чему попало.
__________________
P.S. Внимание! Мнение автора может не совпадать с его собственным!


__________________

GOREZ поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2013, 01:07   #41
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 19.10.2009
Адрес: Донецк, Киевский рн
Сообщений: 2,339
Поблагодарил(а) : 1,227
Поблагодарили 811 раз(а) в 530 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

GOREZ, так научите не чему попало! только указываете на неправоту советчикам, а реальной помощи ноль - одни загадки и пафосные изречения!


__________________

Aqua-waters поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Aqua-waters за данный пост:
GOREZ (10.01.2013)
Старый 10.01.2013, 01:29   #42
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для GOREZ
 
Регистрация: 25.06.2009
Адрес: Елисаветград
Сообщений: 5,602
Поблагодарил(а) : 7,745
Поблагодарили 6,779 раз(а) в 3,166 сообщениях
Отправить сообщение для GOREZ с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Aqua-waters, если я непонятно для тебя изъясняюсь, то ты не стесняйся, спрашивай... Не стыдно не знать, стыдно не хотеть знать.
Буду знать ответ - подскажу, не буду - найдутся те, которые знают.
А хамить - не обязательно.
__________________
P.S. Внимание! Мнение автора может не совпадать с его собственным!


__________________


Последний раз редактировалось GOREZ; 10.01.2013 в 01:46..
GOREZ поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил GOREZ за данный пост:
MikeYe (10.01.2013)
Старый 10.01.2013, 19:50   #43
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 10.01.2013
Адрес: Тула
Сообщений: 1
Поблагодарил(а) : 2
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от GOREZ Посмотреть сообщение
Senturio, не нужно мифов... Ваша таблица, как и большинство подобных, не показывает ничего. Абсолютно никакие выводы по ней сделать нельзя, так как реального уровня КН аквариумные тесты не определяют.
Уровень насыщенния воды СО2 только косвенно можно определить сравнивая РН проб до и после нормализации газового состава.
Дроп-чекеры тоже чушь показывают.

Не нужно со старта учить новичков чему попало.
Вопрос: почему дроп-чекеры чушь показывают?

MikeYe поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.01.2013, 20:07   #44
Живу я тут. Мохоманьяк
  
 
Аватар для GOREZ
 
Регистрация: 25.06.2009
Адрес: Елисаветград
Сообщений: 5,602
Поблагодарил(а) : 7,745
Поблагодарили 6,779 раз(а) в 3,166 сообщениях
Отправить сообщение для GOREZ с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

MikeYe, я этого не знаю, я не химик, обьяснить не могу да и не хочу.
Я 6 месячев в 4 разогнаных аквах пользовался дропами. И пока регулировал подачу по ним - имел сплошные перекосы. Выбросил и забыл о проблемах. Подачу регулирую по состоянию рыб и криля - самый верный индикатор.
В аквах без оных использую метод контроля повышения РН после удаления из пробы СО2.
__________________
P.S. Внимание! Мнение автора может не совпадать с его собственным!


__________________

GOREZ поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил GOREZ за данный пост:
MikeYe (10.01.2013)
Старый 10.01.2013, 21:17   #45
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: "911" при проблемах с растениями. ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от GOREZ Посмотреть сообщение
Senturio, не нужно мифов... Ваша таблица, как и большинство подобных, не показывает ничего. Абсолютно никакие выводы по ней сделать нельзя, так как реального уровня КН аквариумные тесты не определяют.
Уровень насыщенния воды СО2 только косвенно можно определить сравнивая РН проб до и после нормализации газового состава.
Дроп-чекеры тоже чушь показывают.

Не нужно со старта учить новичков чему попало.
Извините о великий и могущественный, да снизойдет Ваше величество чтобы дать полезное в личке новичку. Может не будем меряться пипи....ми - вроде не под стол лазим уже.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Senturio за данный пост:
GOREZ (10.01.2013)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 13:49. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts