Вибір емблеми клубу - Страница 6 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Клубы аквариумистов > Клуб прихильників лабіринтових риб України "Лабіринт"
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.11.2013, 23:31   #76
Лидер клубного раздела
  
 
Аватар для Роксолана
 
Регистрация: 07.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 760
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 814 раз(а) в 326 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Dani, Досить мила назва. Мені подобається! =)
Щодо мінівікі, то з клубом це можна набагато легше зробити і до опису можна посилання на тему, де можна обговорити вид.


__________________

Роксолана поза форумом  
Старый 11.11.2013, 00:01   #77
Я тут недавно
  
 
Аватар для bossa
 
Регистрация: 31.10.2013
Адрес: киев
Сообщений: 63
Поблагодарил(а) : 47
Поблагодарили 26 раз(а) в 14 сообщениях
ura Re: Відповідь: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Роксолана Посмотреть сообщение
Назву запропонували форумчани, а тепер самі і кажуть своє "фе". Я б використала латинську назву - Anabantoidei в назві. І тоді питання тавтології і компетентності відпадуть.=)

Добавлено через 5 минут
Мені якось все рівно як називатиметься клуб. Більше цікавить його наповнення, тому прошу вже висунути свої побажання щодо змін у ВСЬОМУ, що Вас не влаштовує, тільки з пропозиціями як саме змінити це.
Anabantoidei НЕ все поймут, потеряем заинтересованных пользователей. Большинство людей приобретают Акву вот в этот угол, и вот эту рыбку, а потом, а что это я купил. Название Клуба "ЛАБИРИНТ", уже подтянуло людей которым не безразлична аквариумистика. Неважно какой вид Нам больше нравиться.
Образно: можно создание тумбы, банки, подбор комплектующих и другого наполнения разбросать по разным разделам, Мы в состоянии это систематизировать и дать ответ на собственном примере как человеку преодолеть проблемы с которыми мы с Вами сталкивались. Объединив наш опыт и знания популяризировать наше увлечение, а для кого то и дело всей жизни. Да просто общение с образованными людьми - уже радость.
Мое личное мнение:
название Клуба "Лабиринт" - выбрано правильно, споры о правописании в украинском языке "существительное заканчивается на согласную следующее за ним слово пишется на гласную" Плюс предлог, эта бредятина с 1991 активно обсасывается. Мы назвали так.

Добавлено через 9 минут
Цитата:
Сообщение от Dani Посмотреть сообщение
bossa, немного прокритикую:
1. фото/растр/битмап в логотипах недопоустимы
2. мало констраста, при 100 тчк, все сольется:

3. невозможность нанесения логотипа (на футболки, кепки и т.д.) шелкотрафаретом, только термоперенос.
4. слишком много градиента.
Без обид, просто, подобными вещами я себе на хлеб и на рыбий корм зарабатываю.

Кстати, не надо замарачиваться на тему наличия названия в лого, возле логотипа и так будет название:
http://www.aquaforum.ua/forumdisplay.php?f=217
Выдал варианты, при одобрении сообществом , прорисовка гарантируется, у меня свои дизайнеры.
__________________
C уважением, 0975007717


Последний раз редактировалось bossa; 11.11.2013 в 00:10.. Причина: Добавлено сообщение
bossa поза форумом  
Старый 11.11.2013, 00:11   #78
Я тут недавно
  
 
Аватар для Tadeus
 
Регистрация: 16.12.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 68
Поблагодарил(а) : 22
Поблагодарили 40 раз(а) в 26 сообщениях
Re: Відповідь: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от bossa Посмотреть сообщение
Anabantoidei НЕ все поймут, потеряем заинтересованных пользователей. Большинство людей приобретают Акву вот в этот угол, и вот эту рыбку, а потом, а что это я купил. Название Клуба "ЛАБИРИНТ", уже подтянуло людей которым не безразлична аквариумистика. Неважно какой вид Нам больше нравиться.
Ощущение будто бы все стали забывать, что цель клуба - не собрать всех людей на форуме, у которых был один петушок. Из устава, по-моему, чётко видно, что предназначен он для знающих людей, которые активно занимаются лабиринтовыми, их размножением, селекцией, продажей, изучением и т.д. а не просто удержанием пары-тройки рыбок. Если человек не знает названия подотряда, которому собственно посвящён клуб, то что он здесь забыл? Для всего остального есть и другая часть форума, а тут должно быть, так сказать, "пространство спецов". Смысл принимать всех подряд?..

Предвосхищая вопросы, я себя в этом клубе пока не вижу, т.к. в данный момент подобной деятельностью не занимаюсь, но в будущем всё возможно.

Tadeus поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Tadeus за данный пост:
Роксолана (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 00:16   #79
Лидер клубного раздела
  
 
Аватар для Роксолана
 
Регистрация: 07.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 760
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 814 раз(а) в 326 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

bossa, Напишу відверто, якщо хто ще що не зрозумів. Коли я створювала клуб, я хотіла, щоб люди, які займаються лабіринтовими рибами, мали змогу ділитись досвідом, знайомитись і отримувати задоволення від спілкування. І я не дуже хочу приймати у клуб всіх, в кого колись був мармуровий гурамик, а потім він здох, але він ж був, або тих, в кого є літрова банка, а там півник плаває і в нього іхтик... Вільно читати теми і писати в них матиме кожен, бо такі правила всіх клубів. Але це - вільні слухачі.
Якщо людину лякає наукова назва - то чому взагалі вважати себе експертом? Якщо людині невідомий якийсь вид чи термін, то можна відкрити нову вкладку, почитати і збагатити свій внутрішній світ. Anabantoidei я запропонувала як альтенативу, якщо не хочете повторів.
Мені назва не суттєва, бо вона не буде впливати на рівень знань людей, які утримують рибу, адже головне - наповнення.

Добавлено через 17 минут
Варіанти назв прочитуються в кожному клубі, що створений раніше. Перечитайте. Щодо зміни, то це можливо, коли буле готова емблема.
Всі варіанти:
1) Клуб лабіринтових риб України "Лабіринт"
2) Український клуб любителів лабіринтових риб
3) Український клуб лабіринтових риб "Лабіринт"
4) Клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"
5) Український клуб лабіринтових риб "Labyrinthici"
6) Клуб лабіринтових риб в Україні
7) Клуб "Лабіринт"
8) Український клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"

Наче все...


__________________


Последний раз редактировалось Роксолана; 11.11.2013 в 00:35.. Причина: Добавлено сообщение
Роксолана поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Роксолана за данный пост:
chelovek_73 (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 00:36   #80
Я тут недавно
  
 
Аватар для bossa
 
Регистрация: 31.10.2013
Адрес: киев
Сообщений: 63
Поблагодарил(а) : 47
Поблагодарили 26 раз(а) в 14 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Роксолана Посмотреть сообщение
bossa, Напишу відверто, якщо хто ще що не зрозумів. Коли я створювала клуб, я хотіла, щоб люди, які займаються лабіринтовими рибами, мали змогу ділитись досвідом, знайомитись і отримувати задоволення від спілкування. І я не дуже хочу приймати у клуб всіх, в кого колись був мармуровий гурамик, а потім він здох, але він ж був, або тих, в кого є літрова банка, а там півник плаває і в нього іхтик... Вільно читати теми і писати в них матиме кожен, бо такі правила всіх клубів. Але це - вільні слухачі.
Якщо людину лякає наукова назва - то чому взагалі вважати себе експертом? Якщо людині невідомий якийсь вид чи термін, то можна відкрити нову вкладку, почитати і збагатити свій внутрішній світ. Anabantoidei я запропонувала як альтенативу, якщо не хочете повторів.
Мені назва не суттєва, бо вона не буде впливати на рівень знань людей, які утримують рибу, адже головне - наповнення.

Добавлено через 17 минут
Варіанти назв прочитуються в кожному клубі, що створений раніше. Перечитайте. Щодо зміни, то це можливо, коли буле готова емблема.
Всі варіанти:
1) Клуб лабіринтових риб України "Лабіринт"
2) Український клуб любителів лабіринтових риб
3) Український клуб лабіринтових риб "Лабіринт"
4) Клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"
5) Український клуб лабіринтових риб "Labyrinthici"
6) Клуб лабіринтових риб в Україні
7) Клуб "Лабіринт"
8) Український клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"

Наче все...
Пардон туплю
__________________
C уважением, 0975007717

bossa поза форумом  
Реклама помогает развиваться
Старый 11.11.2013, 08:53   #81
Живу я тут
  
 
Аватар для VKabanov
 
Регистрация: 11.06.2007
Адрес: г. Днепропетровск
Сообщений: 2,257
Поблагодарил(а) : 2,802
Поблагодарили 974 раз(а) в 647 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Отправить сообщение для VKabanov с помощью ICQ
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Голосую за пост 44 (3 вариант)
__________________
Быть Добру !!! тел.(097)228-67-27

VKabanov поза форумом  
Старый 11.11.2013, 09:40   #82
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

VKabanov, до голосування ще далеко, поки обговорюємо всі варіанти.
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом  
Старый 11.11.2013, 09:49   #83
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Всім колегам пламенний привіт! Був довго відсутній по поважній причині! От тепер перечитав за останні декілька днів дописи і я був трошки шокований!
Народ нівщо мусолити те що і так з самого початку було зрозуміло?
Роксолана висунула ідею створити "КЛУБ"! За це їй особисто від мене велике ДЯКУЮ! Вона великий ФАНАТ лабіринтових так як і я. Займаємось ми ними дуже давно. Особисто за мене то ще з часів СРСР (а це погодьтесь не малий термін), правда з невеликою перервою по об'єктивним причинам, але із зміною діяльності я повернувся до акваріумістики і перші мої поселенці в банках як результат Макроподи і Ляліуси!!! Це був короткий екскурс про мене!
Роксолана повністтю права:
Цитата:
Сообщение от Роксолана Посмотреть сообщение
bossa, Напишу відверто, якщо хто ще що не зрозумів. Коли я створювала клуб, я хотіла, щоб люди, які займаються лабіринтовими рибами, мали змогу ділитись досвідом, знайомитись і отримувати задоволення від спілкування. І я не дуже хочу приймати у клуб всіх, в кого колись був мармуровий гурамик, а потім він здох, але він ж був, або тих, в кого є літрова банка, а там півник плаває і в нього іхтик... Вільно читати теми і писати в них матиме кожен, бо такі правила всіх клубів. Але це - вільні слухачі.
Якщо людину лякає наукова назва - то чому взагалі вважати себе експертом? Якщо людині невідомий якийсь вид чи термін, то можна відкрити нову вкладку, почитати і збагатити свій внутрішній світ. Anabantoidei я запропонувала як альтенативу, якщо не хочете повторів.
Мені назва не суттєва, бо вона не буде впливати на рівень знань людей, які утримують рибу, адже головне - наповнення.

Добавлено через 17 минут
Варіанти назв прочитуються в кожному клубі, що створений раніше. Перечитайте. Щодо зміни, то це можливо, коли буле готова емблема.
Всі варіанти:
1) Клуб лабіринтових риб України "Лабіринт"
2) Український клуб любителів лабіринтових риб
3) Український клуб лабіринтових риб "Лабіринт"
4) Клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"
5) Український клуб лабіринтових риб "Labyrinthici"
6) Клуб лабіринтових риб в Україні
7) Клуб "Лабіринт"
8) Український клуб любителів лабіринтових риб "Лабіринт"

Наче все...
В клубі повинні бути люди які являються дійсно фанатами цього виду риб! І тут я рахую варіанти "НЕ ОБГОВОРЮЮТЬСЯ".
Цитата:
Сообщение от bossa Посмотреть сообщение
Anabantoidei НЕ все поймут, потеряем заинтересованных пользователей. Большинство людей приобретают Акву вот в этот угол, и вот эту рыбку, а потом, а что это я купил.
Дилетантів і початківців в клубі не потрібно! Ті хто не розуміють назви клубу той і не розуміє що це за риби і як з ними поводитись. Закидувати прості питання (типу а я купив гурамі мармурового, а в неї животик вздуло) в темах де спілкуються професіонали в утриманні, а головне систематичному розведенні, селекції, вивченні, дослідженні того чи іншого виду лабіринтових зовсім не потрібно. Роксолана привильно писала, що переглянути і прочитати всі нюанси може любий форумчанин. По собі знаю, коли дзвонить людина і питає як в утриманні Макропод Конколор або Макропод Оперкуляріс (пишу українською бо може не всі знають) то я чесно кажу, що в них специфічний характер і утримувати потрібно так і так і що деяких риб які утримує та людина він можливо (і це так швидше буде) він з часом не побачить в своїй акві. От і на цьому зацікавленість людини в цьому виді риб назавжди пропадає. А чому? Та тому, що не готова і не бажає більшість людей тримати рибу яка трошки забіяка і для неї потрібно запускати окрему видову акву в якій утримується тільки пара-тройка Макроподів Конколорів чи яких інших. Багато людей навіть і не думають приділяти максимум уваги до вивчення чинників максимального виходу з ікри личинки і малька, і як наслідок максимально підняти їх всіх, які чинники впливають на процент виходу самок/самців і що на це впливає (така тема теж є). І от кого це починає цікавити то може перечитати ці теми, потренуватись якийсь період, а от потім з певними результатами і подавати заявку на вступ в клуб і вже більш предметно висловлювати свої думки.
Цитата:
Сообщение от Tadeus Посмотреть сообщение
Ощущение будто бы все стали забывать, что цель клуба - не собрать всех людей на форуме, у которых был один петушок. Из устава, по-моему, чётко видно, что предназначен он для знающих людей, которые активно занимаются лабиринтовыми, их размножением, селекцией, продажей, изучением и т.д. а не просто удержанием пары-тройки рыбок. Если человек не знает названия подотряда, которому собственно посвящён клуб, то что он здесь забыл? Для всего остального есть и другая часть форума, а тут должно быть, так сказать, "пространство спецов". Смысл принимать всех подряд?..

Предвосхищая вопросы, я себя в этом клубе пока не вижу, т.к. в данный момент подобной деятельностью не занимаюсь, но в будущем всё возможно.
І це правильно. От людина чесно написала, що не займається цими рибами!!! Але коли Tadeus наберешся "злості" і вирішиш таки зайнятись наприклад макроподом чи ляліуом серйозно то ми будемо раді бачити вас вас в наших лавах!
Цитата:
Сообщение от Маркес Ира Посмотреть сообщение
... любителей лабиринтовых не так много, как хотелось бы ...
І цей факт незаперечний. Тому і дійсних членів клубу на першій порі буде не так і багато. Знову ж таки повторюсь, що дійсних поціновувачів лабіринтових не багато. І навіть пройтись по темах з продажу більшість цих видів риб - не комерційні.
Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Я вважаю, що "Клуб любителів лабіринтових риб в Україні" так правильніше буде.
Клуб організовується в Україні!!! З назви "Клуб лабіринтових риб України" - хтось писав, що лабіринтових на території України не водиться. Вони нами тільки утримуються в аквах. Я погоджуюсь з Роксоланою, що назва "Клуб любителів лабіринтових риб в Україні "Anabantoidei" нормальна, можливо трішки задовга. Але це вирішиться на голосуванні.
Слідуюче питання у виборі логотипу. Вирішили зображення риби має бути самим впізнаним, тобто Ляліус або Макропод. Їх найбільше людей знаю. Логотип я рахую треба зробити один раз і назавжди. Такий щоб вставити в підпис кожного члена клубу, лого в темі в розділі вступу в клуб і на той випадок коли організовується виставка/з'їзд то мати ті самі футболки, кепки, чашки, ручки, шарики, значки і т.д. - з метою вручити кожному члену клубу які приїдуть для участі, переможцям конкурсів (які будуть проводитись), дітям і таке інше. Так я розумію, що на це потрібно витратити певні кошти, але це питання можна обговорити попередньо. Повірте на останньому з'їзді любителів Танги в Хмельницькому (та й перед тим) ті самі шарики і значки для дітей розходились на УРА! Так шарик це дрібничка, але всі повертались з виставки задоволені. З цього я рахую, що bossa надав самий підходящий для цього варіант. Можливо потрібно трішки доопрацювати Оффтоп (ну щоб даний логотип можливо було нанести при необхідності на любу поверхню і був максимально універсальний), я в цьому не фах і порадити не можу нічого.
Цитата:
Сообщение от Elephant Посмотреть сообщение
Думаю, що слово "України" вживати не варто оскільки такий клуб в першу чергу повинен бути універсальний та обєднувати в собі не тільки форумчан з України, а й з інших країн СНД.
Думаю, що таки слово "Україні" потрібно бо клуб організовується в Україні. А якщо хтось з країн СНД має бажання вступити в клуб то ласкаво просимо фахівців до наших лав. З радістю вислухаємо і обговоримо всі питання щодо даного питання. Доречі в "Клубі Танганьїка в Україні" членство мають не тільки громадяни України. І проблем в цьому жодних!
От видав статтю. Народ давайте не будемо повторювати помилок. Потрібно згуртуватись і прийняти всі рішення спільно.
Повторюю це думка особисто моя і я її буду притримуватись і надалі.
Роксолана в своїх висловах повністю права і напевно з напривички від такої кількості порад і всяких висловів в неї голова кругом іде.
Томі давайте конструктивно і по суті питань.
Цитата:
Сообщение от Роксолана Посмотреть сообщение
Вітаю всіх небайдужих прихильників лабіринтових риб!
Прошу в цій темі розмістити свої ідеї і зразки щодо емблеми нашого клуба. В кінці буде проведено опитування і визначено остаточний варіант емблеми.
Всі свої думки і зразки вказувати в цій темі!
Сподіваюсь на активну участь! =)

Подача робіт до 20:00 14 листопада . Переможець визначеться в результаті голосування. Всі роботи прохання відпрвити мені в особисті повідомлення.
Рекомендований розмір 100х50 пікселів.
Звертаю увагу на вислів "всіх небайдужих прихильників лабіринтових риб!", що термін подачі заявок на голування було озвучено Лідером клубу (доречі всі одноголосно вибрали) і давайте дотримуватись субординації кінець кінців.
Ну от коротко десь так...
Дякую за увагу!
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________


Последний раз редактировалось chelovek_73; 11.11.2013 в 10:00..
chelovek_73 поза форумом  
3 пользователей поблагодарили chelovek_73 за данный пост:
bossa (11.11.2013), Роксолана (11.11.2013), юси (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 10:35   #84
Полтавский городской клуб аквариумистов
  
 
Аватар для Маркес
 
Регистрация: 20.07.2009
Адрес: Полтава мрн "Алмазный"
Сообщений: 6,582
Поблагодарил(а) : 17,325
Поблагодарили 15,312 раз(а) в 4,689 сообщениях
Записей в дневнике: 3
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Да уж...))) Прочитав пост уважаемого chelovek_73, пришел к выводу, что членство в клубе мне явно не светит (как впрочем и многим другим) , так как, не являюсь профессиональным содержателем и разводчиком лабиринтовых, несмотря на мою любовь к ним http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=117417 http://www.aquaforum.ua/showpost.php...8&postcount=10
Увы.... А жаль... Правила, есть правила...
И напоследок, может пригодится

Скрытый текст

С уважением, Маркес.
__________________
C уважением, Маркес.
Аквариумы Иры и Игоря Маркес
Мой сайт "ДРАКОН и ДРУЗЬЯ"
Стихи


__________________


Последний раз редактировалось Маркес; 11.11.2013 в 11:33..
Маркес поза форумом  
3 пользователей поблагодарили Маркес за данный пост:
chelovek_73 (11.11.2013), Montan@ (11.11.2013), юси (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 11:01   #85
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Маркес, вибачте проти вас або проти когось іншого немаю нічого проти!!! Я мав на увазі, що ті люди яким наприклад той же макропод просто подобається і просто утримує (завдячуючи його окрасу і красоті) - це погодьтесь добре, але ця людина може почерпнути для себе багато корисного просто почитавши відповідні наші теми по утриманню, розведенню, селекції (які будуть з часом створені). Відразу вступати в клуб, в принципі будь ласка, особисто вас я там буду радий бачити, але будуть же і такі люди як я вже писав:"... я купив макропода/гурамі/ляліуса, а чим його правильно годувати?". В любому випадку право прийняти в клуб має тільки лідер клубу. І знову ж таки ДІЙСНИХ любителів лабіринтових не так вже багато. Прото хочеться щоб в клуб втупили дійсно професіонали!
Цитата:
Сообщение от Маркес Посмотреть сообщение
...Просто макроподы это любимые рыбы любимой жены....
Без обід - добре! Це не в укор вам, я все розумію! Улюбленні в утриманні і улюбленні... ну я віть не можу підібрати правильних слів... бо вони просто дійсно улюбленні! Мені подобається багато видів риб, і ті самі скалярії, і барбуси, і анцитруси, але макропод для мене це дійсно моє захоплення на все життя. Напевно такого вибачте придурка як я немає на території України. Мені не раз вже говорилди друзі, навіщо ти тримаєш і розводиш тих макроподів і стільки видів іокрасів? Вони ж не продаються! Моя відповідь завжди одна: я не з комерційної мети їх утримую розвожу! Так якусь частину продаю, не без того, але в основному тільки задля купівля кормів і т.д.

Маркес, без обід. Нічого особистого. Ви правильно відповіли: правила, є правила.
За роботу з логотипом клубу вам окремий від мене УКЛІН! Ваші лого виставляйте на голосування обов'язково (останній варіант).
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил chelovek_73 за данный пост:
Маркес (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 13:08   #86
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 24.06.2013
Адрес: ------------
Сообщений: 1,500
Поблагодарил(а) : 632
Поблагодарили 1,020 раз(а) в 680 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Дилетантів і початківців в клубі не потрібно!
Афигеть кричали гости.........
Дальше даже читать нехочу.....

Назовите: "Клуб крутых содержателей и супер разводчиков лабиринтовых рыб Украины".

Так будет честно по отношению к другим!!!!!!!!!!

Думал, что клуб создается для популиризации лабиринтовых.
Когда более опытные передают свои знания, прививают любовь к лабиринтовым дилетантам і початківцям

Но когда это сводится к - мы крутые, мы умные, мы разводчики и продавцы, а вам здесь не место........
Есть вопросы - читайте молча и не лезьте в нашу песочницу с глубыми вопросами по типу - вздуло живот у гурами....

А если человек реально хочет спасти рыбу??? Если его знаний не хватит на первом этапе отсортировать зерна от плевел и правильно поставить диагноз и выличить рыбу??? Пусть дохнет???? И читайте форум молча????
После таких заездов напрочь отобьется желание к рыбам, к клубы....


Последний раз редактировалось Kondor; 11.11.2013 в 13:23..
Kondor поза форумом  
7 пользователей поблагодарили Kondor за данный пост:
bossa (11.11.2013), Dani (11.11.2013), Elephant (11.11.2013), Montan@ (11.11.2013), Маркес (11.11.2013), Маркес Ира (11.11.2013), юси (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 13:19   #87
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Kondor Посмотреть сообщение
Афигеть кричали гости.........
Дальше даже читать нехочу.....

Назовите: "Клуб крутых содержателей и супер разводчиков лабиринтовых рыб Украины".

Так будет честно по отношению к другим!!!!!!!!!!
Не перегибайте палку.
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом  
Старый 11.11.2013, 13:44   #88
Живу я тут
  
 
Аватар для Dani
 
Регистрация: 18.04.2012
Адрес: Киев, Borschagoff, CA
Сообщений: 915
Поблагодарил(а) : 247
Поблагодарили 357 раз(а) в 241 сообщениях
Отправить сообщение для Dani с помощью ICQ
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Kondor, полностью согласен! Тут несколько вопросов возникает. Во-первых, по каким критерием определять аматор или профессионал, начинающий или ветеран? А во-вторых, какой вред молодые "духи" могут нанести знатным "дедам"?

Dani поза форумом  
3 пользователей поблагодарили Dani за данный пост:
chelovek_73 (11.11.2013), Маркес (11.11.2013), юси (11.11.2013)
Старый 11.11.2013, 13:51   #89
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Dani Посмотреть сообщение
Kondor, полностью согласен! Тут несколько вопросов возникает. Во-первых, по каким критерием определять аматор или профессионал, начинающий или ветеран? А во-вторых, какой вред молодые "духи" могут нанести знатным "дедам"?
Ніхто про якісь збитки не говорить. Ще раз підкреслюю це особисто моя думка.
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом  
Старый 11.11.2013, 13:54   #90
Бан за нарушения
  
 
Регистрация: 24.06.2013
Адрес: ------------
Сообщений: 1,500
Поблагодарил(а) : 632
Поблагодарили 1,020 раз(а) в 680 сообщениях
Re: Вибір емблеми клубу ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Не перегибайте палку.
Я не перегибаю.
Я цитирую:

Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Дилетантів і початківців в клубі не потрібно!
Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Закидувати прості питання (типу а я купив гурамі мармурового, а в неї животик вздуло) в темах де спілкуються професіонали в утриманні, а головне систематичному розведенні, селекції, вивченні, дослідженні того чи іншого виду лабіринтових зовсім не потрібно.
И не только я так думаю:
Цитата:
Сообщение от Маркес Посмотреть сообщение
Да уж...))) Прочитав пост уважаемого chelovek_73, пришел к выводу, что членство в клубе мне явно не светит (как впрочем и многим другим) , так как, не являюсь профессиональным содержателем и разводчиком лабиринтовых, несмотря на мою любовь к ним http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=117417 http://www.aquaforum.ua/showpost.php...8&postcount=10
Двойные стандарты, или правила есть правила?
Цитата:
Сообщение от chelovek_73 Посмотреть сообщение
Відразу вступати в клуб, в принципі будь ласка, особисто вас я там буду радий бачити, але будуть же і такі люди як я вже писав:"... я купив макропода/гурамі/ляліуса, а чим його правильно годувати?".
Вот я состою в 2х автоклубах. И у нас не делят людей и не ограничивают участие в клубе по принципу - сам ты ремонтируешь ее (типа профи) или гонишь на СТО (типа дилитант і початківець).

Ладно, все понятно дальше палку гнуть не буду

Kondor поза форумом  
3 пользователей поблагодарили Kondor за данный пост:
barvinok62 (11.11.2013), Montan@ (11.11.2013), Маркес (11.11.2013)


Share/Bookmark

Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 08:32. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts