Правильная организация фильтрации для водоема - Страница 8 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пруд > Пруд с карпами КОИ и все, что с ним связано
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 10.04.2010, 11:16   #106
Бан за нарушения
  
 
Аватар для Lubes
 
Регистрация: 13.12.2002
Адрес: Kiev
Сообщений: 1,420
Поблагодарил(а) : 161
Поблагодарили 544 раз(а) в 312 сообщениях
Отправить сообщение для Lubes с помощью ICQ
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Swan Посмотреть сообщение
Любчику ,за 30000 грн . у нас можна пів хати збудувати , Тернопіль не Київ .
Нема тих 30 тис , ось в чому проблема , всьо криза зжерла .
Є необмежена кількість практично безплатної робочої сили , купа камінців і Польша під боком ...виходячи з цього і будемо діяти .
30000 ...на фільтрацію ...зажиріли від цього і криза наступила , треба мислити , кумекати , знаходити прості ефективні рішення .
Сергійку, за 30 000 грн Ви півхати не побудуєте. Я сам живу на Івано-Франківщині зараз і у мене тут є господарство (ранчо) невелике. Тому я знаю вартість будівництва та матеріалів дуже добре.

30 000 грн - це не за фільтрацію, а повністю на всю водойму під ключ, але без зовнішнього оздоблення. Це реально собівартість, в Києві це би коштували із націнкою десь 38-42000 грн.

На рахунок "криза наступила" і "зажиріли", то в нашому занятті такого немає. Ми активно розвиваємося і, не зважаючи на кризу, запускаємо виробництво нових продуктів (корм для риби http://sakurapro.com, нові фільтри українського виробництва http://koipark.com/sakura-mbf-filters), котрі не уступають в якості імпортним аналогам, а по цінам суттєво відрізняються.

Я розумію, що хочеться із лайна зліпити цукерочку, але чудес не буває і за все в житті потрібно платити. Я сам особисто перепробував різні варіанти, як по вартості так і по техніці виконання, так би мовити інформація із перших рук. Краще відкласти будівництво ставка на якийсь строк та назбирати грошей, але потім насолоджуватися прекрасним хоббі, а не портити собі нерви із різного роду експериментами.

Всіх Вам благ!

Lubes поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 13:15   #107
Живу я тут
  
 
Аватар для Swan
 
Регистрация: 11.02.2010
Адрес: Тернопіль
Сообщений: 1,384
Поблагодарил(а) : 1,133
Поблагодарили 7,793 раз(а) в 1,224 сообщениях
Отправить сообщение для Swan с помощью Skype™
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Великий респект і уважуха виробникам , сам займаюсь високотехнологічним виробництвом і знаю на скільки це складно у нас ...

Любомир , я-б із задоволенням придбав твої фільтри і все інше , але близькість польського кордону і 20-ти річне тусування з польським народом спонукає до інших рішень .наприклад такий фільтрик http://akwacentrum.com/index.php?p51...filtr-do-stawu, аналог MBF-12000 можна взяти за 350 баксів , і то я рахую це дорого .
Пару роботяг за два-три дні вимурують корито з трьома відділеннями і сантехнічною арматурою за вдвоє меншу ціну .
Але це все лірика , кожен робить як йому краще , і повір кулю з відомої субстанції я не збираюсь ліпити , мінімум затрат і максимум ефективності , ось наше кредо ...

Дякую за консультації , вони мені дуже допомогли

PS - Про мікроскопчик не надумав ? а то мій партнер хоче його продати

Swan поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 13:41   #108
Бан за нарушения
  
 
Аватар для Lubes
 
Регистрация: 13.12.2002
Адрес: Kiev
Сообщений: 1,420
Поблагодарил(а) : 161
Поблагодарили 544 раз(а) в 312 сообщениях
Отправить сообщение для Lubes с помощью ICQ
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Swan Посмотреть сообщение
Великий респект і уважуха виробникам , сам займаюсь високотехнологічним виробництвом і знаю на скільки це складно у нас ...

Любомир , я-б із задоволенням придбав твої фільтри і все інше , але близькість польського кордону і 20-ти річне тусування з польським народом спонукає до інших рішень .наприклад такий фільтрик http://akwacentrum.com/index.php?p51...filtr-do-stawu, аналог MBF-12000 можна взяти за 350 баксів , і то я рахую це дорого .
Пару роботяг за два-три дні вимурують корито з трьома відділеннями і сантехнічною арматурою за вдвоє меншу ціну .
Але це все лірика , кожен робить як йому краще , і повір кулю з відомої субстанції я не збираюсь ліпити , мінімум затрат і максимум ефективності , ось наше кредо ...

Дякую за консультації , вони мені дуже допомогли

PS - Про мікроскопчик не надумав ? а то мій партнер хоче його продати
Bioklar 15 не коштує 350 баксів, а мінімум в два рази більше. Плюс його доставка та розмитнення, то його ціна буде десь під 900 доларів тут. Зрозуміло, що можно дещо зекономити на розмитненні.

Я рахував і будівництво корита. Виходить десь на 10% менше, але по часу набагато довше. Плюс проблема в тому, якщо треба буде кудись щось перенести.

Менше з тим, я не стараюсь комусь щось тут продати. Просто виражаю свою думку.

Про мікроскоп я ще вчора в приват відписав.

Тримайся!

Lubes поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 14:02   #109
Живу я тут
  
 
Аватар для Swan
 
Регистрация: 11.02.2010
Адрес: Тернопіль
Сообщений: 1,384
Поблагодарил(а) : 1,133
Поблагодарили 7,793 раз(а) в 1,224 сообщениях
Отправить сообщение для Swan с помощью Skype™
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Місця треба знати , VAT , відняти , роздрібну націнку , попарити що в конкурентів дешевше , і вийде рівно 350 баків + за доставку приграничним хлопцям 20-30 долярів ...
Тільки це між нами , я більше нікому не скажу

Swan поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 15:06   #110
Бан за нарушения
  
 
Аватар для Lubes
 
Регистрация: 13.12.2002
Адрес: Kiev
Сообщений: 1,420
Поблагодарил(а) : 161
Поблагодарили 544 раз(а) в 312 сообщениях
Отправить сообщение для Lubes с помощью ICQ
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Swan Посмотреть сообщение
Місця треба знати , VAT , відняти , роздрібну націнку , попарити що в конкурентів дешевше , і вийде рівно 350 баків + за доставку приграничним хлопцям 20-30 долярів ...
Тільки це між нами , я більше нікому не скажу
Так він на фабриці в Познані в закупці (без ПДВ) біля 400 Евро. Можливо я чогось не знаю.

Але дуже добре знаю власника тої фірми, наберу його в "панєдзяльнік" і спитаю про такі ціни.

Lubes поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 10.04.2010, 15:43   #111
Живу я тут
  
 
Аватар для Swan
 
Регистрация: 11.02.2010
Адрес: Тернопіль
Сообщений: 1,384
Поблагодарил(а) : 1,133
Поблагодарили 7,793 раз(а) в 1,224 сообщениях
Отправить сообщение для Swan с помощью Skype™
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Lubes Посмотреть сообщение
Так він на фабриці в Познані в закупці (без ПДВ) біля 400 Евро. Можливо я чогось не знаю.

Але дуже добре знаю власника тої фірми, наберу його в "панєдзяльнік" і спитаю про такі ціни.
Панедзяльнік це хіба в Білорусів , в Поляків- Поніедзіалек ( Poniedzialek ) .
Добре , замнем для ясності .
Може я в арифметиці не сильно розбираюсь ,але другий-ліпший склеп , в який я тицьнувся , продає в роздрібі за 1499 PLN , що дорівнює 389,5 Eуро .Повіднімати всяку фігню , вийде 290-300 Эуро ...може я щось не так порахував ...

Swan поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.04.2010, 20:03   #112
Moderator
  
 
Аватар для fishhelp
 
Регистрация: 23.02.2007
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 6,160
Поблагодарил(а) : 1,220
Поблагодарили 2,517 раз(а) в 1,504 сообщениях
Отправить сообщение для fishhelp с помощью Skype™
Re: Правильная организация фильтрации для водоема ===www.aquaforum.ua===

Но самое интересно, что и он на хрен не нужен в пруду..
__________________
Палыч
Ландшафтное бюро "Природный сад" https://www.facebook.com/naturgardenUA


__________________

fishhelp поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ

Метки
карпы кои, оборудование для прудов, фильтрация


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 12:05. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts