110 литров нервов - Страница 56 - Аквафорум - форум аквариумистов и террариумистов
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума

Вернуться   Аквафорум - форум аквариумистов и террариумистов > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ

Опции темы Опции просмотра
Старый 24.12.2020, 19:29  
110 литров опыта

Живу я тут

Поблагодарил(а) : 150
Поблагодарили 67 раз(а) в 48 сообщениях
НаЧнеМ со 110 НаЧнеМ со 110 поза форумом 24.12.2020, 19:29
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)

Честное слово - не хотел создавать подобную тему, думал вычитаю, создам пару точечных тем с вопросами и все будет ок, но создать функционирующую замкнутую систему оказалось не так просто.

Поэтому да бы не засорять форум кучей тем, ПРОШУ помочь/подсказать по ряду вопросов.

Оборудование и декорСкрытый текст

РастючкаСкрытый текст

ЖивностьСкрытый текст

Запуск – от идеи до облома.Скрытый текст

Ну а теперь о наболевшем…Скрытый текст

ПЕРВЫЕ ФОТОСкрытый текст

Показания воды + УДО (химия) до СО2Скрытый текст

Показания воды + УДО (химия) ПОСЛЕ СО2Скрытый текст

ЗаметкиСкрытый текст

Последний раз редактировалось НаЧнеМ со 110; 16.08.2021 в 21:59..
Просмотров: 62606
Пользователь, который поблагодарил НаЧнеМ со 110 за данный пост:
Реклама помогает развиваться
Старый Вчера, 12:17   #826
Живу я тут

Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
Я від почвокровки відмовився - у мене якраз повільний травник з анубіасами, криптами, папороттю, буциками, валькою - їм потрібно не так багато світла, а от почвокровка потребує багато світла, навіть таж марсілія. Анабуаси навпаки тіневиносливі от і виходить невідповідність. У мене нитка з'являється від перебору світла, якщо посадити рослини що не потребують стільки світла думаю нитка піде. З мого досвіду під умови утримання анубіасів добре підходить в якості почвокровки єхінодорус ніжний.
Ну і при такому виборі рослин удо потрібне мінімальне, а то і взагалі відмовитись. Максимум торфяні таблетки під корінь крініума.
У мене в акві куча риб, я подаю СО2, але добрив не використовую вже років два, на старті калій давав. Ще посадив на задньому плані роталу Нру- вона витривала і нітрати добре під'їдає. Раджу все ж таки мати швидкоростучу рослину для підтримки балансу.
На рахунок білого кварцу - зробив аля пляж в себе в акві, розділив коричневий грунт і полоску білого кварцу спереду, але риби все одно грунт перемішують, щомісяця я в Золушку граюсь - відділяю білий кварц від камінців основного грунту. Ну і він все одно зеленіє - замочую в розчині хлорки. Не знаю чи надовго хватить мого терпіння
Ось до такого акваріуму я і йду. Цікаво було б подивитись на Ваш.

Тоді мабуть у ванну з сайдексом піде не тільки анубіас, а й почвокровка, хто виживе той виживе.

Грунт через сіфон продую, потім під краном промию та й у духовку.
Питання з мочалками. Їх теж можно було б промити та й у білизну щоб перестрахуватися від нитки, але бактеріїї - як з ними бути?

Коли акваріум стане порожній, то зливаю воду у відро, туди ж риб і туди ж аератор. При такому переселені цікаво скільки в мене є часу - 1 світовий день чи можно розраховувати на 2? Бо каміння штука не передбачувана, може все швидко поробити, а можно і завошкатись на кілька днів...

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:32   #827
Живу я тут

Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 203 раз(а) в 156 сообщениях

На мій акваріум можна подивитись зайшовши на мій профіль, фото старе, ще без пляжу але загальна концепція думаю буде зрозуміла.
Я робив перезапуск теж з кучою рибок, все зробив за 1 день. Мав два відра, і аератор.
1.Етап витянув рослини, і каміння. Каміння спочатку в РОЗЧИН хлорки на годину, а то і більше щоб зелені водорості відстали, потім щіткою. Муть осіла за цей час, далі виловив рибок.
Правда я з дезінфекцією грунту не заморочувався, так злегка промив.
2 .Етап - поставив мішки з лавою щоб збільшити рельєфність. Засипав це грунтом.
3. З грубшого розставив каміння і корягу - я зразу знав що це не кінцевий варіант скейпу, потім ще тиждень переміщав, але в акві вже була вода і риби.
4. Долив стару воду - скільки зміг зберегти і нову воду, приблизно половину ємкості акви.
5. Переніс риб і скільки зміг висадив рослини.
Тепер на рахунок дизінфекції, на мою думку вона мало що дає, ну залиєте ви стару воду і опля там спори нітчатки. А з трубками фільтра як бути, залити хлоркою і пів години ганяти ? А як хоть трохи хлорки в акву з рибками попаде ?! Всі передохнуть. Далі якщо ви хочете все продезінфікувати то це фактично перезапуск з 0, з встановленням нового аеробного циклу, помутнінням води, аміаком і т.д.

Shiroko зараз на форумі   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 20:41   #828
Живу я тут

Поблагодарил(а) : 227
Поблагодарили 400 раз(а) в 225 сообщениях

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
Каміння спочатку в РОЗЧИН хлорки на годину, а то і більше щоб зелені водорості відстали, потім щіткою.
Ви ніколи не пробували використовувати замість розчину хлорки засіб для прочистки труб "Кріт"? Або просто їдкий натр? Скляні та пластикові деталі відмилися від водоростей на ура). Промив під проточною водою і в акваріум. Ніяких наслідків для живності.

Трионикс зараз на форумі   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Трионикс за данный пост:
Shiroko (Сегодня)
Старый Сегодня, 11:42   #829
Живу я тут

Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 203 раз(а) в 156 сообщениях

Дякую спробую.

Shiroko зараз на форумі   Ответить с цитированием
Старый Сегодня, 13:33   #830
Живу я тут

Вже всі каміння просохли, але якісь чорняві вкраплення залишились після водоростей.
Питання - чи можна так залишити якщо візуально мене це влаштовує, чи ця чорнота може ожити та вилізти у майбутньому?

Питання порада - де розмістити краще помпу для піскопада так щоб і зручно і корисно було?
Фільтр внутрішній в задньому правому куті вмонтований, аератор в передньому правому буде. Гора буде в лівому куті та йти на спад до протилежних кутів. Більшість людей монтує помпу біля самої гори, ховаючи за нею. Я ж думаю протягнути трубу до самого фільтра і там поряд з ним встановити помпу, щоб для обслуговування лізти не за гору було. Як порадите краще? Чи все ж таки за горою, щоб труба не вийшла занадто довгою і не зменшила потужність помпи

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться

Share/Bookmark

Ответ