Новий кубік – нова історія. - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Аквариум > Нано аквариумистика
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Нано аквариумистика Все про аквариумы маленьких размеров.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.11.2019, 10:03   #1
Новий кубік – нова історія.
 
Аватар для Shiroko
Живу я тут

Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
 

Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Shiroko Shiroko поза форумом 12.11.2019, 10:03
Рейтинг: ()

Вітаю шановні форумчани!

Мій старий зашморганий нано аквас морально віджив своє і йому на заміну прийшов кубік 30Х30Х30см з надпрозорого скла від компанії аGlass. Тому відкриваю цю тему яка буде свого роду щоденником акваріума, а також щоб не стрибати по різних розділах я буду задавати тут питання і буду вдячний Вам за відповіді. Основна ціль зробити просту баночку з невеликою кількістю рослин і по можливості мінімальним доглядом.

Характеристики акваріума:
- Акваріум: aGlass , скло оптік вайт;
- Об’єм: 24 літра;
- Фільтрація – зовнішній фільтр Ресун мікра;
- Освітлення – саморобний світильник на одно ватних діодах 16 ват;
- Грунт – штучний, чорний фірми Hydor;
- Вода – водопровід;
- Со2 – саморобний генератор на лимонці, подача разом з світлом;
- Населення – креветки Blue Dream, Іріатерина Вернері, Тетра Аманда;
- УДО – відсутнє;

Отже продовження історії, муки творчості завершені - в результаті получився ось такий скейп.
[IMG][/IMG]


Акваріум поставив на 10мм скло так як поверхня полки не зовсім рівна. Саме скло стоїть на двох полосках ексдрудованого пінопласту. Під скло планую помістити світлодіод, скло буде підсвідчуватися. Торці скла поліровані.

Також даний акваріум у мене свого роду експериментальний. Я планую травник але з мінімальним використанням удо. Тобто на старті я вніс тільки дозу калію і більше нічого вносити не планую.
Далі на форумах часто ходить думка що штучні фарбовані ґрунти шкідливі і на них не можна виростити рослини і тим більше креветок.
У моєму попередньому 100 літровому акваріумі був штучний ґрунт на протязі 10 років і я не мав з ним ніяких проблем. Навпаки рослини росли досить добре. Тобто все залежить від якості ґрунту.
Тут я використовую чорний штучний ґрунт. І побачимо наскільки успішно з таким ґрунтом будуть рости креветки і рослини.

Последний раз редактировалось Shiroko; 04.05.2020 в 14:07..
Просмотров: 7078
Ответить с цитированием
Старый 12.11.2019, 10:07   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

[IMG][/IMG]

Одже перше питання- банка буде стояти на підвіконнику, виготовленому з клеєного меблевого щита, щит лакований. На ньому стояла попередня банка але з часом деревину повело і його по центру вигнуло. Вигин мінімальний, але якщо поставити лінійку на ребро то вона «качається» як дитяча гойдалка. Перепад приблизно 2- 3 мм. Ставити акву безпосередньо на щит вважаю недоцільним. Тому хочу поставити кусок скла товщиною 8 або 10 мм, розмірами 31Х31см а на нього вже сам акваріум. Звісно під скло поставлю прокладки з ізолону 2мм щоб нівелювати вигин. Чи така конструкція функціональна? Чи витримає скло вагу акви?


Последний раз редактировалось Shiroko; 12.11.2019 в 14:49..
Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 12.11.2019, 21:00   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для drv
 
Регистрация: 12.08.2013
Адрес: г.Рубежное, Луганская обл.
Сообщений: 361
Поблагодарил(а) : 888
Поблагодарили 252 раз(а) в 154 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Достаточно будет несколько слоёв изолона и это меньшая беда аквариумов на подоконнике, гораздо больше неприятностей может доставить солнечный свет из окна.

drv поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил drv за данный пост:
Shiroko (13.11.2019)
Старый 13.11.2019, 09:46   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Дякую за відповідь. Акваріум не перший рік стоїть на підвіконні. У мене не сонячна сторона. Зимою взагалі немає ніяких проблем, літом затіняю.

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 14.11.2019, 09:57   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Історія продовжується. Вчора спробував різні варіанти скейпу, буду радий отримати ЦУ по дизайну акви. З рослин в акваріумі планую монте карло на передньому плані і ситняг голчастий коло задньої стінки. І в якості експерименту спробую ситняг міні белем- я ще не вирощував цю рослину.

Представляю фото, всі вони технічні – зроблені на камеру телефону тому якість не дуже.

Варіант 1[IMG]

[/IMG]

Варіант 2[IMG]
[/IMG]

Варіант 3[IMG][/IMG]

Варіант 4[IMG][/IMG]

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 04.05.2020, 14:10   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Прикріпляю чергове фото, ростини ростуть, монте карло покриває грунт креветки множаться. Докупив рибок -10 Іріатерина Вернері. Дуже цікаві рибки, вільно себе почувають. Демонстрації самців справжнє видовище.

Акваріум повільно розвивається, потребує мінімум обслуговування. Вся процедура чистки-заміна води, займає від сили 15 -20 хв. Такий тип акваріума при сучасному темпі життя з вічним браком часу для мене оптимальний. З одної сторони ти можеш насолоджуватись підводним світом, з іншої – обслуговування і возня з відрами, пересадкою рослинне не займає пів дня.

Крім того акваріум вийшов досить бюджетним. Ну крім самої ємкості.) Але світло, фільтр, штучний грунт обійшлись недорого.


Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Shiroko за данный пост:
A.Lonko (04.05.2020), Aleron (04.05.2020), Pol_Kiev (11.05.2020), Rulik (05.05.2020)
Старый 11.05.2020, 11:53   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для Евгений Д.
 
Регистрация: 17.11.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 626
Поблагодарил(а) : 149
Поблагодарили 381 раз(а) в 245 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Интересно узнать, с какой целью вы создавали тему. Чтобы вести диалог с такими же аквариумистами, так надо как-то чаще уделять времени для нового сообщения, новое фото сделать. Может получиться интересная история.

Евгений Д. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2020, 16:34   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

Часто на форумі можна почути думку – що акваріумістика це дороге хобі. Як на мене – хибний маркетинговий хід що підштовхує новачків до необдуманих витрат, або їх відлякує від того щоб завести акваріум.

Тому мета цієї теми створити бюджетний акваріум який би не потребував багато часу на догляд за ним, також це своєрідний експеримент чи можна виростити травник на штучному грунті без додавання УДО з крилем і цікавими в утриманні рибками.

Відверто сам не знаю що получиться, хоча досвід з фарбованими, якісними грунтами і запуску на них травників маю.

На рахунок фото- дякую, врахую, та травник повільний. Зміни у ньому йдуть з великими проміжками у часі. Але фото будуть.

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Shiroko за данный пост:
Aleron (03.06.2020)
Старый 13.05.2020, 14:56   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: Новий кубік – нова історія. ===www.aquaforum.ua===

[/URL][/IMG]

Фото з іншого ракурсу. Гарно росте буцик зліва. Ліліопсис коло переднього скла скоро переїде в більший акваріум. Думаю він завкелий для цієї композиції

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Shiroko за данный пост:
VL_89 (30.07.2020)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 10:56. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts