Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Пресноводные животные > Рыбы > Африканские цихлиды
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 30.12.2019, 13:00   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Доброго усім дня! З наступаючими.

Перечитав майже усі статті на форумі про годування малавійських цихлід і особливо моєї мбуни (дивіться в профілі). Кожна з них має або не повні або не уточнені дані про вид, розмір, корм. Хтось не конкретизує ЯКИХ саме він годує цихлід конкретним кормом, інші не вкажуть чи цим кормом вони годують мальків, підростків чи дорослих все риб?

Тому є питання які не до кінця усвідомив. Прохання прояснити.

1. До якого розміру цихлід вважати мальками? Далі підростками і на кінець дорослими? Я вважаю, що годування має на усіх етапах відрізнятись.
2. Відповідно - яким кормом краще, правильніше годувати на кожному етапі росту цихліду?
3. На якому етапі росту пропонувати рослиноїдній цихліді більше рослинної їжі? Наприклад, зараз моїм цихлідам розміром від 1,5 до ~3см пробував давати мороженого і трохи провареного гарбуза - можна сказати, що не їдять. Сомик їв його краще, цихліди чуть пощипали і то не усі.
4. Ну і про види кормів. Одні категорично ЗА трубочник, інші проти. Хтось годує мотилем, інші НІ. Хтось каже що дафнія пуста трата коштів - корм без толку.


Я намагаюсь годувати різноманітно. Кожен день або циклопа заморозку (інколи бачу що більш вяло його їдять, може вже наїлись, а можливо тому що вже замалий для них) або моїну заморозку (її їдять добре бо чуть крупніша - певно). Два рази, не більше (десь таке прочитав), на тиждень заморозка артемії (її їдять з задоволенням). Вранці даю сухі корми. Дорогими (Tetra, Tropical, JBL) дуже рідко - дорогі. Маю General, Малаві і Мбуну від Дюни, Малаві і Цвет від Золота рибка. Усі ці сушки уся моя риба (не тільки цихліди) їсть з задоволенням. Намагаюсь, якщо крупніша фракція то замочувати і лишень тоді виливати в акву.

Зараз хочу докупити заморозки від Акварія - МОЇНА, ЦИКЛОП, КРЕВЕТКА (молота), МАЛАВІ ДІЕТ, ЦИХЛІД ДІЕТ, РОСЛИННА ДІЕТА, ДАФНІЯ. Наскільки правильний мій вибір? Можливо щось інше? Ну і дякую за відповіді по питанням вищезаданих.
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/


Последний раз редактировалось IS1971; 30.12.2019 в 13:09..
IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IS1971 за данный пост:
Роман1806 (31.12.2019)
Старый 31.12.2019, 14:06   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

На перші три питання конкретну, правильну відповідь можуть дати хіба розводчики. Мабуть там все плюс-мінус, на око. трубочник і мотиль малавійцям (особливо мбуні) радив би не давати. "ніжний" у них ШКТ. Лікування хлопотне і дороге заняття

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2019, 15:51   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Роман1806 Посмотреть сообщение
радив би не давати
Їх і не планую давати. А по решті з вказаних?
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2019, 17:26   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

по інших нажаль не скажу, крім артемії 2 р/тижд нічого з заморозки не давав

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 31.12.2019, 20:44   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Роман1806 Посмотреть сообщение
крім артемії 2 р/тижд
Так і даю. Дякую за відповідь. Відповіді на інші питання доведеться крупицями збирати в неті
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IS1971 за данный пост:
Роман1806 (01.01.2020)
Реклама помогает развиваться
Старый 10.04.2020, 02:46   #6
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 06.03.2020
Адрес: Біла Церква
Сообщений: 18
Поблагодарил(а) : 16
Поблагодарили 5 раз(а) в 4 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

По замороженим кормам саме краще циклоп, можна декілька разів на день. Зранку важчий корм(гранули, чіпси, взагалі любі сухі види) а в другій половині дня циклоп.

Микола Ярославович поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Микола Ярославович за данный пост:
IS1971 (11.04.2020), transf (22.05.2020)
Старый 10.04.2020, 17:05   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для Yo-kroha
 
Регистрация: 06.12.2002
Адрес: Рівне
Сообщений: 188
Поблагодарил(а) : 262
Поблагодарили 186 раз(а) в 114 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Якщо можно поясніть мету запитання: ви плануєте розводити мбуну в значних обсягах або "нехай виживе найсильніший". Я особисто годую свою зграю один раз на день (ввечері). Один день на тиждень не годую взагалі. 4 годування провожу пластівцями на рослинній основі (корм Coppens, Tetra). Якщо купувати на форумі то не так і дорого. Решту часу (2 дні) годую заморозкою (артемія, гамарус + мідія або мелений молюск або той же мотиль). В акваріумі постійно відбувається нерест, правда виживають і виростають одиниці (від 1 до 4 рибок).
Щоправда, в мене в аквасі "проводиться постійний експеримент" з якими рослинами буде жити моя мбуна. Ануби обідають одразу, не чіпають ехінодоруси та крипти, лише сильно їх обривають. Не чіпають також папороті.
Якщо залишити акву на тиждень без догляду, рослини обгризають дуже серйозно.
Що стосується малька і підростків, то вони завжди знаходять чим підживитися за дорослими. Доречі, я замочую заморозку в теплій воді, промиваю і лише тоді кормлю. Так корм дістається майже всім поколінням, а не домінуючим спицями.
__________________
Усе приходить із досвідом. І все має сенс у порівнянні. З повагою, Юрій

Yo-kroha поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Yo-kroha за данный пост:
IS1971 (11.04.2020), Ланжерон (10.04.2020)
Старый 11.04.2020, 20:38   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Yo-kroha Посмотреть сообщение
"нехай виживе найсильніший"
Багато часу пройшло з часу коли задавав це запитання. Мої красавці з 1-1,5 см головастіків повиростали до 4-5 см. Зараз уже став годувати раз-два на день. В неділю перекур.
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 04.07.2020, 22:39   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Yagoza
 
Регистрация: 21.10.2016
Адрес: Днепр
Сообщений: 181
Поблагодарил(а) : 82
Поблагодарили 69 раз(а) в 54 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

Значит пусть с опозданием но могу и свои 5 копеек вставить...
1) мальками их можно считать до 4-5 см, а дальше уже надо смотреть по видам у некоторых цихлид максимальный размер 5-7 см
2)по Мбуне могу сказать одно,,,,,,, ТРУБОЧНИК-СМЕРТЬ МБУНЕ
по остальному Спирулиносодержащие корма должны преобладать
по своим кабанам могу написать как кормлю я
Утром Тропикал Спирулина или ДжиБиЕЛ Новомалави
после обеда часа в 2-3 даю микс циклоп -дафния.
Замараживайте одуванчики до цветения, кабак нарезайте и замораживайте
у Мбуны длинные желудки и поэтому они кушают или ищут еду целый день
Еще прочитал что кормите кормами ТМ Золотая рыбка??? у вас надеюсь найдется мусорное ведро для этого корма.


__________________

Yagoza поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 04.07.2020, 22:42   #10
Живу я тут
  
 
Аватар для Yagoza
 
Регистрация: 21.10.2016
Адрес: Днепр
Сообщений: 181
Поблагодарил(а) : 82
Поблагодарили 69 раз(а) в 54 сообщениях
Re: Правильне годування мбуни. На усіх етапах. То всетаки яке? ===www.aquaforum.ua===

сейчас лето можно и огурчик давать свежий.
Разрезаете вдоль на вилку с нержавейки и в банку, если поначалу и будут плохо есть так это не с привычки)))
Мои сейчас выгрызают до шкуры!!!


__________________

Yagoza поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 22:40. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts