програма TeamViewer :( - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Разное > На ошибках учатся
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

На ошибках учатся Чтобы не учится на собственных ошибках, расскажите другим, что Вы сделали не так и к чему это привело.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.05.2017, 11:30   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для ressi
 
Регистрация: 10.12.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 139
Поблагодарил(а) : 289
Поблагодарили 110 раз(а) в 68 сообщениях
програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня всім. Вчора замітив прикру ситуацію. Якись період мене не було в Україні а також комп'ютер яким я користуюсь вбільшості випадків включений і коли син за нього сідає бавиться в онлайн-ігри.Також є безліч в мене програм деколи і є такі які запускаються при старті я про програму TeamViewer.Суть в тому,що до мене ніколи не телефонували з банку (Приват) чи я виконав або прийняв якусь операцію. Але сьогодні мені зателефонували, щоб я оплатив страховий збір, бо коштів немає. Як і вкожного з нас банківська карта прив'язана до певного номера і я сказав, що нічого по смс не приходило, а потім згадав, що номер який прив'язаний вже майже пару місяців не користуюсь. Але це ще не все. Коли комп'ютер був включений але я не в данний час не працював на ньому,хоть зараз почав активніше бути на форумах (читати) багато пропустив цікавого я замітив як екран включився і почала мишка бігати(стрілка) по екрані,тоді почались різні сайти відкриватись.І я все зрозумів,але рішив не рухати і навіть від камери відійти щоб не замітно було(лампочка активності загорілась). Моя велика помилка, що я в браузері активував ключик, хто користується той знає - це швидке вписання паролю до доступу авторизації НІКОЛИ НЕ КОРИСТУЙТЕСЬ ЦИМ!Тепер я це знаю,але завжди думав, що це безпечно.Краще всі паролі щоб не забути в блокноті зберігати і навіть не на смартфоні. Також для зручності навіть пінкоди зберігав в файлику і відповідно номер Так от, від мого імені заходили на профілі фейсбук,контакти,почта а також інші ресурси. Прочитували навіть мої повідомлення,що я писав. коли я пізніше переглянув навіть декого ображали(нецензурні слова) від мого імені просили допомоги і то навіть я замітив,що коли прочитали чат дуже об'єктивно все було написано. Коли вже зайшли на Приват24 я обірвав зв'язок і впершу чергу почав змінювати паролі важливі,тоді зателефонував і заблокував карту,а при включенні телефона де була карта прив'язана номер не працював і як пояснили мені в приват номер інший привязаний Також стер саму програму і зафіксував номер від TeamViewer.Тепер навіть не знаю скільки часу хтось користувався від мого імені Можу припустити,що початок весни,але це не точно.Коли після вихідних піду в банк,то буду виясняти. Можливо на форумі були образливі слова від мого імені - прошу вибачення,але я думаю яб вже був в чорному списку і адмін вже б замітив. Вчора цілий день перечитував всі чати які є в мережах і жахнувся Зробив висновок: не залишати комп бути включений постійно без догляду,не запускати програми які мають доступ до комп'ютера. Я сам не раз користувався програмою Viewer і був здивований,бо коли получати доступ до чужого комп'ютера треба дати дозвіл на авторизацію! І коли комп перегружається пароль змінюється,яким чином попадали на комп - це програмістів буду питати.тепер можливо ще треба і Віндовс переставляти,можливо є якись червяк,але антивірус стоїть і нічого не знаходив Тепер купа нервів і клопоту, а також пояснювати,що ти не дурак...Також не приємно бо через камеру бачили якись певний радіус домашнього затишку

ressi поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил ressi за данный пост:
1984pavlik (02.05.2017)
Старый 02.05.2017, 11:40   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для yarishNEW
 
Регистрация: 13.10.2010
Адрес: г.Кременчуг Полтавской обл.
Сообщений: 545
Поблагодарил(а) : 553
Поблагодарили 420 раз(а) в 244 сообщениях
Re: програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

А вот скажите такую вещь, зачем вы пользовались TeamViewer?

Я, например, не вижу никаких функций этой программы как помощь кому-то в удаленной настройке компьютера кому-то из своего окружения.

Вот и копайте в сторону этой причины - кто из ваших знакомых мог залезть на ваш комп?

yarishNEW поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.05.2017, 11:47   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для ressi
 
Регистрация: 10.12.2013
Адрес: Львів
Сообщений: 139
Поблагодарил(а) : 289
Поблагодарили 110 раз(а) в 68 сообщениях
Re: програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от yarishNEW Посмотреть сообщение
А вот скажите такую вещь, зачем вы пользовались TeamViewer?

Я, например, не вижу никаких функций этой программы как помощь кому-то в удаленной настройке компьютера кому-то из своего окружения.

Вот и копайте в сторону этой причины - кто из ваших знакомых мог залезть на ваш комп?
Я часто нею користувався і підчас оновлення можливо в програмі поставилась галочка запускатись при старті Надіюсь виясню! Добре,що кошти були невеликі,але людей багато образив

ressi поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 03.05.2017, 12:01   #4
Модератор Харьковского клуба аквариумистов
  
 
Аватар для Viktor Kharkov
 
Регистрация: 10.12.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,852
Поблагодарил(а) : 2,867
Поблагодарили 4,688 раз(а) в 2,352 сообщениях
Отправить сообщение для Viktor Kharkov с помощью ICQ Отправить сообщение для Viktor Kharkov с помощью Skype™
Re: програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

В этой программке есть фунция "личный пароль". Человек , которому вы дали доступ к своему компьютеру мог внести личный пароль и никакой перезапуск не уберет этот пароль, аследовательно и не исчезнет доступ к вашему компу. Уберите с автозапуска, сделайте полную переустановку программы
__________________
7511299; 0683424096; 0632461378; 0948111299; .... http://olvi.net.ua/aqua/;
http://aqua.olvi.net.ua


__________________

Viktor Kharkov поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Viktor Kharkov за данный пост:
ressi (03.05.2017)
Старый 03.05.2017, 12:05   #5
Модератор Харьковского клуба аквариумистов
  
 
Аватар для Viktor Kharkov
 
Регистрация: 10.12.2010
Адрес: Харьков
Сообщений: 5,852
Поблагодарил(а) : 2,867
Поблагодарили 4,688 раз(а) в 2,352 сообщениях
Отправить сообщение для Viktor Kharkov с помощью ICQ Отправить сообщение для Viktor Kharkov с помощью Skype™
Re: програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

Кстати, при входе в ваш комп вы видите ID того кто к вам вошел. Обратившись к администрации , управляющей этой программой, можно выяснить откуда этот человек, но на 90% это ваш знакомый)))
__________________
7511299; 0683424096; 0632461378; 0948111299; .... http://olvi.net.ua/aqua/;
http://aqua.olvi.net.ua


__________________

Viktor Kharkov поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Viktor Kharkov за данный пост:
ressi (03.05.2017)
Реклама помогает развиваться
Старый 03.05.2017, 19:39   #6
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 13.03.2009
Адрес: Львов
Сообщений: 44
Поблагодарил(а) : 425
Поблагодарили 29 раз(а) в 20 сообщениях
Отправить сообщение для Zuuu с помощью Skype™
Re: програма TeamViewer :( ===www.aquaforum.ua===

Такого багато, і вже довгий час. Раджу почистити всі запам'ятовані паролі в браузері, і замінити їх на нові. Як мінімум для "грошових" сайтів.
https://habrahabr.ru/company/defconru/blog/302418/

Zuuu поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Zuuu за данный пост:
ressi (04.05.2017)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Выкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 01:42. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts