Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! - Страница 10 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Общие вопросы пресноводной аквариумистики
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Общие вопросы пресноводной аквариумистики Если не знаете в какой раздел пресноводной аквариумистики задать вопрос, пишите сюда.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.02.2016, 12:03   #136
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л аква ===www.aquaforum.ua===

Галя Павлюк, підпорку по середині тумби просто НЕОБХІДНО! Прогиб дна акваріума на 1-2 мм може призвести згодом до "аварії"! А вона (аварія акваріума) вам не потрібна! Тому під другий і третій щабель поперечки підкладаєте невеликий кусок ДСП + підпорка з того ДСП + підкладка з ДСП (між підпоркою і підлогою). Все, буде надійно тоді.
Якщо вирішили зверху класти ДВП то не раджу. Він м'який дуже. Кладіть ДСП плиту (столєшню) як мінімум 18 мм, IS1971 вам дав пораду де взяти таку і мід столєшнею і аквою пінопласт. З особистого досвіду кажу, що клав пінопласт 1 см товщини плотність 25 і ВСЕ було відмінно. Аква на ньому стояла 350 літрів. Практично просідання пінопласту не було. Можна і більшої плотності пінопласт взяти. Підкладку з-під ламінату не треба він же дуже тонкий. Такий я клав під акви до 30-40 літрів.
Якщо ж вам не подобається вигляд пінопласту (бо він білий) то можна подумати як його замаскувати, наприклад підібрати ОРАКАЛ відповідного кольору з столєшнею і акуратно його заклеїти зі всіх торців і все.
Удачі вам!
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили chelovek_73 за данный пост:
IS1971 (02.02.2016), Галя Павлюк (03.02.2016)
Старый 02.02.2016, 12:05   #137
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Відповідь: Re: Відповідь: Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до за ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение

Колись мені один знайомий казав, що його діти (в вас же теж малий є) любили вишпортувати пінопласт (він же такі цікаві шаріки має), тому краще іменно підложка під ламінат, але по-товстіша. В мене 8мм просіла під вагою акви десь на половину.
Напевно малої плотності був пінопласт! Треба барти під великі літражі від 25 плотності і вище! Тоді практично не просідає. Особистий досвід (писав вище)!
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили chelovek_73 за данный пост:
IS1971 (02.02.2016), Галя Павлюк (03.02.2016)
Старый 02.02.2016, 22:46   #138
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Пінопласт є 35 прлотності!Розпорки будуть коли будем встановлювати акваріум)Питання стоїть в грунті,як вам чорний базальт,або чорний з білим вкрапленням!Ціна 3,80 за кілограм,може хтось купляв,або знає цього продавця http://olx.ua/obyavlenie/akvariumnyy...tml#9b89de3244
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Галя Павлюк за данный пост:
chelovek_73 (03.02.2016)
Старый 02.02.2016, 23:32   #139
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Здається цей продавець є на цьому форумі. Пошукайте в продажах. Якщо це він, то продавець надійний. Пошукайте юзера vitalgor. Я в нього купляв. Доставку робіть Делівері, але не Новою поштою. Рік назад було ним саме дешевше.

Про базальт не підскажу. Брав кварц фракція 2-4 мм. Пошукайте, а може хтось підскаже, як рослини ростуть на базальті і яку фракцію оптимально треба.
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил IS1971 за данный пост:
Галя Павлюк (03.02.2016)
Старый 03.02.2016, 10:15   #140
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение
Здається цей продавець є на цьому форумі. Пошукайте в продажах. Якщо це він, то продавець надійний. Пошукайте юзера vitalgor. Я в нього купляв. Доставку робіть Делівері, але не Новою поштою. Рік назад було ним саме дешевше.

Про базальт не підскажу. Брав кварц фракція 2-4 мм. Пошукайте, а може хтось підскаже, як рослини ростуть на базальті і яку фракцію оптимально треба.
Так,так це він!
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 03.02.2016, 12:14   #141
Живу я тут
  
 
Аватар для chelovek_73
 
Регистрация: 10.01.2012
Адрес: Хмельницкий (093-693-25-67)
Сообщений: 2,447
Поблагодарил(а) : 2,247
Поблагодарили 1,428 раз(а) в 849 сообщениях
Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Галя Павлюк, це vitalgor. Я в нього брав грунти і не один раз. Ось його тема на форумі: http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=109272. Спокійно замовляйте і не переживайте. Продавець надійний і відповідальний.

По грунту на ваш акваріум. Беріть просто чорний базальт фракції 2-5 мм, але спочатку порахуйте скільки вам потрібно його. В тій темі є калькулятор по розрахунку кількості грунту. Вводите розміри акваріума і шар грунту який потрібно і все. Шар кладіть не менше 5 см, а то й трошки більше. Під базальт (якщо маєте намір садити растючку) то кладіть поживний грунт!!! Я запускав і неодноразово на НАШОМУ, ВІТЧИЗНЯНОМУ від Єрмолаєва. ТМ "AQUAYER", ось їх сайт: http://aquayer.com/index.php?page=pi...&lang=ru&cat=5. Супер!!! А тут ви зможете купити його в Івано-Франківську: http://aquayer.com/index.php?page=sa...ukr_ivanfranko. Фасовка є 1,5 і 3 кг. Шар підложки треба не менше 2 см, а потім базальт. Але насипайте поживний тільки там де буде рости растючка.
__________________
093-693-25-67 Михайло.


__________________

chelovek_73 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил chelovek_73 за данный пост:
Галя Павлюк (03.02.2016)
Старый 04.02.2016, 14:14   #142
Я тут недавно
  
 
Аватар для Галя Павлюк
 
Регистрация: 09.02.2014
Адрес: Івано-Франківська обл. м.Тлумач
Сообщений: 70
Поблагодарил(а) : 67
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Re: Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от IS1971 Посмотреть сообщение
Галя розпорку обовязково зробіть. Якщо треба буде знаю в Франківську де можна було брати некондиційні* залишки плити ДВП. Можливо підберете розмір. Сам брав коли робив тумбу для своєї акви. Вийшло дешевше. Дам телефон задзвоните і в телефонному режимі взнаєте чи є ваш розмір.

* некондиційні, це значить, що залишився скажем такий то кусок чи такий кусок такого-то кольору. Викинути шкода, а зробити виріб цілий не виходить. От і тримають на складі.
Добрий день!Можна номер телефону на склад,поклала свою фанеру + пінопласт і акваріум не сів рівно,чи то фанера крива чи сам каркас,як можна вирівняти конструкцію?
__________________
З повагою Галя!

Галя Павлюк поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 04.02.2016, 16:17   #143
Живу я тут
  
 
Аватар для IS1971
 
Регистрация: 30.12.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 542
Поблагодарил(а) : 456
Поблагодарили 171 раз(а) в 124 сообщениях
Відповідь: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Рівняйте тумбу.
__________________
Сайт портфоліо https://logotyp.pp.ua/

IS1971 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 05.02.2016, 22:16   #144
Живу я тут
  
 
Аватар для MVN
 
Регистрация: 18.07.2013
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 186
Поблагодарил(а) : 135
Поблагодарили 189 раз(а) в 105 сообщениях
Re: Потрібна допомога професіоналів,що до запуска 240л акваріума!!!!! ===www.aquaforum.ua===

Гарного вечора пані та панове! Вискажу і я декілька зауважень свого бачення назрівших проблем. Рівняти криво зварену тумбу це проблема, але не критично. Кладеться зверху фанера або дсп, а потім спортивний килимок, що зветься "карімат", останній по товщині підбирається в залежності від кривизни тумби. Облаштований акваріум з часом сам знайде своє місце. Так можна "витягнути" до 3мм перекосу, якщо наявно більше - слід занести тумбу тим, хто її варив.
По грунтам та підложкам: один раз за всю свою практику купував грунт і піcля перевірки кислотою заніс назад в магазин. Світлі грунти, за винятком кварцу, на 95% містять вапнякові сполуки, базальт злежується, галька класно, але дорого. Гранітна крихта, відсіяна за розміром та промита - дешево та сердито. Якщо знайдеться колота кубиками 3мм - взагалі мрія. Наскільки я розумію, в цьому акваріумі освітлення для росту рослин вистачить, для інтенсивного росту - ні! Тому поживні підложки я б не рекомендував, все наладиться само по-собі, а от з появою водоростей будете створювати нову тему. Як на мене, найкраще боротися з останніми підмінами води та сифонкою грунту, а як сифонити з підложами, краще не взнавати на своєму досвіді. І товщину грунту радив би не перевищувати 5см, і то тільки біля заднього скла, спереду для покровки вистачить 2см. Берем довж. акв. в дм множимо на шир. акв. в дм множимо на товщ. грунту в дм (макс. 0,4) - отримуємо об'єм грунту в літрах. Запевняю, що при такій товщині грунту все чудово росте і при найменшій підозрі на закисання сифониться на раз/два. Отримуємо стан акваріуму як після вдалого перезапуску. Якщо є бажання пройти через усі "граблі" акваріумістики що до грунтів - пропускаємо увесь зміст цього абзацу по-за увагою.
__________________
З повагою, Віктор.

MVN поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил MVN за данный пост:
Галя Павлюк (05.02.2016)


Share/Bookmark

Ответ

Метки
sos


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 15:11. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts