ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Освещение > Светодиодное освещение
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Светодиодное освещение Вопросы по светодиодному освещению, в т.ч. "ночному".

Закрытая тема
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.07.2020, 17:19   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Доброго дня. Маю контроллер з PWM виходом. Маю драйвер на базі мікросхеми LM3414HVMRX/NOPB
Нажмите на изображение для увеличения
Название: ��_3_16.jpg
Просмотров: 338
Размер:	52.4 Кб
ID:	675669
. З початку була одна ЛЕД балка на 15шт 3Вт світлодіодів, все було чудово, але багато світла не буває. Зібрав ще одну балку з такою ж потужністю підключив замість існуючої для перевірки - працює. Взяв два драйвера і з'єднав їх паралельно по входу. Вихід кожного драйвера окремо до кожної балки. Після увімкнення отримав перегорівші мікросхеми. Перепаяв мікросхеми, одна встигла перегоріти, вирішив відкласти експеримент і залишився на одній балці.
Нещодавно вирішив повторити експеримент - знову згоріла мікросхема. Продавець у якого я купляв драйвери та контролер не зацікавлений в поясненнях. Допоможіть бо вже не знаю що за проблема і як її позбутись.


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Старый 21.07.2020, 20:16   #2
Активный участник форума
  
 
Аватар для aleks4
 
Регистрация: 10.09.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 910
Поблагодарил(а) : 449
Поблагодарили 705 раз(а) в 310 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Продавець у якого я купляв драйвери та контролер не зацікавлений в поясненнях
Tiratore.d, вы сколько раз обращались я вам не раз все по полочкам разложил и объяснил, и в последнее время вы вообще не обращались.
Вы все время что то чудите и творите-если вы не дружите с электроникой так доверьте человеку в этом разбирающемуся, а не проводите эксперементы, драайвера прекрасно работаю в параллель максимальное количество которое ставили это 24 шт, которые прекрасно работают без проблем. На все вопросы всегда отвечаю и помогаю.
Но если человек не знает как соединить диоды, я ему помочь не могу( это конкретно касается не вас)
Есть телефон все вопросы решаются быстро если сам в этом заинтерисован, а если писать на форуме по сообщению в день то это будет очень долго.
Драйвера люди покупают из зарубежья и не 1-2шт, а десятками ни у кого не горят микросхемы.
Горят обычно от переполюсовки, или повесили на "сопли" и тыкали питание или питание больше 60V.
Там соединять то нечего, плюс общий транзитом, и входящий и на диоды, минус на входа, с выхода каждого взяли по минусу, соединили ШиМ между драйверамии и на ваше устройство.


Последний раз редактировалось aleks4; 21.07.2020 в 22:17..
aleks4 поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил aleks4 за данный пост:
Tiratore.d (21.07.2020)
Старый 21.07.2020, 22:20   #3
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Ну по перше від Вас я з самого початку почув багато негативу коли контроллер перестав працювати по блютуз, і я писав що він глюче з самого початку, так Ви його мені поміняли, але розказували що то я щось нарукоблудив, що то неправильно підключені діоди і т.д.. Потім я питав з приводу конденсатору який стрельнув і закоротив ланцюг так що БП вийшов з ладу. Довелось модернізувати конденсатори (і знову Ви мені розказували що то я щось нарукоблудив). І так, я не знаю як з'єднувати світлодіоди та як маю диплом радіомеханіка, і сам працюю електромеханіком ремонтуючи і обслуговуючи обладнання з складними ланцюгами управління та автоматики - поясніть мені, от неправильно я спаяв світлодіоди - що з того вийде? Ну вони просто не будуть світити при неправильній полюсовці, коротке я виключаю завжди тому що звик перевіряти свою роботу приладами.
З приводу згорівших драйверів - я Вам писав, ви мені відповіли що на разі немає, з ремонту - взнаєте. Але ні слуху ні духу. Ну вирішив поремонтувати сам, що таке паяльний стіл для СМД я знаю виходячи з того на кого вчився. Ремонт - 2хвилини. Кожна з балок працює на окремому драйвері. Коли паяю в купу - отримую згорівшу мікросхему. А саме пробиває між Vin та LX. На одному драйвері по вхіду управляючого сигналу є резистор на 2.7кОм, на другому нема. Може в тому і є причина? Бо в минулий раз пробило зразу два, але першим пустив дим той що без опору, а другий слідом. Зараз же встиг вимкнути одразу після того як пустив дим той що без опору.
PS: тему створював не для претензій чи образ продавцю. Просто продавцю дійсно ніколи не цікаво що там рукоблудять кулібіни і тільки що питаєш - так зразу "самі винуваті". І продавця я не вказував. Він сам прийшов, і замість того щоб підказати що не так може бути чи в підключці чи ще в чому - зразу виправдовувати себе.


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Старый 22.07.2020, 00:19   #4
Активный участник форума
  
 
Аватар для aleks4
 
Регистрация: 10.09.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 910
Поблагодарил(а) : 449
Поблагодарили 705 раз(а) в 310 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Отвечу так, если бы вы меньше лазили от большого ума все бы работало.
Я себя не оправдываю, а говорю истину перед отправкой изделие проверяется дальше я не могу отвечать за ваше не правильное подключение и т.д.

Если это готовый продукт: Светильник, контроллер, БП-гарантия 1 год и послегарантийное обслуживание.( если Кулибины вроди вас не лезут во внутрь и пытаются сами ремонтировать)

aleks4 поза форумом  
Старый 22.07.2020, 01:15   #5
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Ну от знову.... Коли я купляю все для самостійної збірки - чого б не лазити? І я у Вас купляв готовий пристрій, який двічі вийшов з ладу, не по моїй вині, бо як можна заставити стрельнути конденсатор? Який я побачив лише коли почав розбиратись чого не робить, чи чого перестав реагувати блютуз. А від Вас тільки можна почути що то я сам поломав. І Ви в цьому наголошуєте в цій темі вже двічі.

Або пишіть нормальну пораду в яку сторону дивитись, або не пишіть в цій темі, вона була створена не для того щоб виясняти чи то у Вас на той час був пристрій сирий чи в мене руки з дупи (бо це не так).


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Реклама помогает развиваться
Старый 22.07.2020, 13:16   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для Pro100LED
 
Регистрация: 18.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 144
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 121 раз(а) в 63 сообщениях
Re: Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Tiratore.d, обратитесь за помощью к человеку который придумал этот драйвер, а не к тому кто его тупо скопировал.

Pro100LED поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Pro100LED за данный пост:
Tiratore.d (22.07.2020)
Старый 22.07.2020, 13:21   #7
Активный участник форума
  
 
Аватар для aleks4
 
Регистрация: 10.09.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 910
Поблагодарил(а) : 449
Поблагодарили 705 раз(а) в 310 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Pro100LED, надо еще посмотреть кто у кого что украл, даташит в открытом доступе, и драйвера на этой микросхеме у нас появились за долго от вашего человека просто они изготавливались на плате сразу по 4 шт с контроллером вместе
так что не пишите ерунду если не знаете.
А Tiratore.d скажу будете меньше лазить и чудить все будет работать.

aleks4 поза форумом  
Старый 22.07.2020, 13:29   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для Pro100LED
 
Регистрация: 18.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 144
Поблагодарил(а) : 33
Поблагодарили 121 раз(а) в 63 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Даже не удивляюсь вашей наглости так врать. Если б не Роман, так бы и сидели на своих ПТшках. А то что ваша манера разговора с клиентами хамская, давно убедился на себе.


Последний раз редактировалось Pro100LED; 22.07.2020 в 13:41..
Pro100LED поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Pro100LED за данный пост:
Tiratore.d (22.07.2020)
Старый 22.07.2020, 14:08   #9
Активный участник форума
  
 
Аватар для aleks4
 
Регистрация: 10.09.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 910
Поблагодарил(а) : 449
Поблагодарили 705 раз(а) в 310 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
так бы и сидели на своих ПТшках
Откуда такая осведомленность? Козачек засланный.

Пока твой Роман за кого ты рвешь ОПУ по не понятным причинам-ты кто его адьютант? Сидел не понятно на чем мы давным давно работали с LM.
Повторюсь для особо одаренных: драйвера выполнялись сразу по 4 шт на плате с контроллером, а отдельно начали изготавливать когда вырос спрос в штучных.
Остынь чуть-чуть ты вообще кто? Во всех темах только и прелагаешь услуги ЧЕЛОВЕКА или ты сам и есть "человек" наверное с работой туго.
Цитата:
давно убедился на себе
Я с тобой не общался и не собираюсь.
Пиши все что хочешь-больше отвечать не буду.

aleks4 поза форумом  
Старый 22.07.2020, 15:47   #10
Живу я тут
  
 
Аватар для Senturio
 
Регистрация: 19.02.2009
Адрес: ХАРЬКОВ
Сообщений: 2,379
Поблагодарил(а) : 1,378
Поблагодарили 1,454 раз(а) в 706 сообщениях
Отправить сообщение для Senturio с помощью ICQ Отправить сообщение для Senturio с помощью Skype™
Re: Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Tiratore.d Посмотреть сообщение
Ну по перше від Вас я з самого початку почув багато негативу коли контроллер перестав працювати по блютуз, і я писав що він глюче з самого початку, так Ви його мені поміняли, але розказували що то я щось нарукоблудив, що то неправильно підключені діоди і т.д.. Потім я питав з приводу конденсатору який стрельнув і закоротив ланцюг так що БП вийшов з ладу. Довелось модернізувати конденсатори (і знову Ви мені розказували що то я щось нарукоблудив). І так, я не знаю як з'єднувати світлодіоди та як маю диплом радіомеханіка, і сам працюю електромеханіком ремонтуючи і обслуговуючи обладнання з складними ланцюгами управління та автоматики - поясніть мені, от неправильно я спаяв світлодіоди - що з того вийде? Ну вони просто не будуть світити при неправильній полюсовці, коротке я виключаю завжди тому що звик перевіряти свою роботу приладами.
З приводу згорівших драйверів - я Вам писав, ви мені відповіли що на разі немає, з ремонту - взнаєте. Але ні слуху ні духу. Ну вирішив поремонтувати сам, що таке паяльний стіл для СМД я знаю виходячи з того на кого вчився. Ремонт - 2хвилини. Кожна з балок працює на окремому драйвері. Коли паяю в купу - отримую згорівшу мікросхему. А саме пробиває між Vin та LX. На одному драйвері по вхіду управляючого сигналу є резистор на 2.7кОм, на другому нема. Може в тому і є причина? Бо в минулий раз пробило зразу два, але першим пустив дим той що без опору, а другий слідом. Зараз же встиг вимкнути одразу після того як пустив дим той що без опору.
PS: тему створював не для претензій чи образ продавцю. Просто продавцю дійсно ніколи не цікаво що там рукоблудять кулібіни і тільки що питаєш - так зразу "самі винуваті". І продавця я не вказував. Він сам прийшов, і замість того щоб підказати що не так може бути чи в підключці чи ще в чому - зразу виправдовувати себе.
Драйвера по входу ШИМ оба должны иметь резисторы, в этом возможно причина. Сам использовал не раз данные драйвера и даже менял токозадающие резисторы под свои диоды, ни разу не вылетела микросхема.
__________________
Системы кондиционирования вентиляции отопления. Тепловые насосы - за ними будущее!!!

Senturio поза форумом  
Пользователь, который поблагодарил Senturio за данный пост:
Tiratore.d (22.07.2020)
Старый 22.07.2020, 21:07   #11
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: Re: Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Senturio Посмотреть сообщение
Драйвера по входу ШИМ оба должны иметь резисторы, в этом возможно причина. Сам использовал не раз данные драйвера и даже менял токозадающие резисторы под свои диоды, ни разу не вылетела микросхема.
Нарешті відгукнулися не хамські продавці.
От і я так думаю, хоч і драйвери були куплені в однієї людини - але все ж таки відмінності зустрічаються в усих в залежності від партії. Добре що даташити є і розрахунки по номіналам більш менш. З тих драйверів - відмінність від фото - резистор на ШИМ вході 1кОм(на фото 2.7), RIADJ=4,7кОм(на 700мА), RFS=2кОм(в даташит 40), Крім даташитних ще є резистор від масси до ШИМ входу з опором 15кОм. Ну схема то робоча в окремості. Але...


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Старый 22.07.2020, 21:16   #12
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от aleks4 Посмотреть сообщение
А Tiratore.d скажу будете меньше лазить и чудить все будет работать.
Добре, я купив контроллер з одним драйвером, не лазив, воно накрилось, поміняли, потім докупив ще драйвер та як Ви самі позиціонували що можна в паралель докидувати скільки завгодно драйверів - і вони різні і не зрозуміло чого горять. Так що не чудіть. Тему створював не для того щоб обпаскудити Вашу продукцію, а для того щоб вияснити чому горять мікросхеми по 60грн за штуку в випадку паралельного включення, коли кожен з драйверів і кожна з балок окремо працює. Не маєте відповіді крім:
Цитата:
Сообщение от aleks4 Посмотреть сообщение
будете меньше лазить и чудить все будет работать.
то проходьте повз. На роботі мені платять гроші за те що я лазю і витворяю в обладнанні вартістю по 100-200 тисяч американських президентів, і сервісні і гарантійні компанії завжди підказують де що і як не загроші і не тому що вони нам його продали, а через те що ми, техніки і кіповці, тримаємось кучі і завше один одному підказуємо навіть якщо хтось конкретно натупив в елементарному питанні.


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Старый 22.07.2020, 22:35   #13
Активный участник форума
  
 
Аватар для aleks4
 
Регистрация: 10.09.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 910
Поблагодарил(а) : 449
Поблагодарили 705 раз(а) в 310 сообщениях
Re: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Tiratore.d, я вам продал 3 или 4 устройства которые работали но после вашего вмешательства горели, если вы техніки і кіповці то вы ни хрена не разбираетесь в элементарном, припаять 3 провода.
Senturio брал у меня 15 штук и ставил заказчикам на светилники ни один не сгорел все работают прекрасно, люди ставили с другой страны удаленно по вайберу и фото все прекрано работает,да их уже разошлось мама не горюй ни одного отказа, у вас все горит.
Вы даже не пытались позвонить и уточнить нюансы, а если звонили кричите я электронщик.
По резисторам на входе причина не в нем он по большому счету там не нужен-это своего рода защита от куда приходит сигнал.
Я не раз вам говорил проверьте свои диоды и их монтаж, далее БП он может давать всплески, в ответ-у меня самые лучшие диоды, так как с вами можно общатся если вы все знаете?
Высылайте свои драйвера, я удаленно не могу увидеть причину, вскрытие покажет-я вам вышлю новые, но больше чем уверен что вы их опять спалите причина не в драйверах.


Последний раз редактировалось aleks4; 22.07.2020 в 22:44..
aleks4 поза форумом  
Старый 22.07.2020, 23:07   #14
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Ідіть Ви під три чорти.Я коли у Вас взнавав чого то одне не робить то друге згоріло - Ви так само мені розповідали що то я не так спаяв діоди. Розказували що конденсатор на 100В міг згоріти тільки по моїй вині! він стоїть до драйвера, а Ви мені розказували що то через то що я не так світлодіоди спаяв. То як Ви розмовляєте - ставить хресть на будь-якому конструктивному діалогу. Вас в цій темі ніхто не згадував і претензій не виставляв - от і ідіть собі звідсяля. Тема для того щоб я підключив драйвери і вони не згоріли (діодні балки зпаяні правильно і світят обидві -повторюю спеціально для тих хто впевнений що неправильна розпайка світлодіодів веде до поглиннання нашої реальності антиматерією). Ну як ще пояснити людині?


__________________

Tiratore.d поза форумом  
Старый 24.07.2020, 00:42   #15
Живу я тут
  
 
Регистрация: 03.09.2012
Адрес: Кропивницький
Сообщений: 268
Поблагодарил(а) : 211
Поблагодарили 111 раз(а) в 81 сообщениях
Відповідь: ШИМ драйвера LM3414HVMRX/NOPB ===www.aquaforum.ua===

Проблему вирішив вирівнявши схеми драйверів по PWM входу. Із доповнень - на кожному драйвері стояв конденсатор на 1мкФ по входу живлення, викинув і поставив один 2мкФ 250В(такий в руки попався ). Драйвера через термоклей на радіатор від південного мосту компютерної материнки і разом з двома БП(один на основне світло і один на РГБ стрічку для вечірньої медитації з келихом чогось пекучого) та контроллером це все вміщається в бокс з вентиляцією. Але то вже інша історія.


__________________

Tiratore.d поза форумом  


Share/Bookmark

Закрытая тема


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 04:33. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts