Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Общая информация > Общественная деятельность > Выставки, семинары, конкурсы
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 01.04.2023, 12:48   #1
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===



На фоні війни,екологічної катастрофи та відновлені мирного життя громадян ми в вільний час залишаємося мрійниками та поціновувачами прекрасного завдяки воїнам ЗСУ.
Не забуваємо про це та наближаємо Перемогу разом!
Запрошуємо прийняти участь в міжнародному біотопно екологічний конкурсі Слідуй за Природою 2023.
Ознайомитись з інформацією можна на нашому офіційному сайті
https://www.biotope.com.ua/



Інформаційні партнери конкурсу



Зробимо світ кращим!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
5 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
myprog (01.04.2023), Opsis (08.11.2023), Serpentarius (02.04.2023), Ю.В. (01.04.2023)
Старый 28.05.2023, 13:18   #2
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Всім привіт!
Нагадую що наразі чудова погода та можливість спробувати себе в новому форматі біотопного конкурсу!
Прийом робіт триває.
Прошу допомоги для розповсюдження інформації про молодий ,перспективний НАШ УКРАЇНСЬКИЙ конкурс!
Дякую!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
mir_ (29.05.2023)
Старый 08.06.2023, 10:43   #3
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

До нашого руху люб'язно погодився приєднатися вельмишановний в біотопному світі спеціаліст.
Всім привіт!

Прийом робіт на конкурс біотопних акваріумів триває!
https://biotope.com.ua/
Коротко про суддів конкурсу.

**Kai Sun
***Циндао, Китай
*Заступник голови Асоціації досліджень морської екології Циндао, викладач коледжу Океанського університету Китаю, переможець конкурсу AGA 2018 у категорії біотопних акваріумів, друге місце у конкурсі CBAC 2019, суддя різних конкурсів акваріумного біотопного дизайну 2020-2022.
Я сподіваюся, що всі учасники зможуть насолодитися задоволенням, яке приносить природа. Я сподіваюся, що довкілля нашої планети ставатиме все краще і краще.
І я сподіваюся, що настане мир!
--------------------------------------------------------------
大家好!

生物圈水族馆竞赛的作品征集已经开始了

https://biotope.com.ua/

简要介绍一下本次比赛的评委。

孙凯

中国青岛

青岛市海洋生态研究会副会长,中国海洋大学学院讲师,2018年AGA比赛生物群落水族箱组冠军,2019 年CBAC比赛第二名,2020-2022年各种水族箱生物群落设计比赛评委。

我希望所有参与者都能享受到大自然带来的乐趣。我希望我们星球的环境会越来越好。

我也希望和平会到来!

__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2023, 10:45   #4
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

До нашого руху люб'язно погодився приєднатися вельмишановний в біотопному світі спеціаліст.
Всім привіт!

Прийом робіт на конкурс біотопних акваріумів триває!
https://biotope.com.ua/
Коротко про суддів конкурсу.

**Kai Sun
***Циндао, Китай
*Заступник голови Асоціації досліджень морської екології Циндао, викладач коледжу Океанського університету Китаю, переможець конкурсу AGA 2018 у категорії біотопних акваріумів, друге місце у конкурсі CBAC 2019, суддя різних конкурсів акваріумного біотопного дизайну 2020-2022.
Я сподіваюся, що всі учасники зможуть насолодитися задоволенням, яке приносить природа. Я сподіваюся, що довкілля нашої планети ставатиме все краще і краще.
І я сподіваюся, що настане мир!
--------------------------------------------------------------
大家好!

生物圈水族馆竞赛的作品征集已经开始了

https://biotope.com.ua/

简要介绍一下本次比赛的评委。

孙凯

中国青岛

青岛市海洋生态研究会副会长,中国海洋大学学院讲师,2018年AGA比赛生物群落水族箱组冠军,2019 年CBAC比赛第二名,2020-2022年各种水族箱生物群落设计比赛评委。

我希望所有参与者都能享受到大自然带来的乐趣。我希望我们星球的环境会越来越好。

我也希望和平会到来!

__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 02.07.2023, 19:40   #5
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Незвичним способом апну тему)

Роздуми вголос....
Людина еволюціонує,причому дуже швидко в останній час.
Зараз не хочу торкатися питання користі цього глобального вибуху,тому ближче до суті.
А чи проходить так само ця еволюцію в тваринному світі а саме в тему біотопної групи серед водних мешканців - риби?
Що мене навело на такі нестандартні роздуми?
Рибалка друзі,так саме рибалка.
Ніколи не відносив себе до заядлих рибацюг,але на таких посиденьках на березі річки буваю частенько.Не для улову ,а просто відпочинок від суєти цієї самої еволюції)
До чого я веду.
Методи лову,нові оснастки, знаряддя,прикормки та багато іншого що з'явилось в обіході теперішнього любителя лову.
Завжди з осторогою та недовірою відношусь до всього новаторського (це стосується всього в цьому житті).Не знаю вік,характер,просто лінь навчатися новому,або все разом...
Але в останній час десь років п'ять став помічати що на старі добрі провірено методи лову перестають ефективно діяти.
Ну не так ловиться карасик наприклад на стару добру вудку с гусячим пером замість поплавка.
Риби стало меньше скажете ви і десь будете праві,дійсно її стало меньше.Але і це не головна причина.Став спостерігати та аналізувати інших дії рибалок.І побачив що знаряддя у мене з кам'яного віку)А в них то ловиться!)
Задумався.То прикормки купив с часом,то вудку кращу,то п'яте,десяте (не буду втомлювати перечнем і назвами,сленгами).
Але ж діло дійсно зрушило в кращу сторону,результат є.
До чого я все це веду,згоден вступна частина так собі,все здалеку і не зрозуміло.
Тепер питання.
Чому риба перестає сбільшого ловитися на старі снасті,зато непогано ловиться на нові?
Можливо процес розвитку(еволюції) паралельно проходить і риби?
Вона вчиться.
Не знаю як відбувається саме цей процес,які запущені при цьому механізми.Може генетика чи щось інше - але це відбувається.
Спеціалісти можливо мене поправлять.
P.S роздуми на рибалці)
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Ю.В. (02.07.2023)
Реклама помогает развиваться
Старый 02.07.2023, 20:51   #6
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
Вона вчиться.
Я не дуже великий біолог, але мені здається що справа не в цьому.
Вчиться риба... Просто вчиться? Я чого ж вона сотні тисяч років від винайдення вудки з гачком не вчилася, а тут раптом почала?
Еволюція на більш розумну рибу? Теоретично можливо. Але. Наскільки я пам'ятаю, еволюція працює по наступному механізму- спочатку проходить якась мутація, і якщо зміна корисна, то вона закріплюється за допомогою природньго відбору. І навіть якщо в якогось карасика така мутація пройшла і закріпилася в усьому видові і всі карасі стали розумнішими, то як бути з окунями, плотвой, лящами і т.і.? Малоімовірно що в усіх видів риби синхронно пройшли однотипні мутаціі і також сінхронно закріпилася відбором більш інтелектуальна поведінка...
Мені здається що причина набагато простіша. Риби об'єктивно стає меньше. А корму меньше не стає- водойми куди більше ніж раніше заростають рослинами і водоростями, комарів теж меньше не стає, а значить і чортиків з мотилем не меньшає, якщо не більшає. Тобто риба більш сита. А це означає що вона не кидається на що попало, а починає перебирати харчами, стає не такою безбошенною при пошуках корму. А відсюди і більш вишукані наживки і прикормки, і більш вдосконале оснащення...


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Ю.В. за данный пост:
Карача (02.07.2023)
Старый 20.08.2023, 11:32   #7
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Поновимо тему,хапну лишній раз.
На самом діли до закінчення конкурсу зосталося не так і багато часу.
Тому пропоную звернути увагу саме на наш конкурс і його формат проведення.
Відпуски скоро мають вже закінчиться,діти підуть до школи.
Вересень саме воно,ще тепло,ще все росте на березі і в самій водоймі.
Так що беріть сім'ю,друзів і займіться любимою справою.
Звертаю увагу керівників дитячих гуртків.
Саме можливість поставити собі галочку в роботі та зробити гарну справу для дітей
Одна заважає,розумію,війна сука.
Невдячні москалі...
Р.С
Навіть наших скейперів конкурс зацікавив на фоні дефіциту заходів.
А от чи приймуть вони участь,залежить від них.
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
mir_ (29.08.2023), Ю.В. (21.08.2023)
Старый 03.11.2023, 14:11   #8
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===



Доброго дня добродії.
Довожу до вашого відома що роботи в цьогорічному конкурсі прийнято та відправлено в роботу суддівської бригади.
З нетерпінням чекаємо на результати.
На фоні війни, коли весь бізнес стоїть на колінах, у тому числі й акваріумний, а кожна зайва копійка йде на потреби нашої армії – ЗСУ та допомогу біженцям, команда організаторів не змогла знайти спонсорів. Тому у цьому роцi усім учасникам будуть надіслані тільки електронні дипломи.

Ми хочемо нагадати, що Українська Акваріумістика незважаючи на великі проблеми, втрати, труднощі живе, і завдяки Вашій допомозі житиме і розвиватиметься надалі.

Після закінчення війни ми обіцяємо надолужити усі незручності та зробити конкурс ще цікавіше та велелюдний.

Мира вам та чистого неба над головою!

Дякуємо за розуміння!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
mir_ (03.11.2023), Mykhaylo (05.11.2023), myprog (09.11.2023), Ю.В. (03.11.2023)
Старый 03.12.2023, 11:00   #9
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Роздуми...
Якось так склалося в моєму акваріумному житті,що біотоп ,як один із напрямів акваріумістики став набагато ближче,рідніше, зрозуміліше.Тому хоч,не хочеш ,приходиться стежити за останніми тенденціями розвитку цього направлення світових подій через призму біотопний заходів.
Роздуми....,роздуми та виводи невтішні, нажаль.
Прям не знаю як стисло і зрозуміло все це висвітлити,але на разі спробую донести до пересічного любителя цього руху свої зауваження.
Сказати що я не задоволений,це нічого не сказати.
Біотопний акваріум перетворюється на фарс,так,ви правильно прочитали,фарс,комедія в двух діях ( хоча їх набагато більше...)
Дія перша і головна.
З кожним роком биотопні заходи перетворюються на змагання художньої письмової творчості,саме художньої,не документальної як повинно бути.Тобто не дослідження в прямому сенсі,а красивий твір у вільному стилі,який задовольнить примхи вельми шановне суддівство та схавається без роздуму глядачем.Та чого там, змагання в першу чергу не аутентичності оформлення,а у красивому опису свого творіння з елементами неприхованого фентезі.
Так це теж праця, спостереження та аналіз забобонів великих авторитетів.Скажу більше,не кожному це ще дано,молодці одним словом,і це повинно навіть викликати повагу,але...
Не вмію багато писати ,тому скажу прямо,викладається в описі роботи багато факторів які неможливо перевірити взагалі.Починаючи з параметрів води, температурного режиму та віку роботи з моменту запуску.І це тільки вершки.
Кто хоч трохи слідкує та розбирається повинні мене зрозуміти про що мова.
Дія друга.
Ми бачимо не оформлення конкретних участків водойм,а так би мовити узагальнений збірний опис географічної ділянки в цілому.Рослини та живність теж без прив'язки йде,бачу не дуже це кого засмучує або перевіряється.
Фінал.
Засмучує мене все це,це дорога в нікуди насправді.
Засмучує і засилля світових Авторитетів яких це все влаштовує,і які усіма можливими та неможливими способами не сприймають розвитку справжнього біотопу ,навіть заважають цьому.Хай це буде на їх совісті,але так робити не можна.
Дісно,такі оформленні роботи мають право на життя наприклад в якихось виставкових експозиціях,короткочасних акваріумних заходах,тощо.Де часто немає можливості підібрати все необхідне,всі ми люди і всі це розуміємо.Але ж переносити це на світові конкурси це занадто насправді.
Треба бути ближче до природи,унеможливити всі прорахунки,та показувати правдиву картинку без домислів та фальші.
Можливо саме тому і народився проект "Слідуй за Природою"
Дякую.
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________


Последний раз редактировалось Карача; 03.12.2023 в 13:01..
Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Ю.В. (03.12.2023)
Старый 03.12.2023, 12:39   #10
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Володь, з одного боку я з тобою згоден. Якщо ми говоримо про біотопну акваріумістику як професійне заняття біологією, то да, ти може і прав. А з іншого боку... Якщо ми говоримо про масовий розвиток її, то і вимоги повинні відповідати поглядам мас. "Голандцеводи" як напрямок вмирают. Саме напрямок "голандський акваріум" А не акваріум сад с роскішною рослинністю. Знаєш чого? Того що їм колись "у старих книгах відкрилося" і вони нічого не міняють і ніяких нових віянь до себе не пускають. Ти намедні у ФБ пропонував щоб Оля "голандця" на майстеркласі зробила. Я тебе розчарую. Розкішні Оліни акваріуми на тій ср*ній АГА не те що місця не займуть, будуть діскваліфіковані. Де там 10+1?, де там відсоток червоних і не більше? Де там солітер? Де там Лейден-авенью? І т.і. Бо там сидить рівно такіж самі Карачі, для яких "традиція" це найголовніше. Ти бажаєш такої же долі і біотопам? Ну не хочуть люди тримати вдома говнобанки! Не хочуть! Сміються з них і це ще більше гробить біотопи, витискає їх на узбічча акваріумістики і залишає одиницям "напіввчених". Такої долі ти біотопам хочеш? Залиш цю класику зоопаркам і музеям, де реальні біологи для показу глядачам будуть створювати реальні біотопи. А людям дай щось приємне для ока.
Ну а по-друге.
Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
викладається в описі роботи багато факторів які неможливо перевірити взагалі.Починаючи з параметрів води, температурного режиму
У вкладенні перше фото. Це з правил твого конкурсу. Пункт 5. Скажі будь ласка, нащо моя дитина гасала по Ізраїлю в пошуках тестів, які працюють у морській воді? Щоб ти сказав "я цього перевірити не можу"? Залізь у гугл. Там не так? Знаєш чому? Тому що у дитини реальні заміри, яким ти не віриш.

Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
заходи перетворюються на змагання художньої творчості,саме художньої,
На тобі другий скріншот.50 баллов из 100. Половина. За креатив і композицію. Нащо ти це робив? Щоб сказати зараз що це вбиває те як ти бачиш біотопну акваріумістику?
Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
Ми бачимо не оформлення конкретних участків водойм,а так би мовити узагальнений збірний опис географічної ділянки в цілому
При всій моїй безмежній повазі.Біотопний акваріум дніпровського берега створений у чорнобильскій зоні практично не буде відрізнятися від акваріума дніпровського берега десь на херсонщині. Хіба що картинкою узбережжя. І то не дуже. Ті ж рослини, як місцеві, так і інвазивні, ті ж риби, як місцеві, так і інвазивні. Хіба що на херсонщині можно іноді астронотуса чи червону піранью зловити, а біля Києва ще ні. Про що ми розмовляємо? Про те що є? Чи про те що ти сам собі у уяві намалював?
Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
.Рослини та живність теж без прив'язки йде,бачу не дуже це кого засмучує або перевіряється.
Мені 60 років. І да, іноді за ці роки я ловив рибу на березі найближчої до мене водойми. А якщо я не ловив? Бо якщо дитина приїхала на берег чужого моря, а в рибалок на березі є тільки ставридки? Що мені чи їй писати? "Риби на цій ділянці водойми нема, бо я її не бачив"? Може краще вівчити питання (раз ми вже граємось у усвітньій проект з легким присмаком науки) і написати "по даним гугла"?
Наостанок.
Цитата:
Сообщение от Карача Посмотреть сообщение
Треба бути ближче до природи,унеможливити всі прорахунки,та показувати правдиву картинку без домислів та фальші.
Можливо саме тому і народився проект "Слідуй за Природою"
Можливо і треба так робити. Тільки масово це працювати не буде. Скільки там було заявок минулого року? А цього? І не буде більше допоки це не стане цікавим. А цікавим воно стане тільки тоді, коли в додаток до аутентичності, воно ще й стане красивим.
Голандський напрямок у чистому вигляді косні погляди "отців засновников" вже вбили- ним займаються одиниці. Біотопний напрямок різні діячи на кшталт Блеера та Лабутова теж вбивають. Не треба тобі в їхню компанію! Будь більш гнучким, розвивай біотопи так, щоб це було цікаво не одиницям, а масам пересічних. Як це роблять скейпери. Вони ж нікого не хейтять за нові напрямки. І тому в додаток до чисто амановського "природнього" напрямка, разом з ним спокійно розвиваються і суходольні напрямки, і фентезі, і тайвань. І никто нікому не заважає. Що тобі не дає так робити?
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 2023-12-03_104820.jpg
Просмотров: 17
Размер:	106.5 Кб
ID:	694225   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 2023-12-03_111358.jpg
Просмотров: 16
Размер:	109.4 Кб
ID:	694226  


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Ю.В. за данный пост:
Карача (03.12.2023)
Старый 03.12.2023, 13:01   #11
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Юра я зовсім не про це писав)
Художньої творчості не в сенсі картинки а письмовій формі супроводу опису роботи.
Оффтоп
А цей напрямок який пропонує наша команда і не буде в майбутньому прям дуже популярний...
По перше зараз витягнути когось на природу вже проблема та просто людська лінь,більшість себе почуває вже некомфортно.
А от із гімна і палок зібрати непоспішаючи дома і в описовій частині нагородити хер зна що,набагато легше.
Факт
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________


Последний раз редактировалось Карача; 03.12.2023 в 13:10..
Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Ю.В. (03.12.2023)
Старый 03.12.2023, 13:39   #12
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

Ну, коли так, то згоден))


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 06.12.2023, 18:58   #13
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

З великим задоволенням команда організаторі починає вас знайомити з роботами запропонованими для участі в міжнародному біотопно екологічному конкурсі Слідуй за Природою 2023.
Результати будуть оголошені 15 грудня.
Анастасія Хаустова
Корали і цегла - хто кого.Узбережжя Ізраїля біля Хайфи.
З більш детальною інформацію пропоную ознайомитись на офіційному сайті конкурсу.
https://www.biotope.com.ua/2023-4.html
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 07.12.2023, 19:07   #14
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

З великим задоволенням команда організаторів починає вас знайомити з роботами запропонованими для участі в міжнародному біотопно екологічному конкурсі Слідуй за Природою 2023.
Результати будуть оголошені 15 грудня.
Шелбі-Кей Браун.
Шматочок Флориди.
З більш детальною інформацію пропоную ознайомитись на офіційному сайті конкурсу.
https://www.biotope.com.ua/2023-6.html
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.12.2023, 16:09   #15
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,043
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Міжнародний біотопно екологічний конкурс Слідуй за Природою 2023 ===www.aquaforum.ua===

З великим задоволенням команда організаторів починає вас знайомити з роботами запропонованими для участі в міжнародному біотопно екологічному конкурсі Слідуй за Природою 2023.
Результати будуть оголошені 15 грудня.
Франко Янко
Джерело без назви в Лагуна Сека.Дуранго, Мексика.
З більш детальною інформацію пропоную ознайомитись на офіційному сайті конкурсу.
https://www.biotope.com.ua/2023-1.html
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 19:19. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts