"Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Барахолка > Аквариумные интернет-магазины > АКВА - Супермаркет Аквариумных Товаров
> Конкурсы от интернет-магазина AQA.com.ua
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 03.12.2012, 23:13   #16
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Прошу вибачення, за те що давно не відписувався, роботи - не продихнути. Тож прийшов час заповнити пробіл останніх тижнів і поділитись новинами. А новин у нас багато! "Праотець" зазеленів, пройшов через невеличку перестановку-пересадку, пережив бактеріальний спалах, позбувся частини "обвісу" і, головне, наповнився мешканцями. Але про все по порядку...

Так ми виглядаємо зараз.

Вабікуса успішно зачахла, тож довелось замінити її на кущик папороті (Bolbitis heudelotii), сагітарію пересадив ближче до корчу, мох ожив і дав масу точок росту, анубіас благоденствує, регулярно випускаючи нові листочки, а от гідрокотила засумувала, росте мілка та все вгору. Видно даються в знаки дефіцит освітлення і СO2... Щоправда із останнім я їй намагаюсь трішки підсобити.

Уже як два тижні щодня вливаю 0,5 мл сайдексу, який, по ідеї, повинен розпадатися на певну кількість вуглецю доступного для споживання рослинами. Потрібно сказати, що тут не обійшлося без ляпів... Не знаю чому, але перший раз замість 0,5 мл я бухнув у акву 5 мл препарату і вже за годину вода у акваріумі стала молочного білого кольору, наче хтось дійсно виляв у неї склянку молока. Налякався я нехило! Настільки нехило, що вирішив нічого не робити... На ранок наступного дня водичка просвітліла і до вечора прийшла у норму!

Ну... якщо вже зізнаватися то у всьому)

Це покривне скло. Під час чергового обслуговування, запотіле та вологе, воно вислизнуло у мне з рук і добряче бемцнулося об тумбу. Результат - скол куточка скла і добряпина на тумбі. Більше ризикувати пальцями ніг я не хотів і прибрав кутники і покривне скло у тумбу - від гріха подалі.

Але не будемо про сумне) Тим більше, що хорошого за цей час сталося незрівнянно більше!

Перше, у акваріум були запущені креветки ред чері у кількості... йолки, та хто ж їх рахує)))


Друге, запустив п'ятірку своїх улюблених тетр Шольца


Третє, оформив на поселення парочку давно омріяних і симпотних карликових тетрадончиків! Тішусь, як дитина їй Бо!



Ну і наостанок, дещо про "режим дня"

Світло: 9 годин
Удо: лише калій після підмін.
CO2: сайдекс 0,5 мл щодня
Підміни: раз на тиждень 50%

Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Gorbik (04.12.2012), Miss Сырость (04.12.2012), Yahho1982 (03.02.2020), Кот мартовский (08.12.2012), Пык(AnCiStRuS) (04.12.2012), Фартовый (16.12.2012), Щучка (04.12.2012)
Старый 08.12.2012, 13:57   #17
Живу я тут
  
 
Аватар для Miss Сырость
 
Регистрация: 16.04.2012
Адрес: Бровары
Сообщений: 1,978
Поблагодарил(а) : 2,333
Поблагодарили 958 раз(а) в 519 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Может будет полезной информация: в вабикусе очень хорошо приживается гидрокотила трипартита. Она отлично переносит воздушную среду! Первую неделю нужно немного опрыскивать листики.
Рыбки антикварные!

ВЛАГА есть БЛАГО


__________________


Последний раз редактировалось Miss Сырость; 09.12.2012 в 21:17..
Miss Сырость поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Miss Сырость за данный пост:
Reporter (15.12.2012)
Старый 16.12.2012, 20:41   #18
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Ну що ж, конкурс від інтернет-магазину AQA.com.ua добігає кінця і прийшов час підбити підсумки! Та перш ніж представити Вам остаточні висновки про комплект Diversa nanoLED, а також фінальне фото для голосування я хотів би перевірити дві речі…

Перша Скрытый текст
Друга Скрытый текст

Ну, а тепер, власне, остаточні висновки про комплект Diversa nanoLED 30.


А вони мало чим відрізняються від попередніх. Комплект Diversa nanoLED чудово підійде людям, які відкривають для себе акварумістику, а також тим, хто не планує форсування акваріуму для вирощування складних рослин, тобто у якості мшатника-креветочника, акваріуму для утримання невеличкої зграйки риб, або просто повільного травничка із невибагливими рослинами.



РезюмеТе, що подобається у цьому комплекті найбільше. Якісне виконання та прозорий силікон – все, що потрібно для хорошої баночки і компанія Diversa все це забезпечила. Додайте сюди також пластикові кутники та стильне покривне скло і отримаєте ідеальний акваріум.
Тестування показало, що кутники дають акваріуму ряд переваг, як то можливість легко пересувати його по площині, а також зовсім не заважають сприйняттю композиції.

Покривне скло – корисний аксесуар, який не дасть вашим дорогим рибкам та екзотичним креветкам виплигнути із акваріуму і врятує їх від передчасної і болісної смерті. Якщо ж Ваші питомці не виявляють суїцидальних нахилів, або Ви, як і я поважаєте право тваринок покінчити із собою, покривне скло краще прибрати, так як воно запотіває та відбиває частину світла і без того слабкого світильника.




РезюмеЗручний, ергономічний, красивий. Світловий потік достатній для вирощування тіневиносливих рослин та мохів.

Нарікати на слабке світло я не буду, адже у тому, що акваріум із магазину за замовчуванням повинен мати слабке світло є своя логіка. Слабке світло дозволяє досягнути балансу у акваріумі меншими зусиллями і за майже повної відсутності досвіду у акваріуміста.

Особисто для себе я вирішив, що з часом заміню світлодіодні стрічки на кілька діодів від Crее, довівши світловий потік до показників, які дозволять вирощувати будь-які рослини. Благо сама база світильника дозволяє зробити це досить легко.




РезюмеНайпростіший варіант із доступних на ринку. Після заміни стандартної крупнористої губки на жмут синтепону цілком успішно забезпечує механічну фільтрацію у акваріумі. Втім невеликий розмір фільтруючого відсіку зумовлює необхідність частого обслуговування для чистки.

Спочатку відчутно шумів, але з часом, запрацював тихо.

Перший кандидат на заміну. Сьогодні на ринку є достатньо варіантів за більш-ніж скромні гроші, які забезпечать на порядок кращу фільтрацію. Для себе я зупинив вибір на бюджетному навісному фільтрі китайського виробництва.

Втім, не поспішайте позбуватися внутрішнього фільтрика. У моєму хозяйстві такі апаратики отримують друге життя у вигляді помпочок для розпилення CO2.
Скрытый текст


Грілка у акваріумі не використовувалась через те, що температура води не опускалась нижче 25 градусів.

Кілька слів про життя-буття самого акваріуму.

Запуск пройшов м’яко та без ексцесів. Жодних водоростей помічено не було, більше того навіть скло за весь час не чистилось жодного разу. Із добрив у акваріум вносився лише калій після підмін та трішки сайдексу, у якості джерела вуглецю, перед кожним увімкненням світла.

Риба була запущена приблизно через місяць після заливки води і почуває себе чудово.

Фінальне фото для форумного голосування.


Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Maksimiks (16.12.2012), Miss Сырость (17.12.2012), Yahho1982 (03.02.2020), Пык(AnCiStRuS) (16.12.2012)


Share/Bookmark

Ответ

Метки
aqacomua, diversa nanoled, аква, аквакомуа, аквамагазин, аквариум diversa, аквариум Диверса, аквариум киев, аквариумный комплект, аквариумный магазин, Ахматова 48, диверса, диверса нанолед, дизайн аквариума, зоомагазин Киев, интернет магазин, интернет-магазин аква, интернет-магазин киев, конкурс, купить аквариум, купить аквариум киев, нанолед, фйфюсщьюгф


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 03:00. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts