Перезапуск аквариума на 112 л - Страница 3 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 02.08.2019, 17:22  
Перезапуск аквариума на 112 л
Я тут недавно

Регистрация: 08.07.2019
Адрес: Kiev
Сообщений: 26
 

Поблагодарил(а) : 15
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Vixel Vixel поза форумом 02.08.2019, 17:22
Рейтинг: ()

Спочатку думав запустити акваріум як псевдоморе, але передумав і вирішив запустити травник.
На даний час :
Акваріум 80*35*40 зараз 3 см грунту (чорний базальт 2-5 мм) на днях планую закупити рослин тоді і буду робити перезапуск.
Внутрішній фільтр - помпа 1500л/год (з лійкою для зменшення течії) , обігрівач 150 вт, Освітлення світильник на світодіодах
Общим числом 7000лМ
Белых 20 шт
цветных по 4 -12шт. син, красн, циан.
Всего 32 шт.
Контролер (только регулировка яркости, синего и отдельно белого).
Риби: 25 неонів, 18 глофиш тернецій, 1 меченосиць 1 молинезія, 1 анцитрус.


Задумка
збильшити рівень грунт : 3 см у передній стінки і 7-8 см у задній докупив 15 л (чорний базальт 2-4 мм)
Щільно засадити все дно акваріума рослинами :
Hemianthus micranthemoides
Rotala rotundifolia (green)
у передній стінки зробити килимок шириною до 20 см з Микрантемум «Монте Карло» (Micranthemum sp. 'Monte Carlo') або Глоссостигма повойничковая (glossostigma elatinoides), частково групами висадити мож Бабл, яванський та Гиант. рослини буду віділяґти від килима мхом примотаного до камнів - робити типу бровки з моху.
Є коряжка з соснового коріння- хоча кажуть що вона швидко згниє і її не варто класти в акваріум.

Думаю чи потрібно додатково докупити простенький китайський зовнішній фільтр 400л/год для біофільтраціїї??? Може не треба нічого докупляти і хватить вже існуючого внутрішнього фільтра ?

Последний раз редактировалось Vixel; 04.08.2019 в 21:04..
Просмотров: 6817
Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 16.08.2019, 14:03   #31
Живу я тут
  
 
Регистрация: 13.06.2016
Адрес: Одесса
Сообщений: 2,185
Поблагодарил(а) : 424
Поблагодарили 841 раз(а) в 640 сообщениях
Re: Перезапуск аквариума на 112 л ===www.aquaforum.ua===

як на мене, то от ці мохові обростання наразі ні до чого, зараз треба багато дліностебелькі бо втримати буде важко.
Евглена біостартером не лікується, фільтр "Блондинка" на 1-5 мкм можете зробити ?

Torin21 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Torin21 за данный пост:
Vixel (18.08.2019)
Старый 18.08.2019, 04:49   #32
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 08.07.2019
Адрес: Kiev
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 15
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Перезапуск аквариума на 112 л ===www.aquaforum.ua===

Блондинку поставити можу я ставив перші 7днів очищав від муті що була від нового грунту. Попробую поставити ще хоча вода вже стала чистіша, водорослі окрім нитчатки в мхах не докучають почав давати мікро і макро добрива

Vixel поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.01.2020, 11:08   #33
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 08.07.2019
Адрес: Kiev
Сообщений: 26
Поблагодарил(а) : 15
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
Re: Перезапуск аквариума на 112 л ===www.aquaforum.ua===

Прошло досить багато часу ... наразі акваріум перетерпів великих змін прибрав каміння справа, у мене проблема з водорослями ничаті та бурі почали сильно рости, рослини почали заростати а деякі взагалі відмирати довелось прибрати весь мох пропала велика частіна глогостигми, Ситняг игольчатый, повністю втратив - ротала грин, Перистолистник матогросский зеленый, Альтернантера мини.

Vixel поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 17:31. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts