Мій акватераріум для аксолотлів з новими прикрасами - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Террариумистика > Фотогалерея террариумов и животных > Амфибии
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.08.2012, 18:43   #1
Живу я тут
  
 
Регистрация: 29.10.2010
Адрес: Київ
Сообщений: 225
Поблагодарил(а) : 64
Поблагодарили 66 раз(а) в 41 сообщениях
Мій акватераріум для аксолотлів з новими прикрасами ===www.aquaforum.ua===

В акваріумі приблизно 60 літрів загального об'єму (води літрів 30-40), дно в найширших місцях 60х30, висота стінок 40. Акватераріуму вже 2 роки.
На жаль, зараз можу знімати лише на мобілку...


Що було до цього:

Що змінилося - докупила фон під камінь з чорного підфарбованого пенопласту. Його доволі важко було занурити у воду, бо надто легкий але в ньому ззаду виявився паз, яким зачепила за скляну поличку-тримач для акваріумної кришки. За нього поставила ампельку в манюсіньких імпровізованих вазончиках.


Чесно кажучи, найважчим і найдовшим з усього було відклеїти з акваріуму передній тримач для кришки і зчистити силікон. Тобто, особливо оформленням на заморочувалася. Насторожують і викликають певний сумнів кілька моментів.
По-перше, чи ростиме там ампелька (карликовий ампельний фікус). Бо в мене в квартирі рослини чомусь гинуть, а якщо очухуються, то тільки влітку на балконі.
По-друге, те що "комиші" удає з себе причеплена на присоски дика цибуля з відповідним ароматом від коріння (тульбагія). З того боку, де вона росте, запах над водою трохи відчувається. Але, начебто, за оцю добу аксолотлів вона поки що не турбує, вони не уникають того кутка і навіть зрідка мостять себе не те цибулеве коріння.
По-третє, чи приживеться в акваріумі прудова (судячи з фауни на ній) шикарна пістія. Оскільки вона вчора все норовила потонути - та сьогодні наче пару з них тримаються на поверхні, вони й трапили на фото.

Ще трохи фотографій того, що було ще за наявності фотоапарату (і що відбувалося з аксами протягом цих двох років).
Такими їх куплено:

"Підлітки":

Вже чотири місяці живуть у мене, лютий місяць, у білого рахіт:




Потім до мене дійшло, що в нього рахіт і він за тиждень виправився з допомогою УФ-лампи (хоча чим я тільки його не пічкала, і риб'ячим жиром у тому числі).
За весну й літо стало все значно цікавіше виглядати:




І тільки через рік утримування стала очевидна стать тварин: біла дівчинка і чорний хлопчик.



Ще через півроку вони почали відкладати сперматофори й ікру. Розвиток ікринок аксолотлів на 11-й день:

Доба "пуголовкам":

Власне, з кількох десятків всі, крім одного, стрімко й масово загинули - причому після протирання днища лотка...
Піврічна манюня росте порівняно повільно, якщо судити по інформації з мережі:



Вражає мого чоловіка своєю "цивілізованістю" та інтелектом, бо коли хтось підходить до акваріума, повертає голову і виляє всім тілом Дорослі акси здаються чоловікові більш апатичними, хоча це не так. Коли ми сідаємо їсти (а акваріум стоїть на кухні), то вони, особливо чорний, підпливають поближче і починають по-всякому танцювати в наш бік. Найсмішніше це виглядає, коли запотіває скло від конденсату (ми холоджуємо воду пляшками з льодом) і лишається одне протерте віконце біля термометра, то він визирає мордою у те віконце і крутиться на задніх лапах з боку в бік. Ще вони вміють у воді стояти на хвості, приблизно так:



Последний раз редактировалось Semelena; 27.08.2012 в 19:07..
Semelena поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Semelena за данный пост:
Esox (02.09.2012), killogram (29.08.2012), Kot2010 (29.08.2012), negreevai (28.08.2012), Кирилл Сулима (28.09.2012), Олег Демчук (08.10.2012), Трактирщик (28.08.2012)
Старый 24.09.2012, 23:46   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для k.,bntkm
 
Регистрация: 24.09.2012
Адрес: днепр
Сообщений: 229
Поблагодарил(а) : 77
Поблагодарили 63 раз(а) в 50 сообщениях
Re: Мій акватераріум для аксолотлів з новими прикрасами ===www.aquaforum.ua===

у меня живут на улице в пруду с коями и золотыми рыбками и с испанским тритоном.не пойму как фотки вкинуть))))

k.,bntkm поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 08.10.2012, 19:09   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для Олег Демчук
 
Регистрация: 02.07.2012
Адрес: Київ
Сообщений: 574
Поблагодарил(а) : 585
Поблагодарили 226 раз(а) в 170 сообщениях
Re: Мій акватераріум для аксолотлів з новими прикрасами ===www.aquaforum.ua===

Прикольні тварючки!!!

Олег Демчук поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 23:46. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts