Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна. - Страница 2 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Аквариум и оборудование > Аквариум
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Аквариум "Колбы", обсуждение аквариумов, полностью укомплектованных оборудованием, тумбы, материал для изготовления....

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.07.2022, 10:37  
Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна.
 
Аватар для Карача
Модератор клуба "Цихлидка"

Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
 

Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Карача Карача поза форумом 19.07.2022, 10:37
Рейтинг: ()

biotope of war - біотоп війни.
Вводимо новий термін в обіг біотопного акваріума,прошу запам'ятати.
Не буду зараз Вам розповідати що таке війна,кожен зараз проходить по своєму через неї.Зараз хочу підняти питання асиміляції наслідків війни в акваріумістику.Здурів хлопче спитайте Ви? Мабуть,але такі події стосуються кожного і ми,спільнота акваріумістів не виключення із правил.Кожен на своєму місці повинен вносити вклад в перемогу.
А де можливо як найкраще показати війну як не в біотопі.Ні,звичайно це можливо відобразити в любому напрямку,приклад потопленого крейсера Москва гуляє просторами інтернета.Але не хватає реалізму,хоча дякую за спробу виразити свою думку на разі.
Сама ідея спроби створення біотопу війни гуляла в голові місяців три,десь на рівні підсвідомості спочатку,потім почала вирисовуватись картинка.Але підштовхнути на дію череда подій незалежних одна від одної.Це і участь московита в суддівстві міждународного конкурсу ВАС і події на фронті,і остаточне поняття того що я хочу бачити в акваріумі.
Однак вмісті с цим прийшло розуміння що один цей проєкт я не потягу...Потрібні були навики в деяких речах які пройшли в житті мимо мене.
Але для цього є друзі акваріумісти до яких можливо завжди звернутися за допомогою і усвідомлювати що вони зрозуміють та прибудуть на поміч.
Тай далеко ходити не треба,в місті давно існує Миргородська біотопні школа.Комада однодумців яких уже давно вийшло зібрати до купи для популяризації біотопного руху в Україні.Тим паче всі вони художники та скульптури знаючі свою справу.Сказанно , зроблено.
Але одне діло зробити таку композицію і показати нашій Українській спільноті
А друге діло і головне відобразити проблему війни та їх наслідків мировій спільноті акваріумістів.Тому було прийняте рішення відправити роботу на біотопний конкурс ВАС 2022,тим паче по термінах прийому заявок ми вспівали.
В команді однодумців робота спориться швидко і в задоволення.Підготовка зайняла пару днів і за майже три години робота була готова.
Але головна проблема попереду,знаючи проблему західних колег по цеху в плані тонкої психічної організації та загальному відношенні до війни...Одним словом на повісті дня стало питання - чи пропустять вони цю роботу взагалі.
Чи готові вони до правди життя?Чи не травмує і не виведе із їхньої зони комфорту?Остання дата прийому заявки 20 липня,от і чекаємо часу X...
Зараз не буду росповідати про епопею самої заявки,яку прийшлося відправляти майже дві доби... Скажу останнє, текстовку на англійській мові прийшлося по зрозумілий причині пом'якшувати але смисл залишати.Далі вставлю на пам'ять витримки із надісланого текста.

Нажаль з початком війни проти Московії з жемчужин Українських річок Сіверський Донець дуже важко впізнати та оцінити ущерб який прийдеться відновлювати десятиріччями.Війна спричинила велике екологічне лихо водних угідь річки Сіверський Донець,насам перед забруднення нафтопродуктами на фоні підвищення температури в літній час в поєднанні зі зниженням рівня води внаслідок руйнації греблі Оскільського водосховища,що приведе до кисневого замору риби.Крапку ставлять зруйновані очистні споруди,спалені поля та ліси,потрапляння токсичних відходів.І все ца фоні загибелі тисячів нічому неповиних людей.На це дуже болячи дивитися,тому нас це надихнуло на створення біотопу не в звичному для більшості стилі - воєнний біотоп - біотоп протест прити війни.В данному випадку невдала переправа через річку Сіверський Донець в районі Білогорівки.На березі річки після боїв залишилися підірвані танки,уламки понтонних мостів,купи обрізаних вибухами гілок,звисаючі з дерев та плаваючі у воді шмитки військової форми та тіла російських окупантів деякі наполовину поховані в багнюці.
Нажаль за таких обставин зараз важко навіть уявити яким став слад води,тому всі дані будуть використані на разі в довоєнний час.
Крім того починають гинути навколишні заплавні ліси,що спричинить ерозію грунту.Рослинність вже втратила звичний гідрологічний режим що призводить до загибелі багатьох видів рослин в тому числі рідких(Коса́рики тонкі́ (Gladiolus tenuis) ).Мілководдя було місцем розмноження та харчування великої кількості видів риби птахів та іншої живності,яка внаслідок вищеперерахованих причин просто загинуть.

Нажаль до остаточного рішення організаторі конкурсу ВАС 2022,фотографії оформленої роботи зараз в відкритий доступ виставити не можу,самі розумієте.Але так собі думаю це тимчасово і роботу завернуть.
Остається трохи почекати.
Хіба що для заправки виставою кілька фото які вислано як опис оформляємого біотопу з міста подій,звичайно фотографії не мої,але суть відображають гарно.





Вся інтрига ще попереду, чекаємо.
А зараз хочу подякувати друзям які взяли участь в проєті,Ви найкращі!
Сергій та Наталья Гавриш
Славко Тригуб
Володимир Душко
Валерій Шулещенко.

І на останок для історії доказ що робота все-таки відправленна ,бо всяке може бути....



Ділі буде,історія тільки починається!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)

Последний раз редактировалось Карача; 24.07.2022 в 18:45.. Причина: Добавлено матеріал.
Просмотров: 6730
Ответить с цитированием
16 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
aides (27.07.2022), Aleron (21.07.2022), dima_s (27.07.2022), gor.ec (26.07.2022), KAPACb (24.07.2022), Khmel (08.08.2022), Leo Angel (24.07.2022), Markiyan (19.07.2022), mir_ (26.07.2022), slalf (25.07.2022), Walentin (27.07.2022), worlon (19.07.2022), Володимир Романович (26.07.2022), дух святой истины (27.07.2022), Ланжерон (19.07.2022), Ю.В. (20.07.2022)
Реклама помогает развиваться
Старый 30.07.2022, 18:01   #16
Super Moderator
  
 
Аватар для Ю.В.
 
Регистрация: 10.02.2010
Адрес: Киев
Сообщений: 8,682
Поблагодарил(а) : 6,567
Поблагодарили 9,140 раз(а) в 3,937 сообщениях
Записей в дневнике: 5
Re: Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна. ===www.aquaforum.ua===

Не понял, это чувак свои услуги рекламирует твоим аквариумом?


__________________

Ю.В. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.08.2022, 07:33   #17
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна. ===www.aquaforum.ua===

Треба ж блогерам мільйоникам якось лайки заробляти)
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Карача за данный пост:
Ю.В. (01.08.2022)
Старый 10.07.2023, 02:50   #18
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 25.12.2022
Адрес: Киев
Сообщений: 4
Поблагодарил(а) : 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Re: Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна. ===www.aquaforum.ua===

Шукала фото цього акваріуму, і іиявилось, що в гуглі його знайти неможливо. Без ФІО автора і назви акваріуму нічого не гуглиться. Хоча я бачила достатньо старих новин з фото акваріуму в мережі, і гуглитись робота має.
Таке враження, що московія заплатила не тільки Меті, ТікТоку, Твітеру, а і гуглу, щоб усе, пов"язане із війною, не вилазило в пошуковій системі.

Місс Інгрід поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.07.2023, 09:22   #19
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,045
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,056 раз(а) в 5,525 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: Спроба переправи річки Сіверський Донець район Білогорівки Україна. ===www.aquaforum.ua===

Так робота багатьом українцям не сподобалась....
Що тоді казати за інших....
А якщо видаляють,значить муляє москаликів і не тільки.
Значить гарна робота яка спіймала суть питання!
І я радію що розродився цією ідеєю та зумів сумісно з однодумцями воплотити в життя!
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Карача за данный пост:
Aleron (10.07.2023), mikeovs (28.07.2023), Ю.В. (11.07.2023)


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 18:43. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts