"Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Барахолка > Аквариумные интернет-магазины > АКВА - Супермаркет Аквариумных Товаров
> Конкурсы от интернет-магазина AQA.com.ua
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.10.2012, 23:00   #1
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
"Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===




Огляд комплекту Diversa nano LED

Скрытый текст


Запуск і розвиток акваріуму

Скрытый текст

Журнал оновлень в темі
(останнє оновлення 03/12/2012)

Скрытый текст

Актуальні фото


Скрытый текст


Последний раз редактировалось AQA.com.ua; 29.12.2012 в 07:35..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Kusaka (13.11.2012), serhiy.n (07.03.2013), Маркес (12.11.2012)
Старый 21.10.2012, 23:05   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===




Комплект прийшов у надійному каркасі із дерев’яних брусків. Одна зі сторін, із зображенням акваріуму, не була перекрита планкою. Очевидно для того, щоб працівники служби доставки чітко розуміли, що всередині і були обережними. Окрема вдячність AQA.com.ua за те, що каркас зібраний на шурупах, а не на цвяхах.
Розбирати посилку за допомогою викрутки чи шуруповерта значно простіше ніж за допомогою цвяходера і міцного слова.
Отримуючи крихкі речі поштою, перше, що ви очікуєте побачити, розкривши коробку - це товстий шар захисного матеріалу: пінопласту, поролону, плівки із бульбашками; чи просто харчової плівки. Одним словом, все, що надійно захистить вміст від двох легендарних бід. Все, але тільки не те, що побачив я, коли розкрив посилку… Акваріум стояв у ній, як є, щільно притиснений до стінок, із складеними всередині коробками. Перше, що прийшло у голову від такого видовища – швидко дістати і перевірити скло на предмет подряпин, сколів, або й чогось гіршого. На щастя акваріум був абсолютно цілий. Окрім нього у коробці знайшлися: LED світильник, фільтр, обігрівач та рекламна брошурка фірми «Tropica» із пробниками різних кормів.

Резюме:
1.Якісна та приваблива упаковка акваріумного комплекту від «Diversa» ніби натякає, що її вміст коштує кожної витраченої на нього копійки.
2. Відсутність захисту акваріуму від виробника, з лихвою компенсується добросовісністю продавця, який подбав про захист посилки у дорозі. Подивіться, як пакує свої акваріуми один дуже відомий японський бренд Скрытый текст і знайдіть спокій..
3. Базова комплектація цілком достатня для запуску маленького підводного світу.


Последний раз редактировалось Reporter; 29.10.2012 в 01:18..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
3 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Kusaka (13.11.2012), Маркес (12.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 21.10.2012, 23:07   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===




Акваріум, однозначно, подобається. Пропорції продумані. При об’ємі у 30 літрів, вони становлять 30х30х35 см. Додаткові п’ять сантиметрів висоти, згодом, «з’їсть» грунт і акваріум буде виглядати абсолютно квадратним.
Скільки я не крутив ємність у руках, намагаючись придратися до самого скла чи якості поклейки, – даремно. Прозорий силікон завжди доречний у малому об’ємі. Шви не привертають до себе уваги і створюють враження абсолютної прозорості виробу. Зсередини, по шву, прокладено додаткову смужку силікону. Це дозволило зробити дійсно тонкий шов між склом без втрати міцності, але стане великою проблемою при чистці скла від водоростей.
Пластикові кутники - окрема розмова. Верхні слугують опорою для симпатичного покривного скла. За необхідності їх можна легко зняти. Нижні слугують ніжками і приклеєні намертво. Останнє мені зовсім не сподобалось. Хоч кутники і додають акваріуму строгості та особисто я полюбляю, коли акваріум максимально вільний від різного роду «декору», як то кришки і тд. Крім того, рішення із приклеєними кутниками, має й суто практичні зауваження. Так при роботі із камінням у акваріумі, підвішене над основою скло, дуже легко розбити декорацією. Про постійне потрапляння сміття та води під акваріум, взагалі, мовчу.
Резюме:
Акваріум – ідеал. Майже.


Последний раз редактировалось Reporter; 29.10.2012 в 01:23..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Kusaka (13.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), Маркес (12.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 28.10.2012, 23:47   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===


Світильник Diversa LED intenso - це просто вах і ой! Вах - через свій фантастичний зовнішній вигляд та сучасність технології. Ой – через більш ніж скромні фактичні показники у роботі. Але про все по порядку…





Схоже, із захищеністю у світильника - все гаразд. Втім, не будемо гадати, адже виробник прямо вказує клас захисту - IP54, що означає: захист від пилу та бризок.




Виробник не вказує технічних параметрів світильника окрім споживаної потужності, ні на упаковці, ні на своєму сайті. Втім варто навіть поверхневого погляду на LED intenso, щоб зрозуміти причини такої втаємниченості. У якості джерела світла у світильнику використано світлодіодні стрічки, що вже, саме по собі, говорить не на його користь, оскільки подібні стрічки ніколи не розглядалися акваріумістами, як варіант для освітлення акваріуму із рослинами через свою малу ефективність. Нескладний пошук у мережі дозволяє доволі точно ідентифікувати тип використаних у світильнику світлодіодів і більш-менш точно судити про його ефективність. Вірогідніше за все у Diversa LED intenso використано світлодіодну стрічку на основі світлодіодів SMD5050. Паспортна інтенсивність світла одного такого світлодіоду коливається у межах від 12 до 19 lm. У світильнику я нарахував 30 світлодіодів. Тож максимальна яскравість світла, яку може видати Diversa LED intenso дорівнює 570 lm. Ділимо на літраж акваріума і отримаємо більш ніж скромні 19 lm на літр. І це максимум! А якщо врахувати, що у світильнику частина світлодіодів знаходиться позаду кріплення і світить внікуди, то реальна цифра, буде ще скромнішою. Нагадаємо, що для тіневиносливих рослин потрібно хоча б 30 lm на літр, а для світлолюбивих хоча б 50-60 lm на літр. А хочете ще обнадійливих картинок?

У світлодіодної технології є одна приємна особливість. Світло у LED світильників падає направлено вниз, на відміну від люмінесцентних ламп, які світять у всі сторони. Завдяки цьому у акваріумі з'являються тіні і картинка виглядає більш об'ємною.

А якщо створити активний рух води на поверхні то тіні у акваріумі оживуть!
Більша наглядно - на відео нижче.


Викликає нарікання і живлення світильника. Джерелом струму йому слугує рядовий БЖ «made in China» на 12 V. Всі, хто хоч трішки цікавився LED світлом, знають, що такий варіант призведе до прискореної деградації світло діода і скорої втрати його ефективності і, що LED потрібно живити лише від спеціального джерела струму, так званого, драйвера. До слова, після кількох годин роботи світильник доволі відчутно нагрівається, що лише підтверджує все вище сказане.
Резюме:
Diversa LED intenso підходить лише для акваріуму із невибагливими рослинами. У всіх інших випадках - це просто симпатична, технологічна настільна лампа. Хоча любителі помайструвати, впевнений, зможуть зробити на його основі дійсно функціональну річ.


Последний раз редактировалось Reporter; 11.11.2012 в 20:19..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
CARL ZEISS (06.11.2012), Kusaka (13.11.2012), ssss (06.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), ЛЯЛИУС (13.11.2012), Маркес (12.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 28.10.2012, 23:49   #5
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Від обігрівача у акваріумі потрібно лише одне – підтримувати постійну температуру води. І нагрівач Termo Plus вміє це добре. Навіть занадто добре… Виробник поставляє нагрівач однакової потужності для всієї лінійки своїх нано акваріумів, але навіть для найбільшого із них 50 Вт – це над міру. Поки грілка працює нормально це не складає проблеми. А от коли навпаки… Із акваріумними обігрівачами буває трапляється, що контакти термореле, які вмикають обігрівач, підгорають і обігрівач починає працювати безперервно. Як наслідок, температура в акваріумі піднімається до рівня небезпечного для його мешканців. Ситуація тим загрозливіша, чим більший запас потужності обігрівача до фактичного об’єму води. У нашому випадку було б достатньо вдвічі менш потужної грілки. Окрім цього «ньюансика» обігрівач від Diversa має у запасі ще кілька «родзинок»…
Резюме:
Termo Plus – гарячий хлопець із яскравою зовнішністю та трішки не у своїй тарілці.


Последний раз редактировалось Reporter; 29.10.2012 в 00:06..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
4 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Kusaka (13.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), Маркес (12.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Реклама помогает развиваться
Старый 28.10.2012, 23:51   #6
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===



З приводу фільтру, який входить у комплект можна написати дуже багато тексту і весь він буде про погане, тому я напишу мало, але про хороше. Головне: альтернативи у співвідношенні ціна/функціональність цьому крихітному, непримітному фільтрику у нано акваріумі немає. Ви просто не знайдете чогось більш дешевого, щоб забезпечувало циркуляцію води, механічну фільтрацію і аерацію одночасно. Крапка.

Резюме:
Поставте флейту. Замініть стандартну крупнопористу губку на жмут синтепону і часто його промивайте. З зарплати купіть Resun CY-20 або щось подібне.

Спостереження


13.11.2012
Скрытый текст


Последний раз редактировалось Reporter; 13.11.2012 в 10:26..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
5 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
Kusaka (13.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), ЛЯЛИУС (13.11.2012), Маркес (12.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 28.10.2012, 23:52   #7
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Попередні висновки


Якщо не придиратися, а поглянути суто на функціональність акваріумного комплекту Diversa nano LED, то перед нами чудовий набір для людей, які тільки відкривають для себе акваріумістику. Якщо ви ще не надто добре розбираєтесь в усіх тонкощах підбору обладнання для акваріуму, якщо боїтесь помилитись і даремно викинути гроші, тоді Diversa Nano LED – для Вас. Комплект має все необхідне для акваріуму із невибагливими рослинами, як то мхи, папоротники, анібіаси і тд. Ідеальними жителями для нього стануть креветки та невеличка ( 5-7 шт.) зграйка маленьких рибок. За більш ніж компромісну ціну Ви отримаєте акваріум, який стане прикрасою у будь-якому домі.


Последний раз редактировалось Reporter; 05.11.2012 в 05:46..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
7 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
CARL ZEISS (06.11.2012), Kusaka (13.11.2012), live (06.11.2012), Opsis (29.10.2012), ssss (06.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 06.11.2012, 09:31   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===



У композиції будуть використані тіне витривалі, невибагливі рослини, які можуть рости при несильному світлі. А саме:
Анубіас. Завжди чудовий варіант для акваріумів, де є корчі та каміння.
Гідрокотила. Витривала і дуже красива рослинка, яка розповзається у всі сторони і у нас буде рости на передньому та середніх планах.
Сагітарія. Невеличкий акцент на задній план.
Мох арчер. Відомий своїми швидкими темпами росту. Звісно, у акваріумі із слабким світлом краще б було завести яванський мох... але є те, що є. Будемо сподіватися, що арчер не підведе. Задача для моху проста - закрити верхню частину корчу.
Ротала індіка. Ця пані іншого сорту. Класична довгостебелька, мешканка розігнаних травників, дещо випадає із загального гурту, але для неї у нас особливі роль і місце



Що стосується самої композиції, то у нас тут все складно Маючи який-не-який досвід у фотографії я знаю, що найкращим вирішенням для композиції у квадраті є розміщення головного композиційного елементу прямо у центрі. Також дуже добре у квадраті виглядає розташування елементів, при якому підкреслюються діагональні лінії квадрату. Перше, потрібно зізнатися, надто прямолінійно і просто, а тому нецікаво для реалізації. А от друге... достатньо складне, щоб змусити мозок покритись товстим шаром накипу. Втім не будемо драматизувати і для більшої вірності спробуємо змусити квадрат стати колом!

Ідея проста: змусити погляд рухатись картинкою по колу: від каменю справа на передньому плані до сагітарії, потім до коряги, далі до каменю зліва і знову до каменя справа. Якщо все сказане вдасться, то має вийти картинка, яку можна буде довго і цікаво розглядати. Втім, пам'ятаючи, що практично реалізувати ескіз виходить, у кращому випадку, на 50% то має вийти картинка, яку, принаймні, не страшно показати

Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
8 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
CARL ZEISS (06.11.2012), Kusaka (13.11.2012), live (06.11.2012), Miss Сырость (14.11.2012), Neznam (06.11.2012), ssss (06.11.2012), ЛЯЛИУС (13.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 06.11.2012, 09:39   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===


До запуску, нарешті, все готово. Поїхали!

Ми будемо запускати акваріум із використанням поживної підложки. Сьогодні у продажі представлено масу продуктів, які прямо для цього призначені, або можна, як я, скористатись для цієї мети біогумусом із квіткового магазину.
Враховуючи невелику кількість світла, яка буде поступати у акваріум, використання "жирного" грунту дозволить нам не турбуватися про внесення макро добрив протягом кількох місяців. Одночасно це таїть в собі небезпеку водорослевого спалаху (через надлишок органіки і повільний ріст рослин), але цьому ми спробуємо зарадити частішими (2 рази в тиждень) підмінами. Благо для такого об'єму це зовсім не напружно. Втім, мій досвід утримання "повільних" акварумів свідчить, що такі банки потребують мінімум турботи і досить довго можуть обходитися взагалі без неї.


Не плутайте біогуміс із різними квітковими сумішами. Навіть якщо на упаковці вказано "містить біогуміс" - для акваріуму це не підходить! А підходить лише чистий біогуміс, який є продуктом життєдіяльності червоних каліфорнійських хробаків. Біогумісу потрібно класти 1,5 - 2 сантиметри. Не більше. Біогумус, навіть у невеликій кількості, - надзвичайно поживна субстанція.


Саджати рослини у акваріумі набагато зручніше за допомогою пінцету. Звісно, найкращим вибором для цього буде спеціальний довгий пінцет для посадки рослин, втім, цілком підійде і звичайний пінцет довжиною 15-20 сантиметрів, який можна придбати за копійки у місцях, де продають різний хатній реманент, інструменти для шиття і т.д. Декорації, як то каміння та коряги також можна придбати у магазині чи просто знайти на природі. У представленому акваріумі коряга - із магазину, а каміння назбиране просто колу дому.


Так, Вам не здалося, я дійсно задумав зробити і помістити у акваріум
Вабікусу
. За задумом, вона, коли розростеться, має перетворити корягу на корінь живого дерева-куща, яке росте над водою. Ніколи такого не робив так що все це - експеримент! Коли що, у мене ще є запасний варіант у вигляді папоротника) Складові моєї вабікуси: звичайна глина, біогуміс, керамзит, сухий мох сфагнум, ротала індіка.


Останній шар сфагнуму я додав на випадок, якщо все ж, з часом, розживусь на яванський мох. У такому випадку мох буде просто намотаний зверху і перетворить вабі у зелену кульку. А поки вигрібаю із акви хмари шматків сфагнуму і заодно тестую фільтр

Ви мабуть помітили, що картинка після запуску дещо відрізняється від тієї яка мала бути згідно ескізу. А все через те, що у моїх запасах не знайшлося каменя гідного центральної точки. Поки пошуки "філософського" каменю продовжуються, на його місці буде "дублер"


Последний раз редактировалось Reporter; 06.11.2012 в 11:33..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
11 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
BiH@r (07.11.2012), CARL ZEISS (13.11.2012), Gorbik (06.11.2012), Kusaka (13.11.2012), Miss Сырость (08.11.2012), барабака (12.11.2012), Кот мартовский (08.11.2012), Маркес (12.11.2012), Пык(AnCiStRuS) (06.11.2012), Фартовый (07.11.2012), Щучка (06.11.2012)
Старый 08.11.2012, 17:54   #10
Живу я тут
  
 
Аватар для Miss Сырость
 
Регистрация: 16.04.2012
Адрес: Бровары
Сообщений: 1,978
Поблагодарил(а) : 2,333
Поблагодарили 958 раз(а) в 519 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Чувствуется творческая жилка! Работа интересная! Буду следить.

ВЛАГА есть БЛАГО


__________________

Miss Сырость поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Miss Сырость за данный пост:
Reporter (12.11.2012)
Старый 08.11.2012, 18:12   #11
Живу я тут
  
 
Аватар для Кот мартовский
 
Регистрация: 15.01.2011
Адрес: Хмельницкий
Сообщений: 8,863
Поблагодарил(а) : 6,137
Поблагодарили 8,599 раз(а) в 3,695 сообщениях
Відповідь: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Сергей,могу камешками подсобить.
__________________
В тёмные времена хорошо видно светлых людей. (с) Э.М. Ремарк
http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=179640


__________________

Кот мартовский поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Кот мартовский за данный пост:
Reporter (12.11.2012)
Старый 12.11.2012, 14:35   #12
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Miss Сырость, Дякую. Напружив усі жили, а творчу особливо)

Кот мартовский, коли що, звернусь обов'язково!

Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Reporter за данный пост:
Miss Сырость (14.11.2012)
Старый 13.11.2012, 00:21   #13
Живу я тут
  
 
Аватар для Gorbik
 
Регистрация: 12.01.2011
Адрес: Киев Голосеево
Сообщений: 576
Поблагодарил(а) : 331
Поблагодарили 471 раз(а) в 161 сообщениях
Записей в дневнике: 26
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Майстер! Тепер вам всі тести для AQA.com.ua доведеться робити
__________________
Мой [URL="http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=80973"]аквариум 700L+[/URL]
Маленькое семейное счастье ♥ [URL="http://www.aquaforum.ua/showthread.php?t=132723"]Diversa nanoLED 30L[/URL]
Я на [URL="https://www.facebook.com/SergeyGorbanev"]фейсбук[/URL] в [URL="http://vkontakte.ru/id6761548"]контакте[/URL]

Gorbik поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Gorbik за данный пост:
Reporter (13.11.2012)
Старый 13.11.2012, 10:08   #14
Живу я тут
  
 
Аватар для Reporter
 
Регистрация: 26.08.2011
Адрес: Хмельницький
Сообщений: 304
Поблагодарил(а) : 281
Поблагодарили 460 раз(а) в 145 сообщениях
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Минуло майже два тижні від дня запуску, тож можна вже озвучити певні спостереження.

Дещо про нинішній режим життя мого акваріуму:

1. Підміни - через день 50%
2. Світло - 5 годин
3. Добрива - калій після кожної підміни.

Водопідготовкою у даному акваріумі вирішив, поки що, не займатись. Всі рослини, використані у композиції, не критичні до жорсткості води і чудово ростуть у мене й на водогоні.

Із новин рослинного світу:
Ремарочка. Всі рослинки для "Праотця" я взяв із акваріуму із максимально схожими параметрами. Біогумус у підложці, водопровід, несильне світло на рівні 0,5 Вт на літр (теж LED до речі). Тож адаптація мала пройти гладенько і швидко. Але...

Гідрокотила почала активно скидати листя. Листова пластина покриваються дірочками жовтіє і відпадає і це при тому, що калій вноситься із кожною підміною. Втішає те, що одночасно з'являється нове листя, але значно меншого розміру. Припускаю, що таке буде продовжуватися доти, поки у гідрокотили не відросте нове коріння.

Анубіас почувається чудово, і навіть викинув кілька нових листів.
Мох стоїть.

Ротала у Вабікусі була почала всихати, тож довелось замінити покривне скло на харчову плівку. На разі рослина також адаптується до нових умов, скидаючи старе, широке листя і ростить нове, мілке. Та вже очевидно, що виростити густий кущик під стандартним світлом не вийде, а додатково досвічувати буде порушенням правил конкурсу. Тож найближчим часом потурбуюсь про заміну її якимось видом папороті.

Що стосується обладнання... Грілку прибрав, так вона простоює без діла. У квартирі тепло і температура у акваріумі не опускається нижче 25 градусів.

Фільтр спочатку дуже шумів. Акваріум стоїть просто біля ліжка і неприємне, низькочастотне дзижчання просто виводило мене із себе. Та тільки я зібрався зафіксувати це неподобство і представити на ваш суд, як пекельна машинка заспокоїлась і почала працювати практично безшумно! Зате виявилась інша неприємна особливість. Фільтр зовсім не відфільтровує мілкі взвішені частинки. Крупне сміття ще так-сяк, а от все, що на рівні суспензії - бовтається фільтром по акві туди-сюди. А все через те що...


Найпростішим способом покращити механічну фільтрацію, буде заміна губки на більш мілкопористу, або ж просто напхати у стакан фільтру звичайного синтепону.


Мілкопористу губку чи синтепон потрібно часто промивати. Не варто боятися порушити цим біологічну рівновагу у акваріумі, так як маленькі внутрішні фільтри, через невелику площу фільтруючого елементу, ніяк не можуть забезпечити біологічну фільтрацію. Їх задача - механічна фільтрація і перемішування води. І саме забруднення губки і падіння продуктивності прокачування води становить загрозу біологічній рівновазі акваріуму.


Последний раз редактировалось Reporter; 13.11.2012 в 10:29..
Reporter поза форумом   Ответить с цитированием
6 пользователей поблагодарили Reporter за данный пост:
CARL ZEISS (13.11.2012), Gorbik (15.11.2012), Miss Сырость (14.11.2012), Кот мартовский (13.11.2012), Маркес (14.11.2012), Щучка (13.11.2012)
Старый 14.11.2012, 19:15   #15
Живу я тут
  
 
Аватар для Miss Сырость
 
Регистрация: 16.04.2012
Адрес: Бровары
Сообщений: 1,978
Поблагодарил(а) : 2,333
Поблагодарили 958 раз(а) в 519 сообщениях
Записей в дневнике: 2
Re: "Праотець" - Diversa nanoLED від AQA.com.ua ===www.aquaforum.ua===

Reporter, очень смелая "проба пера", совместил подводный ландшафт с вабикусой!
На мой "сырой" взгляд это самая интересная работа в творческом решении и сложная технически.
Я бы не стала менять мох сфагнум на другие мхи, в этом что-то есть мистическое.
Коряга и вабикуса замечательно "срослись" в ПРАОТЦааааа!!!!!!!!!!! Круто!

ВЛАГА есть БЛАГО


__________________

Miss Сырость поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ

Метки
aqacomua, diversa nanoled, аква, аквакомуа, аквамагазин, аквариум diversa, аквариум Диверса, аквариум киев, аквариумный комплект, аквариумный магазин, Ахматова 48, диверса, диверса нанолед, дизайн аквариума, зоомагазин Киев, интернет магазин, интернет-магазин аква, интернет-магазин киев, конкурс, купить аквариум, купить аквариум киев, нанолед, фйфюсщьюгф


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 08:02. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts