110 литров нервов - Страница 55 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Для новичков на форуме > Для тех, кто недавно на форуме. Первые вопросы, справочники и прочее. > Я новичок
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Я новичок Ничего не понимаю в аквариумистике, только начинаю, но очень хочу научиться! Новичкам писать сюда

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 24.12.2020, 20:29  
110 литров опыта
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
Живу я тут

Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
 

Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
НаЧнеМ со 110 НаЧнеМ со 110 поза форумом 24.12.2020, 20:29
Рейтинг: (1 голосов - 5.00 средняя оценка)



Честное слово - не хотел создавать подобную тему, думал вычитаю, создам пару точечных тем с вопросами и все будет ок, но создать функционирующую замкнутую систему оказалось не так просто.

Поэтому да бы не засорять форум кучей тем, ПРОШУ помочь/подсказать по ряду вопросов.

Оборудование и декорСкрытый текст

РастючкаСкрытый текст

ЖивностьСкрытый текст

Запуск – от идеи до облома.Скрытый текст

Ну а теперь о наболевшем…Скрытый текст

ПЕРВЫЕ ФОТОСкрытый текст

Показания воды + УДО (химия) до СО2Скрытый текст

Показания воды + УДО (химия) ПОСЛЕ СО2Скрытый текст

ЗаметкиСкрытый текст

Последний раз редактировалось НаЧнеМ со 110; 16.08.2021 в 22:59..
Просмотров: 105057
Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил НаЧнеМ со 110 за данный пост:
Реклама помогает развиваться
Старый 10.05.2022, 22:16   #811
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
так нітчатці потрібно мінімум корисних речовин і світла. беріть перекись або альгошок і пробуйте.
Багато букв, але писав - пробував, при чому змушений був дати велику дозу щоб подіяло, але минув місяць і нітчатка разом з іншими вищими воскресла.
Допоки не буде знайдено причину, то все буде знущання над акваріумом.
Але масштаби такі, що допомога перекисі потрібна. Якось бачив фото приладу, схожий на стакан у воді, спитав у хлопця і він відповів, що то якийсь гаджет з воднєм, який самостійно робить подачу та є профілактикою.
Ось замислився чи буде ефект від щоденних дозувань малими порціями Ризикувати какадушками більше не хочу, рибка дуже файна, буду продавати по 500грн за пару

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2022, 16:18   #812
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Це ви такий девайс маєте на увазі https://fresh.co.ua/product-11840081593 ? Бачив його огляд, здається на Грін Аква- ну таке... дорого і фактично це та сама перекис водню.
На мою думку все зло від надлишку світла- перейшов на повільний травник, анубіаси, папороть, буцики, навіть валіснерія і ніякої нітчатки.

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2022, 16:35   #813
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
Це ви такий девайс маєте на увазі https://fresh.co.ua/product-11840081593 ? Бачив його огляд, здається на Грін Аква- ну таке... дорого і фактично це та сама перекис водню.
На мою думку все зло від надлишку світла- перейшов на повільний травник, анубіаси, папороть, буцики, навіть валіснерія і ніякої нітчатки.
Ні, то чіхірос, я такий хендмейд зробив та вдосконалив - він в мене дим пускає с труби дому, наче піч хтось топить
Там як стакан перевернутий на дні стоїть.
Теж грішив на світло, але раніше не було її з тим світлом. Та й коли побачив нитку у фільтрі, де світла 0%, то зрозумів, що світло не є критичним фактором для неї.

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2022, 20:08   #814
Живу я тут
  
 
Регистрация: 10.10.2013
Адрес: Одесса
Сообщений: 608
Поблагодарил(а) : 257
Поблагодарили 414 раз(а) в 237 сообщениях
Re: 110 литров опыта ===www.aquaforum.ua===

Мабуть, маєте на увазі оксідатор?https://aquariumok.ru/content/chto_t...i_kak_rabotaet

Трионикс поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.05.2022, 20:33   #815
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров опыта ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Трионикс Посмотреть сообщение
Мабуть, маєте на увазі оксідатор?https://aquariumok.ru/content/chto_t...i_kak_rabotaet
Саме так, він. Прочитав опис і ефект він дає зовсім не той, що мені потрібен

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 14.05.2022, 09:09   #816
Живу я тут
  
 
Аватар для Евгений Д.
 
Регистрация: 17.11.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 626
Поблагодарил(а) : 149
Поблагодарили 381 раз(а) в 245 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
Це ви такий девайс маєте на увазі https://fresh.co.ua/product-11840081593 ? Бачив його огляд, здається на Грін Аква- ну таке... дорого і фактично це та сама перекис водню.
Охреневшие спекулянты, на Али оно как-то дешевше:
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: Screenshot_2022-05-14-08-03-54-413_com.alibaba.aliexpresshd.jpg
Просмотров: 56
Размер:	483.4 Кб
ID:	690321  

Евгений Д. поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.05.2022, 18:57   #817
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

7 часов ушло на вчерашнюю подмену, из которых 6 часов было потрачено на механическую уборку нитки. Душа поэта спустя 4 месяца не выдержала и залила 35мл перекиси. Результат -1 корик и -1 креветка у лобового стекла. Остальных кориков также не наблюдаю, как и последний выводок какадушек. Ниже фото для Карача о воздействии перекиси на фауну.



Раньше прибегал к подобному эксперименту для наблюдения за улучшением роста флоры, а сейчас пробую как метод борьбы с ниткой - меняю прерывистый световой день (2 части) на 1 сплошной с 14:00 до 22:00. Мощность света не скидываю, подачу удо откорректировал. Первое за чем хочу понаблюдать - уровень РО4/NO3, pH/КН, на рассвете и закате.
Если не ошибаюсь при хорошем балансе РО4 должен уходить в 0 под конец дня, а нитрат падать где-то до уровня 5 при начальных показателях 10:1

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 15.05.2022, 20:42   #818
Модератор клуба "Цихлидка"
  
 
Аватар для Карача
 
Регистрация: 17.09.2010
Адрес: Миргород.Полтавская обл.
Сообщений: 10,024
Поблагодарил(а) : 12,795
Поблагодарили 17,053 раз(а) в 5,523 сообщениях
Записей в дневнике: 1
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Для Карачи отдельно не нужно)
Карача в этом деле не сегодняшний.
Что то вы сударь не договариваете.35мл на сотку пыль и на живность это повлиять со смертельным отходом ну никак не могло.
А вот что перекись активировала и запустила процесс - вопрос остаётся открытым.
Думай что упустил.
__________________
...так кто ж ты,наконец?-Я-часть той силы,что вечно хочет зла и вечно совершает благо.

"Малави-цирк,Танганьика-...театр"!! (Коротин В.Н.)


__________________

Карача поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 16.05.2022, 00:13   #819
Живу я тут
  
 
Регистрация: 10.10.2013
Адрес: Одесса
Сообщений: 608
Поблагодарил(а) : 257
Поблагодарили 414 раз(а) в 237 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от НаЧнеМ со 110 Посмотреть сообщение
Душа поэта спустя 4 месяца не выдержала и залила 35мл перекиси.
А перекись обычная аптечная 3% или промышленная 30%?

Трионикс поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2022, 22:21   #820
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Трионикс Посмотреть сообщение
А перекись обычная аптечная 3% или промышленная 30%?
3% аптечная
Нитка отошла.
Интересно снова ли она вернется через 27 дней или все таки смена режима светого дня как то да повлияет

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.06.2022, 23:35   #821
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Не пришлось ждать 27 дней, буквально на следующей подмене, спустя 7 дней, появились первые нитки. Пробую в качестве профилактики дуть по 30мл перекиси, но не помогает Какой то адский ад с этими низшими.

Интересный момент - началась жара и запустились куллеры. Домашние почувствовали непряитный запах от воды, говорят что то похожее на сырой белок. Я отдаленно вроде тоже чуял такой запах из фильтра... походу в чем то перекос таки есть...

На выходных был на рынке и решил пополнить запасы СО2 - теперь лимонка по 200грн за кг, а до войны было по 73грн, просто капец, золотой газик получается

Кстати, распродаю какадушек своих, сразу нашлись желающие и тут стал вопрос, точнее даже печальный опыт - продавал гуппи, которые меня устали своей плодовитостью, и пока их выловил, разнес всю банку.
Подскажите лайфхак - как в травнике их ловить??? Какадушки куда более юркие чем гуппи.

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 03.08.2022, 22:09   #822
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

ПЕРЕЗАПУСК

Настал тот момент когда все достало, и дизайн, и низшие - хочу перезапустить аквариум

Подскажите как правильно это сделать, какие нюансы учесть???

В планах спасти только почвопокровку и анубисы.

Вот такой план действий:
1. постепенное извлечение камней с дальнейшим отмыванием от низших и прожаркой в духовке;
2. выстраиваю композицию на полу чтоб потом максимально быстро перенести ее в банку
3. за день до хипиша кидаю анубисы в ванночки с сайдексом и перекисью, оставляю на сутки в темноте; также пуриген и распылитель кидаю в белезну на сутки;
4. сливаю воду до 3-5см над грунтом, часть которой уйдет в ведро куда перемещу рыбасье и кину туда же аэратор;
5. достаю мочалки и матриксы, немного промываю и кидаю в судочек с новой водой чтоб не вся колония бактерей погибла;
6. главный вопрос - залить эти 3-5 см воды и почвопокровку перекисью с сайдексом для уничтожения низших?; или извлечь всю почвопокровку как анубиас в отдельную ваночку и потом заново высадить?
7. переношу в аквариум новую композицию, сливаю остатки воды с химией, заливаю новую воду, возвращаю рыбок

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2022, 18:11   #823
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от НаЧнеМ со 110 Посмотреть сообщение
ПЕРЕЗАПУСК

Настал тот момент когда все достало, и дизайн, и низшие - хочу перезапустить аквариум

Подскажите как правильно это сделать, какие нюансы учесть???

В планах спасти только почвопокровку и анубисы.

Вот такой план действий:
1. постепенное извлечение камней с дальнейшим отмыванием от низших и прожаркой в духовке;
2. выстраиваю композицию на полу чтоб потом максимально быстро перенести ее в банку
3. за день до хипиша кидаю анубисы в ванночки с сайдексом и перекисью, оставляю на сутки в темноте; также пуриген и распылитель кидаю в белезну на сутки;
4. сливаю воду до 3-5см над грунтом, часть которой уйдет в ведро куда перемещу рыбасье и кину туда же аэратор;
5. достаю мочалки и матриксы, немного промываю и кидаю в судочек с новой водой чтоб не вся колония бактерей погибла;
6. главный вопрос - залить эти 3-5 см воды и почвопокровку перекисью с сайдексом для уничтожения низших?; или извлечь всю почвопокровку как анубиас в отдельную ваночку и потом заново высадить?
7. переношу в аквариум новую композицию, сливаю остатки воды с химией, заливаю новую воду, возвращаю рыбок
Отже постараюсь відповісти:
1. Камні в духовці яб не прожарював, вони колір можуть змінити ( одного разу так зробив і фактурний малюнок зник, камінь став темно сірим) - камні можна кинути на кілька годин в розчин хлорки і щіткою відмити від обростань.
2.Краще композицію намалювати з врахуванням тих каменів що маєте, зробити перепад грунту, а не все рівно як на столі, і на мою думку, не бодуйте таких складних і хитких композицій, краще подивіться трикутні або V подібні в неті і просто скопіюйте.
3. Анубіаси від обростань обробляв у ванні з розчином хлорки, рецептів є в неті, вони це витримують але слабкий розчин і не більше 15 хв.
4. і 5 А тут не розумію, якщо мочалки не прокіп'ятити і грунт теж, то навіщо всі ці "телодвіжения" з прожаркою каміння і хлоркою, ви все одно занесети спори нітчатки на губках фільтра чи з грунтом і коломийка повториться.
Зменшуйте світло, потік води від фільтра, недавайте УДо (на мою грішну думку) змініть умови і не буде водоростей.

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.08.2022, 23:15   #824
Живу я тут
  
 
Аватар для НаЧнеМ со 110
 
Регистрация: 17.11.2020
Адрес: Жемчужина у моря
Сообщений: 512
Поблагодарил(а) : 151
Поблагодарили 68 раз(а) в 49 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Shiroko Посмотреть сообщение
Отже постараюсь відповісти:
1. Камні в духовці яб не прожарював, вони колір можуть змінити ( одного разу так зробив і фактурний малюнок зник, камінь став темно сірим) - камні можна кинути на кілька годин в розчин хлорки і щіткою відмити від обростань.
2.Краще композицію намалювати з врахуванням тих каменів що маєте, зробити перепад грунту, а не все рівно як на столі, і на мою думку, не бодуйте таких складних і хитких композицій, краще подивіться трикутні або V подібні в неті і просто скопіюйте.
3. Анубіаси від обростань обробляв у ванні з розчином хлорки, рецептів є в неті, вони це витримують але слабкий розчин і не більше 15 хв.
4. і 5 А тут не розумію, якщо мочалки не прокіп'ятити і грунт теж, то навіщо всі ці "телодвіжения" з прожаркою каміння і хлоркою, ви все одно занесети спори нітчатки на губках фільтра чи з грунтом і коломийка повториться.
Зменшуйте світло, потік води від фільтра, недавайте УДо (на мою грішну думку) змініть умови і не буде водоростей.
Дякую за поради.
Моя основна ціль - максимально все спростити. Тому складних форм точно не буде. Планую в лівому куті звести до самої кромки води гору, звідки буде сипати а ля водоспад, а далі хаотично розкидане каміння. Мабуть ще від горки протягну трішки білого кварцу, наче ріка.
На жаргоні акваріумістів це буде повільний травник, хоча вже десь згоден на цихлідник аби тільки не витрачати кожен тиждень весь день на муки з підрізкою трави, боротьби з ниткою і т.д.
Дуже хочу зберегти анубіаси, куст крінума та почвопокровку марсилію (елєохаріс міні мабуть вже не вижеве).

На сьогодні я вже дістав каміння та вимив їх кухонною залізною щіткою. Десь краще відмилось, а десь чорнота прям в'їлась. Є трохи білизни, вона від органіки гарно допомогає, може в неї замочити?

А ось про спори я теж думав... Але якщо підірву почвокровку, то навряд вона виживе. Хоча може готовий до цього, бо це вже не акваріум, а суцільне болото, нитка навіть в закритому фільтрі за тиждень встигає розмножитись та процвітати у суцільній темряві.

Доречі, якщо буде марселія, куст крінума та аники - є необхідність в удо??? До цього я лив 1мл ро4 та no3 щодня та залізо с мікро через день, так щоб вийти на пропорцію 15/1.

НаЧнеМ со 110 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.08.2022, 11:34   #825
Живу я тут
  
 
Аватар для Shiroko
 
Регистрация: 31.05.2017
Адрес: Україна
Сообщений: 456
Поблагодарил(а) : 169
Поблагодарили 251 раз(а) в 179 сообщениях
Re: 110 литров нервов ===www.aquaforum.ua===

Я від почвокровки відмовився - у мене якраз повільний травник з анубіасами, криптами, папороттю, буциками, валькою - їм потрібно не так багато світла, а от почвокровка потребує багато світла, навіть таж марсілія. Анабуаси навпаки тіневиносливі от і виходить невідповідність. У мене нитка з'являється від перебору світла, якщо посадити рослини що не потребують стільки світла думаю нитка піде. З мого досвіду під умови утримання анубіасів добре підходить в якості почвокровки єхінодорус ніжний.
Ну і при такому виборі рослин удо потрібне мінімальне, а то і взагалі відмовитись. Максимум торфяні таблетки під корінь крініума.
У мене в акві куча риб, я подаю СО2, але добрив не використовую вже років два, на старті калій давав. Ще посадив на задньому плані роталу Нру- вона витривала і нітрати добре під'їдає. Раджу все ж таки мати швидкоростучу рослину для підтримки балансу.
На рахунок білого кварцу - зробив аля пляж в себе в акві, розділив коричневий грунт і полоску білого кварцу спереду, але риби все одно грунт перемішують, щомісяця я в Золушку граюсь - відділяю білий кварц від камінців основного грунту. Ну і він все одно зеленіє - замочую в розчині хлорки. Не знаю чи надовго хватить мого терпіння

Shiroko поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 14:53. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts