IAPLC 2014 - поїздка в Японію - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Другие вопросы пресноводной аквариумистики > Аквариумный дизайн
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Сообщения за день

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 22.11.2014, 13:33   #1
Я тут недавно
  
 
Аватар для Григорій Поліщук
 
Регистрация: 17.02.2008
Адрес: г.Ивано-Франковск
Сообщений: 36
Поблагодарил(а) : 347
Поблагодарили 653 раз(а) в 27 сообщениях
IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Вітання усім , хто заглянув в тему про мій звіт по подорожі до Японії .

Не буду томити читачів нудним вступом , тому одразу перейду до самої розповіді. А розпочинається вона з того , що одного літнього дня я , вже сьомий рік поспіль, тремтячими руками відкриваю сайт міжнародного конкурсу дизайну рослинних акваріумів IAPLC , щоб дізнатись результати . Побачивши своє ім'я на 22 місці в моїй уяві одразу спалахнули спогади поїздки в Японію в 2010 році . Надзвичайно сильно захотілося потрапити туди знову , ще раз пережити ті емоції , ще раз поринути в незабутнє свято .

Поступово , мої бажання переросли з віртуальних в цілком реальні . В деталях згадував підготовку до першої поїздки .

Пошук варіантів подорожі

Кілька днів поспіль я підраховував скільки потрібно часу та ресурсів , щоб спланувати поїздку , чи встигну я все правильно підготувати . З колегами радився про можливі варіанти моєї подорожі на урочисту церемонію нагородження переможців конкурсу . Чіткого варіанту так і не знаходив .
Але я вирішив не здаватися та зателефонував своєму другу Олександру Бешлезі . Спочатку я хотів дізнатися його думку , чи можливо знайти спонсора для такої поїздки . За кілька днів , з допомогою Олександра , мені було вирішено найголовніше питання - фінансова підтримка поїздки . Спонсором моєї поїздки на батьківщину природного акваріума стала компанія Tetra та її дистриб'ютор в Україні компанія Сузір'я.

Складання плану поїздки

Після владнання усіх фінансових питань я почав підготовку до поїздки в Японію . Не секрет , що першу мою подорож планував завсідник японських вечірок Олександр Тарасенко , директор компанії Неомарін в Москві . А тепер готувати доводилось самому : переговори з японцями по питанню візової підтримки , пошук та бронювання авіарейсу , вибір та бронювання готелів відповідно до майбутніх маршрутів , ознайомлення з рухом поїздів та інше .

Коли вже усе було підготовлене , залишилось тільки за день перед вильотом зареєструватися на рейси , та чекати на час , коли мене , вкотре , проводжатимуть мої рідні .

23.10.2014

Вокзал Івано-Франківськ

Перед самим виїздом я ще раз перевірив усі речі і вирушив до першої точки мого "короткого" маршруту , а саме на івано-франківський вокзал . Постійна напруга від утримування в голові величезного плану моєї подорожі , забирала багато сил , і я міцно заснув, аж до ранку. А з ранку був трансфер до новенького терміналу D бориспільського аеропорту на автобусі Sky Bus .

24.10.2014

Південний вокзал Київ

Новий термінал , який залишився після чемпіонату Євро 2012 , мене приємно здивував . Він був так само зручним , як і новий термінал львівського аеропорту , й не менш красивим

Аеропорт Бориспіль



Пройшовши паспортний контроль , здачу багажу та митницю , я знайшов ворота вильоту свого рейсу. Не можу пояснити точну причину чому , але мені дуже подобаються аеропорти , вони , як портали в щось нове , цікаве ...
Як це буває в Україні і не тільки , перед самим вильотом змінилися ворота . З першого поверху на другий , тобто тепер не потрібно було виходити на мороз в автобус , який довозить пасажирів під трап , а просто перейти по висувній кишені в салон літака .

Переліт Київ - Хельсінкі

В літаку, ще один приємний сюрприз чекав на пасажирів - замість Ембраера нам подали Боїнг . Але на цьому приємні сюрпризи закінчилися в авіалініях МАУ . Платне меню , з зовсім не українськими цінами . Хоча і часу на переліт було не багато та , на мій погляд , не складно для авіакомпанії подати пасажирам бодай чай чи воду безкоштовно . Враження про наші авіакомпанії продовжаться по дорозі назад . Тепер тільки про приємне і цікаве.



Посадку наші пілоти зробили досить професійно , не дивлячись на сильний вітер , характерний для країн Скандинавії в цю пору року . По дорозі я підключив роумінг .

Аеропорт Вантаа

Легка посадка в аеропорту Вантаа (Хельсінкі) додала впевненості та відваги на наступний рейс . Я одразу зателефонував своїм рідним . До наступного перельоту залишалося більше двох годин . Згідно свого плану я прийнявся вивчати термінал 2 для того , щоб швидко зорієнтуватися по дорозі назад , коли часу на пересадку буде всього 35 хвилин .









Великий аеропорт Вантаа був такий самий , як і ціни в ньому . Відчутно одразу , що заробляють фіни , їхні сусіди шведи та норвежці , досить не погано Як і в кожна цивілізована країна , Фінляндія багато уваги приділяє комфорту своїм громадянам та гостям . Надзвичайно зручні та чисті туалети , спеціальні зони WI-FI з розетками для підзарядки своїх пристроїв , інформаційні стенди і так далі .


Переліт Хельсінки-Токіо


Ближче до часу вильоту збільшувалась кількість пасажирів азійської зовнішності . Хто по роботі , хто в туристичну поїздку а хто в гості .
Першими в літак зайшли пасажири бізнес класу , за ними усі решта .
Літак був просто величезний . Здавалося , що така конструкція ніколи не зможе піднятися в небо .





Після успішного зльоту літака, усі пасажири та члени екіпажу дещо розслабилися і почали шукати чим зайнятись . Хтось дивився фільм жахів , хтось грав в гру . Багато пасажирів прийнялись одразу спати , а стюардеси готувалися перший раз "накривати на стіл" )) Я не знаю , чи спеціально на фінських авіа лініях стюардеси і стюарди старші сорока років , але порівнюючи з молоденькими працівницями на МАУ , в мене складалося відчуття , що мені набагато спокійніше коли обслуговуючий персонал дещо старшого віку . Це сприймалося , як турбота більш досвідченої людини .
Під час нашого першого "застілля" я познайомився зі своїм сусідом , японцем , Томоя Каваніші . Надзвичайно ввічливий , розумний і добрий представник своєї країни . Томоя розповідав мені про свою поїздку в Фінляндію , про обмін досвідом , про те ким він працює , про Токіо - різні цікаві місця , куди не завжди приїжджають масово туристи .



Він на рік за мене старший, і нам було дуже комфортно з пошуком тем для розмов . П'ять годин безперервно ми спілкувались , аж поки обом не захотілося спати . До речі , з його слів , в Японії досить чітко знають про сьогоднішню ситуацію в нашій країні.





Приземлились ми так само легко , як і злетіли . Телефон мій в Наріта , на відміну від Хельсінки , ніяк не хотів знаходити мережу , і я дуже переживав , що не можу зателефонувати додому .

25.10.2014

Аеропорт Наріта





Цього разу мій літак під'їхав під термінал 2 . Відстань від кишені літака до, неймовірно довжелезної , черги на паспортний контроль здавалась безкінечною . Ми йшли і йшли , то своїм ходом , то на траволаторі . Нарешті , після усіх черг паспортного контролю , митниць та забирання багажу , я вийшов в величезний зал , де можна було обміняти гроші та придбати квиток на потрібний поїзд . Ще раз переконався у перевазі знання англійської мови . Не всі японці , що на питання" Do You Speak English? "відповіли "Yes I Do" , знають її досконало , та цього і не потрібно було . Достатньо було вказати напрямок та кілька основних слів і все ставало зрозумілим



Гроші мені розміняли по дуже хорошому курсі і , як це заведено в Японії , поклали їх у спеціальний паперовий пакетик , в якому до кінця поїздки зберігалася металева японська валюта))

Переїзд в Keisei Limited Expres

В інформаційному бюро я довідався , що до офісу Кейсей потрібно спуститися вниз по ескалатору . Офіс знаходився по правій стороні .



Я вистояв невеличку чергу за двома молоденькими японками , і запитав , чи можна придбати квиток на потрібний мені поїзд . В Кейсей , по маршруту з аеропорту Наріта, йде два види поїздів - швидкий , Кейсей Лімітед Експрес , та дуже швидкий , Keisei Sky Line . Я придбав квиток на перший . Потім в касира запитав, як пройти на мою платформу, і вже за хвилину я сидів в поїзді . По дорозі , через одну зупинку, біля мене сіла молоденька туристка . Слов'янської зовнішності та з відповідним акцентом, вона запитала , чи вільні біля мене місця . Скоріш за все, це був перший крок з її сторони , щоб просто познайомитись, адже вагон був майже пустий , і серед усіх пасажирів слов'янської зовнішності був тільки я Звали її Ліза . Приїхала відпочити з Новосибірська . В мене була можливість побільше дізнатися в неї про Японію і Токіо зокрема , а в неї можливість розповісти свої враження про цю дивовижну країну . Вийшли ми разом на останній зупинці поїзда - Уено . Кожен з нас продовжив свій шлях - я в готель , Ліза в аеропорт Ханеда .

Готель Kinuya

Вийшовши на вулицю , зі станції лінії Keisei , мене чекала дорога до мого готелю . Пролягала вона через пішохідний перехід



Саме стільки я , щоразу , проходив від готелю до станції Уено . Дуже зручне розташування готелю позитивно впливає на ваш настрій та подальше перебування в новому місці .
Ще з першої поїздки я помітив , як деякі японці переходять дорогу на червоне світло, і не завжди на пішохідних переходах. Все-таки , в постійному ритмі законослухняності, їм деколи хочеться порушити, навіть зовсім незначні , правила . Але , що стосується авто , то тут виключень бути не може. Японцям навіть в голову не може прийти порушити правила знаходячись за рулем свого автомобіля. Готель виглядав так само як в Google Earth та Booking

Парк Ueno

Поселення в готель , за правилами , здійснювалось з 13:00 , і в мене було дві години , щоб здійснити перше знайомство з новим районом . Мій готель був розташований в досить цікавому місці . Окрім того , що до нього дуже зручно добиратися , тут ще було багато привабливих для туристів місць . І одне з них парк Ueno - місце дозвілля мешканців столиці та туристів .





Вуличні музиканти та актори з веселими виставами , продавці сувенірів та швидких закусок, все це на фоні буйної зелені реліктових дерев парку та історичних пам'ятників .

























На території парку розташовані такі установи , як : Святилище Toshogu , Національний музей , Музей західного мистецтва та Столичний музей .



















Поруч з парком , побудований більше ста років тому Зоопарк Ueno. Про нього я розповім пізніше. Одне з місць , яке я планував відвідати , але так і не дійшов , була копія синього кита в натуральну величину, біля Національного музею науки та природи .

Готель Kinuya

Далі я повернувся в готель Kinuya - невеликий, але досить комфортний . При вході стійка адміністрації та полиці з інформаційною літературою для туристів . Далі затишне фойє з обов'язковим для усіх готелів автоматом з різними напоями . На сьомий поверх ліфт мене підіймав за лічені секунди . Змучений від такого навантаження, як переїзди , перельоти та прогулянки парком , я , на кілька годин поринув в міцний сон . Навіть не пам'ятаю , як заснув .

Sumida Aquarium

Прокинувшись, я швидко зібрався для першого свого маршруту - Sumida Aquarium в Tokyo Sky Tree . Ввічливий адміністратор мені на карті показав , як пройти до автобусної зупинки з потрібним мені маршрутом автобуса. Місцеві японці на зупинці мені допомогли потрапити в мій автобус та розрахуватись за проїзд .







Поруч з водієм карта , на якій вказані усі зупинки та пам'ятки , що лежать на маршруті . Кожна зупинка декілька разів , на кількома мовами оголошується в динаміки салону автобуса . Розрахунок за проїзд при вході в автобус , через автомат, який без проблем дасть вам здачу . Вартість поїздки визначається за схожим з метро , чи JR принципом . Визначаєте зупинку , потрібну для вас, по схемі дивитесь скільки єн потрібно заплатити , щоб автобус вас довіз до неї. Цю суму кидаєте в автомат поруч з водієм . Все.
Залишалась одна зупинка до Tokyo Sky Tree, а верхівку вежі вже не видно було у вікно - її висота становить близько 634 метри .



Вражаючі розміри . Мюнхенська телевежа , на якій мені довелося побувати в 2012 році , навіть до половини не дотягує.

І ось довгоочікувана мить - вхід в Sumida Aquarium . Я собі уявляв свою реакцію, коли побачу ці гігантські акваріуми , а все було зовсім не так . По фотографіям в інтернеті мені було тяжко зрозуміти розміщення акваріумів . Тому для вас я зробив панорамний знімок , щоб , можливо , для когось прояснити це питання.



Першим мене зустрів 4х метровий акваріум з суцільного скла . Ребра жорсткості та бокові стінки були повністю монолітні .



Далі були два порівняно маленькі акваріума зліва від нього . Усі виконані в стилі U - подібної композиції .





Справа мене зустрів 7ми метровий акваріум та акваріум з німфеями .





Для не прискіпливого глядача акваріуми могли здатися повністю ідеальними , та я все ж знаходив дрібні недоліки в них Не у всіх рослин стан такий , як це хочеться бачити в акваріумах з продукцією ADA . Але більшість гідрофлори та гідробіонтів викликала тільки захват .






Також я відчував любов Такаши Амано до певних видів рослин . Наприклад Hygrophila pinnatifida - її дуже часто використовує майстер в своїх акваскейпах останніх років.
Дуже мені сподобались райдужні Melanotaenia boesemani . Але найбільше запам'ятались зарості латаття.



Враження ніби ти , дійсно , сидиш на дні озера та споглядаєш на надводне листя німфей .

Окрім природних акваріумів виконаних компанією ADA , в Sumida Aquarium є ще й справжній океанаріум .









Власне кажучи, такі маршрути потрібно проводити в кілька етапів , оскільки перегляд морських акваріумів , експозиція яких продовжується далі , супроводжувався свіжими яскравими спогадами про прісноводні акваріуми .

На виході з виставки , я пройшов через магазин іграшок та сувенірів на тематику усього , що побачив в Sumida Aquarium, і таки спокусився на деякі подарунки

Коли я вийшов на вулицю , уже було темно . Крізь легкий туман , телевежа Tokyo Sky Tree виглядала ще загадковіше та яскравіше ніж в день .



Після Sumida Aquarium я зайнявся пошуками місця де можна повечеряти . Оскільки мережу мій телефон знайшов пізно вночі ( після того як я включив 3G ) з друзями я зміг зв'язатись аж на другий день , тому вечеря в мене була в дещо самотня
Вибір ресторану я проводив по рекламним стендам з фотографіями блюд та їх восковим копіям . Копії дуже реалістичні , і що саме цікаве блюда які вам принесуть практично не відрізняються від них . І це не може не радувати
Приємний веселий помічник адміністратора закликав гостей в ресторан жартами та широкою посмішкою . І для мене місце знайшли за кілька секунд . Я швиденько замовив собі суши сет з різними видами м'яса тунця , вугра , креветок та червоною ікрою і асорті темпуру . Різницю з тим , що готують в наших ресторанах японської кухні я порівнювати не буду , оскільки не усі страви і в Японії мені смакували Ціна за таку мою вечерю була не маленькою в переводі на гривні .

Позбавлений голоду я повернувся в готель , щоб продовжити спроби швидкої адаптації до місцевого режиму .

Після тяжкого але цікавого перельоту та зміни часового поясу , сон все ніяк не хотів приходити в гості . Заснути вдалося аж під ранок - ну зовсім не так як я собі планував та читав в рекомендаціях Та навіть тих кілька годин відпочинку мені вистачило , щоб провести найважливіший день подорожі весело та бадьоро .

26.10.2014

Я підготувався до важливого дня і пішов на сніданок в ресторан готелю .



Атмосфера ресторану була, як у голівудському фільмі - місцевий відвідувач, похилого віку , біля вікна , неквапливо насолоджувався ранковими стравами від шефа. Шеф-кухар , щось старанно готував, і все це на фоні ретро дизайну у витриманому стилі . Офіціантка підійшла до мене, і в звичній манері почала вказувати на те , що її знання англійської не перевищують рівень достатній для того , щоб клієнт зробив навіть простеньке замовлення, й покликала кухара . Кухар теж не порадував лінгвістичним різноманіттям , але, все ж таки , здогадався принести меню з фотографіями . Фотографій комплексного сніданку було дві - різницю між ними я так і не помітив . Можливо, японською мовою , десь було вказано про величину . Сніданок був надзвичайно вдало збалансований , смачний , легкий та ситний . Невеличка філіжанка , схожого на гороховий, крем-супу , маленька порція суміші салатів з заправкою , що нагадувала легке картопляне пюре з сметаною , тост з білого свіжоспеченого хліба і кава ( не дивлячись на те , що чітко вказував на чорний чай , принесли все таки каву



Після сніданку , я вирушив до Міжнародного Токійського Форуму .

На станції Уено я придбав квиток на поїзд JR лінії Yamanoto , попередньо вирахувавши його майбутню вартість на величезному табло.







Вартість квитків від станції де ти знаходишся збільшується пропорційно радіально .

Одним із місць , які я запланував собі побачити , був ресторан найкращого повара Японії з суші , Jiro Sukiyabashi. Його ресторан відвідували найвідоміші люди планети , від Арнольда Шварценегера до Барака Обами . На жаль , 26 жовтня була неділя, і ресторан був закритий в цей день , як я потім дізнався . А привів мене до нього молодий японець , якого я зустрів перед пішохідним переходом . Я попросив його допомогти мені знайти цей ресторан , і він люб'язно погодився . На своєму Iphone він швиденько знайшов потрібну назву , а в навігаторі адрес і сказав , що відведе мене туди . Буквально два повороти, і ми були на місці - ресторан знаходився біля одного з входів на станцію метро Гінза . Вхід був закритий , але я вже знав де саме цей ресторан , і як до нього легко дістатись .
Часу до початку реєстрації на церемонію в мене залишалось не більше пів години, і я пішов до будівель Токійського Міжнародного Форуму .































Токійський Міжнародний Форум









При вході усіх учасників зустрічали працівники ADA з розпізнавальними таблицями і вказували куди пройти далі .





Я піднявся на ліфті до залу в якому і повинна була відбутись урочиста церемонія нагородження усіх переможців конкурсу дизайну рослинних акваріумів 2014 року .
Перед входом в зал мене зустріла Румі Кізава - виявилось , що це не містер Кізава , як я собі уявляв в приватному листуванні, перед підготовкою усіх необхідних документів в посольство , а досить приємна , весела дівчина з не типовою для японок поведінкою . Жарти дуже схожі на європейські і розкутість більше нагадувала наших дівчат , аніж класичний образ "гейш", який виріс в моїй уяві . Від неї я отримав фірмову сувенірну футболку компанії , значок , план вечірки та дистанційний радіо перекладач .
Далі я зустрів Масаші Оно - відомого японського акваріумного дизайнера ( мабуть , єдиний , хто має таку кількість нагород , та не пропускав участі в конкурсі від самого його початку ) і мого колегу . Він мені багато в чому допоміг під час підготовки до поїздки . А найголовніше , він мені допоміг знайти рідкісний екземпляр конкурсного каталогу 2007 року та каталог фонових малюнків художника ілюстратора студії Гіблі Кадзуо Ога . Після коротенької бесіди з паном Оно , до мене підійшов Андрій Нос - дистриб'ютор продукції ADA в Україні .
Після реєстрації в нас залишалась менше години до відкриття урочистої церемонії і ми з Андрієм пішли в кафе на першому поверсі Форуму , де поділились враженнями від перельотів , готелів і тд .

Ближче до початку ми знову піднялись наверх . Багато знайомих облич - працівники компанії ADA , дистриб'ютори , відомі аква дизайнери та просто гості зі всього світу по трохи заходили в залу і займали свої місця .

Коли усі зайняли свої місця , Урочисту Церемонію Нагородження Переможців Міжнародного Конкурсу Дизайну Рослинних Акваріумів оголосили відкритою .

Я одягнув свій портативний перекладач і знайшов канал по якому відбувався синхронний переклад . Далі були промови суддів , відео дистриб'юторів котрі не змогли приїхати і перегляд робіт учасників .

Як це заведено було на урочистих церемоніях нагородження IAPLC , почався показ робіт усіх учасників , хто був присутній в залі починаючи з найнижчого місця . Поступово дійшли до показу робіт переможців . Спочатку роботи Honor prize, усі з 27 по 8 місце , без винятку , навіть якщо учасник не приїхав на церемонію . А тих учасників , які знайшли можливість бути присутнім , чекав подарунок у вигляді індивідуальної оцінки одного з почесних суддів конкурсу .

Підійшла черга до моєї роботи під номером 22 , з назвою "Вечірні квіти" . Загалом критика була правильною .
На одному з ресурсів я прочитав , що роботи цього року прісні за винятком ГранПрі. Я згоден , що перше місце цього року це не просто прорив в акваріумному мистецтві , але з такою низькою оцінкою решти переможців я не згоден . Скоріш за все це були слова ображеного учасника . Насправді, цього року можна побачити достатньо багато цікавих і сильних композицій з новим , свіжим баченням .
Далі йшли бронзові , срібні та золотий призери і переможець конкурсу .

Після огляду усіх робіт послідувало саме нагородження учасників з 27 по 1 місце .



Кожен отримав Грамоту , металеву пластину та грошову винагороду .

Відеозапис церемонії нагородження


Після закінчення , усі учасники спустились на 0 поверх в одне із кафе на фуршет .
Описувати фуршет немає змісту . Усім й так відомі атмосфери на таких заходах Ближче до закінчення я з друзями вирушив на пошуки місця вечері в одному з токійських ресторанів .

Центральну вулицю столиці допоміг нам знайти навігатор . Визнаю , в цей раз нам було легче знайти затишне місце , аніж в 2010 році. Ресторан запропонував я , після чого усім з компанії стало дуже весело - виявилось , що саме цей ресторан вже два вечори поспіль , без мене відвідували мої друзі . Ресторан був в традиційному стилі .









Меню було дуже різноманітне , а страви приносили досить швидко .
За столом ми весело провели час . Затишний заклад сприяв позитивному настрою . Після вечері ми роз'їхались по своїх готелях .

Друга ніч в Японії пройшла дещо спокійніше . Заснув я вже не під ранок .
Не дивлячись на мою домовленість з адміністратором готелю , про зберігання валізи до мого повернення за кілька днів , я т на всякий випадок , взяв її з собою в Ніігату .


Продовження - Частина 2
__________________
http://grygoriypolishchuk.com/


Последний раз редактировалось Григорій Поліщук; 01.05.2018 в 00:58..
Григорій Поліщук поза форумом   Ответить с цитированием
171 пользователей поблагодарили Григорій Поліщук за данный пост:
-=IGOR=- (24.11.2014), 1scooter (24.11.2014), =AAA= (26.11.2014), ??Алексей?? (22.11.2014), aides (22.11.2014), Alexey_G (24.11.2014), alexv3 (24.11.2014), anc (24.11.2014), Andrew1 (22.11.2014), Anubis (24.11.2014), Argo? (22.11.2014), Atisha (24.11.2014), Bahmut (24.11.2014), Bill (24.11.2014), boba88 (24.11.2014), bobert (24.11.2014), Bozhkov (24.11.2014), bronislav (25.11.2014), bumper (24.11.2014), BЛАДИМИP (22.11.2014), Cenzor (24.11.2014), Chuchen`ka (24.11.2014), denis73 (22.11.2014), DENNERLE (24.11.2014), Dima-64 (24.11.2014), DimRom (24.11.2014), Diversa (26.11.2014), Dja (16.12.2014), Dobriny2 (24.11.2014), dvvd (23.11.2014), EGOIST (22.11.2014), Ellen (24.11.2014), EVGENIYS (24.11.2014), fmloser (26.11.2014), Fogot (28.11.2014), Geba (24.11.2014), gena_sk (24.11.2014), GenNik (11.12.2014), Gln (24.11.2014), glottis (22.11.2014), golova_tanya (25.11.2014), grunia (24.11.2014), HATAK (22.11.2014), icewomen (25.11.2014), IgLa (23.11.2014), igorlab (24.11.2014), Igor_Eheim (22.11.2014), ikhtiandr (27.11.2014), Innki (24.11.2014), karavanskiy (22.11.2014), Karbon (24.11.2014), Kela (22.11.2014), Kent (24.11.2014), Kollega (24.11.2014), kosta-mars (24.11.2014), kozlov (25.11.2014), kristi_13 (24.11.2014), KSENIA$ (24.11.2014), ksw1 (24.11.2014), ksy-kiev (24.11.2014), kum33 (24.11.2014), Kusaka (22.11.2014), Lessa_svet (24.11.2014), LexZ (24.11.2014), lusenok (24.11.2014), Mag_Den (24.11.2014), Maquariumator (24.11.2014), masyanya (01.12.2014), mur007m (24.11.2014), myprog (06.09.2017), Nafanya777 (23.11.2014), nechupara (25.11.2014), Olegpeps1 (24.11.2014), pas_kiev (24.11.2014), Plankton (25.11.2014), r0man (24.11.2014), ressi (22.11.2014), Romar (25.11.2014), RozarioAgro (24.11.2014), Rusll (27.11.2014), s2dd (27.11.2014), sae74 (24.11.2014), sania2 (24.11.2014), SARAFEY (24.11.2014), SergP (22.11.2014), Serpentarius (25.11.2014), ser_GUL (27.11.2014), Sl@vik (24.11.2014), slava10 (24.11.2014), Sobol (24.11.2014), sokil88 (24.11.2014), sstar (24.11.2014), stardiscus (24.11.2014), stepan70 (24.11.2014), sviridov80 (24.11.2014), Tagir (01.06.2015), Tetra (24.11.2014), The Man (24.11.2014), The_Sergio (01.12.2014), thomas85 (24.11.2014), tixonok (26.11.2014), TuMMa (25.11.2014), turner (25.11.2014), Vadim_ (24.11.2014), VANgOgVeNoM (24.11.2014), Vasyatko (23.11.2014), Vitalik78 (24.11.2014), vitos1979 (24.11.2014), Vlad 2003 (25.11.2014), Vlados (26.11.2014), Vovanzak (25.11.2014), vova_ribka (24.11.2014), warlock (24.11.2014), YNK (24.11.2014), YuraIF (23.11.2014), yury-yumos (24.11.2014), Zarolo (25.11.2014), ZiFed (24.11.2014), zkaras (25.11.2014), ~viktorman~ (23.11.2014), Александр Попсуй (24.11.2014), Александр Фомуляев (25.11.2014), Альта (27.11.2014), Арагос (25.11.2014), Ботан (19.12.2014), Брадяга_дорог (24.11.2014), бумер (24.11.2014), Ветеран (23.11.2014), владимир 456 (22.11.2014), Володимир Романович (22.11.2014), Г. Артём (25.11.2014), Горюшкин С.И. (24.11.2014), Гриня (22.11.2014), ГуппиМЭН (24.11.2014), Дмитро (16.12.2014), Елена Д (23.11.2014), Иван Амурин (25.11.2014), Игорь-1 (25.11.2014), Йож (24.11.2014), Кирилл Сулима (25.11.2014), Кокан (22.11.2014), Корнелия (04.05.2015), Корсар (22.11.2014), КРАК (24.11.2014), Кремний (24.11.2014), Курочкин Евгений (24.11.2014), Малахай (23.11.2014), Маркес (22.11.2014), Мусик (24.11.2014), Николай С (25.11.2014), ОАН (24.11.2014), Паша Кондратюк (22.11.2014), Пират (24.11.2014), Проц (24.11.2014), Рит@ (24.11.2014), Рома Рыбкин (24.11.2014), РомаУж (26.11.2014), Русико (30.11.2014), С.Дмитрий (24.11.2014), Сергей Тео (24.11.2014), СЕРГЕЙ_1972 (24.11.2014), Сергей_Сумы (22.11.2014), Серж Ч (25.11.2014), Сержик (25.11.2014), Снегозавр (24.11.2014), толяша (24.11.2014), Холмс (24.11.2014), Шакиров (24.11.2014), Шостром (26.11.2014), Ю.В. (24.11.2014), Юрий Сахаров (25.11.2014)
Старый 22.11.2014, 17:44   #2
Живу я тут
  
 
Аватар для ??Алексей??
 
Регистрация: 27.04.2012
Адрес: Беларусь, Бобруйск
Сообщений: 185
Поблагодарил(а) : 241
Поблагодарили 429 раз(а) в 99 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Гриша очень качественный и захватывающий репортаж с места событий! Спасибо огромное!

??Алексей?? поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили ??Алексей?? за данный пост:
warlock (24.11.2014), Григорій Поліщук (22.11.2014)
Старый 22.11.2014, 20:09   #3
Живу я тут
  
 
Аватар для denis73
 
Регистрация: 30.09.2011
Адрес: россия.г.калининград
Сообщений: 894
Поблагодарил(а) : 1,498
Поблагодарили 1,340 раз(а) в 488 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Хочу в Японию

denis73 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил denis73 за данный пост:
Старый 24.11.2014, 13:34   #4
Живу я тут
  
 
Аватар для Андрей 32
 
Регистрация: 28.09.2009
Адрес: киев, Святошино
Сообщений: 2,525
Поблагодарил(а) : 1,212
Поблагодарили 761 раз(а) в 454 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Даа, шикарно
__________________
Моя совесть чиста. Чиста на столько, что её даже не видно.

Андрей 32 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Андрей 32 за данный пост:
Старый 24.11.2014, 14:07   #5
Запорожский клуб аквариумистов
  
 
Аватар для Tetra
 
Регистрация: 06.01.2009
Адрес: Запорожье
Сообщений: 1,435
Поблагодарил(а) : 1,298
Поблагодарили 1,157 раз(а) в 465 сообщениях
Отправить сообщение для Tetra с помощью ICQ Отправить сообщение для Tetra с помощью Skype™
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Григорій Поліщук, класна подорож - Ви молодець! І репортаж дуже цікавий!
__________________
...йдемо шукати те, чого нема, щоб довести, що його не існує ....

Tetra поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Tetra за данный пост:
Реклама помогает развиваться
Старый 24.11.2014, 14:10   #6
Я тут недавно
  
 
Аватар для kristi_13
 
Регистрация: 21.12.2012
Адрес: Днепропетровск
Сообщений: 25
Поблагодарил(а) : 5
Поблагодарили 11 раз(а) в 9 сообщениях
Відповідь: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Григорій Поліщук, увлекательный репортаж, спасибо вам. Ваш аквариум и футболка - отменные :-)
__________________
Студия "Video for you". Видеосъемка любых мероприятий! моб.:(067) 633-93-49

kristi_13 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили kristi_13 за данный пост:
Григорій Поліщук (24.11.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 24.11.2014, 14:13   #7
Украинский Betta клуб
  
 
Аватар для Ellen
 
Регистрация: 24.07.2011
Адрес: Львів
Сообщений: 830
Поблагодарил(а) : 1,192
Поблагодарили 1,389 раз(а) в 457 сообщениях
Відповідь: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Дякую, за чудову, яскраву розповідь в цей нелегкий час!
Вкотре приємно вражена чудовою пропорційністю і неперевершенним відчуттям краси у Такаши. А також цікавою технологією лиття акваріуму !? Непентес в природі? Вражає!
Задоволена, що саме ви гідно представляли нашу славну Україну!
Бажаю вам поїхати і в Амазонію ( побачити Вікторію і не тільки!!!) Повірте, краса неймовірна, як і розміри!)
__________________
https://www.facebook.com/UkrainianBettaClub/


__________________

Ellen поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Ellen за данный пост:
Старый 24.11.2014, 14:38   #8
Живу я тут
  
 
Аватар для DENNERLE
 
Регистрация: 03.12.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 124
Поблагодарил(а) : 70
Поблагодарили 190 раз(а) в 57 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Виявляється, що серед багаточисленних талантів Григорія є ще і літературний.
Браво! Ми тобою пишаємось!
__________________
Всё лучшее для Вашего аквариума на http://alldennerle.in.ua/

DENNERLE поза форумом   Ответить с цитированием
5 пользователей поблагодарили DENNERLE за данный пост:
Gooners (01.12.2014), Григорій Поліщук (24.11.2014), Кокан (24.11.2014), Холмс (24.11.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 24.11.2014, 14:54   #9
Живу я тут
  
 
Аватар для Брадяга_дорог
 
Регистрация: 15.01.2013
Адрес: Украина, Мариуполь (бывший ЖДАНОВ)
Сообщений: 5,670
Поблагодарил(а) : 2,501
Поблагодарили 2,738 раз(а) в 2,281 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Очень интересный репортаж!!!!!

Брадяга_дорог поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Брадяга_дорог за данный пост:
Старый 24.11.2014, 14:55   #10
Живу я тут
  
 
Аватар для FatalDream
 
Регистрация: 26.10.2011
Адрес: Івано-Франківськ
Сообщений: 226
Поблагодарил(а) : 60
Поблагодарили 90 раз(а) в 77 сообщениях
Отправить сообщение для FatalDream с помощью ICQ
Відповідь: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Ой, прекрасна розповідь! Все більше переконуюся, що серед земляків є стільки талановитих та цікавих людей. Удачі!
__________________
... Не обертається той, хто спрямований до зірок ...

FatalDream поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили FatalDream за данный пост:
Григорій Поліщук (24.11.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 24.11.2014, 15:21   #11
Я тут недавно
  
 
Аватар для mur007m
 
Регистрация: 15.07.2014
Адрес: Харьков
Сообщений: 33
Поблагодарил(а) : 50
Поблагодарили 12 раз(а) в 7 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

я в шоке!!!!! на форуме можно сказать новичок, и первый раз вижу нечто подобное - это настолько увлекательный рассказ))))) во-первых автор - поздравляю - 22 место - на мой взгляд очень достойно, а ваш рассказ, я как будто посмотрела фильм)))))) склоняю голову)))))))))))) желаю вам в дальнейшем еще больше призовых мест, и стольже интересных рассказов, спасибо вам))))))))
и да, я и раньше была в восторге от этой страны, ну а теперь - я точно знаю я когда-нибудь побываю там))))))))))))
__________________
Ничто так не ограничивает действия, как фраза: "Делай что хочешь!".

mur007m поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил mur007m за данный пост:
Старый 24.11.2014, 20:45   #12
Живу я тут
  
 
Аватар для Dobriny2
 
Регистрация: 11.02.2013
Адрес: Ромны
Сообщений: 122
Поблагодарил(а) : 94
Поблагодарили 35 раз(а) в 26 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Огромное спасибо за очень увлекательный рассказ. Фото суперские, особенно фото аквариумов и природы Японии. До сих пор под впечатлением и хочу в сам побывать там)).


__________________

Dobriny2 поза форумом   Ответить с цитированием
2 пользователей поблагодарили Dobriny2 за данный пост:
Григорій Поліщук (24.11.2014), чмо (13.03.2015)
Старый 24.11.2014, 20:57   #13
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 11.05.2014
Адрес: Путивль
Сообщений: 27
Поблагодарил(а) : 24
Поблагодарили 18 раз(а) в 13 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Фото просто бомба, не рассказ, а сказка тоже хочется увидеть Японию во всей своей красе и чудесные аквариумы мастеров.
Григорій Поліщук ДЯКУЮ.
__________________
Век живи, век учись.


__________________

YNK поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил YNK за данный пост:
Старый 24.11.2014, 21:35   #14
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 23.12.2011
Адрес: Киев. Воскресенка.
Сообщений: 86
Поблагодарил(а) : 157
Поблагодарили 60 раз(а) в 44 сообщениях
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Супер!!! Пустил слюну у всех, Так Держать!!!!!

Dima-64 поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Dima-64 за данный пост:
Старый 25.11.2014, 09:05   #15
Живу я тут
  
 
Аватар для Badyoruy
 
Регистрация: 06.11.2008
Адрес: Україна, Вінниця, Славянка
Сообщений: 820
Поблагодарил(а) : 904
Поблагодарили 434 раз(а) в 223 сообщениях
Записей в дневнике: 11
Отправить сообщение для Badyoruy с помощью ICQ Отправить сообщение для Badyoruy с помощью Skype™
Re: IAPLC 2014 - поїздка в Японію ===www.aquaforum.ua===

Моцний звіт, захоплює. Дякую.
__________________
Тихесенько вітер віє, Лани, степи мріють, Між ярами над ставами верби зеленіють. ツ

Badyoruy поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил Badyoruy за данный пост:


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 20:05. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts