Болезни и лечение цихлид Малави - Страница 5 - Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів
На сайт Всеукраинской Ассоциации аквариумистов
На главную страницу форума



 


Вернуться   Аквафорум - форум акваріумістів та тераріумістів > Клубы аквариумистов и террариумистов > Клубы аквариумистов > Клуб "Малави Украина"
Аукцион Регистрация Дневники Справка Пользователи Календарь Поиск Сообщения за день Все разделы прочитаны

Важная информация

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 09.01.2018, 22:06   #61
Любитель дискусов
  
 
Аватар для chellenger
 
Регистрация: 12.07.2011
Адрес: Кременчуг
Сообщений: 99
Поблагодарил(а) : 61
Поблагодарили 42 раз(а) в 29 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Подскажите, плиз, что это может быть и как лечить.
Аква 450 литров. Подмена воды 30% еженедельно. Фильтр наружный 1,5 куба в час, аэрация. Показания тетра- теста 6 в одном особых отклонений в параметрах воды не выявили( немного повышены нитриты и понижена жесткость).
Остальные рыбы чувствуют себя неплохо, но чешутся периодически, причём не все.
Население около 30 взрослых малавийских и около полсотни подростков 4-5 см. https://cloud.tapatalk.com/s/5a5510ff...2d114459-V.mp4

Отправлено с моего Redmi Note 4 через Tapatalk
__________________
Украина, Полтавская обл., г. Кременчуг; Максим; к.т. :+380962909960

chellenger поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 11.01.2018, 03:01   #62
Живу я тут
  
 
Регистрация: 08.03.2011
Адрес: Борислав
Сообщений: 267
Поблагодарил(а) : 1,514
Поблагодарили 738 раз(а) в 197 сообщениях
Відповідь: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Доставте ще 1 фільтр(можна внутрішній) потужності 1200-1500л.г. вистачить.Зробіть декілька підмін води через день.Підміняну воду підсолюйте-1ч.ложна на 20л. Має пройти.І найближчим часом зменшіть населення в акв.


__________________

vi_ki поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 06.09.2018, 18:21   #63
Клуб любителей цихлид
  
 
Аватар для Сергей KS
 
Регистрация: 10.03.2013
Адрес: Киев
Сообщений: 771
Поблагодарил(а) : 1,006
Поблагодарили 630 раз(а) в 344 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

НАРОД! Кто в Киеве. Срочно нужна помощь. Проблема с аквой. Я в другой стране. Оставил ключи от квартиры подруге. Она кормит рыб. С большим 450 литров аквариумом случилась катастрофа. Что то забилось, вода мутная, рыбы дохнут. Барышня не в теме. Она может только кормить. Огромная просьба ко всем. Кто сейчас в Киеве и может подъехать ко мне и попытаться что то спасти - отзовитесь плиз. Материально отблагодарю. Дам телефон барышни, у нее ключи.


__________________

Сергей KS поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 17.02.2019, 22:06   #64
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Мав таку проблему з утакою та вікторіанцями: майже у всіх риб періодично прозорі короткі (не доходили до кінця анального плавника) нитевидні чи нормальної товщини випорожнення в перемішку з звичайним калом, дві риби (A. baenschi-5-6 см; Prot. spil. tanzania-8-9 см) відмовились від корму в хлопьях і схудли. Точно розлади ШКТ. Гексамітоз?
Першопричину усунув: підміна води, чистка зовн. фільтру з заміною синтепону на новий, добавив прокладку Resun Ammonia Filter Pad, поправив харчування, зменшив к-ть риб.
Проте симптоматика у риб не пройшла. Довго рився в ін-ті шо робити? лікувати-не лікувати? кого лікувати і як? чим лікувати?
Вирішив лікувати двох, які відмовились від корму і схудли.
Взяв баняк на 40 літрів, туда води з акваріуму 26 літрів, 11 літрів води відстояної, обігрівач (виставив на 27 град), внутр фільтр з режимом максимальної аерації, 1 чайну ложку йодованої солі, туда риб. Добавив препарати: 3 таб метронідазолу 0,25, 5 таб фуразолідону 0,05, 2 таб офлоксацину 0,2 (ліки розтовк в ступці в порошок, розчинив-потермосав в гарячій воді у стаканчику 100 мл з кришкою). Через 2 год добавив ше 2 ч.л. солі, підняв t до 29 град. і всю цю юшку накрив кришкою на ніч.
День 2: з відсадника відлив 28 літрів води. З акваріуму взяв 13 літрів+1 літр кип`ятку (шоб була t 29 град.) у відро, добавив 1 ч.л. солі і з відра у відсадник. Взяв у відро знов 10 літрів відстояної води+4 літри кип`ятку і 1 ч.л. солі, це теж вилив у відсадник. Препарати: 3 таб метронідазолу, 4 таб фуразолідону, 2 таб офлоксацину на ніч.
День 3: підміна така ж (солі дав 1,5 ч.л.). Препарати: 2 таб метронідазолу, 3 таб фуразолідону, 2 таб офлоксацину.
День 4: підміна така ж (солі - 1 ч.л.). Препарати як день 3.
День 5: та сама підміна (солі - 0,5 ч.л.). Препарати: 3 таб фуразолідону, 1 таб офлоксацину.
День 6: підміна як раніше(солі - 1/3 ч.л.). Препарати: 2 таб фуразолідону, 1 таб офлоксацину.
День 7: зменшив t до 27 град. і через 2 год на ніч випустив рибок в акваріум.
Протягом наступних днів пацієнти їли все краще (на сьогодні - 10 днів після лякування жруть усьо, черевця вже не впалі), стілець на 2-й день вже був звичайний. Під час лікування в відсаднику, риби в акваріумі теж прийшли в норму.

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 10.06.2019, 14:13   #65
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Тема в розділі хвороби "не працює", може справжні "малавійці" допоможуть розібратись?
https://www.aquaforum.ua/showthread....ferrerid=53950

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Реклама помогает развиваться
Старый 12.06.2019, 10:29   #66
Moderator
  
 
Аватар для mazapura
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 8,752
Поблагодарил(а) : 5,976
Поблагодарили 9,952 раз(а) в 3,831 сообщениях
Записей в дневнике: 8
Отправить сообщение для mazapura с помощью ICQ
Відповідь: Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
Сообщение от Роман1806 Посмотреть сообщение
Тема в розділі хвороби "не працює"
в розділі "Здоров'я риб" працюють лише спеціалісти.

Що з показами води? - У профіль не "відсилайте", - там нічого корисного.
Як почуваються риби при щоденій підміні води?
Чим годуєте?


__________________

mazapura поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил mazapura за данный пост:
Роман1806 (12.06.2019)
Старый 12.06.2019, 23:49   #67
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Вода на початок проблеми: ph між 7,4 і 7,6 (на 0, 1 менше ніж завжди), kh - 6,5, нітрат -20 мг/л, нітрит - 0,05 мг/л, амміак/аммоній - 0-0,25 мг/л(як правило 0), амміак - 0-0,0055 мг/л, gh не було чим міряти. Після першої ж підміни і надалі, в т. ч. під час використання sera omnipur: ph - 7,6, kh - 7,5, нітрат -20 мг/л, нітрит - 0 мг/л, амміак/аммоній - 0 мг/л, амміак - 0 мг/л, gh - 12 ( раніше від 10.2018 до 03.2019 намірював 13-15, але тест був іншого виробника).
Після підміни води враження (доволі суб'єктивне)що рибі краще, але чим далі до вечора, тим гірше; така сама ситуація на другий день без підміни. Все це суб'єктивно, може я просто в 2-й половині дня маю можливість довше спостерігати.
Годування: кратність - 2р/д; кількість - з'їдають за 30-40 секунд (ну точно до 1 хв); корма -jbl krill, jbl novo malawi, jbl novo tanganjika, sera granured, sera granugreen (відкитим кормом не годую більше 4 міс), заморозка артемія тм "ситий сом" (2 р/тижд); співвідношення корма для "плотоядных" : корма для травоїдів = 3 : 1; Неділя 1 годування. Анциструси їдять jbl novo pleco кожен вечір по 1 таб на брата ( останнім часом помітив шо його можуть "свиснути" більші малавійці, причому ковтають повністю)

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.06.2019, 09:44   #68
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

До повідодомлення #65 і #67:
Два тижні минуло від закінчення лікування Sera omnipur. За цей час поступово чесотка перейшла майже на ноль (мож миритися); але в декого повністю розпалась "міжостна" тканина на плавниках, особливо грудних, лишились лиш "кісткові жилки"; риба в поведінці активна, їсть, був один нерест. Для завершення цієї історії хочу провести курс лікування біциліном-5, щоб не з'їдала думка про "тліючий" оодиніоз і можливість рецидиву. В кого які враження, досвід за біцилін?

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 24.06.2019, 22:39   #69
Moderator
  
 
Аватар для mazapura
 
Регистрация: 25.02.2008
Адрес: Рівне
Сообщений: 8,752
Поблагодарил(а) : 5,976
Поблагодарили 9,952 раз(а) в 3,831 сообщениях
Записей в дневнике: 8
Отправить сообщение для mazapura с помощью ICQ
Відповідь: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

щось не так у воді (((

після підміни - рибі краще. значить "проблема" десь в оточенні - грунт? декор? фільтр?

може, зробити частіші підміни?


__________________

mazapura поза форумом   Ответить с цитированием
Пользователь, который поблагодарил mazapura за данный пост:
Роман1806 (25.06.2019)
Старый 25.06.2019, 02:29   #70
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Відповідь: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Цитата:
щось не так у воді (((
можливо, залити біцилін простіше ніж перезапускати весь акваріум...а якшо алюмінієва кришка? пофарбувати... за одне і друге жінка з хати вижене, вона і так це діло мужньо терпить)))
в принципі вже мож було миритись, але заїдає думка "якшо рецидив, погіршення ситуації", ти вже не сидиш і любуєшся акваріумом, а чекаєш - "ану, кого засвербить", а так буду думати шо інфекцію вилікував, забудеться і знов буду релаксувати, без "тараканів в голові" про оодинії
Якшо все ж не поможе, то ймовірно вода, закладу на постійній основі в компанію до вугілля цеоліт


Последний раз редактировалось Роман1806; 25.06.2019 в 02:38..
Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 25.06.2019, 02:35   #71
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

я все ж думаю шо оодиніоз, на фото блискучі жовто-зелені плями якось розміщені хаотично, не "зв'язані" з лускою чи плавниками, цихліди читав цим хворіють в легкій формі, тому і клініка не яскрава...

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.08.2019, 16:07   #72
Живу я тут
  
 
Аватар для Роман1806
 
Регистрация: 24.12.2018
Адрес: Снятин
Сообщений: 108
Поблагодарил(а) : 234
Поблагодарили 55 раз(а) в 35 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Минув місяць від лікування біциліном-5 (7 днів, вливання препарату 1,2,4,7-й дні, кожен день підміна 30%). Під час лікування чесання помітив знов 6-го дня, незначне. Далі було цікавіше: перезапускав після лікування фільтр, добавив в нього 4 капсули Tetra bactozym і 6 капсул Rikka біо баланс. І звідки я придумав собі дозу 1 капс на 20 літрів якшо по інструкції - 1 капс на 100 літрів? І після такого запуску фільтра чесання було неймовірно вираженим. Така сама закладка біостартерів в фільтр мала місце і до початку цієї історії про хворобу. На тепер тертя у риб майже не спостерігаю, тобто це лише у 7-8-и риб з 26 і лише 1 епізод десь на кожне 3-є спостереження протягом 10-15 хвилин. Кінець історії, напевно.

Роман1806 поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 01.11.2021, 15:07   #73
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 12.03.2021
Адрес: Львів
Сообщений: 39
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Аквариум 200 литров. Вода реминерализированый осмос, параметры после реминерализации - ph8, kh10, gh9, нитраты 5, фосфаты 0. Подмены воды 2 раза в неделю по 20 литров. Температура воды 26 град. Фильтрация - внешник жбл е902 с матриксом и жблевскими шариками, аэрация - мощный компрессор жбл. Грунт - мелкий песок жбл, камни - карпатские, провареные в соляном растворе. Корм в основном Хикари мини кульки для цихлид с пробиотиками. Живой корм или заморозку не даю. Корм плавает по верху, успевает розмокнуть и, когда тонет, рыбы его хватают. С поверхности корм не едят. Население - подростки 5 елоу, 5 демасони, 5 майнгано. Все 5-6 см. Рыба вся очень бодрая, нормально так гоняет по аквасу, нормально ест и какает. Всё было Ок. В пятницу пришел с работы, вижу самец елоу всё время сидит между камней, не ест, иногда вылезает и плавает (скорее дёргается) на одном месте поплавком головою к верху, опираясь на грунт хвостом. Потом ложится на грунт животом или боком. При приближении к аквариуму уплывает и забивается между камней. Дышит часто и судорожно, движения, как у пьяного. По внешним признакам - живот не раздут, глаза не вылезли, покров чистый. В пятницу уходил на роботу - с ним было все Ок. Чтоб его добивали другие рыбы - за эти три дня не заметил. Что с ним делать?


Последний раз редактировалось Strom; 01.11.2021 в 15:31..
Strom поза форумом   Ответить с цитированием
Старый 05.11.2021, 12:36   #74
Я тут недавно
  
 
Регистрация: 12.03.2021
Адрес: Львів
Сообщений: 39
Поблагодарил(а) : 7
Поблагодарили 8 раз(а) в 8 сообщениях
Re: Болезни и лечение цихлид Малави ===www.aquaforum.ua===

Короче по-видимому елохе побратимы сломали хвост. Нижняя часть хвоста с хвостовим плавником у него не работает. Передвигается головою вверх с помощью бокових плавников. Есть ли надежда, что хвост востановится или утилизировать его, чтоб не мучился?

Strom поза форумом   Ответить с цитированием


Share/Bookmark

Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход




Текущее время: 17:03. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
(с)Бешлега Олександр Анатолійович, 2002-2024. Використання матеріалів сайту без посилання на джерело заборонено.
Дякуємо за ліцензійну версію форума компанію Барбус, представника торгової марки Sera в Україні.

Друзі форуму: Зоомагазин byCOLLAR.com; waudog.ua

AQA.ru  - все об аквариумах

no new posts